Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja tez źle spałam,biodra mnie bolały,mała kopała.Raz kopła mnie w pęcherz ze az krzyknęłam i siku mi poleciało.Kupiłam magnez najwyzsa dawka 100 mg.w jednej tabletb.To bede brała 3 razy dziennie po jednej tabletce.Odstawie za 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia mozliwe ze od jelit masz twardnienie wez magnez i powinno przejsc.kurde we wtorek do szpitala juz ale mam nadzieje ze wypuszcza mnie w piatek.siostra moja ciagle pyta kiedy urodze,mowi moglabys tak w swieta urodzic:)wiecie snil mi sie porod moj i maly ciagle glodny jest i dawala mu co chwile jesc a pozniej smoczka to m krzyczal ze mam go nieuczyc dawac smoczka:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka a jak ten magnez sie nazywa?czemu piszesz ze za6tyg odstawisz?to przed porodem nietrzeba brac juz magnezu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ewinka ja kupiłam bobini płyn do prania, a dlatego, ze i tak wszystkie płyny o proszki dzieciece nie spieraja plam takich jak marchew, czy kupka i trzeba zapierać, a ten bobini ma dobre opinie, i niską cene, 10zł :) co do zapachu, zobaczymy dziś, ja też lubie jak pachną ubrania, piore w niemieckim arielu i płukam softlanem, albo lenorem, i pachnie w całym domu:) ciekawe czy bedziemy mieć cierpliwość cały czas prasowac ubranka :D ale noc, mi jest ciagle duszno, wczoraj nie umiałam znaleźć pozycji, nie umiałam złapać tchu, masakra :/ ja dziś też placki ze szczypiorkem, musze sie najesc bo po porodzie bedzie wielkie nic z wyborem co jesc:) moja kolezanka przytyla 20kg, malutka ma 7 tyg i tylko 4 kg jej zostały, takze mysle, ze nie ma sie co przejmowac tak wagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata to faktycznie ladnie waga jej spadla.moja kolezanka mowi ze przy dziecku spadna kilogramy wiec niema co sie martwic:)ja tez chce sie najesc zeby pozniej niezalowac bo bedzie dietka.moja sasiadka tez schudla duzo po ciazy.jejku ale mam parcie na pecherz.dzis ostatnie rzaczki papryki rozsadzilam teraz czekam do polowy maja zeby wysadzic je.dzis m popoludniu bedzie kladl plytki w kuchni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez średnio spałam troche boli mnie brzuch bo od 3 dni się nie załatwiałam i od tego też mi wczoraj twardniał brzuch na wieczór. ogólnie mam jakiś obolały brzuch rano czułam jakby maluch był już w pochwie. o bólu bioder to nawet nie wspominam bo to tak okropne ze czasem w nocy mam myśli żeby uciąc sobie ta noge. Agata też mam ten płyn bobini, dziś może juz wypiore kocyki i pościel. mi się dzisiaj śniło że synuś wystawił stópki przez brzuch a ja go po nich całowalam. maminia- jak nie chcesz isc to powiedz że zle się czujesz. Ja to teraz zawsze tak mowie, jak ktoś coś ode mnie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłam w aptece magnez dojelitowy o najwyższej dawce.Magne B6.Czytałam w necie ze magnez powinno sie odstawic po 35 tyg.bo w organizmie i tak znajduje sie skumulowany w organizmie magnez.A nadmiar magnezu prowadzic moze do braku postepu porodu np.są skurcze a rozwarcia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka brałam ten magneb6 100mg , jest super, w ogole nie bolal mnie brzuch :) teraz biore 50mg ale 3 tabletki, taki mi dała w aptece, bo mowil ze tem max za mocny, ale ja sie wlasnie fajnie po nim czułam:) ja dzis ubranka popiore, i tak gdzies na 3,4prania a potem kocyki, posciel, przescieradełka, wszystko poprasuje i poukładam w szafce:) dalej nie mam tych pieluch tetrowych, musze w tym miesiącu wszystko skompletować, na wyjscie mam sliczny pajacyk z disneja i mysle zeby ubrac body z krótkim, na to pajacyk, czapeczka i przykryć kocykiem, jak bedzie ładna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2, rano i wieczór, jeszcze mam magnez w witaminach także nie przesadzajmy, lekarz pozwolił brać z 6 ale nie mowilam mu, ze mam taki mocny, 2 wystarczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie wiem co Wy macie z tymi biodrami :( Mnie moze raz bolaly przez te 8 miesiecy.. aa i siku wstaje od ostatnich nocy ze 2 razy :) Z wyproznienien tez nigdy nie mialam problemu bo ze trzy razy na dzien mam 'posiadowke'. Kompletnie nie mam na dzisiaj planow.. będę sie platac po domu, moze cos posprzatam i sie poucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to mysle ubrac malego w body na to ciienki pajacyk i spodnie bawelniane tez cienkie sweterek i kocykiem okryje.jeszcze zalezy jaka bedzie pogoda.ja to sie boje zeby nieprzegrzac malucha.ale mi siara leci strasznie .dzis zaczynam z poczatkiem czerwca 33tydzien jeszcze chociaz3 i rozwiazanie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek to ciesz sie ze niemasz takich dolegliwosci:)aby pozazdroscic.kiedy bedziesz miec robione wymazy na tego paciorkowca?