Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
ewinkaa- cieszę się,że Cię zainspirowałam,ale pamietaj co za dużo to nie zdrowo, ja mam zgagę standardowo oczekująca- ja bym pojechała na izbę, bo nospa i owszem pomaga, ale czy przypadkiem nie tłumi tego co się dzieje? może poród bliski,a może obniża się dziecko do kanału rodnego, na razie nie myśl o teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem musze sie oszczewdzac tyle ze w sumie prawie nic nierobie wiecej leze ostatnio.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mam zgagę, niedobrze mi i mały cały dzień mnie boksuje, a niedawno to normalnie chyba przez skórę chciał wyjść jak obcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- ja jak leżę to mi poślady tu przy biodrach bolą, jak siedzę to niewygodnie, najlepiej stać,ale od tego twardy brzuch się robi...oj coraz gorzej ....ciężej, bo bliżej porodu, coś ja czuję że urodzę w 35tyg. albo jakoś tak, dziecko duże,ledwo mi się mieści, brzuchal do przodu wyparty jak piłka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona wiem wiem:-) ja na szczęście nie mam zgagi:-) a apropo nospy-podobno to wlasnie jest sposób na rozpoznanie czy to skurcze porodowe czy nie, te porodowe nie przechodzą po nospie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny a ja dzisiaj czas spędziłam na uczelni :) oczekująca oszczędzaj się proszę ponieważ na prawdę możesz urodzić na święta ;;-) ona33 zrobiłaś mi smaka na takie placuszki więc może i ja zrobię coś na kolację bo jeszcze nie jadłam. A mi bardzo żadko cos leci ale cóż u każdej kobiety jest inaczej, Mój też ostatnio jest aktywny i czasami potrafi kopnąć aż widzę po brzuchu :) Dzisiaj byłam w Rosmanie i niestety proszek kosztuje 25 zł więc jeszcze chwilkę poczekam i w następnym tygodniu podjadę do marketu i kupię już koniecznie bo muszę zacząć prać ubranka dla Kubusia ;-) W ten czwartek mam wizytę u lekarza zobaczymy co mi takiego powie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś część rzeczy przeniosłam do nowej szafy, nie lubię ostatnio:zakupów nowych rzeczy, w ogóle nic mi się nie chce, tzn.gotuję, sprzatam itp, bo muszę, m za mnie tego nie zrobi, ale jakoś tak nie mam zapału do tego jak kiedyś,może przez zgagę? no i mdłości odbierają mi radość życia, ale nie wymiotuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja straciłąm zapał ostatnio też, brzuch mi przeszkadza, brakuje mi pracy, ludzi, wszystkiego, kiedys szłam na 8 do pracy, a nawet na 7, do 16, potem gotowałam i miałam ochote nawet gdzies wieczorem wyjsc, teraz jestem flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Jolka kolka niestety jestem posiadaczką pco, czyli policystycznych jajników, nie miesiączkowałam regularnie. Aby zajść w tą ciążę, łykałam luteinę na wywołanie miesiączki, a potem clo... aby wywołać większą owulację. Pęcherzyki się pojawiały ale były zbyt małe i nie chciały pękać. Dlatego jest taka rozbieżność pomiędzy terminami porodu. Wiem na pewno że przed 24 września byłam już w ciąży, ponieważ brałam luteinę na wywołanie okresu który nie przyszedł. A testy do końca października pokazywały wynik negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie i troskę. Jestem z natury optymistką i wierzę, że wszystko się dobrze skończy. Poczekam do wizyty, mam 11 go w piątek. Zobaczę co powie mój lekarz, ufam mu i wiem,że jestem w dobrych rekach. Rozmowy na temat cesarki w 36 były dość luzne, poczekam na jego odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka,ja zrobilam test 2 dni po spodziewanej @.Wynik negatywny.W tym samym dniu poszłam do lekarza.BRAK CIĄŻY.Luteina na wywołanie @.Nie