Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

Gość uqrtrq
ale duzo jecie ja bym juz przytyla z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Hej:) Widzę, że macie zdrowe podejście do chudnięcia, dlatego chcę się do Was przyłączyć. Liczę na opieprz w razie gdybym źle konstruowała menu lub jadła nadprogramowe śmieci. Od początku wakacji schudłam już parę kilo - tak ze 4. Nie dużo ale nigdzie mi się nie śpieszy i w wakacje były dni, że sobie folgowałam - w końcu lubię jeść i na wczasach nie próbować specjałów regionu to grzech;) Jeśli chodzi o sport biegam i chodzę na basen. Czasem też pomacham nogami w domu i machnę brzuszki. Marzę o płaskim brzuchu bez boczków, ale wiem, że będzie ciężko. Mam nadzieję, że mogę liczyć na wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na wsparcie mozesz liczyc ale musisz pisac menu do oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uqrtrq to co ty jesz teraz jak byś przytyła od musli normalnego obiadu i serka wiejskiego czy tam jajecznicy;) jemu tu normalnie jak ludzie zdrowo się odchudzamy i chudniemy jak widać da się! Miranda o to nam chodzi żeby chudnąć w normalnym tempie nie szkodząc sobie ani nie głodować także śmiało pisz z nami :) Gość nikt tu nikogo nie ocenia ale pisanie menu dużo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem witam nowe kolezanki :) no wiec zrobilam ta zupke..calkiem niezle mi wyszla..zamiast smietany wzielam mleko kokosowe..i ..musze powiedziec, ze calkiem niezle mnie zapchalo..jadlam o 16.30..a do tej pory nie czuje glou (normalnie po 3 godzinach jak byk moj zoladeczek pragnie cos mielic) tylko przeliczylam sie z soczewica..co prawda wiedziala, ze napecznieje..ale nie az tak..na drugi raz dam 1/4 tego co dalam dzis :P ale..starczy mi tez na jutro :P wiec obiad na jutro juz mam ;) mam pytanie...czy ktoras cwiczy moze cwiczenia np. z chodakowska? ja tak samo jak gosc jesli juz slodze, to brazowym cukrem.. czanka jakie cwiczenia cwiczylas? Miranda_kerr to mamy cos wspolnego..ja tez lubie jesc.. ;) tez bym chciala plaski brzuszek..no ale cos musimy w tym kierunku robic..szkoda, ze nie palimy tluszczu z brzucha, gdy piszemy na klawiaturze..ojj wtedy to juz bym miala 6-pak ;) gosc nikt nie musi przeciez pisac menu, czy ile zjadl..najwazniejsze, zeby sie wspierac, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulkka00
Zaczynam z wami.. tylko dlaczego mi smutno ?! może dlatego,że kocham jedzenie :D od jutra rana sie zepne :) i chcę nie jeśc po 18stej DAM RADĘ?! DAAAM !! musze.. 162cm, 66kg ;/ cel 56 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agulka :) a wlasnie a propo wazenia w srody..to ja jednak wybieram sobote..zauwazylam, ze z rana w powszednie dni nigdy nie mam czasu..albo po prostu zapomne.. a tak w sobote bede sie wazyc bez pospiechu..na czczo.. :) kurcze mam nadzieje, ze chociaz pol kilo zeszlo ;) ale przez ten super weekend..to moze nawet waze wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, ja dzisiaj duzo zjadlam @ - owsianka 450kcal - 2 jablka- 140kcal - 2 mandarynki- 80kcal - obiad- max 360kcal - nalesnik: 2 jajka, 2 banany-365 razem: 1395:) w sumie OK, myslalam ze wiecj zaraz bede cwiczyc insanity, ale nie wiem jak dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatecznie dzisiaj 1515kcal także jest super ;) Your soul ćwiczyłam z