Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
agata ja mialam bolesne okresy i teraz wlasnie takie bole mam,zawsze bralam po3tabletki naraz zeby ulzyc troche bo nawet wstawqacnie moglam.niechcialabym dzis dzwonic do gin bo mowil ze jego corka przylatuje ze stanow i maja spotkanie rodzinne ale jak bol bedzie to bede dzwonic.ja mam nadzieje ze jeszcze3tyg posiedzi maly.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ja już od 6:30 nie śpię bo mąż szykował się do pracy , a właśnie robię zupę bo nie długo będę szykować na miasto :) do swojej pracy muszę skoczyć , potem do szpitala bo koleżanki córeczka będzie miała zabieg i dziś szkoła rodzenia ;-) Właśnie zrobiłam przelewy i zapłaciłam rachunki i to nie wszystkie ... jejku ta kasa leci jak woda a w tym miesiącu łóżeczko jeszcze musimy kupić i pod koniec miesiąca kupuję już resztę rzeczy dla siebie i dla maluszka :) W tym tygodniu pojedziemy do sklepu i kupimy proszek dla Kubusia i zaczynam prać prasować itp ! :) Oczekująca mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku fajnie, że masz takiego lekarza co Tobą się opiekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi gin ostatnio mowil ze w37tc urodze najwyzej wywola porod dlatego ze widzi ze ciaza meczy mnie bardzo a w 40tc jak dziecko duze bedzie to cesarke musialby robic a ja niechce.dziewczyny bedziecie kupowac pas poporodowy?ja chba zainwestuje.moja sasiadka miala go i ma plaski brzuch niewidac ze w ciazy byla.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Wam:) oczekująca- ja chcę pas na brzuch, jak znajdziesz jakiś fajny to daj linka:) przed ciążą kurcze byłam wręcz chuda,a brzuch był moją chlubą całe życie- taka mała obsesja- jak deseczka, a teraz jak piłeczka, co ja mówię ,jak piłka lekarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja wczoraj miałam olbrzymią zgagę, a dzisiaj jak już chyba codziennie- mdli mnie,ale nie wymiotuję...myślę,że to przypadłość tych ciężarnych co wymiotowały w pierwszym trymestrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednich ciązach nie miałam zadnych bóli krzyzowych przed porodami.Brzuch mi nie twardniał,tylko bolał jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam okropną zgage to mam straszny oddech dziewczyny ... aż wstyd , wtedy myje zęby bardzo często a ostatnio kupiłam płyn do płukania bez alkoholu. Mnie wczoraj mdliło na uczelni i głodna byłam :P A teraz też jakoś dziwnie ... nie wiem co się dzieje. Pamiętam, że ja zawsze rano miałam poranne mdłości :P a do swojej lodówki nie mogłam wchodzić :P hehehe musiałam jeździć do mamy i robić sobie kanapki :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zgagi ani takichmdlosci jak na początku ciąży. Czasem jak za dużo zjem lub coś minie podejdzie to mi niedobrze. Ja posprzatalam trochę i po ćwiczeniach,wykapana zbieram się do dentysty. Mam na 12. Ja dziś 30 tydzień zaczynam;-);-) Jakie macie plany na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Weekend mnie tu nie bylo i tyle do nadrobienia ;) Po 30-leciu tescow wróciłam do domu ok 1 w nocy ale o dziwo nie było tak źle i wczoraj też byliśmy bo teściowa tyle jedzenia na robiła że prosiła abyśmy przyjechali sobie wziąść. Lekarze nam łaski nie robią to ich praca i od tego są aby pomagać nawet jak my jesteśmy przewrazliwione, mamy do tego prawo ;) Mnie ciągle głowa boli i to pewnie przez to wysokie ciśnienie aż nie mam siły na nic kładę się i budzę z bólem ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam sie przejsc zobaczyc jak tam nasze owoce sie miewaja przeszlam ponad kilometr w jedna strone i nawet sie bardzo nie zasapalam:)zjadlam pierogi i teraz poleze troche a pozniej podleje pomidory i papryke,pory i kalafiory.m ma zasadzic ziemniaki zeby mlodziurtkie byly szybciej:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oczekująca pochodz jeszcze troche to może jutro urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
