Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny,to macie juz dwa przyklady polskich facetow za granica-bleeee Tylko.czy toto jest Polakiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,to macie juz dwa przyklady polskich facetow za granica-bleeee Tylko.czy toto jest Polakiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 30 i leo tygrys spierniczac stad w podskokach bo psujecie temat barany swoimi idiotyzmami, ty facet to nawet sie tu nie wypowiadaj bo kazdy kto czyta kafe od jakiegos czasu wie ze jestes neiudacznik ktory musi chodzic na d****i bo nie moze zadnej laski na staly zwiazek znalezc, nawet twoje 1000f wydane w restauracjach nie pomagaja bo cie kazda ma w d***e, cos z toab jest nie tak skoro siedzisz na babskim portalu i biadolisz i wyzywasz, jakbys byl taki z***bisty jak piszesz tobys spedzal piatkowy wieczor u boku fajnej kobiety a nie sam jak palec przed monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
A ja wam powiem tak ani żydów ani muzułmanów w swoim kraju nie chce widzieć. Dajcie nam Polakom spokój. A tym co się wiążą z takimi powinni zabierać obywatelstwo za zdradę narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dzis o tym wspominalam ale jako temat wspomne po raz drugi. 8 lat temu zostalam zaatakowana i zgwalcona przez grupe polakow, jeden z nich byl anglikiem. Zdarzenie mialo miejsce w slough. Po tym zajsciu mialam bardzo duzy dystans do polskich mezczyzn. Po mimo, ze zdaje sobie z tego sprawe, ze nie kazdy jest taki sam. Wiec w lutym tego roku odwazylam sie powrocic do slough aby odwiedzic stare miejsca... Coz moge powiedziec... Nie mam milych wspomnien z polskimi mezczyznami, dlatego tez nie jestem zwiazana z jednym. Ale wierze, ze sa tam dobrzy mezczyzni, przyjaciele, koledzy, faceci polacy, ktorzy sa skarbem... I aby zakonczyc moja wypowiedz z usmiechem chcialabym wszystkich tych dobrych serdecznie pozdrowic, gdziekolwiek jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej goscc-a co to ma do tematu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem o co ci chodzi chora kobieto, nie jestem żadnym "cebulakiem", ani nie siedzę na forum od rana do nocy, właściwie to piszę tu bardzo rzadko" ....ta bardzo zadko ...Użytkownik: leo_the_tiger ( ilość tematów: 9, ilość postów: 287 ) 287 postow to bardzo mala ilosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
287 postow to bardzo mala ilosc.... ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' A duża? Są tu osoby co mają po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niestety prawa, zydzi w USA za hitlera sami dokladali mu kasy, zeby wykanczali ich wlasna rase...ale do tego sie zydzi w USA nigdy nie przyznaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku,ty tez powodem do wspolczucia-tak w temacie niby-tygrys :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
"Ty wyzej goscc-a co to ma do tematu...?" A co ma wasze pieprzenie przez 4 strony o irańczykacvh, II wojnie światowej czy żydach? Lub mieszaniu się białych z czarnymi w temacie o polskich facetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsamaBIN LADEN
Dobraa teraz s********j stąd do usrahella. może jakies dziecko palestyńskie uda ci się zagazowac, albo oblać płynnym ołowiem młoda arabsą dziewczyne - bo właśnie to sa wasze żydo-chazrskie metody. Ja nie jestem dziewczyna, jestem facetem z NOPu i nie zycze sobie żebyś odnosił sie w ten sposób do moich białych, polskich sióstr. Ty mongolsko-turecka świnio! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
wszystkie wypowiedzi osobnika leo the tiger sa moja odpowiedzia dlaczego Polki wola obcokrajowcow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłem na forum kafeterii, to Polki narzekają głównie, że Polacy pracują w UK uczciwie jako pracownicy fizyczni i nie ma z tego kokosów, dlatego lepiej się związać z obcokrajowcem. No ale drogie Panie takie podejście nie wystawia złego świadectwa polskim facetom, bo w końcu żadna praca nie hańbi - ale głównie Wam, bo uprawiacie matrymonialną prostytucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sie nie dziwie, dlaczego ludobójcy z KAPO to byli żydzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
