Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj 30.10.2013 r. złożyłem doniesienie na policji o popełnieniu oszustwa przez ten pseudo sklep, dzisiaj wysłałem zgłoszenie z tym samym tonie do UOKiK. Wszyscy, którzy zostali oszukani rejestrujcie się na "zbiorowepozwy.org" jest już tam ok 470 osób na około 225 tyś zł. Oczywiście na zwrot kasy nie liczę, ale trzeba napietnować tych j...nych oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to wcześniejsze prezent 66 i 66 procent nawet teraz maja taka sama strone co poprzednio tylko widze zmieniaja się siedziby firmy wcześniej były Malediwy ,Hong Hong.To naciagacze .Zamiawiam w tamtym roku u nich kurtkę Muncler na gwiazdke i brak po niej śladu.Cwaniaki odnowili stronę bo zbliża się gwiazdka i szuką kolejnych jeleni.WWW.wp. dobrze zna tą firme ale dla pieniędzy z reklamy godzi sie na jej ogłaszanie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiemcootymmyślećretrobut
Zamówiłam buty w retroBUT 14 września, zrobiłam przelew a butów do tej pory nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje buty zamówiłam 09 września . Napisałam im e-maila po 20 dniach , odpowiedzieli żebym się nie niepokoiła, bo buty dojdą niedługo . Mamy 02 listopad i dalej nie doszły. Szlag niech trafi tych wszystkich oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć buty wysłali mi 24 wrzesnia do dzis czekam i nic ....postanowiłam zaczekam jeszcze tydzien i sprawę zgłaszam na policję ...wiec jestem bardzo ciekawa jak wam dotarła w 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dałam się nabrać!!! buty zamówiłam we wrześniu, minęło już 30 dni roboczych zgodnie z regulaminem sklepu mogę odstąpić od umowy, więc napisałam do nich e-maila, ale do dziś nie ma żadnej odpowiedzi. We wtorek mam wolny dzień i idę zgłosić to na policję bo diabli mnie biorą, że bezkarni są oszuści,którzy żerują na naiwności takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zamówiłam buty air maxy napisałam do nich na e-mail i błyskawicznie dostałam odpowiedz buty sa ze stanów zjednoczonych przesyłka jest droga 90 zł dlatego buty są tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiór17
Zamówiłam buty Emu chyba dałam się wkręcić 10.10 dostałam maila ze zostaly wysłane czekam dalej 9.11 upływa 20 dni zobaczymy co sie stanie lecz niestety jestem pełna obaw po przeczytaniu tych różnych opini na ich temat. niewiem jak to możliwe ze niektórzy dostali paczke a niektórzy nie. jednak mimo wszystko chciałabym zeby przyszly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojony2
Najgorsze jest to, że pomimo tylu oszukanych osób, reklamy retro-but wciąż widnieją na stronach portali! Kolejni ludzie dają się oszukać. Dziś bym nie popełnił tego błędu, ale uznałem, że skoro na wszystkich portalach się reklamują, to musi to być rzetelna firma. I sądzę, że każdego dnia przybywa pokrzywdzonych osób. A portalom kasa się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annhare
To jest jakaś masakra! dostałam buty, które miały podarty cały środek i wyłażące, krzywe szwy. w dodatku przyszedł mi inny model niż zamawiałam. napisałam reklamację o zwrot pieniędzy, odpisali ze w ciągu 14 dni wyślą wynik reklamacji i co? i nic. 240 zł poszło w cholerę, mam ochotę ich pozwać, ale nawet nie wiem gdzie. w dodatku oszuści piszą na forach pozytywne komentarze na własny temat. w głowie się nie mieści. sprzedawanie podrób jest karalne, jak to zgłosić? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostalam oszukana,zaplacone buty nie przyszly,czekam juz 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korespondowalam z nimi,mam maila potwierdzajacego platnosc karta,co robic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILI366