już mi lepiej zwłaszcza po słodyczach:) dziś na obiad zrobiłam: zupę ogórkową i pyzy takie kupowane, do tego cebulka i kiełbaska, bo mało mięsa w pyzach;) -trochę się najadam, bo na tą szkołę rodzenia chodzę i jak wyjdę ok.15ej to wrócę po 19ej -Czy Wam coś dają te szkoły rodzenia?mi tyle o ile,ale może coś się zapamięta, ja mam kilka książek,ale to tylko teoria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi , 33ona myslalyscie gdzie chcecie rodzic usk , warszawska czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
33ona ja tez chodze na szkole rodzenia, w sumie nie za wiele daje,tyle co mozna zadac pytania i dostac odpowiedz od specjalisty, bo jak szukam czegos w internecie to ile osob tyle opini a nie sa to zawsze specjalisci albo doswiadczone mamy my dzis zaczynamy 28tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
w weekend bylismy na zakupach, kupilismy wanienke, przewijak, okrycia kapielowe, kocyki, rozek, ochraniacz na szczebelki, zaczelismy skrecac mebelki narazie skrecona komoda zostala jeszcze szafa, na maj zostawiamy sobie zakup wozka i lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu mi lekarz niezabronil spacerowania bo specjalnie pytalam.wieczorem spakuje rzeczy do szpitala sobie zeby miec gotowe wszystko.u mnie piekna pogoda sie zrobila.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
87asik-ja bym chciała na warszawskiej,ale jak będzie dyżur w PSK to tam.Prywatnie nie-bo dużo złego się nasłuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny boicie sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK szczerze to ja narazie nie jestem wrecz ciekawa jak to bedzie i pozytywnie mysle , modle sie o to zeby sie zaczelo tak zeby moj maz byl w domu bo z pracy zanim dojedzie to 2 godziny i tylko tego sie boje najbardziej ze bede sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja sie boje strasznie, termin mam na 29 ale chyba poprosze mame aby od 25 byla juz u mnie abym sama nie siedziala w domu jak maz bedzie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zrobilam sie spokojna bo na okolo zadna kolezanka w ostatnim czasie cyz tez rodzina nie powiedziala mi ze bylo strasznie czy cos w tym rodzaju, ponadto pytalam na szczepieniach pacjentek jak bylo i o szpitale nasze bialostockie i to samo wszystkie zadowolone wszystko ok wiec doszlam do wniosku ze chyba cos na tych porodowkach sie zmienilo i ze jest dobrze i tak tez bede myslec do konca , a potem wyraze swoja opinie heh mam nadzieje ze bedzie podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik ja zaczynam bac sie porodu,tzn nietyle bolu bo jakos musze zniesc ale boje sie komplikacji przy porodzie ze cos zlego sie moze przydarzyc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny położna mówiła,że te znieczulenie jest tak silne, że nogi odbiera i 6h nie dacie rady wstać z łóżka, oby tylko z dzieckiem było wszystko dobrze,reszta się nie liczy, nie pierwsza i nie ostatnia rodzę, to natura nasza, chociaż ten kanał rodny jest tak zagmatwany,że współczuję noworodkom,ale ponoć instynktownie tam się ustawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3ona cos mi sie wierzyc w to nie chce powiem ci bo wiem ze na warszawskiej jest mobilne zzo podczas ktorego normlanie sie chodzi wiec po nim rowniez w usk niby jest ze trzeba lezec jak pamietam moja kolezanka jak rodzila w usk to ok 5,30 urodzila a o 12 bylam u niej to do kibelka normlanie chodzila na lozku siedziala po turecku , moge jeszcze dopytac moja położna z ktora bede rodzic jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wczoraj pisalam o tej brodawce na sutku.otoz przez noc mi sciemniala az czarna byla.a teraz odpadla bo jej niema:)zaraz bede ogladac porody.jejku juz niedlugo swieta i kwiecien zleci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Termin 24 maja. Co do znieczulenia miałam i nie odbiera nóg silne jest bogu dzięki nie czuć boli partych położna mi mówiła kiedy skurcz i kiedy przeć. Mimo że rodziłam bardzo boje się tak jak oczekująca pisze nie tyle bólu a komplikacji. Flavia Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×