Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

dzien dobry :) o kurde, ale sie rozpisalyscie :) Zaczne moze co u mnie, ..a wiec wczoraj wzielam sie troche za sprzatanie i jadlam calkiem zdrowo.. Dzis na sniadanie bulka pelnoziarnista, ser i papryka.Do tego dwa jajka na miekko. Duza szklanka soku pomaranczowego i oczywiscie kawa z mlekiem. Na obiad troche pizzy robionej przeze mnie i troche salatki...Kolacja: kromka chleba (ciemnego) z pasta z tunczyka. wiosna i 62kg lo jeju, ja to juz chyba bym spanikowala jakby mnie jedna pszczola ugryzla..Przynajmniej bedziesz miala grzybki..Ahh wzielo mnie na sentymenty..przypomnialo mi sie jak bylam mala i i chodzilam z rodzicami czasem na grzybobranie..a potem babcia robila grzybki w occie..itp. :pycha :P Libelle wow, gratuluje spadku wagi..ahh az mnie zmotywowalas do schudniecia :P Ja bym Ci radzila jesc tak i robic wszystko tak jak do tej pory robilas :) Czesc Mia37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiafisiu
czanka _ zgadzam sie jeść normalnie ale zdrowo a nie jakieś cyrki i odchudzanie i bycie cały dzien o jednej kawie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiafisiu
cześć kochane może któraś z was dołączy sie do mojej motywacji ?? :-) zacznę porządnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem bardzo duzo warzyw, mój sie przeraza kiedy widzi caly talerz zapchany po brzegi no i owsianka z rana tez jest duza, ale ja uwielbiam, jest sycaca ten mój krakers ma 35 kcal, 1.1 gram tluszczu i 0.1 gram cukru zjadlam 2 na dodatek bo akurat sprzatalam kuchnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda internet aż kipi od fitnessu nie wiadomo co ćwiczyć tyle tego jest, ale też mogę polecić Jillian super babka dużo dobrego dla mnie zrobiła ;) dzięki za przepis na kotleciki normalnie coś z niczego można upichcić. Mia37 ja też Ewy nie cierpię, może jej ćwiczenia dają efekty ale nudy takie i monotonia że się odechciewa, jakoś inne trenerki potrafią motywować podczas ćwiczeń a ta nic sztywna jakaś ;) po ciąży jestem ponad dwa lata, miałam cesarkę dużego syna na dodatek przytyłam 25kg i dlatego mój brzuch teraz wygląda jak wygląda wystaje, od ćwiczeń się bardzo poprawił więc walczę z nim dalej z pomocą diety, przed ciążą ważyłam ok 58kg/165cm było idealnie. A ty ile jesteś po ciąży? kurczę przy 46kg to by mnie nie było, taką mam budowę że poniżej 55kg to już bym wyglądała jak skóra i kości. Ja kalorie liczę bo troszkę jadłam za dużo jak na dietę teraz bardziej mam pod kontrolą posiłki wiem na co mogę sobie pozwolić żeby i tak chudnąć ale nie jest to fajne zajęcie ;) Wino poziomkowe? a co to za wynalazek pisz bo nie wiedziałam że takie coś istnieje :) Eliza swego czasu jadłam owsiankę prawie codziennie z synem, super syci i jest bardzo zdrowa ale przejadła nam się i już jej nie robię przerzuciłam się na musli, zresztą ja jem też na śniadanie jajka chleb i inne różności ty masz bardziej ''sztywne'' menu i zasady ale sprawdza się to w twoim przypadku bo masz 20kg mniej i to bez wpadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinka89
Witam, też chciałabym się przyłaczyć. Mam 24 lata, 155 cm wzrostu waga 79kg MOim marzeniem jest zrzucić 25 kg ale to z czasem, nie chce szybko bo pozniej jest efekt jojo ( wiem cos o tym bo już to przerabiałam), i nie fajny wyglad skóry. Podobno jest dobrze chudnać 1kg tygodniowo, ja bede się. wazyc raz w tyg może w poniedziałki mam pierwszy tydzień za soba to jutro podam swoj wynik tego tygodnia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
