Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość
nina13 dziś utworzył się temat bolacej jednej piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tak widziałam mi zaczyna to coraz bardziej dokuczać i nie wiem czy nie bede musiala isc na usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
już dzisiaj pomyślałam, " jak nie urok to ......... " jak nie trądzik to teraz znowu coś i wszędzie trzeba prywatnie jak się chce szybciej coś zrobić tylko pieniądze na tych lekarzy wydawać i nic więcej. Kupiłam wczoraj tą maść arnikową co pisałam zapłaciłam 8 zł z groszami miałam strupa wczoraj a dzisiaj już praktycznie nie mam nawet posmarowałam to miejsce pod makijaż to żadne strupki nie odstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooooo to chyba też kupię. czy to coś takiego ?:) http:// sklep.doz.pl/ apteka/ p867-Masc_z_arniki_Elissa_10_g pousuwaj spacje po "/" :P w tej aptece maść arnikowa elissa kosztuje 4.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W przypadku wystąpienia wyprysków, pęcherzyków lub innych objawów stanu zapalnego skóry należy skonsultować się z lekarzem" no tego bym nie chciała:P u mnie jest 25g za 10zł:P opakowanie nie wiem czy żółte czy takie jak ja pokażałam bo poprosiłam mamę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mam. jednak żółta :) a teraz się zastanawiam czy na pewno ją stosować?:P w sensie ma napisane "do stosowania na siniaki, po ukąszniach, oparzeniach itd" na strup zadziała i na na blizny też mogę -miejscami na te większe? nie chciałabym skutków ubocznych:P dziś posmaruję tylko w małym miejscu na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no ja smarowałam na strupy i na blizny a dzisiaj nawet cały policzek posmarowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja też posmarowałam cały :) a co tam. się będę szczypać:P trybiotyk jest chyba od tego silniejszy , ale wypróbować nie zaszkodzi jak już kupiłam :) chociaż to nie pociemnia strupków i tu jest plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
trybiotyk na pewno jest silniejszy bo to lek a ta maść ma tylko składniki naturalne no i jak strupki po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zalamana. Pojde chyba do kosmetyczki . Rano uzywam klindacin wieczorem epidduo a arnikowa po poludniu . No chyba ze jestem pomalowana to nie mam kiedy :( nie widze nawet nadziei na popraawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja w tej chwili uzywam tylko i wyłącznie tej robionej papki i szczerze Ci powiem że używam jej półtora tygodnia i jest lepiej przynajmniej na policzkach na tą chwilę za bardzo nic nowego nie wyskakuje zostały wiadomo blizny i takie troche nierówności juz nie wiem czy to są takie nierówności po tych gulach co wyciskałam i cos tam zostało czy to takie które jeszcze będą chciały wyjść ale chyba to pierwsze. Skóra nie jest niestety idealnie gładka ale wydaję mi się że teraz powinnam skonsultować się z kosmetyczką na jakieś kwasy żeby skórę oczyścić z tego co zostało. Jeśli chcesz to może spróbuj z tą papką co ja mam ? ale to cały czas Ci tak wyskakują jak przedtem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatek Ci powiem, że nie wytrzymałam i wycisnełam wszystko nawet zaskórniki , bo denerwowała mnie ta kaszka... :( od 3 dni chodze częściej bez makijażu niż "w" i widzę poprawę :) prawego policzka... żuchwy nie ruszałam tam sa strasznie bolesne gule. prawy policzek ma tylko czerwone plamy a lewy 3 strupki... wyskakują małe drobne krostki ale używam epiduo na noc potem trybiotyk arkanową i epiduo i tak w kółko.. ciąglę sie smaruje i