Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

No anetka~!!! Pisz co tam u Ciebie :D Czekamy na same dobre wieści ( zapamiętam tą datę bo to moje urodzinki :P ) No dziubas to koniecznie daj znać jak poznacie płeć :) o której idziecie na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.30. dziś na telefonie mam gorącą linię bo wszyscy pytają czy już byłam, a jak nie to na którą godzinę no i żeby wszystkim napisać co wyszło na usg :) nie wypłace się za telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh nie moge w to uwierzyć... W sobote minął 33 dc - zrobiłam test - ale że 2 kreska nie pojawiła się więc wrzuciłam go do szafki...zerknęłam na niego po jakiś 20 minutach - i była druga kreska - lekko widoczna..taka cienka;) Ale wiem, że po 20 minutach to już za póxno na wiarygodny wynik - więc kupiłam test i dzisiaj rano zrobiłam - po 3 minutach pokazała sie 2 kreska!!! - na piatek mam wizyte u lekarza:) ehh z objawów - calkiem bezobjawowo:)Od tygodnia chodziałam tylko bardzo często siku - nawet w nocy po 2 razy wstawałam - ale jakoś nie pokojarzyłam - piersi tak delikatnie obolałe..ale tylko jak dotknę - to czuję:) Karmelka!!Wszystkiego najlepszego!!!!Zdrówka dla Ciebie..powodzenia:) Patrz ja chyba pałeczke po Tobie przejęłam:) Ja Was cały czas podczytywałam - ale ciężko było pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta cieszę sie niezmiernie !!:) cudowna wiadomośc:-) ja też idę w pt do lekarza ale na badania-dziękuję za życzenia ;-) dziubas jak tam ?? czekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż już stwierdził że ma teraz motywację żeby szybko celować w chłopca i żebym sie szybko ogarniała po porodzie :P wybiłam mu to skutecznie z głowy ;) no i 99% osób się myliło bo prawie wszyscy byli pewni że chłopiec a tu jednak będzie amelka :) tyle że narazie leży poprzecznie - tak na boku ale lekarz powiedział że w każdej chwili może się przekręcić. aneta a ty miałaś w końcu te badania? chyba tez jakiś zabieg miałaś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszczę Amelki :P No faceci zawsze gotowi-myślą że hop i już a tu po porodzie kobieta myśli tylko żeby odpocząc. No to teraz się radujcie i odpoczywajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde!! jeden dzień mnie nie było a tu takie newsy!! Anetka gratuluję!!! :*Karmelka spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:)Ja widziałam się z moimi koleżankami- wywróżyły mi chłopaka:)a wiecie przez co? przez to że dam radę spać tylko na prawym boku:) ale okaże się już jutro co we mnie siedzi na 100% :)Magiczny ten nasz temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas Gratuluję!!!Mnie wywróżono chłopca - ciocia wróżka:) Do mnie to na razie nie dociera...mąż powiedział, że pełnię szczęścia okaże w piątek jak lekarz potwierdzi... Ehh dziewczyny u mnie to się jak w kalejdoskopie zmieniało... był guz..na następnym badaniu już nie było...wchłonął się:) A w piątek po południu jade z mężem do Zakopanego - na zawody pucharu Polskie w skokach - i już sie biedny dopytywał czy ja moge tak długo stać?:) Kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia :) Mdłości dokuczają ale głównie z rana. Anetka pałeczka działa- cudownie!! :) Ja na razie żadnych przypuszczeń co do płci to nie mam-za wcześnie :P W piątek badania I trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wystoisz to zazdroszczę.. Ja nie dam rady. Nie wystoję nawet godziny na mszy:/ To miłego wyjazdu życzę:)Fajnie się Ci faceci zmieniają pod wpływem naszych ciąż:) przynajmniej u mnie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina - ja już chyba z 5 raz jadę:)wystoję na bank:) Ehhh mój to mnie na razie hamuje, żebym się za bardzo nie cieszyła...taki wystraszony biedaczek:)żeby tylko było ok.. Kurcze a tez tak miałyście, że za każdym razem jak idę do toalety to sprawdzam czy nie ma krwi..masakra...przepraszam za dosadność ale chyba schiza to jest jakaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas29 - czemu amelka? jest tyle ładniejszych imion, a nie same amelki, julki i lenki? pomyśl ze na podwoórku czy przedszkalu badz szkole co druga dziewczyna bedzie sie tak nazywała! Kobieto wykarz sie kreatywnoscia i nazwyj dziecko jakos normalniej, nei rób krzywdy małej. Czy chciałabys sie nazywac, kasia, badz asia, tak jak w naszym pokoleniu nazywala sie co druga dzieczynka? Rusz głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - bo się nam to imię podoba i już. a tobie co do tego? aneta - ja do tej pory tak mam że jak chodze do łazienki to sprawdzam czy nie ma krwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-> nie Twoje dziecko więc po co się wtrącasz? No to Anetka miłego wyjazdu i oszczędzaj się mimo wszystko :) No