Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość i dobry bądź
cieszę się. u mnie rozpoczęty kłótnią. nie odzywa się do mnie schrzaniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o co się pokłóciliście jeśli można zapytać..? Wiesz ja z moim też byłabym takich 'podłych' stosunkach na nowy rok ale jakoś się ułożyło :) a mówią że jaki pierwszy dzień po nowym roku taki cały rok :) a zawsze wszystko można przecież wyjaśnić sobie jakoś i się pogodzić:) nie warto się kłócić, naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
w takim razie rok będzie podły, bo póki co jest podle. dokładnie to już nie wiem o co, za dużo tego wszystkiego. tak. pogodzić się. tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem że to nie jest łatwe ;( ale jeśli dajmy na to wina była Twoja to może trzeba schować dumę i przeprosić, zrobić tak żeby było lepiej.. postarać się to wszystko samej poprawić i zobaczyć jak będzie na to reagował partner.. a jeśli z jego powodu sie pokłóciliście to tym razem po prostu odpuścić . ten jeden i może ostatni raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
przeprosiłam pare razy. no, ale w końcu przynajmniej zaczął mi odpisywać a nie mnie olewać... ;). jak sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobota bardzo pozytywnie ;) mój zrobił mi niespodzianke i przyjechał do mnie na weekend ! ;) strasznie sie ciesze ;)teraz chwile wyszedł wiec moge napisac ;) i skoro już rozmawiacie tzn że wszystko idzie w dobrym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
kurcze świetną niespodziankę Ci zrobił. :D naciesz się nim w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajną ;) a co u Ciebie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądx
miał pretensje że się do niego nie odezwałam dziś, więc zadzwoniłam. jutro musze wrócic do miasta w którym studiuj*****ardzo mi sie nie chce. pojechał już Twój ukochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiłaś że zadzwoniłaś ;) tak, pojechał wczoraj, zawsze za nim tęsknie pięć tysięcy razy bardziej kiedy jest i musi jechać..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
rozumiem. faktycznie daleko ciężej jest przez pare dni od spotkania niż przez tygodnie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ważne że spędziliśmy razem te niecałe ale dwa dni ;D i noc..;) a jutro powrót do szarej rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądx
niestety. rzeczywistość mi się nie bardzo podoba...męczący miesiąc się zapowiada. cieszę się...że mogłaś przy nim się ułożyć...to bardzo miłe. bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się ciesze ;) wgl postanowiłam sobie że nie będę mówić o przyszłości nie będę mu się narzucać i tak dalej ale widzę że on teraz sam często zaczyna takie tematy ;) miłe to jest bo widzę jak mu zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
tylko angażuj się w rozmowy kiedy on już zacznie. żebyście wiedzieli oboje że tego chcecie, bo potem mogą dziwne rzeczy wyjść ;). zasługujesz na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sama nie wiedziałam czy się angażować czy nie.. bo chciałam go tak troszeczkę zmusić żeby sam się wysilił i zaczynał takie tematy bo przeważnie to ja robiłam ;) no ale skoro mówisz żeby jednak się angażować.. wiesz czasem myślę sobie co ja takiego w życiu zrobiłam że ktoś tam u góry pozwolił mi poznać tak cudowną osobę z którą mi tak dobrze..naprawdę nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądx
widać szczęściara jesteś ;). tak mi się marzy spędzić z kimś życie szczęśliwie bez zwodzenia się i rozwodzenia. w szacunku, miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zobaczysz że spełnią się te Twoje marzenia ;) między Wami wszystko się układa czy jest coś nie tak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry bądź
mam nadzieję, że mi się spełnią. będę za to trzymać kciuka. bez zmian...nie jesteśmy pogodzeni. pewno powinniśmy się zobaczyć, ale styczeń czas kolokwi i nie bardzo mam czas mu się zrzucić na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna1993
Witajcie ja tez jestem w zwiazku na odleglosc :) juz dwa lata. Niedawno sie tu wypowiadałam jako gość. Moj ukochany dziś pojechał i znowu zapowiadają sie pewnie ponad dwa miesiące tęsknoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
Witajcie ja tez jestem w zwiazku na odleglosc :) juz dwa lata. Niedawno sie tu wypowiadałam jako gość. Moj ukochany dziś pojechał i znowu zapowiadają sie pewnie ponad dwa miesiące tęsknoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja trzymam za Was mocno kciuki ;) naprawdę chce żeby Wam się układało jak najlepiej bo pamiętam jak na początku mi pomogłaś w wielu spawach, rozwiać dużo wątpliwości no i jesteś pierwszą osobą z którą mogę całkiem na luzie o tym pogadać bo byłaś, bądź jesteś w podobnej sytuacji ;) także naprawdę życzę wam powodzenia i oby wszystko było dobrze i się układało ;* Karolajnaaa1993 no to witamy z powrotem ;) wyjechał ? no przykro.. ale czasem trzeba to znieść po prostu, szczególnie jeśli to jest silne uczucie ;) trzymaj się bo warto czasem poczekać na takie uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
Karolajna widzę moja rówieśniczka. nie możecie się widzieć częściej? chyba najcięższa to ta tęsknota zaraz po wyjeździe? też tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
pokochać ze wzajemnością wielkie szczęście. faktycznie trzeba o nie zadbać. Paulina dzięki. tak to właśnie jest to, że tutaj mozna było porozmawiać o tym czego inni nie rozumieli bo nie przeżyli . dziękuje za kciuki...przyda się na pewno :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poprawiła się jakoś sytuacja ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry bądx
bez zmian jest. a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie układa się wam co ? u mnie jest ok, nie kłócimy się ani nic, jest naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie możemy sie zobaczyć wcześniej bo wyjechał za granice :/ ale jeszcze 4 lub 5 miesięcy i mam nadzieje ze zamieszkamy razem :) teraz tylko czekam na dzien kiedy przyjedzie ale terminu niestety jeszcze nie znam :/ mimo ze czasami jest naprawde ciezko bo sie tęskni itd to jestem pewna ze z niego nie zrezygnuje bo kocham go strasznie mocno. Jak sie nie widzimy to jest czasami bardzo złe ale jak juz przyjeżdża to ładujemy nawzajem akumulatory by starczyło do następnego spotkania :) racja najgorzej jest jak sie żegnamy juz tym razem nie wytrzymałam i mu sie w ramionach rozplakalam ale wytłumaczył mi ze tak musi byc ze muszę byc silna i ze jeszcze tylko troche i bedziemy juz zawsze razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaaa1993
To wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
tam zagranicą czy tutaj zamieszkacie? dużo się kontaktujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×