Ewą Skalpel w tamtym roku przez jakiś miesiąc to były moje pierwsze ćwiczenia, efekty jakieś były bo wiadomo nigdy nie ćwiczyłam ale nie polecam jej jak Ci zależy na fajnych ćwiczeniach bo ona jest zwyczajnie nudna zero motywacji podczas treningu dla mnie do d**y takie ćwiczenia, wytrzymałam tylko miesiąc z nią a tego jej Killera i Turbo coś tam nie byłam w stanie normalnie ćwiczyć bo kondycji nie nabrałam żadnej robiąc Skalpel on jest głównie na modelowanie niż spalanie tłuszczu. Potem znalazłam ćwiczenia Jillian Michaels i ćwiczyłam jej prawie wszystkie treningi a jest w czym wybierać, także ją mogę polecić bardzo fajnie się z nią ćwiczy i treningi są urozmaicone a co najważniejsze działają! Jak chcesz coś więcej wiedzieć pytaj. Teraz zaczęłam ćwiczyć Insanity tego nie polecam, to nie są ćwiczenia dla początkujących tylko dla kogoś co już troszkę się wcześniej ruszał bo jest ciężko i można się szybko zniechęcić. Agulkka a co to za magiczna godzina? czyżbyś chodziła spać o 21 że chcesz tak wcześnie kończyć posiłki? Dziewczyny też kocham jedzenie ale to w diecie nie przeszkadza wiecie ile pysznych zdrowych dań można sobie zrobić, już nie mówię o tym że jak się je 5 a nawet 6 małych posiłków dziennie to się chudnie ważne żeby jeść z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Dzięki za przyjęcie:) He hee:D Noo... sześciopak od siedzenia przed kompem to by było to! Moje menu: - jajecznica z dwóch jajek, kromka chleba orkiszowego - jabłko - micha pomidorówki z marchewą i pietruchą (pomidorówka tylko z warzyw, przecieru i przypraw) - trochę płatek błonnik - mały kawałek schabu pieczonego z sałatką z pomidora, mixu sałat, jogurtu i czosnku (do tej pory czuję jego smak:P ) a lubię baardzo czosnkowe rzeczy - teraz po treningu na basenie kawałek makreli z pomidorem i sałatą Dużo tego jak tak patrzę, ale cały czas się ruszam, więc powinno być okay. I przyznam się, że kostkę tak 5 na 5cm tortu wciągnęłam. Zą to dodatkowe brzuszki machnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Mam to samo zdanie o Chodakowskiej. Nic tylko pójść spać podczas jej "treningu". Ćwiczenia faktycznie ciężkie i rozwojowe, ale dłużą się te ćwiczenia. Ja lubię ćwiczenia z Mel B, bo tam mam power. Kiedyś robiłam ćwiczenia z serii "Ja chcę mieć taki... (brzuch, pośladki, itp). Też je odczuwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda jest dobrze! tak Ci się wydaje że dużo a w sam raz ;) tez kocham czosnek! czasami sprasowany czosnek mieszam z masłem/margaryna zależy co mam smaruję lekko chleb i do tostera wychodzą świetne grzanki idealne do sałatki lub pomidora z bazylią, nie ważne że śmierdzi cały dom czosnkiem ;) a taka bagietka czosnkowa ze sklepu ma ok 600kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel jest zabawna przy tych swoich 10 minutowych ćwiczeniach, zawsze mnie śmieszyła i te treningi fajnie palą mięśnie czuć że się żyje zwłaszcza przy ćwiczeniach na nogi, pośladki moim zdaniem najlepsze z tych wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Dzień dobry:) Wstawać i się meldować:P Już słońce za oknami (no prawie;) ) Wow, nigdy nie dałabym bagietce czosnkowej 600 kcal. Maksymalnie połowę tego. Już jestem po śniadanku - herbata z miodem i cytryną plus kromka chleba orkiszowego z serem. Jadłam je o 5.00, więc niedługo zjem jeszcze jajecznice z 1 jajka i białka z pomidorem, bo już czuję głód. Do tego kawka niestety. Staram się ograniczać jej ilość, ale ciężko mi to idzie. Oby dziś nie padało, to wieczorem pójdę pobiegać. Wczoraj na basenie trafiłam na aqua aerobic. Zabawnie te wygibasy pani instruktor wyglądały. Do tego miałam muzykę przez cały czas pływania. Czas minął mi szybko jak nigdy. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie Chudzinki ja wczoraj zjadłam jajecznice z 2 jaj z pomidorkiem , 2 jabłka , na obiad krewetki z salata potem długo długo nic i wieczorem niestety 2 kieliszki (spore) czerwonego wina i 2 kawałki bagietki z czosnkiem , ale dla usprawiedliwienia powiem ze bylam 3 godziny na zebraniu z rodzicami wrocilam zla i glodna bo wybrali mnie do trojki klasowej dzisiaj po bozemu jajo na miękko obiad stek z tuńczyka i salata mam nadzieje dzisiaj pobiegać jak zdaze bo na 15 okulista dziciecy mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ! :P Wczoraj bylo bardzo fajnie, chociaz spotkanie z kolezanka ani moje wieczorne bieganie sie nie udalo. Spedzilam za to fajny, romantyczny wieczor z narzeczonym przy lampce (no dobra dwoch :P) wina. Dzisiaj weszlam na wage i mam 76,5kg czyli w sumie od 7.09 zlecialo 1,5kg. Do tego zabralam sie, tak jak pisalam za systematyczna nauke dwoch jezykow obcych wiec jestem bardzo z siebie zadowolona. Dzisiaj na 100% zrobie trening - troche jakis cwiczen i minimum 30 minut na rowerku. Na ta chwile nie biegam, ale staram sie cos innego robic co drugi dzien. Poleccie mi jakies cwiczonka dla kompletnego laika. dodob Witaj, fajnie ze wpadlas. Kazdy z nas mial, ma albo bedzie mial jakies zyciowe zawirowania (sama niecaly rok temu wywrocilam swoje zycie o 180 stopni - ale nie zaluje). Grunt to sie nie poddawac :) your_soul Tak, ucze sie angielskiego i niemieckiego na ta chwile. Pozniej zamierzam podszkolic jeszcze jakis (znam troche wloski i francuski, wiec pewnie cos z tych). Na co dzien, mowie po angielsku i niemiecku, troche po polsku (nie mieszkam w Polsce). Podaj przepis na zupke :) Mamusia kochana Dzieki za link :) Skorzystam na 100% czanka Gratuluje spadku wagi. To strasznie motywuje :) Mam nadzieje, ze bedziesz tu ze mna przesiadywac i mnie wspierac. Droga przede mna bardzo dluga. Ewka ma bardzo skrajne opinie. Jedni kochaja jej cwiczenia, drudzy wprost nie znosza. Ja sie zastanawiam teraz co wybrac. Moze sprobuje z Jillian Michaels skoro polecasz :) Strasznie ciezko cos wybrac osobie zupelnie poczatkujacej kfiatku Czesc, czesc. Fajnie, ze wpadlas. Jak nie masz motywacji do cwiczen to my cie sprobujemy zmotywowac :P Gratluje spadku wagi, tak trzymaj :) Miranda_Kerr Fajnie, ze jestes. Wpadaj, zdawaj relacje, pisz o postepach i slabostkach. Na 100% mozesz liczyc na wsparcie, jak kazda z nas :) agulkka00 Witaj. Dasz rade ! Tylko z ta 18:00 to zalezy o ktorej chodzisz spac :) Jedz ostatni posilek 3 godziny przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libelle powodzenia z jezykami obcymi. ah wloski znac to moje marzenie, kocham ten jezyk. ale zaczelam sie uczyc niemieckiego, ale nie mam gdzie go cwiczyc. Mieszkam zagranica i rozmawiam po angielsku, ale moze kiedys. ja juz po mojej owsiance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też z wami chcę schudnąć tak 20 kg byłoby cudnie bo moje 155/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale mam dzis pracy..robie sobie wlasnie 5 minutowa przerwe :P libelle w jakim kraju mieszkasz, jesli mozna wiedziec? Ja z jezykow znam plynnie niemiecki..z angielskim gorzej--ucze sie sama, nigdy nie mialam w szkole tego jezyka. Za rok zaczynam uczyc sie hiszpanskiego, to juz postanowione :) Dzis na sniadanko müsli i borowkami :) Czanka, to musz poszukac jakis cwiczen z Mel..moze przypadna mi do gust. Dzis musze troche pocwiczyc..nie ma co..bo tak to nigdy nie rzuce moich 5-6 kg ;) Miranda ja gdy bylam na urlopie mialam zumbe ..w basenie..swietna sprawa..a ile przy tym smiechu bylo :D dodob, ja czerwone winko ..i nie tylko mialam w weekend..dlatego obawiam sie, ze na mojej wadze przez ten wybryk nic sie nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ja dzisiaj znowu musli na śniadanie plus kawa zbożowa a za chwilkę idę do siostry na kolejną kawkę i jakieś ciacho wiadomo ;) jeszcze wczoraj grzałam się w słoneczku a dzisiaj będzie lało. Dziewczyny wy tu winko popijacie a ja nic na razie choć nie powiem ochotę mam ale zależy mi na spadku bo ostatni miesiąc sobie za dużo pozwalałam jak na dietę ;) Libelle proponuję spróbować Ewy i się przekonać na własnej skórze, ja jednak nie jestem jej miłośniczką bo nie ma treningów takich coś pomiędzy czyli wykonalnych w całości ale też dających wycisk a w jej przypadku trening to albo za łatwy albo nie do zrobienia. Chodzi mi o początki ćwiczeń a nie osobę zaawansowaną. Dlatego bardziej polecam Jillian bo ją sprawdziłam i ma mnóstwo pozytywnych opinii, efekty też fajne. Ja sama zaczynałam od 30 Day Shred i jakbyś chciała to też zacznij od tego, to tylko 30min dziennie a naprawdę warto, poszukaj w necie opinii i efektów na pewno się skusisz, do ściągnięcia z YT są te ćwiczenia i na wielu innych stronach. Najważniejsze to wybrać ćwiczenia które będzie nam się chciało robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
your_soul Wolalabym nie zdradzac :) Sporo juz o sobie powiedzialam a na tym forum chcialabym byc wzglednie anonimowa o ile to mozliwe. Ja lepiej zdecydowanie radze sobie z angielskim. Niemiecki oceniam na poziom a2/b1 (blizej a2). Umozliwia mi to konwersacje, ale nie na jakims wysokim poziomie. Gramatyke mniej wiecej znam, ale brakuje mi slowek dlatego na nie glownie klade nacisk. Muffinek niestety teraz nie upieke, bo oczywiscie zapomnialam kupic wczoraj cynamonu, sody i orzechow wloskich. Zla jestem na siebie a nie mam nigdzie kolo domu "osiedlowego sklepu". Mialam jechac dzisiaj po poludniu kupic pare kilogramow piersi kurczaka albo indyka, wiec przy okazji dokupie tez te potrzebne skladniki i upieke wieczorem badz jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mogę powiedzieć skad jestem a jestem z trójmiasta obecnie po mierzeniu wymiary to waga 64, wzrost 167, biust 94, talia 83, biodra 96 udo 51 pod biustem 82 , no i moje marzenie 55 kg ;) sniadanie za mna jajko na miękko bulka fitnnes (lidl) pomidorek , papryka i kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala2