No Czanka, ja rodzilam 19 lat temu :) Mialam niecale 19 lat :) No ja tez podobno okropnie wygladalam :D ale mi nie przeszkadzalo :D teraz to co innego, trzeba wygladac statecznie ;) ja ze swojego wygladu juz jestem w sumie zadowolona , tego 65 po mnie nie widac, pewnie przez miesnie i cycki ;) chcialabym tak 58 zeby miec troche "zapasu" na wpadki :) no i zeby w moje stare jeansy sie znowu miescic, bo mam ich cala szafe, chyba ze 100 sztuk ;) wlasciwie to od 2 lat lezakuja na strychu i czekaja.. juz w te wieksze sie wbijam, ale z wiekszosci jeszcze musze rezygnowac.. 25 kg. to faktycznie sporo, ale juz Ci pieknie spadlo, wiec i bebzunkowi dasz rade :) ja mam na brzuch taka maszyne z pasem i tak sobie po bieganiu zawsze 5-10 minut pomasuje.. A winko, to wlasciwie napoj winopodobny Monteverdi Dolce Novella :) nawet boje sie sprawdzac ile to ma cukru :D Ciezko mi to dostac a moj facet odkorkowal jedna z dwoch butelek, ktore posiadamy :D wiec nie moglam odmowic, bo jest przepyszne. Prawdziwy winiarz by tego pewnie nie ruszyl ale smakuje jak swieze poziomki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze wszystkim nie odpisze, ale wpadlam tylko na chwile :) Pisalam, ze pojde dzisiaj na spacer. Tak tez zrobilam - 30 minut w jedna strone, wstapilismy na kawe, wypilam latte i zjadlam pol jakiejs babeczki kokosowej. Nie smakowala mi nawet. Podjelismy decyzje, zeby sie dzisiaj jeszcze troche poruszac - hop do domu, przebralam sie w ciuchy do biegania, rolki do bagaznika i pojechalismy samochodem do miejsca oddalonego o 30 minut od naszego miasta. Przepiekne miejsce, sciezka rowerowa przy rzece ponad 50km. Przejechalam 10km na rolkach a pozniej jeszcze 20 minut biegania. Jestem taka z siebie zadowolona, ze az musialam napisac. Zapowiadala sie taka leniwa niedziela :) Postanowilismy, ze dopoki pogoda dopisze bedziemy tam jezdzic minimum raz w tygodniu. Troche daleko, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
Makeithappen, Ty to juz chudzinka :O ale Ci super :) Czesc Stasia i Marinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
Libella, super!! Rolki to piekna sprawa na nogi! szkoda, ze ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
Czesc Your_soul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libelle, Twoim wzorem tez poszlam dzs na spacer..cale90 minut, szybkim krokiem. Wzielam dziecko na rower..to musialam za nim porzadnie zasuwac :P a przed godzina potanczylam pol godzinki :) Teraz czas na ziolowa herbatke , na dobranoc ;) winko poziomkowe..mmmniam :D a dzis (tak dzis w niedziele, az sie zdziwilam) przyszllo moje zamowienie, dwie sukienki..nawet sie w nie mieszcze. Ale beda fajniej wygladac jak schudne najpierw 3 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libelle wow sporo się poruszałaś to chyba za mnie bo ja dzisiaj nic nie robiłam :) od jutra znowu wycisk więc koniec obijania się już się doczekać nie mogę. Mia aż poczułam te poziomki :) musi być pyszne, ja jak otworzę jakieś wino to wypijam całe więc rzadko kupuje bo to jednak diecie nie służy na dodatek po alkoholu włącza się gastofaza i trzeba to zagryźć. U mnie to samo przy moich 65 czy tam 64kg teraz wcale grubo nie wyglądam raczej normalnie ale wolę wyglądać jak