Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość
nie to nie ja :P własnie zastanawiałam się czy tu sobie jakiegoś nick' nie zrobić:) nie wiem po co ten komentarz "gość 2013-11-21 13:12:00 " bo nikt tu nie mówi że nie ma pełnego seksu:P no powinnyśmy sobie zrobić chyba osobny temat heheh no ale jak już tak zeszło na ścieżkę dermatologiczną to niech pozostanie:P no ja właśnie chcialam iść po takie skierowanie... dermatolog mi robil co miesiac a tu nie mialam zadnego badania i sie troche boję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mój nick też nie jest zabezpieczony więc czasem jakby jakaś głupia odpowiedz przez niby nina13 to niekoniecznie muszę być ja :/ no mnie lekarz zaskoczył bo spojrzał w kartę że wcześniej miałam problemy z wątrobą przy tamtych tabletkach to sam zaproponował, że da nawet nie musiałam prosić, ale na morfologię już nie dostałam ;/ a mogłam się głupia odezwać ale zawsze jestem mądra po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Twój to jeszcze hehe a ja jestem pod "gość" a tu milion takich :P no ja bym wzieła najpierw skierowanie od lekarza ogólnego na badanie krwi te alat aspat... nie wiem czy dobrze pisze i krwinki biale czerwone bo dermatolog to mi kontrolowal i wątrobę. :) a teraz od 4 mies nic i nawet cytologii nie mialam nigdy robionej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaa jestem załamana:( nie dośc że pokłociłam się z moim lubym to zauważyłam że krosty przesuwaja mi się do brody i lewego policzka:( mam 6 kropek na brodzie... ja to wygląda;o z powrotem zacznę się malować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
nie martw się pewnie Ci to epiduo cały czas wyciąga na wierzch może nie ruszaj to się zaczną wchłaniać. Tylko to tak łatwo napisać. A z chłopakiem pewnie nic poważnego i do wieczora już się pogodzicie :* a godzenie jest najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe aż sobie coś pomyślałam:P raz przez takie "godzenie sie" pokłócilismy się :P czuję się dziś jak na okres :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
może jakieś zmiany ciśnienia ja się też tak nie bardzo czułam w tym tygodniu jakoś słabo mi było i w ogóle. Wiesz co sama gadam do Ciebie nie ruszaj a sama byłam w toalecie przed chwilą i wycisnęłam z 3 zaskórniki.... bardziej może na siłę wyciągnęłam na wierzch ech głupota ludzka. No my ostatnio jak się godziliśmy to bardzo mi się to godzenie podobało :D Pomyśl sobie że juz piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.. ale niestety jutro jadę na uczelnie od 8 do 19.30:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mi tez przy brodzie coś wyszło a nawet w dwóch miejscach. Dzisiaj idę do kosmetyczki ciekawe co tam zaproponuje. Pewnie będzie chciała wcisnąć całą serię zabiegów za 1000 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mi zaczynaja znikać te plamki z brody :P to zaraźliwe nawet przez internet?:P a co do kosmetyczki nawet nie orientowałam się jakie zabiegi u mnie wykonują. w sobotę za to spuchły mi powieki :( najgorzej wygląda prawe oko i nie wiem czy w pt nie dotknełam znowu brudna ręką od epiduo gdzieś przy oku czy mam już jakieś reakcje alergiczne.. smaruję się punktowo resztkami tej maści a tu takie coś mi się zrobiło ;/ zdaj mi potem relacje:D na co Cię tam naciągnęła kosmetyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
wstępnie jestem umówiona na mikrodermabrazję a czy stwierdzi że może zrobić zobaczymy może powie że mam jakieś zmiany ropne i nie zrobi zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to chyba oczyściłaby twarz ze wszystkich zaskórników... a co potem.. nie wiem .. znajoma ma juz super twarz a ciągle chodzi na jakies kwasy itp . chyba że kłamie :P bo nienależy do tych prawdomównych . moim zdaniem ma już idealna twarz. i bez sensu byłoby chodzenie dwa razy w tygodniu? za 80 zł. coś mi tu nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