jestem załamana.. jest poprawa ale trzeba czzekać aż zaczerwienienia znikną.. też już myślę o kosmetyczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja wczoraj też nie wytrzymałam i "zajęłam się" lewym policzkiem bo prawy już kiedyś wcześniej powyciskałam. Lewy denerwował mnie bo widziałam że siedzi tam coś pod skórą i wszystko widać pod światło. Oczywiście było to takie wyciskanie na siłę po to nie były pryszcze tylko gulki pod skórą ale moje palce oczywiście musiały wszystko znaleźć. I ja sobie zdaję sprawę z tego że przed wyciskaniem nie było to tak widoczne bo to była po prostu nierówność a teraz jest czerwona plama od ciśnięcia. Najbardziej denerwuje mnie że naprawdę cisnę na maksa żeby wszystko co tam siedzi wyszło a i tak za jakiś dzień widać jakby jeszcze coś tam zostało i chciało się odbudować i jest taka mała nierówność na policzku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
cały czas szukam czegoś palcami na buzi :( i na nieszczęście cały czas znajduję coś to wyciśnięcia jak nie na prawym to na lewym policzku. Zawsze wychodzą takie jakby białe niteczki ropne :( Mam tego niewyobrażalnie dużo pod skórą :( w jednym miejscu się zagoi to obok coś czuje i tak w kółko :( Dotykanie buzi nie pomaga wyciskanie tym bardziej bo się może rozjączyć i te blizny, które zostają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam:( :( :( rano się obudziłam i pierwsze co to zaczęłam dotykać policzki czy coś wyszło:( oczywiście wyszło... POD strupem.. ;/ no i wycisnełam bo jak ma sie zagoic skoro pod nim coś znowu jest ... wczoraj mama widziała mnie bez makijażu i powiedziała "z daleka widzę tak jakbyś już miała lepiej" hmmm .. no właśnie z daleka i tylko prawy pulik bo lewy przysłaniałam wlosami.. a co widać z bliska? aż wstyd mi się komuś pokazać.. ciągle walczę z tym żeby sobie wmówić"mam na twarzy makijaż" razem z chłopakiem zauważyła u mnie ten tik nerwowy że ciagle łapię za policzki i szukam czegoś nowego i słyszę "po co dotykasz? miałaś już ładnie a teraz masz czerwoną buzie i wszystko widać - nie dotykaj" i w kółko to samo.. moja mama jest niemożliwa... zawsze mówi"ale masz już coraz lepiej albo ale masz blizny po co Ty to dotykasz" łatwo tak mówić bądź zwracać uwagę ale jak mam chodzić z czymś "tak wielkim"- krostą której czasem aż białe wychodzi:( zawsze muszę to dotknąć dla świetego spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne:( już nie wiem co wymyślić .. 13go mam wizytę u dermatologa, ale po co na nią mam iść? chyba po kolejne epiduo :( nic innego ten lekarz nie wymyśli ;/ oczywiście coś na co bym się zgodziła.. no NIC.. nie chce zadnych izoteków itd. mam tydzień wolnego a może i dłużej wiec za chwilę znowu posmaruję się arnikową a po 4 godzinach trybiotyk i na noc epiduo :( chyba,że nie wytrzymam i gdzieś pojade na zakupy się odprężyć to jednak sie pomaluję na te 2 , 3 godziny.. nigdzie nie ma mojej maseczki soraya, więc chyba pojadę jej poszukać gdzie indziej ;/ no już nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja tak samo w kółko palcami szukam :( kurcze mogłyby w końcu te tabletki zacząć działać i by był święty spokój przynajmniej na jakiś czas :P to już jest choroba nawet jak czegoś nie widać a wyczuję to i tak to spod skóry wyciągnę :( już nawet myślałam żeby może znowu zacząć używać takiego kremu z kwasem jak kiedyś miałam żeby wygładzić skórę. Ale to aż tak dużo efektów nie dawało, a moja skóra już jest tak wymęczona i przesuszona. Kurde teraz to już powinnam zacząć używać kremów żeby zmarszczek nie dostać a ja ciągle maści na pryszcze to dołujące :( Czy kiedyś doczekamy czasów żeby mieć piękną gładką skórę ? Zdaję sobie sprawę że idealnie to pewnie nigdy nie będzie :( ale żeby było chociaż zadawalająco, a nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
