Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Cikier 205 ale na czczo??? w ciazy czy jak. Ja bym sie wybrala szybko do lekarza. Dziewczyny znow sie mecze w lozku rany mam dosc. Flavia a jak Ty kezysz caly dzien to jak zasypiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie śpię, bo mam jakieś głupie sny. Zawsze jak ma sie cos stac to tak mam wiec juz mam po spaniu.. do tego przez cala noc boli mnie brzuch jak na okres i krzyz. Jednym slowem masakra :p Dzisiaj ide po kupowac rzeczy dla malego do wyprawki, bo cos sie czuje niepewnie (?)... Mam kompletny mix i nie wiem co kupic. Aaa i stwierdziłam za fajny pomysł (ktoras z Was pisala, ale nie wiem ktora) zeby spakowac osobna torbe dla dzidziusia. Moim zdaniem to super pomysł i tak zrobie :) Zapomnialam dodac, ze w nocy pachnie mi tylko i wyłącznie prawa dlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek czerwca to jak bym siebie przeczytała.Też nie śpię od 4:30 i też miałam dzisiaj głupie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek z tymi snami to prawda mi sie ostatnio tesciowa snila i wieczorem mnie wyzywala,dzis tez mi sie snila.ja dzis rece do lokci popuchniete,nogi tak samo a dretwienie to codziennosc.ja bym sie wyspala jakby tesc rano mnie nieobudzil a przyszedl po5 bo m byl mu potrzebny.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez juz nie spie puchnie mi tez io dretwiej***ardziej dlon prawa , a co najgorsze zapominam ze nie moge sie przeciagac bo lapia mnie skurcze w lydkach dzis nie wiem kt to byla godzina ale jeszcze troche ciemno jak mnie zlapaly w dwoch nogach to zaczelam krzyczec przez sen straszny bol , pomylalalm sobie pozniej czy tak samo boli macica w skurczu :/ wczoraj bylam na usg bo polozna wystraszyla ze malo wod mam ale wcale nie bo mam afi -16, ale moja niunia jest drobna w porownaniu do waszych bo rowno 30tydz i 0 dn wazy ok 1100-1200, tylko nozki dlugie hm troche sie martwie ze malutko wiem ze to tylko orientacyjny pomiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanna
Asik - nie martw się. Moja teściowa opowiadała, że lekarze prognozowali jej młodszego syna podczas ciąży na wagę urodzeniową w okolicach 3 kg i 52 cm. A Kuba urodził się z wagą 3, 8 kg i 59 cm :) wiec jak widać można się pomylić. Dodam, ze ostatnie USG miała robione na 2 tyg przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te rozbierznosci bywaja smieszne u mojej kolezanki najlepiej prognozowali max 3kg urodzila sie 4kg lekarz ktory prowadzil ciaze i odbieral porod mocno sie zdziwil i powiedzial tylko ups hhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, współczuje tego puchnięcia, mi nic nie puchnie jak narazie, wczoraj zaczełam 32 tydzień, mały sie rozpycha i sprawia mi ból, niefortunnie mnie kopie, i mam problem dalej z oddychaniem, zaczynam chrapać :P zaraz ide za zakupy, ogarne mieszkanko, zrobie kolejne pranie, poprasuje, a na obiadek leczo:) Moje dziecko bardzo czesto czka, praktycznie ciągle, w nocy też i sie przy tym wierci, mam nadzieje, ze mu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi, wiadomo, ze to tylko mniej więcej jest obliczone, w szpitalu obliczyli kolezance 2800, mały miał 3100, takze na to nie ma co patrzec, i sie tym sugerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ją po śniadaniu Początek i lacerta mi też się jakieś głupoty snily . Znowu miałam kiepska noc..,na siiku tylko raz,ale z 10 raży się budzilam bo mnie biodra i krzyż bolał. Nie wiem jak mam spać. Flavia doradza właśnie jak dużo leczysz to jak sobie radzisz w nocy z tymi biodrami ? Budzik mi o 8 zadzwonił ale usnelam i wstałam o 9. Ja mam strasznie psuchnięte ręce rano aż mi skóry brakuje,a potem trochę lepiej ale i tak są takie parówki. I też mi cierpna ale w ciągu dnia. Ja zaraz wstaje,trzeba coś sprzątać,obiad gotować,jeszcze do miasta chce skoczyć. A wy jakie macie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ale błędów zarobiłam ;-) mam nadzieję że będziecie wiedzieć o co chodzi;-) Ciekawe jak ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mi moj gin mowil ze usg