ja też jak idę do wc to z pewnymi obawami...:( Ale mam nadzieję że to minie. No moj M. powiedział że pewnie dotrze to do niego dopiero jak zacznie kopać albo jak już się urodzi :P cały czas nie dowierza że zostanie ojcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a gdzie wszystkie? myślałam że tylko ja mam teraz urwanie głowy w pracy :P ale mnie dzis mała pobila od środka - dobre 20 minut tak mocno waliła że czulam pod ręką te ruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubas nie denerwuj sie , ja poprostu spytałam. Poprostu chce wiedziec dlaczego rodzice nawyaja wszystkie dzieci tak samo, i tyle? Nie ważne czy mi sie to imie podoba czy tez nie. Poprostu jest mega popularne i az oklepane przez to. Nie denerwuj sie, nie chciałam cie urazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziubas, widzę że faktycznie tylko my tu zaglądamy, inne chyba udają ze zapracowane :P Mdłości ranne są straszne :( Kiedy Ci minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i kolejna karmelka - nerwowa. dziewczyny spokojnie, nie kazdy kto wejdzie na forum jest hejterem i chec z wami sie kłócić. Ja tylko chciałam wiedziec dlaczego rodzice daja dziecim oklepane popularne imiona? Tyle. Nie chciałam nikogo urazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmelka- a jak jestes ciezarna, to tym bardziej sie nie denerwuje. A odnosnie twpjego pytania - mi mdłości i wymioty mieły rowno z 1szym trymestrem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu chciałam zasygnalizować że wybór imienia to jest indywidualna sprawa co nie? I jak chce Amelkę to niech nazwie Amelka, czy tam Julka czy Lenka. Nie martw się-nie wyprowadziło mnie to aż tak z równowagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dla ciebie oklepane, u mnie w rodzinie i wśród znajomych nie. już nie mówiąc o pracy w przedszkolu - wcześniej mojej, teraz moich koleżanek - widocznie w moim rejonie to imię nie jest aż tak popularne. u mnie są same zosie, antosie, jadzie, stasie itp. karmelko mi minęły jakoś w połowie czwartego miesiąca. a ciebie też męczą cały dzień? jak ja się cieszę że mam to już za sobą, jak narazie to było najgorsze dla mnie w ciąży :O umęczyłam się wtedy niesamowicie... a teraz codziennie coraz dłużej mała kopie i się wierci i jak siedze w pracy to co chwila czuję kopniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też że tak powiem na peryferiach mało jest Amelek, Lenek i Julek. Bardziej właśnie dominuje Staś, Olek, Gabrysia, Wiktoria itp. ---No w zasadzie nie przez cały dzień, ale rano i wieczorem jest dramat. Co prawda nie wymiotuje ale uczucie mdłości jak wiesz jest samo w sobie koszmarne. Super że czujesz już malutką :) Przybrałaś sporo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak potwierdzam te mdłości są straszne :O:O:O jak narazie 7,5 kg na plusie. położna powiedziała że trochę za dużo. ale co mam zrobić jak jestem non stop głodna? staram się jeść tylko pożywne rzeczy - kanapki, jogurty, owoce, ale efekt jest taki że co godzina - półtorej jem... a jak zaczynam być głodna to mi zaraz słabo i głowa mnie zaczyna boleć więc tak jem wciąż i wciąż... mam nadzieję że nie przybiorę strasznie dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziubas - to jogurty sa wlasnie tuczace. jak karmilam piersia caly czas mialam taka sama wage, a zjadalam codziennie na sniadanie duzy jogurt (400gram) + musli i to byla bomba kaloryczna, tylko odstawilam to i od razu schudlam ze 3 kg. akurat mi to nie byla potrzebne bo w calej ciazy przytylam tylko 9,5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o imina u mnie - południowy wschod polski - same lenki, milenki, amelki julki, olki, i antosie, a z chłopiecych, tez antosie, kubusie, szymki, ignasie, duzo jest tez stasiów i jasiów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jem 1, gór a 2 jogurty owocowe po 100-150 gram dziennie więc nie sądzę żeby miały jakiś ogromny wpływ na moją wagę. bardziej weekendy mnie rozwalają - bo przy wieczornych spotkaniach zawsze zjem a to pizzę, a to paluszki a to czekoladę... poza tym doskonale sobie zdaję sprawę z tego że bardzo dużą rolę gra brak ruchu - tyle że jak wracam do domu to idę spac bo nie mam siły na nic :( wstaję na obiad, mycie się, ewentualnie coś ogarnę w domu i dalej juz kanapowo przebiega wieczór. a w weekend jak wyjde na spacer 20 minutowy to potem odsypiam go przez 2 godziny. ale ta ciąża męcząca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj sprawdz sobei kalorycznosc jogurtów! sie zdziwisz. Duzy jogurt + musli tak jak ja jadłam, to miał tyle kalori co porzadny obiad dwudaniowy :) wiem ze ciezko w to uwierzyc. A i banany sa tez kaloryczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×