nie mogę powiedzieć, ale na pewno jest troszkę lepiej niż jak zaczynałyśmy tutaj pisać. Leczę się na trądzik już jakieś 6 lat z przerwami na zaleczenie i wiem, że efekty w stosowaniu leków widać po miesiącu dwóch czasem trzech. Wiadomo, że my byśmy chciały efektów po tygodniu albo dwóch, ale kiedy są jakieś minimalne efekty to dostaje się nadziei, a tak jak to wszystko postępuje tak wolno jak teraz to czasem siły brak. Wtedy człowiek woli wszystko powyciskać i wmawiać sobie, że po tym jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nie wiem czy jest lepiej czy gorzej :( jak chyba nie chodziłam do dermatologa to było lepiej :p na razie wiem ze to przez makijaż i się nie maluję :) a niech mnie widzą taka brzydką :P potem zobaczą efekty ... o ile takie będą hehe .. to z jednej strony zabawne a z drugiej dołujące, że aż łzy napływają do oczu.. też mam strasznie suchą skórę ... nawilża się epiduo lub innymi maśćmi, przestałam używać kremu nieva, bo co to za sposób.. zasuszyć klindacinem a potem natłuścić nivea, jedno z drugim się wyklucza.. muszę kupić sobie inny krem , który po prostu nawilzy te zasuszone miejscaa i strupy przed wyjściem z domu a nie całą skórę... doczekamy się gładkiej i pięknej jak sobie botoks wstrzykniemy :P dobrze że mam chociaż z kim pisać na tym forum , bo z chłopakiem ni e można (ślepy nic nie widzi):P a sama bym zwariowała... idę właśnie posmarować się arnikową ;) jak zobaczę efekty do piątku to będę szczęśliwa... najbardziej martwi mnie żuchwa.... z teggo miejsca chyba nie znikną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo a co do tabletek ... ta koleżanka brała przez 5 lat a jak odstawiła to problem powrócił.. byłam świecie przekonana że nic nei ma a zbliska miała całe policzki w tzw. kaszce... moim zdaniem lepsze takie zaskorniczki niż strupy i czerwone krosty i bolesne gule... właśnie mi zostało do końca 3 opakowania 5 tabletek ! mam nadzeje że teraz w czwartym miesiącu zaczną lepiej działać i ze nie będę zmieniać je na syndi 35 np. Z tymi mi dobrze i niech zadziałaja! nie ważne że po odstawieniu problem może powrócić .. chcę teraz mieć piękną a później zacznę się martwić na nowo :P może po urodzeniu dziecka później mi przejdzie . A teraz niech to się wreszcie skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mi zostały 3 tabletki z trzeciego opakowania. Nie chciałabym zmieniać bo na razie mnie tak żołądek nie boli jak przy tamtych. Pierś trochę przestała w przyszłym tygodniu mam wizytę u ginekologa i jak zwykle pech akurat mam 7 dni przerwy czyli okres ale muszę iść po tabletki, niestety uroki zapisów państwowych. Jednak chyba poproszę o skierowanie na usg piersi, chciałabym mieć pewność, że wszystko jest w porządku, a jeśli taki ból się powtórzy to znowu będę się zamartwiać. Wiesz ja też sobie tak wmawiam, że może po urodzeniu dziecka się polepszy. Chociaż taką nadzieją żyję, że za rok będę starsza i może przejdzie a tu zonk co roku to samo. Jeśli chodzi o chłopaka to mój za bardzo nie porusza tego tematu, bo wie jaki to dla mnie problem i ja się wstydzę nawet przed nim. Ja widzę, że on tylko mnie obserwuje, mnie i tą moją buzię i nic nie mówi, co najwyżej ja czasem sama do niego zaczynam narzekać na ten problem i się użalam, że mam już dosyć. A co do np. rodziców to czasem coś skomentują, jak zobaczą mnie bez makijażu. Czasem im się coś niefortunnie powie i jest mi przykro. Bo ja sobie wmawiam, że może jest lepiej a tu takie ściąganie na ziemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
