Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
fajnie, ze tak mało:) mi zaczął bardzo rosnąć brzuch, mam jedna wielką piłę z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Gosia jeszcze zdazy urosnac ;) waga dziewczynom tez sie nie podnosila jakos bardzo a potem nagle po 3 kilo od jednej wizyty do drugiej takie uroki :) ale to nie jest regula bo moja kolezanka przytyla tylko 7 kilo przez cala ciaze czasem i tak jest. .. u mnie juz 7 i brzuch z dnia na dzien coraz wiekszy. Ty masz termin chyba na druga polowe tak? Mi brzuch zaczal rosnac szybko tak od 24 tyg.teraz 27 czas leci jak szalony ;) Mozenie jeden daj znac jak tam. Na czy miala w ogole polegac ta proba pobudzenia malej? Farmakologicznie? Nie wiem czy czegos nie przegapilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden- dobrze ze jestes w szpitalu, lekarze muszą coś zaradzic, nie zostawią cię tak. będzie wszystko dobrze AAAJ- pewnie siara ci leci, ja jeszcze nie mam Wczoraj wieczorem nasz mały tak szalał że szok, wypychał doslownie swoje ciałko poza brzuch, a jak przyłożył rękę to czuc było jak niuniek się przesuwa pod dłonią tak jakby się prężył. pierwszy raz tak wyraznie mąż to widział i był w szoku, śmial się jak wariat z niego. A maluch jakby chciał się popisac przed tatą jeszcze bardziej dawał czadu:) naśmieliśmy się wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
mozeniejeden, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki i wierze, ze wszystko bedzie dobrze, musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niejeden,trzymam kciuki zeby wszystko było w porządku,najważniejsze że jesteście w szpitalu pod opieką lekarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jesli mowa o łożysku to ja na wypisie ze szpitala mam napisane "łożysko na ścianie tylnej z dodatkowym płatem na ścianie przedniej" i lekarz podczas usg nic nie mówił, powiedział że wszystko jest dobrze więc nawet nie wziełam do głowy. Myślałam że to nic takiego a teraz patrze że ten dodatkowy płat to chyba niedobrze i to jest wskazanie do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
Jesli chodzi o wozki to z tego co ogladalismy z mezem to x landery wydaja sie najbardziej trwale, materialy z ktorych sa wykonane sprawiaja solidne wrazenie, a my chcielibysmy zeby przetwal jeszcze przynajmniej jedna ciaze, teraz jest promocja na x landera movie i pewnie go kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,jakbys miała napisane łozysko przodujące to jest źle.Na przedniej to co innego.Jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zupełnie nie znam na tym łozysku, a teraz jak dziewczyny zaczeły pisac to już weszlam w google i oczywiście się naczytałam wrr sama jestem zła na siebie. Ja na tych początkowych usg miałam łozysko na ścianie tylnej zawsze, a teraz przy wypisie ze szpitala robili mi usg i w karcie napisane tez, ze na tylnej ale jakiś dodatkowy płat. W sumie nic nie pytałam, pomyslałam sobie że jak na tylnej to dobrze, a lekarz tylko powiedział że jest wszystko dobrze i nic więcej, więc nie wiedziałam czy to ma jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozeniejeden trzymaj sie bedzie dobrze !!! Flavia lozysko i na przednuej i na tylnej scianie jest ok , zle jak jest przodujace , brzezne,nisko osadzone , zaslaniajace ujscie , twoje lozysko ani nie jest zagrozeniem ani wskazaniem do cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez przeczytałam ze ten dodatkowy płat to są "błądzące naczynia krwionośne co jest wskazaniem do c.c".Na nastepnej wizycie zapytaj o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już sama nie wiem. lekarz zapytam na pewno ale następna wizyta dopiero 13 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JOLKA KOLKA,co ty wyprawiasz!!! czemu ty te dziewczyny tak straszysz!!!,niemasz zielonego pojecia o czym piszesz,naczytałaś się w google i zgrywasz mądralińską,czy ty jesteś jakąś nierozumna!!!!!! po co to robisz? lubisz kogoś straszyć!powinni ci internet wyłączyć .ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nikogo niestraszysz!!! po co piszesz to co przeczytałaś! zachowaj to dla siebie kobieto!! 