MelB ma fajne ćwiczenia. :p Ogólnie jakiś czas temu też zrzuciłam 5 kilo, myślę, że głównie dzięki basenowi. Pływanie jest niezastąpione :p W sumie5 kg, własnie dzięki chodzeniu na basen i diecie na miarze. Niestety ostatnio znów się troszkę zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie udalo mi sei calkiem wyeliminowac napojow gazowanych i sloyczy ale sie ograniczam. I na wadze 1,1 kg mniej :) Dzis wieczorem ide na basen. A wczoraj bylam na pierwszej lekcji francuskiego, fajnie sie wyrwac od dzieci wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny, ze cos wieczorami robicie, czy to nauka jezykow, czy chodzenie na basen albo silownie :) dodob, moim marzeniem jest 55-56 kg..wtedy jednak wygladam najlepiej i najlepiej czuje sie w swoim ciele :) a tak w ogole dzis zauwazylam, ze cukier mi sie skoczyl...i tak sie bije z myslami..czy w ogole go kupowac?..ale kurcze..tak kawa bez ociupinki cukru? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
your soul a pijesz czarna kawe czy z mlekiem? moze slodzik? albo stevia- no naturalny cukier. ...................... dodob- fajne masz wymiary, prawie takie same jak moje, ale uda masz chudziutkie! 51 cm!?? ja mam prawie 57 ! i waze 62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappen..z mlekiem..moze sie jakos przyzwyczaje, jak zaczne pic bez cukru :P slodziku nie chce uzywac, bo to jeszcze wieksze "zlo" ;) O kurcze juz poludnie :D jeszcze troche trzeba popracowac i do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala2 Dla kazdego cos innego :) Ja np bardzo nie lubie chodzic na basen. Nie sprawia mi to kompletnie przyjemnosci i wiem, ze nawet jakbym zaczela to po tygodniu, dwoch mialabym dosc :P Najlepiej mi wychodzi bieganie, rowerek stacjonarny i ewentualnie jakies cwiczenia w domu :) Mons Nikt nie mowi o eliminowaniu. Ograniczenie jest jak najbardziej ok. Ja potrafie wyeliminowac wszystko co niezdrowe, slodycze itd nawet na kilka miesiecy. Ladnie i szybko sie wtedy chudnie, ale co z tego? Nie chce do konca zycia nie moc zjesc czekolady czy wyjsc ze znajomymi na pizze. Wiem, ze po kilku miesiacach bez takiego jedzenia ja sie po prostu na nie rzuce. Wole ograniczyc i przyzwyczaic organizm, ze jem, ale mniej. Gratuluje spadku wagi :) Uczylam sie francuskiego przez 1,5 roku na studiach. Fajny jezyk, ale ja zdecydowanie wole wloski. Naucze sie jak opanuje dobrze niemiecki i angielski :) your_soul Ja mam 162 cm i kiedys odchudzilam sie do 57kg. Zrobilam to w tak szybkim tempie, ze nie dalo sie opanowac efektu jojo. Teraz marzy mi sie 55kg, ale zdecydowanie dojde do tego inna metoda :) Moze kup brazowy cukier :)? Skonczylam trening na dzis (50 minut) Poszukalam na yt cwiczen typu fat burning i znalazlam Denise Austin: Ultimate Fat Burn Workout. Trwa 20 minut i jest typowo dla osob poczatkujacych (dla mnie idealnie) Ja sie bardzo szybko nudze, wiec pewnie wykonam je pare razy i bede potrzebowala czegos nowego. Do tego 30 minut na rowerku stacjonarnym. Od jutra bede orientacyjnie liczyc kalorie (aby nie jesc zbyt malo), wiec postaram sie pisac takze moje pelne menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappen uda mam jako takie bo treonowalam kiedyś długie dystanse niestety przytylam i zakonczylam treningi ale moim problemem jest gora brzuch boczki biust dwojka dzieci + wieczorne piwkowanie itd. robia swojej do tego 40 na karku :) u mnie leje z biegania nici dzisiaj pracowity dzień robie przetwory , zrobiłam warzywne leczo cukinia papryka cebula pieczarki i pomidory teraz gotuje buraczki ;0 WIECZOREM MAM NADZIEJE POCWICZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×