Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Camilla2092013

Nieposkromiona miłość Amor Bravio TV4

Polecane posty

Gość Camilla2092013

Kto zamierza ogladac? Od 2.09 o 17.30 na tv4 od pn do pt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będe oglądać Prawdziwe uczucie na tv6 :) Amor Bravio odrobie sobie później. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJeTaimeMon
hej, ja oglądam, poki co 2 odcinki widziałam o 9.55 jakos calkiem mi sie to podoba, chociaż jeszcze nie zczaiłam o co chodzi Camila jest dobra - jest córką tej babki ? ona jest dobra? A jimea to jej przyszywana siostra? Daniel bedzie z Camilą? jego żonka umrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieposkromiona miłość odcinki online: http://serialelove.pl/online/nieposkromiona-milosc/ Daniel dowiaduje się, że został spadkobiercą farmy w Meksyku. Zanim tam dociera, trafia do więzienia. Domyśla się, że padł ofiarą intrygi członków rodziny darczyńcy. Gdy udaje mu się uciec, przybywa na farmę incognito, aby dociec prawdy. Na miejscu poznaje Camilę, żonę porywczego zarządcy oraz krewną zmarłego właściciela posiadłości. Mimo podejrzeń, że mogła być sprawczynią jego aresztowania, zakoc***e się w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ? zakocha sie w niej? a oni nie są jakoś spokrewnieni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż tej bohaterki to psychol te cechy wskazują na to wszystko niby pomaga, opiekuje się , a później osacza i zamyka w klatce dziewczyna silna jest, mam nadzieję, że da się tak uwięzic'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ogladam,choc nie ogladałam telenowel od dzecinstwa.Momentami jest głupkowaty,przewidywalny irytujący i smieszny np. gdy o czyms mysla, wypowiadaja swoje refleksje na głos... ale o dziwo wciagnełam sie i poki co ogladam kazdy odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
hejka ja także oglądam ten serial i bardzo go lubię. Aktor grający główną rolę jest bardzo przystojnym mężczyzną a Silvia także ma coś takiego w sobie, że miło się ją ogląda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa
Daniel z Camilą nie są rodziną bo Daniel okaże się nie być synem Wuja Camili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×