przedtem pisałam, że nie jest źle, ale pstryknęłam sobie zdjęcie tak z bliska dla porównania i na prawym policzku widać,że znowu coś wychodzi i to takie trzy w linii prostej :( Co do żuchwy to ja nie wiem co to za cholerne miejsce ale mnie tak samo z stamtąd znikać w ogóle nie chcą. Takie trzy obok siebie to już mam chyba z miesiąc masakra :( Też się cieszę, że mam tu z kim popisać, bo jest raźniej i nikt nie zrozumie drugiej osoby, jak taka, która ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja się teraz nie maluję i nic mój chłopak nie mówi poza tym właśnie , że wyrzuci mi puder i inne kosmetyki:P wczoraj wmawiałam sobie że jest lepiej, że prawy policzek ma blizny i jak znikną będzie ok, a on do mnie że lewy lepiej wygląda który ma srupy.. faceci... chyba olewczo mi odpowiedział:P też ciągle słyszę że znikną z wiekiem a mi właśnie z wiekiem wyszły to do zniknięcia sporo czasu jeszcze... :( Ty chociaż masz wizytę u ginekologa.. u mnie rejestracja po nowym roku.. u ginekologa byłam RAZ w życiu. miałam infekcje dostałam - dostałam maść i tabletki i poprosiłam o anty.. ŻADNYCH badań (oprócz dotknięcia szyjki) i muszę iść prywatnie bo się schizuję że może coś być nie tak a nie wiem... palcem przecież nic nie wyczuła.. ból mam lewej piersi koło pachy ale się nie przejmuję... dziś za to miałam silny skurcz podbrzusza?jajników? sama nie wiem czego.. wystraszyłam się bo nie mogłam przez chwilę aż sie wyprostować ale przeszło po kilku sekundach.. też nie wiem co to miało znaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żuchwa to najgorsze miejsce na twarzy.. nie wiem co tam się tworzy.. zdenerwowałam się, bo jednego dnia czuję że maleje a drugiego jest duże, dziś wycisnęłam wszystkie na siłę! bolało jak cholera ale coś wyszło i jedna zniknęła, druga zmalała... z lewej strony jest tylko czerwona plamka którą zaraz czymś posmaruję a z prawej strony gdzie miałam trzy koło siebie została mi jedna średnia gula i jedna maluuutka po wyciśnieciu... strasznie boli ;/ ale co mam zrobić skoro nie znika, nie chcę z tym wiecznie chodzić.. mam nadzieje że teraz zaczną znikać a nie rosnąć... ale to tylko nadzieja... arnikowa ma właściwości przeciwzapalne, gojące i powiem Ci że na strupki działa!!! Dziękuję Ci :* tylko jak uż podleczy strup to nie wiem co dalej używać:P trybiotyk na blizny czy kupić sobie acne derm ... po strupie zostaje czerwona plama i jest ich sporo jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
to ile Ci lekarz przepisał tych tabletek, że raz byłaś ? ja się staram chodzić robić cytologie raz w roku. Co nie znaczy, że czasem pójdę a oni bez badania wypisują receptę ech. Podziwiam Cię, że się nie malujesz ja jakoś taka odważna nie jestem stanęłam dzisiaj przed lustrem i stwierdziłam że wyglądam jak biedronka :P śmieje się ale to normalnie przykre. Żeby jeszcze zostały same czerwone plamy a nie wychodziło już nic nowego to z czasem by się to wygoiło a tak wyciskam następne i tworzą się nowe blizny. Dzisiaj jak szef stał nad moim biurkiem to czułam że się przygląda moim biedronkowym policzkom jak ze mną rozmawiał :/ a może mi się już wydaje, że wszyscy na to patrzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszej wizycie , w której nie mogła mnie zbadać przez tą infekcję przypisała mi 2 opakowania.. po miesiącu miałam przyjsć na kontrolę ale nie było miejsca zeby się zarejestrować więc bez kolejki po 2 mies poszłam do gabinetu tylko po