przed ciążą szczuplej, czuję się lepiej wtedy. Your soul ale masz fajną motywacje sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka, mam tak samo, niby te 61 wcale tak duzo nie jest.. ale ja widze u siebie brak talii i wystajace boki..nogi bardziej chude tez by mogly byc ;).. czuje sie o wiele lepiej przy 55-56 kg :) mam nadzieje, ze do swiat bozego narodzenia osiagne swoj cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia -------noooogi mam grube:) .............. Your soul- super ze weszlas w sukienki. na pewno wygladasz pieknie ............... Czanka- jutro wycisk!:) ................. Marinka witamy, na pewno uda Ci sie schudnac. Dziewczyny sa super to Ci pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie pomyślałam ile mi zajmie moje dojście do celu, jakoś mi się nie śpieszy, ale w sumie w grudniu kończę 26 lat więc to byłby najlepszy prezent odzyskać dawną figurę po prawie trzech latach, potem wracam do pracy więc przyda mi się więcej pewności siebie i zadowolenia z wyglądu :) damy radę babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
Ja tam jestem pewna, ze wszystkie osiagniemy swoj cel do Bozego Narodzenia :) Ja juz sie przyzwyczailam, do tego trybu zycia. Lubie dietetyczne jedzonko i lubie ten ruch. Zreszta ja mam 37 lat, wiec to juz w sumie taki czas, kiedy chudnac coraz trudniej a poza tym buzia robi sie mniej elastyczna , wiec zeby nie ryzykowac zmarszczek po odchudzaniu, musze juz trzymac wage :)) jak na razie jeszcze sie nie pomarszczylam, pewnie dlatego, ze chudne bardzo powoli, jakies 1-1,5 kg. na miesiac :) Maketihappen, jakie kobito Ty mozesz miec grube nogi przy Twojej wadze i wzroscie (teraz sie cofam i nie moge znalezc, ale to przeciez Ty masz 167 wzrostu i kolo 60 kg. zywej wagi??) :D zreszta przy tej ilosci cwiczen i to jakichs kosmicznych jeszcze :D Na pewno tylko Ci sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
No mam :D 62 kg. przy 167 cm. :D tu NIE MA MIEJSCA na grube nogi :D sa na 100% pieknie umiesnione i zgrabne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- zdrowe zycie wciaga. 37 lat i zamilowanie do cwiczen super! Nogi jak nogi, typ gruszki ale ujdzie. juz teraz nie mam kompleksów, w koncu!!! Nawet majteczki dzisiaj kupilam w rozmiarze S, co przy moim zadku to naprawde cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie z Elizą ubolewamy nad większymi udami bo jesteśmy gruszki, niby nie ma tragedii bo ćwiczymy ale chciało by się mniej tych centymetrów ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia37
Ubolewacie, bo mlodziutkie jestescie :) a im kobieta starsza, tym laskawiej na siebie patrzy :) Ja jestem teraz duzo pewniejsza siebie niz jeszcze 10 lat temu i lubie siebie jako dojrzala kobiete :) Zreszta.. uwazam, ze jak kobieta o siebie dba, to dlugo moze cieszyc sie uroda i mlodoscia :) i nie zawsze jest latwo odroznic 20-tke od 30-tki ;) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia powiem Ci, ze ja juz tak nie przezywam tez jak 5/6 lat temu, kiedys plakalam do Mamy co chwila, ze jestem gruba. Troche mam zal do Mamusi, ze piekla takie pyszne ciasta teraz jade do domu ze slinka zjesc fasolke po bretonsku:) uwielbiam tez kajzerki z cerfura z maslem i wedlinka. mmm:) ( lece do domu za miesiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka89