wywołała.Po 2 tyg.ide do lekarza a on do mnie,ze to 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka kolka- ja jak poszlam do lekarza w 4 tyg to tez dostalam luteine na wywolanie, bo nic nie bylo widac.. ale ja jednak wiedzialam, ze jestem. Lekarka kazala przyjsc za dwa tyg. To byl juz 6 tydzien i bylo widac piekny pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz nie spie, chyba mnie cos zbiera katar bol gardla i swedzenie w uszach, troche tak jakby alergiczne, ale ja alergi nie mam,co mozna wziac na to drapanie gardla bo oszaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja od 6 rano buszuję w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilkaw
Widze ze nie tylko ja tak mialam ;) niestety mam tyle juz pecherzykow zee moja ciaze lekarrz zobaczyl okolo 10 listopada. Wtedy juz gin mial problem z okresleniem daty poczecia ;) Dziewczyny damy rade, ja dzisiaj jstem tydzien po wizycie a niby przytylam az poltorra kilograma. Masakra, ale widze ze zaczynaja mi puchnac nogi i rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja znów miałam okropna noc. Spałem może trzy godziny w ogóle nie mogłam usnac . Ale dzięki temu w nocnej ciszy pogadalismy z mężem pierwszy raz od jakiegoś czasu na spokojnie,oby to cos dało. Tak więc Ewinka oby były efekty:-) Ja się zbieram na giełdę i do castoramy może coś fajnego upoluje :-):-) Ocaekujaca i jak brzusznek?lepiej sie czujesz? Moja wczoraj strasznie buszowala ,coraz silniejsza ta moja dzidzia ;-) tak bym chciała ja mieć już. Mi z om termin na 16.06 wyszedł i jak miałam ostatnie usg robione jak zemdlalam to usg podało 15.06 dzień wcześniej,teraz czekam na usg to się coś dowiem;-) ale ja miałam bardzo regularne cykle w sumie dzięki tabletkom;-) co do godziny zawsze miałam;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj bylam u mamy cały dzień dziś w domku już po sniadanku zaraz jedziemy na spacer tylko zupa sie dogotuje:). U mnie też noce masakra troche przez to ze nie mam dostepnej sypialni. Kasia ja tez się z m kłóce wczoraj poprosilam zeby poszedl do kuby spac a ja przespie sie w salonie stwierdzil ze musi jeszcze piwo wypić, wscieklam sie bo od tygodnia nie mam gdzie sypiać a jak spie to wiadomo jak a on sobie musial wygodnie wypic. Takich sytuacji jest duzo w ogole nic go nie obchodzi nawet nie wie co kupuje dziecku tylko pyta ile kosztowalo jak uznaje ze duzo to walnie oburzona minke przeciez to dla dziecka no ale trudno sknera i tyle:). Pytałałyscie czy m mowi do brzucha moj nie mowi i nie dotykamowi ze jak mocno kopie to go to przeraża :(. Ogolnie domyślam sie jak bedzie pewnie ze wszystkim bede sama . OCzekujaca uwazaj z tym brzuszkiem we wtorek idziesz do szpitala?? JA mam wizyte w piatek FLavia tez jakos w tym tyg ciekawe co u naszych maluchów. Snilo mi sie za mialam cc nie bolalo potem a synek byl cudny nie moge sie doczekac. JEszcze teraz troche stresujacy czas mama idzie w srode do szpitala bedzie miala badania pod katem raka oby wszystko bylo dobrze. Tylko to 3 tyg czekania. Flavia pytalaś ja pracuje w branży stalowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILonek zdrówka i cierpliwosci ja mialam stwierdzony malenki kamyczek w lewej nerce moze piasek bardziej poki co cisza przed ciaza pilam jakies ziolowe psty zeby sie rozpuscil nie wiem czy tam jest czy wysiusialam moze gin mowil ze poki cisza to sie cieszyc:). Zaczynam jutro 34 tydzień:). Waga szybki przyrost +11kg ciekawe ile jeszcze. Zadowolona jestem z kuba przytylam ponad 20. Witam nowa mame pisz z nami im nas wiecej tym raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia wspolczuje ci stresow z mama, mam nadzieje