kwasy dwa razy w tygodniu u kosmetyczki to jakoś często ;/ mi po obu stronach brody coś wychodzi. Masakra :( w sumie to tak idę do tej kosmetyczki tylko się boję żeby nic nie rozjączyć na resztę twarzy. :/ Tak się zastanawiam czy powodem tego że znowu coś wyłazi nie jest żel do mycia oczyszczający którego zaczęłam znowu używać. Bo przedtem używałam tylko do mycia cetaphil i był spokój nawet niczym się na noc nie smarowałam i nic nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myję twarz mydłem AA do skóry wrażliwej :) samam nie wiem czy jest lepiej czy gorzej.. krostki wyskakuja mi bardzo malutkie a guli już nie ma.. jeszce te blizny znikna to te male krostki bym przetrawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
mi przez ten żel głęboko oczyszczający wyskoczyły jakieś paskudy przy brodzie. Byłam u kometyczki zrobiła mi mikrodermabrazję i kwas. Skóra po tym napewno gładsza w dotyku. Ale spodziewałam się trochę lepszego oczyszczenia z zaskórników a tu niestety. Wróciłam do domu do miałam jakiegoś takiego wągra prawie na wierzchu, że praktycznie jakbym paznokciem ruszyła to by wyszedł a mikrodermabrazja go nie ruszyła. :/ Wiem że nie oczyści się skóry za jednym razem ale chyba spodziewałam sie lepszych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu i ile taki zawód cię kosztował? chyba bym poszła drugi raz albo w domu bym zaczeła to wszystko wyciskac ;/ nie lubie takich efektów... kiedyś jak byłam na oczyszczaniu twarzy to też mi jakoś słabo oczyściła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
kosztowało mnie 150 zł bo akurat trochę promocja była. Ale co z tego jak teraz znowu mam nowe strupy po świeżych i czym tu się cieszyć. Muszę odebrać swoje wyniki krwi ale aż się boje czy wszystko w pożądku czy znowu coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
*porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie bylam u ogólnego lekarza poprosić o skierowanie.. na pewno masz wszystko ok :) nie potrzebnie się zamartwiamy :) ostatnio coś mnie w klatce piersiowej kuło i też od razu zamiast sie uspokoić to spanikowałam , że oddychać nie będę zaraz mogła.. 150 zł to i tak spora suma.. nie wiem po ile chodzą takie zabiegi ale do 100 zł bym wydała:P na razie niczym nie smaruje twarzy bo zapominam i nawet nie jest jakos katastroficznie :P od czasu do czsu arnikowa i na noc wziełam klindacin .. czekam az mi przestaną oczka puchnąć i rozetne ostatnie opakowanie wpiduo i sie punktowo posmaruje na policzkach i żuchwie.. jedynie czoło mam zachwycające :D dwa może 3 zaskórniki raz na miesiąc i łatwo jest się ich tam pozbyć :) nadal nie wiem co na te blizny na policzkach.. może nie kupię epiduo aacne derm.. w końcu o połowe tańsze:P dziś byłam na zakupach i mam bardzo dobry humor.. w prawdzie nie kupiłam wzystkiego co chciałam ale jest dbrze, a jak sobie pomyślę że jeszcze trzeba kupić cos na twarz to aż mnie w żołądku ściska .. hehe z tv mago weżmę krem z śluzu ślimaka na blizny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz te błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
generalnie to tak jeden zabieg kosztuje 130 zł a ja miałam robione dwa bo i kwasy i mikro za 150 zł. No mi chyba też czoło się najbardziej podoba bo tam nawet jak coś wycisnę to tak blizny nie zostają nie to co na policzkach ;( pełno czerwonych plam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja czoła nie maluje podkładem i na pewno tak nie dotykam jak twarzy i czoło jest praktycznie idealne, więc nasuwa się myśl czy te wszystkie pryszcze na policzkach trochę nie są z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda :) bo ja czoło dotykam bardzo często i NIC :) a policzki chyba maja za duzo na sobei w sensie podklad puder i róz:) i przestalam sie tak malowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