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam skierowanie na mocz i morfologie. 17tego mam wizyte to sie wtedy cos dowiem :) Ona mi wypisuje skierowania, a ja sobie podchodze i robie kiedy mi pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie ze tak masz.mi to w sumie za kazdym razem robi badania na magnez,bialko,crp,mocz i morfologie na szpitalu bo jestem tam co miesiac.juz polozne mnie znaja i pamietaja:)hehe.mam nadzieje ze teraz wymazy i pozniej juz tylko porod i wiecej w szpitalu niebede lezec.wasi ginekologowie w jakim wieku sa?poczatek masz racje czas zapiernicza dopiero byl polmetek a teraz koncowka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma niecale 40 lat. Mloda jest ale jak jeszcze studiowala to otworzyla gabinet wiec praktyke juz ma dobra ;) Pamietam jak byla w 8miesiacu ciazy i moja mame jeszcze operowala. Super z niej babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam 2 razy w szpitalu i więcej nie chce, chyba ze za 1,5 mies do porodu to tak. mój jest w średnim wieku nie wiem ile ma lat z 55-57 nie potrafie oceniac ludzi po wieku. ale mam syf w pokoju, mąż wczoraj zaczął montowac szafki i nie skończył wszystko porozkręcane leży. nie mogę na to patrzec, a posprzątac też nie mogę. w następnym tyg już ma byc ta szafa. już bym chciala zeby wszystko było gotowe a tu jeszcze cały weekend malowanie i rozpierdziel. Pewnie w następnym tyg wszystko skończymy. I ja za tydzien pakuje torbę do porodu, niech stoi, jesc nie woła:P. A wy oczekująca i początek czerwca kiedy się pakujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, wróciłam od lekarza mój mały będzie wielki- waży ok.1,8kg i jest wysoko,jestem w 30 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coś czuje że nie będę musiała sciemniac że jestem chora bo po wczorajszych lodach gardło mnie bolało całą noc ;/ już nie byłam na urodzinach u nich pomyślą że ich unikam .... a niestety musze żyć z nimi w zgodzie bo w pewnym stopniu jestem od nich uzależniona i to strasznie mnie wkurza .... ;/ Moj mały teraz szaleje w nocy tak mnie pokopal że wszystko mnie bolało ale nie ważne dobrze że się rusza to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 to super:) a poza tym wszystko ok.? ja mam w czwartek usg i juz sie nie mogę doczekac, żeby zobaczyc maluszka, też mnie ciekawi ile teraz waży. Stawiam że przekroczył 2kg:) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny, a jak się skończyła mi książeczka ciążowa- karta ciąży, to drugą mi dadzą? już lekarz nie będzie miał gdzie wpisy robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona to faktycznie spory maluszek moj w 30 tygodniu i 2 dni ważył 1390 ;) ale ma się rozumieć że zdrowy to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram sie skompletować wyprawke po wizycie. Kompletnie nie wiem co mam spakowac dla siebie do szpitala.. Synkowi musze jeszcze kupic pampersy, chusteczk, sudocrem, gaziki i octenisept. Aa no i jeszcze ze trzy pieluszki tetrowe. Jeszcze torbe musze kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tak byczek, chyba go upasłam słodyczami,albo odbija sobie to,że strasznie wymiotowałam na początku ciąży;) ale te usg to są mylne,więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to tylko waga przypuszczalna:) co do lekarzy, moj to chłop i ma około 40 lat, jest przystojny, i czasem bezczelny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja tez strasznie wymiotowalam na poczatku ciazy,pierwszy mieisac minal spokojnie ale 2 i 3 to byla masakara,schudlam strasznie nie bylam w stanie nic jesc ani pic, po lyku wody juz zwracalam,lezalam ciagle w lozku i spalam a jek tylko sie przebudzialam to musialam przytulac sie do kibelka a jak zaczal sie 2 trymestr wszystko odeszlo jak reka odjal a teraz zbilazam sie to 3 trymestru i juz zaczynam sie gorzej czuc, zgaga bol zoladka, oby sytuacja z poczatku ciazy sie nie powtorzyla bo nie przezylabym drugi raz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona to waga podobna do mojego bo moj w 29tc wazyl2kg a teraz bede miec usg w 34to zobaczymy ile przybral.flavia ja dla malego mam juz rzeczy zebrane w reklamowke,dla siebie musze doupic te majtki,wkladki bo koncza mi sie,stanik do karmienia,masc sudocrem i to do pepuszka i jeszcze bepanthen kupie sobie.takze jak wyjde to zrobie te zakupy i pakuje torbe zeby pozniej m niemusial.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×