Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja leze teraz a tak to na dworze caly czas to przynajmniej mdlosci takich niebylo.herbaty pic nawet niemoge,cole m upil i to samo bo zgaga pali.zrobilam ta galarete wyszlo mi az11salaterek ale zawize do mamy ze4 teraz zeby zgesla sie:)flavia ja bede musiala jakas firanke do kuchni kupic i przed wakacjami roletuy do kuchni i salonu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik wiem ze im maly dluzej w srodku tym lepiej,tyle ze obawiam sie ze bedzie duzy i go niedam rady urodzic:/sasiadka mowi ze i tak jeszcze smigam bo ona to pod koniec chodzic niemogla a ja jeszcze przejde z km troszke wolniejszym tempem jak m.kurde mialyu byc plytki a nieprzywiezli i maz nic niemoze zrobic w kuchni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca nie martw sie jak bedzie duzy mysle ze nie beda cie katowac przy pierwszym duzym dziecku raczej robia cesarke jak cos upieraj sie i walcz o to ! przed porodem oszacuja jeszcze wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik bede miec teraz w piatek usg jak w szpitalu bede.a pozniej to chyba przed porodem zrobi mi.mysle ze juz teraz bedzie ok3kg wazyc bo bedzie juz33tc a w29tc wazyl2kg.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie normalny nie za duzy urodzisz dasz rade:). Wg usg w 35 tyg kuba wazyl 3500 tez myslalam ze wielki bedzie a byl 3790 w 41 tyg a jadlam czekolade ta liczke codziennie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia tak na alkoholu ale wg mnie taka ilość nie zaszkodzi:-) nie jedną mama mówiła że piła wino czy piwo i dzieci zdrówe. Ja mam teraz mega smaki na alkohol,muszę się powstrzymywać,nawet mąż się dziwi bo nigdy nie pilam . Mój brat był u mnie i bardzo źle się czuł nawet wymiotowal ,nie wiem czy się czymś nie zarazilam bo też mnie coś gniecie na żołądku. Oczekujaca jak samopoczucie?i jak teściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja miałam dzisiaj wizytę u diabetologa miałam ciśnienie 150/95 :O ostatnio jak bylam u gina miałam podobne gin kazał mi tylko monitorować a diabetolog przepisala mi tabletki na zabicie ciśnienia :/ Kupilam sobie lody i jabuszka bo mam straszna ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze ciezka noc za wami, ja nawet dobrze spalam. Od dzisiaj weekend mam. Oczekujaca to duzego dzidziusia masz moj na poczatku 28tc wazyl tylko 1kg,martwie sie ze maly jest ale moze nabierze masy. Caly dzien bym dzisiaj jadla masakra!! Moj maluszek wklada ciagle dupke i nozki pod zebra i boli, dokucznik maly:-P niech juz bedzie czerwiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda też chce już czerwiec;-) mieć już dziecko przy sobie mi się marzy urodzić na początku czerwca;-) Moja strasznie się dziś rusza lubie to,czasem jak się wypnie to aż boli. Przygotowałam kilka palikow na pomidory,ale malować jeszcze. Jutro reszta i zrobię coś z kwiatami,chciałabym żeby te tuje już przyszły;-) jest super pogoda na pracę na podwórku,ale też bardzo sucho,mogło by w nocy popadać... Ja leczę z nogami w górze. Za niedługo jakąś kolację muszę zrobić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia do mojej tesciowej to brak slow.mylam naczynia ona podgrzewala bigos i nawet niezapytala czy bede jadla tylko nalozyla sobie i tesciowi.wyzbieralam wszystkie gary a ona ze wystawe robnie a wszystko umylam.pozniej jedli buleczki i m przyszedl a ona tekst slawek wez sobie buleczke a ja jakbym byla niewidzialna.wiecie przykro jest byc w domu gdzie traktuja cie jak obcego czlowieka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz pochwalil moja galarete smaczna wyszla zjedlismy po trochu.wiecie wiecej ani razu niezawolam tesciow i maz na jedzenie bo ja jak wczoraj zrobilam ogorkowa zostawilam zeby nalozyli sobie a pozniej o16zrobilam ktlety to wszystkim nalozylam a mnie tak traktuja.poprostu plakac sie chce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca az zal sluchac z jakimi ludzmi mieszkasz, zeby kiedys tesciowa nie zalowala swojego zachowania bo kiedys to zlo do niej wroci i bedzie