Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Flavia wierze czy nie wierze ale kupilam i zaczepue do wozka i lozeczka , kruszynka pewnie dl 1,5 ale 50 ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca no gratuluję! Pokarm pojawi się od samego przystawiania, więc głowa do góry. Ja od wczoraj mam straszny tępy ból po lewej stronie odcinka lędźwiowego, nie umiem się pochylić...nie wiem czy to może bóle krzyżowe?...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzieje z kafe :/ flavia dzieki za przepis, musze zrobić jakąś zapiekanke bo juz nie mam pomysłów co gotować, dziś mam gulasz z kaszą i ogórkiem i nastawie na sląski zurek na jutro, zeby był lepszy smak. Oczekująca moze budz malenstwo i przystawiaj? porozmawiaj z położną, zeby sie pokarm pojawił trzeba ciagle przystawiać i budzic dzidziusia mimo, ze jest najedzony po zyciu płodowym, tak połozna mowila, chyba ze nie bedziesz karmic:) a jak sie czujesz? jak twoje krocze? ewinka ja Trzymam kciuki za Was.Nie mam tej zaczepki i szczerze nie wiem o co w tym chodzi.Wysprzątałam chałupe i byłam w sklepie, moze podłogi umyje , moze cos mnie ruszy, licze na cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata a jakiej zaczepki ?:> a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o czyms do wózka? widziałąm takie kokardki jakby ale nie wiem o co w tym chodzi, jakies uroki? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czerwonej wstążeczki i nie kupuję, ale jak ktoś przyniesie to przyczepię niech będzie :) Przypomniało mi się dzisiaj, że jak dł nie mogłam zajść w ciążę już chwytaliśmy się wszystkiego i raz czytałam w necie co poprawia jakość spermy. Oprócz różnych specyfików napisane było, żeby męża chwalić, prawić komplementy i nie krzyczeć. Jemu to się strasznie spodobało i ciągle powtarzał, że jest GATUNKIEM CHRONIONYM w tym domu :) Tylko, że nie nacieszył się tym dł bo minął miesiąc a ja zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to czerwone kokardki czepia sie do lozeczka wozka na raczke zeby nikt dziecka nie zauroczyl , u mojego meza na wsi jest taka kobieta ktorej mama byla szeptucha i ona zna te wszystkie czary mary i jest bardzo wredna potrafila przyjsc do sasiadow wlasnue do dziecka i powiwdziec o czerwona wstazka to mi sie nie uda zauroczyc, wiec wierze ze ludzie potrafia , jak moj maz sie urodzil to cos wylewala pod dom i szeptala nienormalna strach sie bac asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak mam oznaczone 1,5-0,50 wszystkie wcześniejsze 2-00 miałam spróbuje coś poczytać w necie na ten temat Flavia a ty chyba też już niedługo zostaniesz mamusią ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsze slysze o tej wstazeczce :-D Dzieki za info. U mnie dzisiaj golabki, juz mi sie po nocach snily, nie moge sie doczekac. Oczekujaca, dziewczyny maja racje. Pusc w ******aktator I wybudzaj malego. Ja Damiana musialam budzic, Alek sam wrzeszczal o zarcie :-D Ewinkaa, daj znac jak cos sie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik u nas na wsi też jest taka baba, ona jest juz stara po 70tce. Ja nie mam z nią kontaktu wcale i nigdy bym jej do wózka nie dopuściła, ale wiem że niektórzy ludzie mają taki dar. Ona kiedyś poszła do sąsiada bo maciora mu się oprosiła i poszła zobaczyc prosiaki, a rano te prosiaki juz nie żyly. Ja tam nie wiem czy to ona zauroczyła czy chore były ale aż mnie ciarki przeszły. Pamiętam jak urodziły mi się szczeniaczki i ona chciała zobaczyc to nie pozwoliłam. A szwagierka kiedys mi opowiadała, że jak jej córka była mała to przyszła w odwiedziny jej koleżanka, z tym że ta koleżanka wiele lat starała się o dziecko i nie mogła zajsc. Po jej wyjsciu mała w płacz i całą noc się darła jak oparzona. Niektórzy ludzie mają coś w oczach nawet nieswiadomie, więc ja chyba przyczepie co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja mam jeszcze 2 tyg do terminu ale chciałabym urodzic troche wczesniej bo obawiam się duzego dziecka, poza tym te cisnienie mi skacze, narazie jeszcze jest na granicy ale boje isę zeby w ciągu tych dwóch tygodni nie wzrosło jeszcze bardziej. w poniedziałek mam wizytę zobacze co lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo ludzi ma przyczepione czerwone wstążeczki do wózka,to metoda na odpędzenie zlych mocy,rzucenia uroku itd.Jako dziecko juz o tym słyszałam i przy pierwszym dziecku