moze pomyslic sie ok200g w jedna lub druga strone.ja nastawiam sie ze igor niebedzie wiekszy niz3500g:)kurde mi mleko coraz bardziej cieknie i obawiam sie ze na swieta faktycznie urodze.dzis jest szwagra syn u nas od rana siedzi u mnie,najgorzej bo jest podziebiony i niechce zeby mnie zarazil:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik zartujesz jak moj gin ze nogi mam zaciskac i niedac wyjsc narazie:)hehe kasia wiem jaki bol spuchnietych palcow mi co lepsze u stop tak puchna ze niemoge ruszyc nimi ,m mowi ze coraz gorzej puchne i mowi ze cycki to jeden ze2kg wazy:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno mam wkladki laktacyjne, bo na wieczor mialam 'mokro' w staniku. Ja mam takie ciśnienie w prawej rece, ze szok. Pierwszy raz jest tak napuchnieta. Nie ma mowy, ze wcisne obraczke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatekczerwca ja ci zaraz dam obraczke dziewczyny bron Boze pozdejmujcie wszystkie pierscionki obraczki itp !! nawet jak nie puchniecie w szkole rodzenia to odrazu opieprz jak zobacza w obraczce ja nosilam do jakiegos 13 tyg az mi palec nad obraczke wyszedl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja w obraczce od grudnia juz niechodze bo zaczelam puchnac.poczatek niezakladaj bo pozniej niezdejmiesz,mi m zdejmowal bo niedalam rady.dziewczyny a wy macie te skurcze przepowiadajace?ja tylko wtedy w niedziele mialam a tak to wogole niemam tylko kregoslup strasznie boli mnie.a zgaga niedaje nic zjesc nawet po suchej bulce pali.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy! Widze, ze kazda narzeka na jakies bole. Mnie jednak najbardziej bola stopy i lydki, po calym dniu dreptania mozna zwariowac :( Na szczescie chociaz zgaga sie uspokoila. Moja znajoma urodzila dzisiaj w nocy syna, 6 tygodni przed terminem, ale wazy zdrowe 2100. Nie wiem, dlaczego, bo tylko wyslala taka ogolnikowa wiadomosc, nie chce jej teraz glowy zawracac, zadzwonie za jakis tydzien jak sie dziewczyna ogarnie. Ja nie mam skurczy przepowiadajacych, chociaz ostatnio czesto twardnieje mi brzuch, ale wyraznie czuc, ze to maly sie napina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko zameldować, że po 6 dniach jestem już w domu, trochę na własną prośbę. Lekarze powiedzieli, że już do końca będzie mnie boleć, ma jak najmniej chodzić, a leżeć tylko na lewym boku. Nie mogę się opierać jak siedzę, czyli mam przesrane na maxa :( Piszę to leżąc na lewym boku oczywiście. Za tydzień mam wizytę i będziemy decydować kiedy i jak skończymy tę ciążę. Nerka boli cały czas, nic nie pomaga. Pozdrawiam Was serdecznie i zaraz będę nadrabiać zaległości i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ikonek, w domku to w domku,życzę Ci dużo zdrówka i siły. . ja póki co jakoś strasznie nie puchnę,ale pierścionki zdjęłam juz w 20tygodniu, kiedyś byłam świadkiem jak mojej mamie obrączka na zapuchniętym palcu tak sie zatrzymała,że w szpitalu chcieli jej palec ucinać,na szczęście wujek rozciął piłką obrączkę i palec uratowany:-) to było ze 20 lat temu... . ja dzisiaj mam gościa ukochanego, mama przyjeżdża wieczorem i zostaje do środy:-)zabiorę ją na starówkę,do kina, do Ikei hahaha, ogólnie bardzo sie cieszę:-) spałam dzisiaj super, ale mój największy ból to kości łonowe,boli to bardzo,aż wczoraj apap brałam,ale on nie pomógł i tak, najgorzej to wstać z pozycji leżącej:-( ja mialam trzy razy skurcze przepowiadające,raz na usg i doktor potwierdził,że to to,powiedział,że teraz będzie coraz częściej się to zdarzało i czasami będę już myślała,że to poród,a to tylko te skurcze. . ladna pogoda, u nas remontu ciag dalszy, tak samo jak prasowania. pozdrawiam Was mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek naprawde masz przesrane wspolczuje c***ewnie w36tc ci rozwiaza ciaze zeby bylo bezpiecznie.ewinka u mnie bol spojenia tak samo wstac niedaje rady z lozka poprostu.moj m konczy plytki klasc w poniedzialek ma posprzatac tamte graty a jak wroce ze szpitala to pomaluje sciany,chce na swieta miec kuchnie bo tesciowa juz tak mi dziala na nerwy ze szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole wczoraj wieczorem moja mama i siostra byly na fermie po kurczaki i mi kupila i przywiozla zaprosilam ich do domu,pokazalam lozeczko i rzeczy dla dziecka a m mowil ze tesciowa stala za drzwiami w drugim pokoju i podsluchiwala.smiech na sali poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Członek w domu zawsze lepiej. Ja zawsze myślałam że im więcej się chodzi tym lepszy przepływ itd,a tu na nerki inaczej. Uważaj na siebie. Mój obiad się robi,ja się biorę za ćwiczenia,a potem coś posprzatam i coś na podwórku zrobię. Moja dziś mało aktywna,niestety U mnie zimno i wietrznie ,a mi jak zawsze gorąco. Oczekujaca lez itrzymaj ile się da to małe w środku;-) będziesz z nas chyba pierwsza,fajnie;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale od dawna już podczytuje wasze wpisy.Wcześniej nie pisałam bo jakoś tak nie było okazji. Chciałabym dołączyć do waszego grona, bo jak widzę mamy wiele wspólnego. Ja jestem obecnie w 30 tyg., termin mam na 18 czerwca. Ogólnie do tej pory czułam się nie źle, nie dokuczały mi raczej żadne bóle. Ostatnio zaczęły mi puchnąć nogi, a najbardziej stopy, tak jak was po całym dniu mnie też bolą nogi strasznie. Pewnie to przez to, że sporo waże, przed ciążą 68kg, To było do przewidzenia bo mama i siostra też przytyły dużo jak były w ciąży, także to chyba genetycznie tak mamy. Ja uważam na to co jem ale niestety i tak tyje. Na szczęście teraz już nie tak dużo, ok. 1,5-2 kg na miesiąc, ale w 5 miesiącu to aż 6 kg przytyłam taki miałam skok. Bede miała synka, oboje czekamy z mężem z utęsknieniem na niego, tym bardziej, że 3 lata temu poroniłam i przez jakiś czas nie mogliśmy mieć dzieci. Nie wiadomo nawet dlaczego, po prostu tak jakoś wychodziło.Mały waży dużo, bo 3 tygodnie temu ważył już 1200g, a teraz to pewnie blisko 2kg. Wizytę mam w czwartek to się okaże, ale czuje, że jest duży, bo rozpycha się po całym brzuchu. Ostatnio trochę się martwię, bo zaczął mi się brzuch dziwnie napinać, tak na chwilkę i przechodzi. Jest tak najczęściej wtedy gdy za dużo popracuje w domu. Czytałam, że to mogą być skurcze Braxtona. A wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek, wspolczuje :( Trzymaj sie, dziewczyno. Ja wlasnie koncze smazyc mielone na dwa dni, dodalam do miesa ser feta, bo tak lezal w lodowce, ciekawe, czy w ogole wplynie jakos na smak. Chlopcy pojechali z tata na trening, a ja zaraz sie zbieram do roboty. Tak szczerze, to nie wiem po cholere jeszcze chodze, bo i tak mi nic nie pozwalaja robic. Wczoraj glownie parzylam herbate, zrobilam pare wypisow, przyjelam jedna pacjentke na oddzial, odebralam cos z apteki, ale glownie to sie platalam. Strasznie sie przez to czas dluzyl i wydawalo mi sie ze jestem tam juz tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny mnie mdli, chociaż jem, mały kopie mnie w prawe żebro:) dziś zrobiłam pranie, u mnie ładna pogoda,słońce,ale zimno -obiad mam wczorajszy rybę - kilka rzeczy już ułożyłam w nowej szafie -już nie poruszam tematu kuchni, mamy 2 na każdym z pięter, ja wolałabym na naszym poziomie, ale olewam temat, m będzie schodził na dół jak coś juz to mu zapowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
idę placki na słodko zrobić:) Ilonek- już niedługo, nie poddawaj się i walcz:) wszystko dla dziecka, jak to powiedziała ostatnio położna kobiety to inny gatunek:) sa silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,jesteś w 29 tyg.nie w 30.Ja mam termin na 17 czerwca.We wtorek zacznę 30 tydz.wobec tego Ty we środę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas mąż maluje, ja leżę w innym pokoju i się nudzę. ale laptopa mi przeniósł. u mnie wszystko ok dobrze się czuje, wyszłam na chwilę przed dom, ciepło jest ale wiatr. 2 prania już zrobione , zaraz mama będzie prasowac. pierze się 3 pralka. Trzeba na raty bo tyle tych ciuszków że cieżko na raz. jolka sylwia ma racje jest w 30 tyg, a ty juz kończysz 30 o ile dobrze liczę:) ciezko mi pisac, bo mam za wysoko komp. ale czytam. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×