Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Turnusy rehabilitacyjne gdzie warto pojechać

Polecane posty

Gość gosc

Bardzo polecam ośrodek w Szymanowie koło Konstancina http://www.rehabilitacjakonstancin.pl/ . Jest to nowy ośrodek i w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt. Fizjoterapeuci bardzo pomocni, wszystko dokładnie pokazują jak należny wykonać ćwiczenia. Pozostały personel również bardzo życzliwy i pomocny. Warto skorzystać, ponieważ obecnie mają bardzo atrakcyjną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk

Również polecam ten ośrodek . Rzadko można spotkać tak wykwalifikowany i życzliwy personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloco

Same reklamy. Mam nadzieję, że ktoś normalny tu się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetee43

Szkoda, że nie podałeś lokalizacji, byłoby ławiej Ci doradzić. Ja mieszkam w Warszawie, a na turnus pojechałam do Grębiszewa - Ośrodek ''Obok Lasu''. 🙂 Młodzi rehabilitanci i szeroka oferta. Zero starych pryków z archaicznymi metodami :):) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Warto do Grębiszewa, moja babcia tam jeździ i jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzy na

Moja mama ma 60 lat, uczeszcza na rehabilitacje w Grębiszewie, mają swietny sprzet i specjalistów. Polecamy :)) Centrum znajduję się obok lasu, jest dużo zieleni ciszy i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 7.06.2019 o 13:10, Gość Katarzy na napisał:

Moja mama ma 60 lat, uczeszcza na rehabilitacje w Grębiszewie, mają swietny sprzet i specjalistów. Polecamy :)) Centrum znajduję się obok lasu, jest dużo zieleni ciszy i spokoju

Moja również była w centrum rehabilitacyjnym Obok Lasu w Grębiszewie. Świetna oferta i z tego co opowiadała to zespół mimo tego, że młody to bardzo dobrze zorganizowany i kompetentny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech

Czytałem kilka artykułów na temat Grębiszewa, podobno turnusy rehabilitacyjne mają najlepsze w Polsce, czy to prawda, macie jakies porównania do innych Ośrodków? Ja pierwszy raz zamierzam udać się na rehabilitacje szukam dobrego ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Polecam Grębiszew. Ośrodek "Obok Lasu" na wysokim poziomie. Przede wszystkim młodzi fizjoterapeuci, świeżo po studiach, którzy znają się dobrze na fizjoterapii, sa przesympatyczni i pomocni. Do tego piękny zapach lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Jezdzilam do Grębiszewa na rehabilitacje, świetny ośrodek, turnusy bezkonkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

W Grębiszewie jest przemiły fozjoterapeuta, niestety nie pamiętam jak się nazywa, moze ktos kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.05.2019 o 10:46, Gość Maja napisał:

Warto do Grębiszewa, moja babcia tam jeździ i jest bardzo zadowolona

Do OBOK LASU? również polecam ten Ośrodek, bardzo profesjonalne i przyjazne rehabilitacje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fillas

Rehabilitację w Krakowie to ja miałam w Rehaexpert – bardzo dobrzy specjaliści, fajnie prowadzą rehabilitację i dokładnie. Pomogli mi z kontuzją kolana! wolałam jednak mieć na miejscu, a nie wyjeżdżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja byłam w Busku-Zdrój. Pojechałam do Willi Sole bo nie mogłam czekać na fundusz. Polecam. mają całą baze zabiegową a nawet kąpiele akurat była promocja i skorzystałam myśle że warto bo mniej boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Ja mogę polecić super ośrodek w Gdańsku Alto. Nowoczesna placówka, ceny nie są z kosmosu, bardzo przyjaźni fizjoterapeuci podchodzący indywidualnie do każdego pacjenta. Dużym plusem jest bardzo bliska odległość od morza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gosia

Rozważ wyjazd do Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Tam co roku organizowanych jest kilka turnusów rehabilitacyjnych (także z refundacją). Ja byłam 2 razy i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×