Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
asik pepowina zasolnila cale krocze maluchowi wiec lekarz nie potwierdzil,ale mowil ze moze byc dziewczynka:)maz troche zawiedziony.ja za tyydzien wizyta i usg gdzies za miesiac.mi gin mowil ze3500napewno bedzie wazyc.moj maluch bardzo sie rusza w nocy spac nie daje tak kopie.narazie ulozenie do cesarki jak nie przeklreci sie to czeka mnie cesarka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer heheh oczekujaca czekam na wiesci ;p a na wczesniejszych usg widzialas siusiaka i jajka masz zdjecie takie np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z przekreceniem do 34tyg ma czas ;p czytalam ze i przed samym porodem sie przekrecaja bo mnie szwagierka nastraszyla ze do 24tyg to lekarka sie smiala jak sie zapytalam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca moja też się nie chce obrócić:-( a tak bym chciała rodzić sn... czytałam żeby trzymać miednicy powyżej żołądka około 10 min dziennie. Ponoć to pomaga co o tym myślicie bo nie wiem czy zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie naprawde poobracaja sie zobaczycie :) jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wróciłam. Wózków TAKO w ogóle w sklepie nie było więc nic nie jestem w stanie powiedziec. Po dokładniejszych oględzinach JADO FYN odpada na 200%, po prostu spacerówka jest do niczego, xlandery średnio podobaja mi sie wizualnie, zastanowilabym się nad tą wersją X-MOVE, ale to jest KOLUMBRYNA!!! Bardzo wielkie koła i naprawde ciężki, w porównaniu z innymi lżejszymi ciężki jak cholera. Aczkolwiek spacerówka ma bardzo wiele zalet, m.in. daszek bardzo duży i zaslaniający prawie całe dziecko. Zakochałam sie neistety w czymś innym:-( czyms za 3000zł, więc pewnie odpada:-( Mianowicie to HARTAN VIP, dla mnie wozek prawie idealny, opinie ma super, ale niestety cena tez nie najmniejsza.... Teraz będę buszowała w necie szukając najtańszego egzemplarza jaki sie da. Asik- Coletto MATEO widze, ze ma super opinie i wygląda tez nieźle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka dwa hartany vip sa na allegro uzywki , dobra firma :) kurde wlasnie zaczelam czytac o tym coletto i opinie sa rozne /...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie nefrologa i trochę mnie nastraszyła jednakże wyniki nie są złe ale zaczęła coś gadać , że mogę nie donosić ciąży, że powinnam przygotować się i na te dobre wieści i na te najgorsze. Zapytała się mnie na jakim stanowisku pracuje, zabroniła mi mycie okien, forsowania się i sprawdziła czy puchną mi nogi i powiedziała, że mam wyraźne obrzęki i muszę trzymać wyżej nogi. W wynikach mam bakterie ale nic z tym nie zrobiła , posiew mam ujemny , st. czystości II stopień i mam pytanie glukozy bo mi wyszło 115 a min 75 a max 110 ale widziałam wasze wyniki to były nieco inne i nie wiem jak to mam interpretować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik wtedy widac wyraznie siusiaka ale mi to obojetne:)co do ulozenia gin mowil ze powinno sie przekrecic i bedzie kontrolowac to.jaki wy macie stopien lozyska?mi wyszlo2 boje sie ze moge wczesniej urodzic.ale mam nadzieje ze wytrwam jeszcze10tyg.wazne ze niemam zatrucia ani cukrzycy chociaz mam ograniczac cukry.ja kupilam dzisiaj kaftanik.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze obojetne ale niespodzianka moze byc hehe ;p i musisz czekac teraz miesiac na usg? bym chyba wlosy powyrywala z glowy hehhe a kupowalas ciuszki pod chlopca czy neutralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik a jakie wady wymieniają o tym wózku oprócz wadliwego hamulca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiekszosc o hamulcu tym , a w niektorych sie popsulo obracanie , ogolnie jak zobczylam kilka negatywnych nie czytalam dalej bo odrazu sie zniechecam .. bym podpytalam pacjentki ale jutro mnie nie bedzie o tej godzinie co przychodzi kurde bo bym przejechala sie i zobaczyla moze jescze do porodu ja zlapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że ostatnio moje wypowiedzi olewacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi ja moge Cie tylko pocieszyc ze moja kolezanka w 28tyg obecnie lezala u nas na zakaznym z powodu odmiecznikowego zap nerek i bakterii e coli w moczu, nastraszyli ja rowniez ze moze nie donosic itp .. dodatkowo ma zastoje w nerkach jesli sie nie zmiejsza bedzie miala cewniki przezskórne bezposrednio do nerek , poszla do usk na patologie ciazy i juz tam nikt jej nie straszyl ze nie donosi itp wrecz przeciwnie wiec nie przejmuj sie bo specjalisci boja sie problematycznych ciaz i nie potrzebnie strasza biedne kobiety a poloznicy uspokajaja pozniej ale jak juz ktos zasieje w naszej glowie jakas watpliwosc to ciagle o niej myslimy , nie wiem dokladnie co u Ciebie bylo z tym moczem nerkami tylko bakterie czy cos jeszcze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