4 dziecko w drodze a za grosz rozumu,myśl troche!!! potem dziewczyny się denerwują! dr jolka kolka"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mi dr mówiła że łożysko w porządku. A czemu na przedniej ścianie to źle? Już mnie zaczynają drażnić ci goście albo raczej ten gość który prócz zamętu nic nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia,co ty do mnie cierpisz? ja napisałam tylko po to by niedenerwować dziewczyn i stresować niepotrzebnie,stres może zaszkodzić jeszcze bardziej, jezeli chodzi o wnoszenie,to nic niewnosze bo niejestem lekarzem! więc spokojnie,szkoda mi biednej dziewczyny,która i tak się już zamartwia ! nikokogo nie obraziłam czy wyzwałam,ale wychodzi na to że lepiej kogoś nakręcać i stresować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jesli jesteś lekarzem to na pewno ten dodatkowy płat to nic poważnego? ja już nie czytam, bo jak się naczytam bzdur to jutro będę leciała do lekarza. jesli to nic takiego to powiem mu o tym dopiero na następnej wizycie. chciałabym rodzic naturalnie, ale zobaczymy jak to będzie. jak tam się dziś czujecie? bo ja dobrze:) coś tam zakłuje czasem ale ogólnie ok. mały z dnia na dzień coraz silniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam "jestem lekarzem";) no nic, skoro lekarz na usg mówił że ok to tego się trzymam. ale mi się dziś dzień dłuży, masakra nie lubie niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia,nie nie jestem lekarzem,nic się niestało ,masz racje że nieczytasz tych bzdur,zaufaj swojemu lekarzowi,ja nikogo niechciałam urazić,wiem z doświadczenia bo sama się nakrecałam a było wszystko w porządku ze nienależy kogoś nakrecać i martwić niepotrzebnie,a kasi jak widać to przeszkadza ok,niebęde sie juz tutaj wypowiadać,flavia,mozeniejeden,oczekujaca,dużo zdrowia i szczesliwych porodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Moze nie jeden odezwij sie, napisz co tam u Was... Ale tu dyskusja sie rozwinela, gosciu masz racje niepotrzebnie jolka pisze co wyczytala bo jak ktos bedzie chcial to sam bedzie szukal informacji w google a widocznoe dziewczyny nie chca sie nakrecac i dobrze, ale po co na nia tak naskoczylas po co ten ton podniesiony wykrzykniki mozna to przeciez normalnie powiedziec a nie po koms sie 'drzec' :/ Jolka jak dziewczyny nie chca to nie pisz nic bo rzeczywiście moga sie niepotrzebnie denerwowac a nasza flavia ma sklonnosci do panikowania ;) hehe bez urazy flavia ale chyba tak jest co? Ja zreszta sama czesto przesadzam i wyolbrzymiam wiele rzeczy tak chyba my baby w ciazy mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłóccie się. tak to jest że w tym internecie rózne sprzeczne informacje. Najlepiej to trzymac sie tego co lekarz mówi, ale jak juz sie cos przeczyta to łatwo spanikowac i pózniej siedzi to w głowie. Tamten w szpitalu mi nic nie wspominał o tym łożysku wiec chyba może tak byc. A nawet jesli będę miała cc to trudno, ważne żeby maluch się zdrowo urodził. Mój mały teraz znowu zaczął buszowac, przeważnie wieczorami jest bardzo aktywny, moze będzie miał taki charakter. śmiejemy się z męzem że będziemy za nim latac jeśli bedzie taki *****iwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ciekawe jak tam u mozeniejeden, pewnie już lekarze coś działają. skoro serduszko bije to musi sie mała w koncu ruszyc, może podadzą jakieś leki pobudzające, nie mam pojęcia. mozeniejeden- jak juz będziesz coś wiedziała i miała chwile to pisz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ok zgadza się z tymi wykrzyknikami ;-)ale nic nie docierało do joli,natomiast kasia się niepotrzebnie uniosła ja tych słow niekierowałam do niej a tu odrazu atak na mnie,ja do nikogo niejestem negatywnie nastawiona,z natury jestem raczej ugodowa i opanowana,szkoda mi tylko było dziewczyn bo i tak są bardzo zestresowane . jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ok zgadza się z tymi wykrzyknikami ;-)ale nic nie docierało do joli,natomiast kasia się niepotrzebnie uniosła ja tych słow niekierowałam do niej a tu odrazu atak na mnie,ja do nikogo niejestem negatywnie nastawiona,z natury jestem raczej ugodowa i opanowana,szkoda mi tylko było dziewczyn bo i tak są bardzo zestresowane . jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Gosc to moze podpisz sie i zostan z nami kazdy moze mieć wlasne zdanie i dobrze ze je wyrazilas :) tez jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mozeniejeden- cały czas o Tobie myślimy, jak maleństwo? Czy jest jakaś zmiana? Czekamy i trzymamy kciuki aby wszystko bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×