Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość gość
to ja się pochwalę. wczoraj miałam egzamin i zdałam. a dziś byłam ze swoim na obiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa1993
To swietnie :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
dzięki Karolina ;). całkiem przyjemnie jest...sesja się skończyła parę dni wolnego przed mną. i zobaczyłam się z nim bez pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola to świetnie również gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
a co u was dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w porządku :) dzisiaj idę na imprezę. bez niego chodzić nie lubię ale cóż. nie am wyjścia:) nie czuje się zbyt dobrze ale obiecałam że będę. choroba daje mi w kość. . ale ważne że w związku wszystko ok jest naprawdę wyjątkowo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa1993
U mnie bez zmian. Chociaż sie nie kłócimy. Ja rozmawiam z nim tak jak tu wcześniej napisałam a on tego nie zauważył i rozmawia ze mną normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
udanej imprezy Paulina. to się cieszę dziewczyny , że się układa bez kłótni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, była udana ;) co słychać ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
myślałam sobie dziś z rana o mojej relacji, związku...trochę przemysleń zrobiłam.może on zajrzy tu któregoś dnia, ale nie ma co się do tej mysli za bardzo przywiązywać bo teraz zapracowany jest...próbuje firme założyć. teraz na tydzień się przeniosłam do swojego rodzinnego miasta bo ferie. z przyjaciółkami się pewno wieczorem zobaczę...cieszę się bardzo bardzo, wyjdzie sie pewno z nimi na jakiegoś drinka i pogada ;), może jacyś kumple też się załapią. to dobrze, ze impreza udana ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pewnie jest okazja żeby odpocząć i wyluzować to trzeba z tego korzystać ;) założyć firmę ? o proszę to poważne i odważne posunięcie ;) pewnie nerwowy okres przez załatwianie spraw z tym związanych..i przemyślenia jeśli chodzi o związek są potrzebne. tak myślę. zawsze można sobie coś uświadomić, do czegoś dojść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
cały styczeń spałam po 4 godziny, więc dziś przespałam 10 na początek ferii, zasnęłam tak wcześnie jak nigdy. no no podziwiam go właściwie że próbuje coś własnego mieć. tak myślę że trzeba pomyśleć o związku a nie uciekać od tematu. a jak tam kontaktowałaś się ze swoim? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pogadaliśmy dzisiaj ;) próbuje nad sobą panować bo nie lubię jak np na jeden dzień nie rozmawiamy a było tak ostatnio i ja wtedy mam ochotę się obrazić ale próbuje z tym walczyć bo w sumie rozumiem że każde z nas ma swoje sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądx
cóż ostatnio właśnie rozmawiałyśmy z przyjaciółkami ze nie trzeba codziennie rozmawiać chyba, kiedy jest się w związku, że nawet ten dzień przerwy dobrze robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak.być może to i prawda ale wiesz.. ja jestem trochę zazdrosna bo nie wiem co robi, z kim w ciągu takiego dnia.. poza tym jestem od niego trochę uzależniona i dzień bez niego jest dla mnie dniem straconym ;) ale z drugiej strony może rzeczywiście czasem trzeba troszkę odpocząć w samotności od wszystkiego i trochę na sobie się skoncentrować; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że nawet wieczorami nie ma dla mnie czasu..;) tym razem nie będę za nim latać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
a ja myślę że dobrze polatać, wydaje mi się , że kryzys w moim związku wziął się z tego, że się uparliśmy, ze zoabaczymy kiedy druga osoba zapragnie się spotkać, latać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że czasem dobrze sama o tym dużo pisałam ale czasem jednak druga strona też niech się stara. wiesz co? zastanawiamsię nad tym czy ja wgl potrafię być w związku. czasem mnie nachodzą takie myśli że mi samej jest lepiej nie potrzebuje nikogo..nie wiem czy tak naprawdę chce takiego związku..który teraz przyszłości nawet nie ma bo nic przynajmniej o tym nie wiem. tylko myślę że jestem zakochana..ale jak mam sobie to wszystko ułożyć, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
rozumiem. ja uważam że się do związku nadaje. ale po raz pierwszy mimo iż jestem w związku czuję się sama, ale czuję też, że daje radę, że to okej. ale może to dlatego że sporo było zaplanowane w tym związku...a teraz bierze w łeb. wczoraj napisałam smsa, odpowiedź mi podniosła ciśnienie, ale postarałam się nie napisać w podobnym tonie, napisałam dwa słowa i myślałam że się obrazi i koniec kontaktu na jakiś czas, a dziś pisał od rana i na urodziny mnie zaprosił. może nie myśl tyle o tym...tylko działaj, na razie ciesz się tym co jest, na tym się skup co by miało nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie za bardzo mam się teraz czym cieszyć.. boje się że przeze mnie on może być nieszczęśliwy.. nie chce go unieszczęśliwiać..jest takim dobrym człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa1993
A u mnie jest złe i to bardzo i juz nawet nie mam siły sie tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina to co się dzieje ? miałam nadzieje że z czasem zacznie Wam się jednak układać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksrolaknaa1993
Ja juz naprawde niewiem :/ denerwuje go co drugie moje słowo a zwłaszcza temat mieszkania... Dlatego postanowiłam ze z początkiem marca wyjeżdżam do Niemiec i zacznę załatwiać wszystko sama na własna rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytałaś go czy on wgl chce z Tobą zamieszkać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa1993
Tak i powiedział ze chce ale to wszystko nie jest takie łatwe i proste chociaż dla mnie to nie jest wytłumaczenie. To wszystko jest dosyć skomplikowane. Jedyny plus jest taki ze moze za miesiąc go zobaczę chociaż nie planuje go poinformować o moich planach i wyjeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
Karolajna wow odważna decyzja. będzie miał niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnaa1993
Mam nadzieje ze nie bd zły ze go nie poinformowałam o wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry bądź
może go poinformuj jak już będziesz biała bilet i zaczniesz sie pakować, ale zrób mu niespodziankę jak zamierzasz. ja swojemu trochę numer zrobiłam...upiera się że mam go gdzieś ja zapraszać więc go na balet zaprosiłam...na dniach kupię bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. :D chyba ze ta odleglosc to max 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksrolajnaa1993
Jak juz bede w Niemczech to on bedzie jakies 50 km ode mnie. Tak wymyśliłam ze jak przyjade to mu napisze żeby przyjechał w jakies miejsce (wymyślę że ma tam cos odebrać ) i jak juz przyjedzie to sie zobaczymy. Niewiem sama czy to dobry pomysł. Albo mu napisze jak juz bede w Niemczech ze jestem. Co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×