makeithappen- dziękuje za miłe powitanie Wiem że dam rade bo mam teraz w Was wsparcie, Muszę sobie z tym poradzić teraz bo to moja wielka szansa jestem daleko od domu I rodziny, bede dopiero na swieta I chcialabym pokazac chociaz małą zmiane w sobie. Nie duzo mi juz brakowalo do depresji ale teraz czuję w sobie Wielka sile. tylko nie chce tego zmarnowac I znow miec jojo I wzrost wagi. Bede WAM chwalic sie swiomi sukcesami I porazkami I to bedzie dawalo mi kopa do działania. Mia37 zgadzam się z Tobą jeżeli kobieta dba o siebie zawsze bedzie pieknie wyglądać. Ja mam 24 lata ale przez ostatnie 4 lat siedziałam w domu z dzieckiem I nie byl dla mnie ważny wygląd I dlatego mam teraz taka nadwage do tego doprowadziła tylko moja głupota, ale dobrze że się obudziłam I biorę się za siebie definitywnie pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Marinka89, witam:) Dzień dobry wszystkim. Za oknem jeszcze czarno, a ja już siedzę z kubkiem herbaty z miodem i cytryną. Ubolewam, że niedługo trzeba wychodzić do pracy, ale nie ja jedna. Nie idę dziś na basen, a czuję się solidnie przeziębiona, więc nie pójdę pobiegać, także spróbuję coś z tego Insanity. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jakie plany na dzis? Ja po weekendzie wracam do mojej codziennej rutyny. Powiem Wam, ze lubie miec wszystko zorganizowane na tip top. Mam wtedy wiecej czasu i nie mam poczucia, ze go trace. Nastepne bieganie przewiduje dopiero na srode, wiec dzisiaj albo jutro trening obowiazkowy. Pewnie cos z fat burning a potem rowerek. Wczoraj sobie pozwolilam na mniej dietetyczne menu, wiec dzisiaj wracam do warzywek :) Nastepne wazenie za 2 dni, wredy sie okaze jak ten weekend na mnie wplynal :P Marinka89 Witaj, fajnie, ze jestes. Ja mam 162 cm i startowalam z 78kg, wiec waga podobna do Twojej. Wpadaj jak najczesciej. Mia37 100 par jeansow? O matko. Ja mam moze z 10, wszystkie za male :P Efekt - nie chodze w jeansach :P your_soul Tez lubie sobie potanczyc w domu :P Dwa miesiace temu skonczylismy 1 poziom kursu tanca i chyba pojdziemy dalej bo nam sie spodobalo. Zawsze to tez jakis ruch :) czanka Ja na cale szczescie po alkoholu nie mam zwiekszonego apetytu i w 99% przypadkow nic nie jem, wiec chociaz tyle. Mia37 W moim przypadku osiagniecie celu do Bozego Narodzenia moze teoretycznie byloby mozliwe, ale nie chce tego zrobic. Mam do zrzucenia ponad 20kg i daje sobie czas do kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marinka---- super motywacja z tym przyjazdem na swieta. Ja w ciagu 3 miesiecy schudlam 14 kilo, wiec i Ty dasz rade. Pomysl o tym jak sie zdziwia jak Cie zobacza:) Masz jeszcze 3 miesiace, mysle ze spokojnie 10 kg schudniesz jak sie przestawisz:) ............. Miranda milego dnia w pracy. Ja tez juz wychodze , jest za oknem szaro i cholernie zimno! Zima w Irlandii chyba bedzie mrozna bo mielismy bardzo upalne lato, pare lat tak nie bylo. Teraz trzeba bedzie cierpiec:( Owsianka zjedzona, kawa wypita, trzymajcie sie Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka :) czesc marinka89, jasne, ze dasz rade, wiadomo wymaga to troche dyscypliny..ale wszystkie damy rade i na swieta bedziemy mialy super figurki :) dzien dobry Miranda, ale z Ciebie ranny ptaszek :p Weszlam do was dzis na chwilke i stwierdzam, ze milo tak przeczytac pare linijek z rana do sniadania. :) na sniadanie dzis: müsli, troche owsianki plus wkrojony banan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×