pokaz mi jeden temat gdzie Polki narzekają, że Polacy pracują w UK uczciwie jako pracownicy fizyczni i nie ma z tego kokosów...jak czytam kafe do tej pory nie spotkalam sie z takim czyms, albo Ty albo ja nie umiemy czytac ze zrozumieniem, poprzyj swoja wypowiedz dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten żydowski palant, pisze pod róznymi nickami. Jakim to trzeba byc oszołomem, żeby przsiadywac tyle na forum. Jest to niemożliwe - żeby dorosły człowiek spedzał dnie i noce przez komputerem. To jakis bezrobotny frajer. Nie odpisujcie mu, to TROLL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Leo, zaczelam z toba normalna rozmowe wiec i teraz w takiej samej naiwnej ufnosci powiem ci tak: zaczynasz brzmiec jak lysiejacy dres z anglii ktorego dziewczyna rzucila dla turka. Trudno uwierzyc, zeby facet ktory mieszkal w usa powtarzal takie wyswiechtane argumenty 'z kafeterii wynika ze dla was polacy za biedni i za malo w gaciach maja'. Jako ze z natury jestem uprzejma i zycze ludziom dobrze, podpowiadam: przychamuj, bo wychodzi na to, zes nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''''' Nie wiem jaką motywacją kierują się kobiety przy wyborze obcokrajowców za mężów - powtarzam tylko komentarze kobiet, które się tu pojawiały. Większość dotyczyła tego, że "Polacy to robole co mało zarabiają" dlatego nie ma sensu się z nimi wiązać. Myślisz, że taka motywacja nie może mieć miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co gadacie z tym trolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
leo chyba sam nie wiesz co piszesz, pokaz mi jedna wypowiedz z tego watku gdzie kobiety napisaly ze polacy to robole, ktorzy malo zarabiaja....brednie gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten żydowski palant, pisze pod róznymi nickami. ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nick mam tylko jeden i dla twojej wiadomośći : nie jestem Żydem. Daj sobie na wstrzymanie, kobieto/chłopcze czy czym ty tam jesteś, bo jak na razie to jedyną osobą trollującą w wątku jesteś ty. Nie masz nic do zaprezentowania prócz obelg i antyżydowskich uwag rodem z Mein Kampf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi donna Słyszałem też komentarze facetów na innych portalach, które brały Polki w obronę. Komentarze w stylu: "Gdy byłem w UK i zobaczyłem jacy są tu faceci, to w pełni zrozumiałem, dlaczego Polki wolą cudzoziemców". Tak więc nie myśl sobie, że nie potrafię zachować w tej kwestii obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No teraz to mnie rozczuliles, tym razem brzmisz jak etatowy kafeteryjny prawiczek. Z sentymentu wiec ci odpowiem: moze miec miejsce. Tak samo, jak facet moze zerwac z dziewczyna bo ma za male cycki. Czytaj: moze miec, ale rzadko ma. Logiczniejsze wydaje mi sie wyjasnienie typu: pociaga je egzotyka, badz: egzotycznych panow pociaga egzotyka polek wiec wiecej maja cierpliwosci by je adorowac. Albo chocby: tak akurat wyszlo, jak w moim przypadku. My dosc rzadko dobieramy sobie znajomych wedlug rasy i innych takich wyznacznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irritated eyes
Bylam 3 lata z Polakiem, inzynier, wyksztalcony, uzalezniony od gier komputerowych. Cala kase wydawal na gry komputerowe, wracal z pracy i tylko gry, dla mnie nie mial czasu, a swojej mamusi gadal, ze ja go zaniedbuje bo wychodzilam z kolezankami wieczorem zeby sie rozerwac bo nie moglam liczyc na swojego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr ''''''''''''''''' To, że czarnoskórzy kleją się do wszystkich białych kobiet to o tym każdy wie w USA od setek lat - głównie dlatego wprowadzono segregację rasową. Żadna biała kobieta w US nie traktuje poważnie podrywów czarnoskórych facetów i adorowania z ich strony. Te rozgraniczenia społeczne zostały doprowadzone do takiego ekstremum, że czarnoskórzy boją się zaczepiać białe kobiety na ulicy, bo wiedzą, że może to zostać uznane za "sexual assault" i policjant może takiego czarnoskórego po prostu zastrzelić. Polki, które wyjeżdżają do krajów zachodnich pełnych czarnoskórych facetów być może nie zdają sobie sprawy z tego, że ci "egzotyczni" faceci adorują i podrywają praktycznie wszystko co się rusza i jest białe. Może po prostu brak tutaj edukacji społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
tiger nie zmieniaj tematu tylko poprzyj swoje wypowiedzi konkretnym cytatem z tego tematu, nie jest tego duzo wiec nie bedziesz miec problemu ze znalezieniem..jesli chcesz byc wiarygodny oczywiscie bo teraz zaczynasz sie platac w zeznaniach i zmieniac temat... przeczytaj dokladnie kazda wypowiedz tych kobiet, ktore opisuja zwizaki z Polakami za granica, i zobacz na co tak na prawde narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
W moich okolicach Polacy sa w duzej mierze brzuchaci, ogoleni, nie stronia od kielicha (a wlasciwie puszki), wulgarni. I pracowici, a jakze: po trzy prace a w kazdej tylko szukaja jakby sie nie narobic. Wiec ja sie tym domniemanym kobietom nie dziwie. A to i tak chyba nie sa najgorsi, bo zony maja, i to z wyzszej polki: biale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×