potrzebowala waszej pomocy.... moja rada na kazde jej doczepki odpowiadaj usmiechrm i milczeniem to bedzie najlepsza riposta, powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda to co podaje to sa przyklady a jej zachowanie jest takie ze wszystko robi mi na zlosc i zeby mnie upokorzyc.ja slowem sie do niej nieodzywam.ciekawe jak ja by choroba polozyla na loze i wtedy czy niebedzie prosic o pomoc.czasami to naprawde mam dosyc tak ze zyc sie niechce.czlowiek stara sie robi chociaz niepowinien a tu tak traktuje mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tesciowa, ma taka tesciowa jak ty, juz ma 80 lat a nadal ja wyzywa za zamknietymi drzwiami, bo mieszka na parterze i slychac jej wywody, a jak my z nia gadamy to udaje ze nic nie mowila.... taka wredna. Ludzie na pewno juz sie na niej poznali, a ty za dobrym czlowiekiem jestes zeby to znosic no ale mam nadzieje ze ci zostanie to wynagrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca faktycznie przykro aż czytac jak ona cię traktuje, ty jej nie nakładaj jedzenia po co to robisz skoro ona tobie żałuje zupy czy czegoś to ty też jej nie dawaj. kasia- jesli chodzi o alkohol to ja jestem na nie, jaka by nie była ilosc. Ja tez już bym chciała zeby szybciej czas leciał. żeby chociaz poczatek maja był teraz. W czwartek mam usg i tez się dowiem ile maluch waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- tak jak pisałam już kiedyś, doskonale wiem co przeżywasz i cud,że masz męża,który jest za Tobą:) bo tak byś sfiksowała albo musiała się rozwieść ....uszy do góry:) wróciłam ze szkoły rodzenia, było ponad 100 osób na wykładzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca -mi też przykro,ze takie złośliwości musisz znosić od teściowej, to naprawdę okropne. Z tego co piszesz Ty jestes o wiele mądrzejsza od niej, wyraźnie mi Cię szkoda, ale zrobicie sobie kuchnię i będzie o wiele fajniej. . Kasiu widzę,że szalejesz na ogródku:-) na pewno masz pięknie:-) . u mnie mebelki złożone, jeszcze upiększam pokoik, szyję girlandę, prasuję śpioszki,układam w szafie a potem siadam i się na nie patrzę:-) . dzisiaj bylo usg, jestem w 32 tygodniu, Staś waży 2200, szacunkowo przy porodzie będzie ważył 3600, ale za ok. 3-4 tygodnie będę miala kolejne usg i lekarz powie z wiekszym prawdopodobienstwem. Ogólnie dzidziuś zdrowy, wszystko w porządku, przekręcił sie tylko, bo 4 tygodnie temu plecki byly po prawej stronie brzucha mojego a teraz są po lewej. mnie bardzo bolą kości, te które są pod włoskami, rozszerzają sie, dodatkowo dół brzucha, jakby mnie ktoś skopał, ale podobno to dobrze, wszystko przygotowuje sie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca a Ty tę galaretkę z czymś robisz,że taka dobra?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
To taka na słodko?(to zdanie juz trzy razy próbuję wysłać,bo uznaje mi za spam:/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ale duży chłopak :) super, ja juz kupiłam płyn dla niemowląt i jutro ruszam z 1 praniem :) ja lubie tymbaliki, czyli galareta a w środku miesko, groszek, marchewka, pietruszka, z octem mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A no właśnie, pewnie to coś takiego oczekująca zrobiła:-) Agata a jaki maz płyn? ja pralam w loveli, tylko w proszku i na początku tak dziwnie, bo pranie nie miało żadnego zapachu (a lubie jak ładnie pachnie), ale przy prasowaniu tak ładnie zaczęło pachniec, no normalnie już niemowlaczkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja dzisiaj bylam a zajeciach. Szkole rodzenia, rozmawialysmy o cc. Polozna kazala mi wziasc wszystkie dokumenty zwiazane z astma, bo podobno od tego zalezy przebieg mojego porodu. Maly dokucza;) ale takie kopniaki sa najslodsze na swiecie. Glowa mnie pobolewa, chyba sie poloze. . Oczekujaca wybacz ale mam nadzieje ze twoja tesciowa pozaluje za traktoanie ciebie w ten sposob. Badz dobrych mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca bardzo mi przykro,miałam nadzieję że choć trochę się polepszylo ,a tu żadnej zmiany. Ciężkosię żyje z