przyczepiałam.Potem zapomniałam przy bliźniakach.Teraz zaczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pasmanteri wstazki kup :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ikonek to znaczy,ze 1,5 cm długa i 0,5 rozwarta szyjka,wcześniej napisałaś,ze 50 dlatego nie wiadomo bylo co i jak. u mnie jednak dzis nic sie nie wydarzy:-( dopiero jutro podłączą pierwszą kroplówkę,dzisiaj tylko badania..buu,szkoda,no ale nic-odpoczywać będę i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie które robiły wymazy przeciw paciorkowca ... Jakie macie wyniki bo u mnie coś sie wychodowalo i teraz mala panika... Dobrze ze czekam juz do lekarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też słyszałam o tych przesadach ale przy pierwszym nie miałam kokardek ani wstarzeczek czerwonych chciałam ale jakoś tak wyszło że w końcu nie zaczepilismy ;) ale teraz zaczepie.... jak w końcu kupimy wózek ;) koleżanka swojemu synkowi drugiemu na rączkę zawiazala ... a ten maly ma 3 miesiące nie wiem czy bym się na takie coś zdecydowała aby na rączkę zawiązać. My dzisiaj zaczynamy 39 tydzień w czwartek na ktg no chyba że coś się ruszy z m szaleje teraz 1, 5 godz spacerku wieczorem jak mały zasnie podłogi na kolanach no i dzisiaj na obiad znów na ostro ;) zobaczymy czy coś tym z działamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pasmanterii albo w kwiaciarni można poprosic żeby zrobiła ładną wstążeczkę. ja mam nawet taką z cyrkonią w środku:) juz uszykowałam wózeczek dla Krystianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny przystawiam go co jakis czas ale niejest glodny mleko zaczyna sie pojawiac,butli tez niechce pic.ja spalam troche bo poprosilam aby wzieli malego bo zasypialam na stojaco.flavia jak malego zobaczylam i dali mi go to niesamowite szczesacie,bol poszedl w zapomnienie a on tak slodko tulil sie do mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja kolezanka juz wyszla :) walczy z nawalem pokarmu jednak laktator jest niezbedny przynajmiej w tym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia a to już masz z górki :-) fajnie a ile waży twój maluszek? muj ważył wczoraj 2700 w 35 tyg,wczoraj muj gin własnie mówiłze on życzy wszystkim swoim pacjentkom bobaska do 3kg bo zrobi mało szkod ;-) u mnie obstawia 3500 do 40 tyg,no zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja mam term na 13,06 a mala wazyla w 36t5d 2620 :) wiec mysle ze bedzie taka w sam raz max 3400 ale obstawuiam tak moze 3200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka mój w 36,3 miał 3.300. Teraz pewnie juz przekroczył 3,5kg. kurcze ja się boje ze nie zdążę zrobic wyniku na paciorkowca. w pn ma mi gin pobrac a zanim będą wyniki to tez kilka dni. w sumie wyjdzie tak że juz będę kilka dni przed terminem, a jak urodzę wczesniej to mogą na darmo mi dac antybiotyk, sama nie wiem co o tym myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie przejmuj sie na zapas, choc troszke późno się za to wziął Twoj ginekolog. Esmi dają antybiotyk, niczym sie nie martw, najwazniejsze, ze wiedza ze masz ta bakterie. Ewinka więc zbieraj siły na jutro, ja obstawiam ze bardzo szybko pójdzie, masz już rozwarcie:) ja jutro mam do odebrania wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata no pózno. na poprzedniej wizycie miałam grzybice nie wiem czy to przeszkadzało czy nie, w każdym razie mówił że pobierze na kolejnej. A kolejna to bedzie juz 39tc, jak odbiore wyniki to juz 40tc no i wez. ewinka- ty chociaz wiesz ze urodzisz na dniach, a my tu w niepewnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiadomosci sie jakos pokazuja z opoznieniem cos na tej lkafe sie dzieje, ja sie wybieram na ten wymaz i sie wybrac nie moge, u nas na porodowce rzadaja tylko dowod i karte ciazy a o wynik paciorkowca sie tylko pytaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze, że brodawki mi się zrobiły duże, ale sutki mam małe ciekawe czy maluch da radę złapac. moze wyciągnie Dziewczyny co myślicie o poduszce do spania dla niemowlaka, bo u mnie juz się zaczyna wtrącanie. masakra. czuje że jak będzie juz maleństwo to będe się kłóciła z babką na każdym kroku, bo ona mimo że z nami nie mieszka to wszędzie swoje 5groszy. A ja powiedziałam wyraznie nie wcinac mi się bo kto się będzie wcinał to bedzie odseparowany od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×