kupiłam dzisiaj peeling gruboziarnisty majacy dawać efekt jak po mikrodrmabrazji :P zrobiłam sobie :) buzia była czerwona jak burak. ale skóra gładka. Znowu cos gorzej z lewym policzkiem bo narobiłam sobie plam chcąc na siłę wycisnąc co nie chce wyjść za żadne skarby i policzek zmasakrowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam czasem jakichś maseczek i skóra niby gładka w dotyku ale i tak widze że mam coś do wyciśniecia... :( wykupię chyba ostatni raz ta recepte na wpiduo .. blizny ciągle widoczne.. czerwonw że spod podkładu nawet widać:( w dodatku ostatnio (3 dni temu) bolał mnie pęcherz :( i powiedziałam sobie "jutro pójdę do lekarza". następnego dnia przeszło więc nie poszłam.. tylko częsciej robie siusiu ale przy końcówce oddawania moczu już przestało mnie boleć.. wieczorem poczułam jakby swędzenie w pochwie a dziś jakby grudki i sobie myślę" o nie ! tylko nie zapalenie:( " nie dość że nie uprawialiśmy seksu to teraz takie coś.. eh jak wieczorem znowu zauważe albo zacznie boleć, swędzieć, to w poniedziałek muszę iść do gine chociaż po receptę.. ehh jak nie urok to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
i jak tam dolegliwośc**przeszły ? w sumie to nie wiadomo co Ci dolega bo z jednej strony jakby zapalenie pęcherza a z drugiej jakby infekcja pochwy ? ja z buzią nie tak tragicznie. Weekend mieliśmy bardzo imprezowy. Ponieważ w sobotę wróciłam ok 5 rano i tak długo miałam makijaż na sobie a pod podkładem bazę silikonową trochę się przespałam i w niedziele znowu jakaś impreza i znowu makijaż na cały dzień to wieczorem powychodziły mi takie małe ropniaki z zaskórników. Też to takie głupie bo wychodziłam z domu to nic nie miałam a na imprezie czułam że coś mi się na brodzie robi poszłam do łazienki i zobaczyłam małe ropniaczki ;/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pecherz mnie juz nie boli a swedzenie odczuwam delikatnie ale nei wiem czy bardziek wieczorem czy rano. W ciagu dnia jest ok. Moja buzia bez zmian. Blizny sa nadal. Wczoraj nawet ruszylam jakies zaskorniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam ci ze ja tez zauwAŻyłam ze krosty wychodza gdy za dlugo i czesto mam na twarzy makijaż :) trzeba pochodzic troche bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
chyba mnie zaraziłaś też mam problem z pęcherzem :P ale tak na serio to powtarza mi się ostatnio non stop. Teraz miałam z trzy tygodnie spokoju po tym jak wybrałam porządnie furaginę tak jak zalecają w ulotce brałam codziennie żurawit. Ostatnio trochę odpuściłam i zapomniałam o tym żurawicie i znowu zaczyna się coś dziać ;( czasem to już zaczynam się zastanawiać czy też nie przyczynia się do tego seks. Bo teraz jakoś z moim nie mieliśmy czasu na przyjemności, a w ten weekend nadrobiliśmy zaległości i proszę znowu coś się dzieje :/ staram się pamiętać żeby po stosunku zawsze iść do toalety zrobić siku bo podobno pomaga żeby bakterie nie zalegały. A teraz tak nie zrobiłam :/ Jeszcze seks był trochę ostrzejszy więc może taka bardzo głęboka penetracja też wpływa że jest przy okazji jakiś nacisk na pęcherz. Muszę znowu wykupić zapas żurwaitu i łykać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a ja bałam się wziąć furargin że to jakiś ziołowy , dziurawiec czy coś haha że osłabi antykoncepcję:P też kiedyś zauważyłam, że boli po seksie a ostatnio seksu nie było przez tydz a jak miał być to nie chciałam bo pęcherz bolał a potem swedzialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×