takimi ludźmi. Babcią mojego męża jest taka,ale nią się nie przejmuje. Musisz wytrzymać. Flavia ja przed ciążą prawie w ogóle nie pilam,teraz mnie ciągnie. Uważam że taka odrobina nie zaszkodzi;-) ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie;-) Ewinka ja dopiero doprowadzam ogród do porządku,mieszkam u męża i tu nikt o nic nie dbał i czeka mnie jeszcze sporo pracy. Efekt będzie za rok jak wszystko się przyjmie i podrosnie . Za rok mąż altane postawi i oczko zrobimy,to będzie fajnie. Ale naradzie robię drobne rzeczy,tyle ile mogę;-) Ja po kolacji,mała się uspokoiła,a tak fajnie szalala ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam u mamy wygadac sie zawiozlam im galarety i zjedli sobie na kolacje.ja robie wlasnie taka z miesem, marchewka groszkiem tyle ze groszku dzis niemialam.mama mowi zebym tesciowej wogole niesluchala,ani jedzenia dla mnich niegotowala jak ona tak robi.u mnie jakas burza nachodzi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje dziewczyny ze moge sie do wasa wygadac.kasia ja czasami pare lykow radlera wypilam wiele kobiet kieliszek wina wypije w ciazy.wogole wiecie moja tesciowa pojechala rano na targ jajek sprzedawac tato mi powiedzial bo rano pomagal m zwierzeta na skup wywiezc i widzial jak szla z jajkami i pochwalila sie.szok,ma emeryture i jeszcze malo jej.maz w szoku poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca to jest przykre co ta kobieta robi nie przejmuj się ignoruj ja ... ja moja omijam szerokim łukiem ale. .... i tu jest ale dzisiaj zaszczycili mnie tescie telefonem pt. Zaproszenia na 30 rocznicę ślubu .... wkurzylam się poniekąd bo miałam ciche plany co do soboty bo z m za to jutro mamy rocznicę i chciałam mu zrobić niespodziankę ... no ale i tu w zasadzie mam do was pytanie, nie mam pomysłu na prezent dla nich mam dwa dni a w zasadzie półtora a więc nie zdążę nic zamówić ... ?? A m oczywiście o tym nie pomyśli ( chodź szczerze mówiąc zaczynam myśleć jak się z tej " imprezy" wykręcić ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.mamina ja swojej to miotle bym kupila na prezent:)igorek dzis tancowal w brzuchu od5 m dziwil sie ze tak mocno kopie:)oczywiscie po spaniu bylo.dzis robie placki ziemniaczane na obiad dla m z ryba a tesciowa niech sama sobie gotuje.z dnia nadzien pokazuje jaka jest i jak wroce ze szpitala z malym to jesli wejdzie mi do pokoju to od razu wyjdzie oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na wyjsciu jej powioem niewidzialas przez cala ciaze ani mnie ani dziecka,mowila ze ma juz wnuki a naszego dziecka nieuwaza to teraz go nie zobaczy.wiecie zadaje sobie pytanie skad takie kobiety sie biora.bez serca dla ktorej tylko pieniadze sie licza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim,miałam okropna noc,zaczęło się wieczór bo miałam zaoparcie,a rzadko miewam i całą noc mnie gniotlo ,tragedia. Biodra mnie bolały jak nigdy już nie wiedziałam co mam zrobić,aż mi się płakać chciało,ani na lewym boku ani na prawym,na plecach też nie. Próbowałam tych poduszek jak wy ale to było ok na 10 min potem to samo. Jestem zmęczona po tej nocy. Do tego mąż jest chory,chrapek,sapal i w ogóle. Mój brat go zaraził. Teraz leże po śniadaniu i chyba mi zaraz biodra pekna . Mała od wczoraj bardzo aktywna. Zaraz wstaje coś zrobić. Mamina ją bym nie poszła pod pretekstem że źle się czuje,choroba czy coś. Oczekujaca wg mnie bardzo dobrze zrobisz jak jej tak powiesz:-) ona się nigdy nie zmieni Jakie macie plany na dziś? Mam trochę twardy brzuch ale wydaje mi się że to od jelit tak mnie kluje troszkę ale nie jak by to było coś z ciążą,nie wiem jak to opisać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ja dzis wyjatkowo mocno spalam tyle ze krotko:/zasypiam kolo23-24 a budze sie 4,5czy6mi rano stawrdnial brzuch a teraz ok jest.troche ogarnelam w pokoju,pozniej zaczne na obiad robic placki ziemniaczane.mnie znowu dzisiaj krocze boli a maly pcha raczki po szyjce i boli i uczucie jakby wychodzil i siku sie chcialo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×