ze bedzie z nia ok bo na taka chorobe nikt nie powinien chorowac, cos o tym wiem. Moja maz dotyka brzuszka mowi do niego co dzien, natomiast nie ma ochoty na przytulanki a szkoda:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja meczylam cala noc sie bo maly kopal i niedal lezec na plecach tylko z boku na bok a biodra bola.we wtorek ide do szpitala chyba ze gin stwierdzi inaczej,narazie niby nieboli ale czuje ze glowka jest nisko bo strasznie cisnie i boli nisko a spojenie az napuchlo nawet m mowil.kurde zauwazylam ze zrobila mi sie brodawka przy sutku co z tym zrobic?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj piękna pogoda :) no takie są te nasze chłopy, moj mysli, ze skoro ja jestem w domu to bede wszystko robic, a mi ciezko nosic torby ze sklepu, bo wiadomo kupi sie pare rzeczy, mleko, woda i juz jest ciezko, a dzis zapomniałam pieniedzy i tak dwa razy szłam na 4 piętro:P Oczekująca, nie wiem co z taką brodawką zrobić, moze przejdz sie do apteki, zapisze jakąs masc? ale zs tego co wiem, to trudno sie tego pozbyć. Mama kubusia, i tak nie dużo przytyłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja od rana walcze ze skurczami (?)ktore po nospie przechodza.. dzisiaj jest niedziela i nawet jak pojade na IP to lekarz wyjdzie do mnie z łaską.. a na samym poczatku przyjecie na IP trwa godzine, a dopiero pozniej badaja. Szkoda, ze nie moga zrobic KTG i przebadac, a pozniej w razie rozwarcia czy skurczy zostawic. Polskie szpitale.. grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo to jedz bo to nie ma zartow, lekarze zawsze z laska podchodza jak maja wiecej etatow nic jest to mozliwe i najlepiej zeby mogl sobie odpoczac na szpitalu bo np w przychodni sie zmeczyl dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź jedź olej laske lekarza to twoje dziecko masz prawo czuć się bezpiecznie. U nas też tacy są tylko na stronie szpitala pieknie napisane zjawić sie w kazdym przypadku niepewnosci, kurde mamy prawo bać sie czuc niepewnie ja sama dzis sie duzo wsluchuje w siebie i czuje srednio bezpiecznie. Właśnie oglądałam zdjecia ze spaceru brzuch mam juz pokaźny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie fochami lekarza, to jest Twoje dziecko a już miałaś problemy wcześniej. I wiem co to znaczy jak sie lekarzowi w niedziele przeszkadza, mnie zbeształ jak powiedziałam, ze czułe słabe ruchy i ze nie mam prawa ich czuć, to był 20 tydzień, i mam mu nie kłamać! pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam pytanie do ciezarnych. ile dni trwala u was faza lutealna? ja mam 10 i nie wiem czy nie za krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek jedz na izbe te "konowaly" biora po 100zl za godzine dyzuru a czasami i po 200, dyzur 24h mozna sobie policzyc ile zarabiaja w jeden dzien tyle co ludzie w miesiac i im sie nie chce ? olej to i jedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam od rodziców, pokazałam dla mamy goły brzuch, a mama- "o nie jesteś otłuszczona"- bo mój brzuch wybitnie do przodu sterczy jak kula :) -mam wzdęcia- najadłam się warzyw pysznych u mamusi:) -w końcu kupiliśmy deskę do prasowania, w Biedronie przecena ze 100zł na 59.90zł - ja już 15kg do przodu, nie wiem jak to liczyć, a co 2 tyg.jak mam wizytę to tyję po 1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 33ona przypomnialas mi o desce a w zasadzie o pokrowcu bo mi sie stopil ... i ciagle zapominam kupic i prasuje na reczniku , powiem ci ze ja np mam ok13 kg na plusie a dzidzia mala ;/ po mnie tez wcale tych kg nie widac nie wiem gdzie one sa , zajadłam dziecko .. czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×