Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość Karolajnaaa1993
Zamierzamy zamieszkać za granica. No piszemy ze sobą wieczorami albo rozmawiamy przez skype. Czasami nie mamy o czym rozmawiac wiec tylko mówimy co u nas ciekawego i rozmawiamy o bieżących rzeczach jak wiele innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądx
no to powodzenia w związku ;). słowa przed wyjazdem...slodkie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
Słodkie ale jakie zarazem trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
Słodkie ale jakie zarazem trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
umówiłam się ze swoim na kolacje w niedziele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę ;) zapowiada się fantastyczny niedzielny wieczór w takim razie ;) bardzo się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
trzymaj kciuki bo nie mam pojecia co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
I co wyszło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cały wieczór trzymam ;) powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
trzyma mnie na dystans. nic się nie wyjaśniło. ale wiem, że mu zależy w końcu przyjechał i napisał że by mnie przytulił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powolutku na pewno będzie coraz lepiej ;) wyjaśniliście sobie cokolwiek ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądx
właściwie to nic sobie nie wyjaśniliśmy. nic się nie rozjaśniło. a u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ;) ale ważne że robicie małe kroczki do przodu ;)a u mnie raz gorzej raz lepiej ;) z moim w sumie wszystko okej ;) ale w szkole pod górkę i problemy zdrowotne mam ;) nie wiem sama jak to wszystko ułożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
no to zdrówka dużo. pewno koniec semestru? u mnie też sesja się zbliża ;) i koniec semestru. szkoda że zdrowie i zajęcia jednocześnie bo to czasem wiele komplikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiem Ci że jakoś tak ostatnio mało czasu żeby odpocząć wyciszyć się. Zmęczona jestem. nie planujecie ze swoim gdzieś niedługo razem zamieszkać ? czy to jeszcze nie ten etap ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry b ądź
myśleliśmy o tym zanim się pokłóciliśmy...teraz rzecz jasna temat padł. no czas to faktycznie to czego ostatnio zdecydowanie mało...za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś poważniejszy krok sprawiłby że przestalibyście się kłócić i wiesz.. jakoś poważniej o tym myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
wiesz teraz nie mam czasu na realizację takich decyzji. poza tym na bank mama wiedząc że ostatnio między nami jest jak jest nie pozwoliła by mi raczej tego popełnić argumentując że co będzie jak się pokłócimy... coś tam zmieniał w mieszkaniu więc chyba się do tego przymierza, ale to biorąc pod uwage relacje, pretensje w tej chwili to raczej zły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak może rzeczywiście jeśli się nie za bardzo układa to może lepiej poczekać z takimi decyzjami..w końcu na wszystko przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
ale to zabawne...być ze sobą w takiej relacji że planuje się wspólne mieszkanie, a dwa dni potem pokłócić się na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz tak to bywa. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Wiesz może to lepiej bo wspólne mieszkanie to jednak bardzo ważna decyzja i trzeba naprawdę do niej dojrzeć żeby potem nie było żadnych spięć. Dogadywać się dobrze i wgl.. chociaż wiem jak to jest.. jest fajnie, super się dogadujesz z drugą osobą a potem nagle.. ciche dni, jakieś dogadywanie i kłótnie. całkiem niepotrzebne w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
dziś zadzwonił i się normalnie gadało w końcu :O . ale nie wiem czy to stała tendencja będzie. boże jaki ciężki tydzień...nie wiem czy dziś sobie pośpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
ja myślę że przegapiliśmy odpowiednią porę na wspólne zamieszkanie. że jakbyśmy to zrobili od października to te wszystkie pretensje nie miały by miejsca. coś w tym jest że toczy się walki nie wiadomo po co, człowiek rani tego kogo kocha nie wiadomo po co, takie dogadywanie...masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak przegapiliście moment ale na pewno będzie kolejny ;) po prostu trzeba poczekać. Ja wgl myślę że nie trzeba się wogóle spieszyć z niczym w związku bo potem można się przejechać.. takie jest życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie pośpisz ? nauka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
Witajcie :) ja ze swoim partnerem planujemy zamieszkać razem w najbliższym czasie. Bedziemy mieszkali na stałe w Niemczech. Oczywiście trzeba zacząć to wszystko załatwiać. On jest w Niemczech wiec ma sie zacząć dowiadywac wszystkiego tak by za 2 lub 3 miesiące mieszkać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo Ci tego zazdroszczę..;) a studiujesz może? albo pracujesz tu w Polsce obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
Ja pracowałam kilka miesięcy w Niemczech. W zeszłym roku skończyłam szkole średnia. Ja i on jesteśmy w równym wieku. Nie wiem czy jest juz czego zazdrościć. Tak sie boje ze nic z tego nie wyjdzie. Wole nie zapeszać. On ma sie dowiadywac co i jak a nie wiem na co czeka. Chciałabym żeby juz załatwiał to mieszkanie a on narazie tylko mówi ze pogada a jakos nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądx
tak Paulina...przez naukę...padam na ryjek. dziś mi powiedział , że ma podejrzenie choroby dość poważnej. Karoljana powodzenia. uda się myśl dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko.. to też widzę że Twój chłopak musi mieć teraz taki nerwowy okres.. może przez to te kłótnie i nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×