recepte i dostałam na 3 opak. a badania nie miałam żadnego.. a pielęgniarki stwierdziły że jak nic się nie dzieje to mam przyjść w styczniu na co im odpowiedziałam że rak też nie boli... ;/ coż ... tak to już jest z lekarzami... biedronka hehe to ładnie mówisz:) ja to się śmiałam że jak durszlak wyglądam:) normalnie jakbym się opałała z nim na twarzy :P ale ty to masz ładniejsze określenie.. nie martw się.. też tak mam ,że jak ktoś ze mną rozmawia to mam wrażenie że patrzy na policzki.. odważna.. nie do końca:) nie wychodzę nigdzie z domu a jak już to samochodem a mój mężczyzna robi zakupy :P no chyba że mało ludzi się kręci to trochę na świezym powietrzu przebywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
czyli jednak Cie zbadała jak byłaś tylko przez infekcję nie mogła zrobić cytologi. Ciebie w takim razie boli pierś w tym samym miejscu co mnie bo też lewa i też koło pachy. Cieszę się, że maść arnikowa działa :) Jakbyś sobie kiedyś nabiła jakiegoś sińca to na to też jest super. Zastanawiam się trochę jak działają te inne maści z tej serii bo tam były jakieś z rumiankiem albo z nagietkiem. A czyli chodzisz bez makijażu po domu myślałam, że do pracy :) Po domu ja tez chodzę bez :) Dzisiaj ostatnia tabletka z 3 opakowania ciekawe czy coś się zmieni :) oby nie na gorsze :P Jakoś mi ta przerwa na krwawienie w złym terminie wypada, bo i wizyta u lekarza i wczoraj chłopak zaproponował, że może byśmy wyjechali na ten weekend. Fajnie tylko sobie w takim wypadku nie poszalejemy :P Chociaż już wolę okres niż jego brak i ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
Jeśli chodzi o rozjaśnianie blizn to pewnie z czasem trochę same znikną. Niby ten skinoren który mam to rozjaśnia blizny ale mam wrażenie że on trochę też wyciąga co jest pod skórą. Ale pewnie dlatego bo zawarty kwas a kwasy oczyszczają też skórę. Nawet ostatnio jak byłam w Douglasie i rozmawiałam o z babką o takim nowym podkładzie z Clinique, który podobno trochę też leczy bo zawiera kwas salicylowy, to też mówiła, że na początku może coś powyciągać na wierzch. Ja z kolei kiedyś jak chodziłam do dermatologa to powiedziała mi o takim kremie z kwasem glikolowym z firmy IsisPharma Glyco-A. Jest krem który ma za zadanie spłycić blizny, rozjaśnić zaczerwienienia. Wg mnie coś tam daje bo skóra jest na pewno gładsza po nim rozjaśnić tez trochę rozjaśnia ale jakiegoś mega szału nie ma. Ja wtedy stosowałam go po leczeniu dermatologicznym i później zrobiłam sobie mikrodermabrazję, to pamiętam że po takim zestawie skórę miałam śliczną. Ale wtedy też moje leczenie polegało na łykaniu tetracykliny. Teraz nie chce tego bo obniża działanie tabletek. A jak widać trądzik i tak wrócił. Dużo jest tego wszystkiego na rynku trzeba by było testować ale niestety to wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale co to za zbadanie:P tak too mogłam sobie sprawdzić sama i porównać z opisem na internecie. Bardziej zależało mi na cytologii, zbadaniu hormonów, krwi a tu o wszystko trzeba sie prosić.. na tym forum wiele dziewczyn widziałam ze pisze o tym że boli je lewa pierś bliżej pachy.. pewnie to węzły się powiekszają moim zdaniem bo dziś np boli jak mocniej nacisnę a tak to ni e czuję.. innych maści już nie chcę. arnikowa też ma takie działanie jak te z rumiankiem i inne... skład podobny.:) mi jeszcze 3 tabl palcebo zostały z trzeciego opak. dziś brałam też stoperan bo złapałam grypę i nie wiem czy on ma wpływ na tabletki... ja jak mam okres to używamy prezerwatyw albo bierzemy prysznic przed i po seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×