nic nie zrobisz jedynie czekać na przesyłkę , myślę że policja w niczym nie pomoże jest to za mała kwota żeby coś z tym zrobić .daliśmy się wszyscy wrobić :( zostało czekać ja czekam od 15 września pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! retrobut to zwykłe oszustwo nie dajcie się nabić w butelę ja frycowe zapłaciłem 249 zł poszło !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura nicola
no niestety bucikow dalej nie mam. a termin dostawy juz uplynol, nie zamawiajcie tam butow , i zgloscie sie wszyscy oszukani do pozwu zbiorowego bo policja w naszym kraju i tak nic nie zdzialam masakra , sama nie wiem jak moglam sie nabrac masakraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie wiem , czy mam się bać , czy nie . Bo od mojego zamówienia minęło już prawie 20 dni . Poradźcie coś i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zamówiłam... dzisiaj jest już 30 dzień od zaksięgowania mojej wpłaty i nic... :-((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekkarolek
nabici w tanie buty.... http://finanse.wp.pl/kat,1033795,title,Nabici-w-tanie-buty,wid,16141777,wiadomosc.html?ticaid=1119d9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.09.2013 dostałam wiadomość, że buty zostały wysłane do Polski. Dzisiaj mija 30 dni roboczych i nic.;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tys. przesłuchanych i kilkadziesiąt tysięcy pokrzywdzonych - tak wygląda największe oszustwo w polskiej sieci, donosi "Gazeta Wyborcza". Jego mechanizm był prosty. Internetowe sklepy (gazeta podaje ich nazwy - jeden wciąż jeszcze działa) wystawiały oryginalną odzież i obuwie znanych marek po bardzo niskich cenach. Skusiły się dziesiątki tysięcy Polaków. Po wpłacie pieniędzy scenariusze były dwa: towar albo w ogóle nie dochodził, albo dochodził, ale nie markowy, tylko tania chińska podróbka. Rzeczniczka prowadzącej śledztwo prokuratury w Płocku Iwona Śmigielska-Kowalska podała, że powstało już 400 tomów akt, a dotychczasowe straty klientów wycenia się na ponad 200 tys. zł. A to dopiero początek. Trudno przewidzieć, kiedy postępowanie będzie zakończone. Za wszystkimi tymi przekrętami ma stać dwóch ludzi z Polski - K. i G. - którzy prawdopodobnie ukrywają się w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili366
pozostalo nam zglaszac na policje zobaczymy co zrobia z tym wygrani sa osoby ktore zakupily buty na allegro;allegro obiecuje zwrot pieniazkown;tylko trzeba sie zglosic na policje. przegrani sa ci ktorzy zakupili przez retrobut ,tak jak ja czekam co bedzie moze dorwia ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2153
Nie zamawiajcie butów !!!Ja czekam 2 m-ce!!Oszuści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie nauczke za pazernośc i głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili366
to nie pazerność ani głupota każdy ma prawo kupić tanio buty ceny w sklepach są zawyżone ,mają dużą marże jaką masz pewność że chcieli sprzedawać duże ilości i zyskali by więcej niż taki sklep który marże ma wysoką i sprzedaje dziennie może 4 pary :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura nicola
termin dawno minol butow nie otrzymalam masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.retrobut.pl oszuści i jeszcze raz oszuści - już tvn podjął ich temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TVN? Gdzie kiedy, nie słyszałam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim:) kurcze zamówiłam buty u nich ponad 2 msc temu i nie mam ani butów ani pieniędzy.. :( miał ktoś podobną sytuację? Są jakieś szanse że odzyskam pieniądze, bo w końcu 250 zł to nie byle co.. Utraciłam z nimi kontakt jak poprosiłam o zwrot pieniędzy i podalam namiary na przelew.. Prosze pomóżcie! Macie tu mój adres email i prosze o poradę, albo chociaz wskazówki co mam robić kluseczka150@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×