esmi- ja nic nie napisalam bo nie wiem co napisac, nie znam sie na tym po prostu. jedyne co moge to ewentualnie pocieszyc i trzymac kciuki aby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ja tez mam 2 stopień? a to coś nie tak? jeju no mi lekarze nic nie mówili z tym łożyskiem. powiedzieli że wszystko ok, a ja już nie dochodziłam. a teraz czytam niby że źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo .. ewinka jeszcze coletto dante chyba lepszy niz mateo nie no zwariuje mam nadzieje ze gdzies znajde go w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopien II jest wporzadku dziewuszki :) moze byc zly jesli napisane np stopie II liczne leukocyty itp wtedy moja kolezanka dostala antybiotyk taki na bakterie na drogi rodne ale ja sam II to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ja teraz dopiero poczytałam o tym łozysku i juz się zmartwiłam bo jest w necie ze niby powinien byc I w tym tyg, a ja jeszcze mam łożysko na ścianie tylnej z jakims dodatkowym płatem na ścianie przedniej i to niby tez wyczytałam że nie dobrze, do tego ten 2 stopień, a mi lekarz po usg powiedział że wszystko ok. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ale my mowimy o stopniu czystosci pochwy czy dojrzalosci lozyska bo juz sie skolowalam haha? jesli chodzi o dwa platy lozyska to jeszcze moze ci przewedruje jesli nie to jest to wskazanie do cesarki z tego co czytalam jak zaglebialam sie w swoje lozysko :) (jeszcze zalezy ile tam tego plata itp to lekarz najbardziej sie zna i on ocenia jesli powiedzial ze ok to pewnie jest ok) z tego co czytalam jak zaglebialam sie w swoje lozysko :) ale nie jest to w zaden sposob szkodliwe czy zagrazajace dla matki i plodu w czasie ciazy , jednak podczas porodu naturalnego poroostu one ulegaja te dwa platy rodzieleniu i moga mocno krwawic dlatego zalecana jest cesarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja teraz piszę o łożysku. mam napisane łożysko II stopnia, na ścianie tylnej z dodatkowym płatem na ścianie przedniej. tak mam na wypisie ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik ale DANTE chyba nie ma tego bajeru z obracaniem o 360 stopni, prawda? (jeju no zakochałam się w hartanie, jeszcze żadnego wozka tak fajnie sie nie prowadzilo, a i gondola duża i spacerówka naprawde fajna... ech... jak powiem mężowi to na pewno szybko mi ten pomysl z glowy wybije:/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dojrzalosci to nie mam wiedzy w tym temacie co do tych dwoch platow to zero zmartwien bo to nic groznego :) duze lozysko dobre odzywnienie dla dzidzi :) tyle ze mozliwe ze lekarz powie ze cc ale to chyba nie jest problem tak naparwde bo jesli teraz ci tego nie powiedzial ze moze nie ma podstaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do łożyska ja mam na ścianie przedniej nisko na poczatku było prxodujące ale rosła macica i łożysko do góry poszło. jak lekarz powiedział przodujace to zadalam setki pytan obiecal ze sie podniesie i podnioslo sie:). Raczej lekarz robiac usg oglada wszystko i napewno z waszyki lozyskami jest ok. jak cos zle to by powiedział. JA poprosze zeby mi zerkna na nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka tak tak nie ma tego bajeru :) ale chyba mi sie poodba a dzis widzialam jak pani jechala stelaz z fotelikiem i za chiny nie moglam nazwy przeczytac na stelazu bo w aucie siedzialam i byla taka dziwna teraz patrze na stelaz i co widze ze to byl DANTE :) ale tak patrze ze jak na nowke to tani wozek za 1000zl mam wozek 2w1 z calym oprzyrzadowanie a fotelik wylukalam na tablicy pl za 100zl ale musze go poszukac w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam? Ja w szpitalu ojciec dziecka poinformowany ale oczywiście nic sobie z tego nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
Co do łożyska ja mam na ścianie przedniej nisko na poczatku było prxodujące ale rosła macica i łożysko do góry poszło. jak lekarz powiedział przodujace to zadalam setki pytan obiecal ze sie podniesie i podnioslo sie:). Raczej lekarz robiac usg oglada wszystko i napewno z waszyki lozyskami jest ok. jak cos zle to by powiedział. JA poprosze zeby mi zerkna na nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku a co sie stalo??? Mamokubusia to dobrze ze sie podnioslo u mnie z koleji na odwrot wszystko bylo dobrze do 23tyg lozysko ladnie polozone a tu bach usg 23tydz i nisko osadzone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle nerek czeste oddawanie moczu. Tyle ile wypilam tyle oddałam. Podejrzenie zapalenia pecherza moczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle nerek czeste oddawanie moczu. Tyle ile wypilam tyle oddałam. Podejrzenie zapalenia pecherza moczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×