Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Aaa,myślałam,że piersią karmisz,stąd moje pytanie,a Ty mm,wiec tam pewnie jest żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
bo duzo mi tego mleka spija, ale czytam ze skoro nie ma sluzu czy krwi to taka kupa moze byc:) niestety nie karmie juz od dawna piersią.Super bobaski na poczcie, flavia Twoj to duzy naprawde, ewinka twoj dosc grubiutki a jest tylko na piersi? widac ze mu służy Twoje mleczko:)Mnie boli dalej tyłek, 2 miesiące po porodzie:/ musze cwiczyc a nie umiem usiac na tej dupie na ziemi, tez mam brzuch i uda dalej, chce wrocic do swojego rozmiaru, juz nie jem dloskiego, smazonego, ciezkich sosow, kiedys tak jadłam i waga byla ok, ale w ciazy dalam czadu i teraz mam za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacerta
Cześć dziewczyny tak dawno mnie tu nie było,że pewnie mnie już nie pamiętacie.Ale widzę,że jesteście zżytą grupa. 9 lipca urodziłam córkę 3600 i 55 cm.Mój poród trwał tylko godzinę,a rodziłam sn.Mała zdrowa,rośnie jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacerta,czekałam na jakąś wiadomość czy już urodziłaś.gratuluję!czyli urodziłaś sporo po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacerta gratulacje :* Agata mam tak samo jak Ty z dodatkowymi kg ale od dzisiaj podejmuje wyzwanie z chodakowską i mel B ;-) zdrowsze odżywianie . Czekam aż Kuba zaśnie na dobre i zacznę ćwiczyć. Również chcę wrócić do figury z przed ciąży. Moje ramiona są tragiczne nigdy takich nie miałam ... uda tak samo i brzuch ehhh ale nie poddajemy się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Lacerta ja cie pamietam i myslalam o tobie:-) tez mi si wydaje ze sporo po terminie rodzilas? Dziewczyny ja cwicze juz z chodakowska trzeci tydzien(minimum3 razy w tyg). Mimo ze jestem zmeczona ciagle na diecie to po cwiczeniach mam duzo wiecej energii wiec polecam!:-) na poczatku bylo ciezko ale jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
hejka ja zrobilam ;pranie zaraz zjem sniadanko chociaz w ten upal to nic sie nie chce jesc ani gotowac ale poki slonca nie ma to musze obiad zrobic , mała spi sobie , Wyslalam zdjecie jak podnosi glowke i jak lula sobie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Asik jaki aniolek w rozu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aagata,noo... Ja nazywam Stasia małym pulpecikiem:-) a mąż śmieje się,że jak pleban wygląda bo ma dwie brody.i jest tylko na cycu!:-) asik-milenka słodka a z Ciebie fajna laska! Flavia-postarzałaś Krystianka o dwa lata tym bodziakiem 2012 :-) my sie bujamy na huśtawce,Staś śpi a ja czytam książkę . dziewczyny jaki gadżet moglabym,jeszcze chciec dla dziecka?rodzice i chrzestny koniecznie chcą jakiś prezent do pieniążków na chrzest dołożyć. karuzela,bujaczek,niania ,kocyki,dobry termometr to mam.co myslicie o karuzeli turystycznej?takiej do wozka albo siedzi na samochodowego(jedziemy nad morze,moze by sie przydala?tiny love takie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej niech kupią coś co się przyda, a taka karuzela to myślę zbędna jest, równie dobrze możesz kupić zabawkę zaczepianą na rączce nosidełka albo wózka. Jeśli nie masz może być krzesełko do karmienia, mata edukacyjna, zabawki Lamaze są rewelacyjne bo zawierają wszystko co interesuje dzieci brzęczą, trzeszczą, mają metki, guziki, włosy:) Albo w ogóle jakąś edukacyjną zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
HEJ ja prosiłam o pamiątkę jakąś oczywiście nie chodzi mi o Jezuska ze srebra w ramce ale coś co mój syn będzie miał na całe życie. Ja mam od matki chrzestnej kolczyki i naszyjnik gdybym dostała bujaczek to z pewnością nikt by po 29 latach tego nie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
My wczoraj byliśmy u teściów. mamy juz chrzestnych. jak ktoś będzie pytał to powiem że przyda się karuzela i mata edukacyjna bo i tak chcę kupic. chrzcimy 24.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
My chrzcimy 31.08 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agu ale co dla chłopca na cale zycie?nie chce złotego łańcuszka Bo I tak nikt nie bedzie go nosił,obraz swiety tez nie bardzo... naprawde nie wiem:-( krzesełko do karmienia i matę edukacyjna też już mamy:-( chciałam też coś na pamiątkę ale naprawdę nie mam pomysłu:-( za pieniądze z chrzcin chcemy kupić kamerę,żeby nagrywać bobaska naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacerta
Tak,urodziłam 11 dni po terminie.Czekałam w domu do samego końca pomimo iż lekarz kazał mi się stawić do szpitala 7 dni po terminie.Dwa dni wcześniej wody mi się zaczęły sączyć,skurcze miałam bolesne i nieregularne.Jak pojechałam do szpitala do odrazu oksytocyne dali,bo byłam długo po terminie .Trzeci poród bolesny ale cała akcja trwała tylko 55 minut.Byłam szczęśliwa ,że poszło tak ekspesowo.I chyba jako ostatnia urodziłam z całego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Lacerta gratuluje ostatnia i szybko poszło, ja chyba jedna z pierwszych i do dziś kłopoty mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
miedzy niektórymi dzieciakami nawet 2 mies różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny ubolewam ze nie mieszkamy w jednym miescie ;/ bysmy zrobily wózkowy atak Mamokubusia Kuba jest uroczy , Michałek chyba bedzie do niego podobny ;D , forumowi chlopcy rosnął jak na drożdzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakbyśmy mogło się spotkać. Asik Twoja mała taka delikatna mój Michał to taki kolos zobaczcie jak już u takich maluszków płec jest charakterystyczna. Dziewczyny ja ciągle myśle o mamie 3 chciałabym żeby się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
ewinkaa jest taka firma . co robi odlewy złote srebrne lub z brązu na przykład bucika lub rączki maluszka smoczek, cokolwiek wysyłasz a oni to oblewają np srebrem. Pamiątka na całe życie i ma wartość materialną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
ale oczywiście zdaję sobie sprawę że każdy ma inne podejście. Ja np na wesele nie chciałam kasy od gości :) Pieniążki z chrzcin wpłacimy na konto juniora żeby sobie zbierał od małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mi tez brakuje wózowej koleżanki. mam jedną dobrą koleżankę ale ona jest na innym etapie tzn dyskoteki chłopaki itp. a ja jestem już zoną mamą. lubimy sie spotykac ale rzadko mozemy się zgrac. ona mieszka kilka km ode mnie. chciałabym miec na miejscu tez taką znajomą żeby pospacerowac razem. samej jakos tak nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę o poradę. Urodziłam 24 czerwca synka.Aktualnie karmię piersią ale dokarmiam od około 3 tyg. mm bebilon comfort. Wczoraj w południe mój synek zrobił kupke czerwoną wodnistą z brązowymi grudeczkami. Znajoma pielęgniarka podpowiedziała że być może taka kupka po moim sobotnim obiedzie (makaron ze szpinakiem w sosie pomidorowym). Pomidory jem już od jakiegoś czasu i nic małemu nie było wcześniej. Kupki zazwyczaj były żółte, musztardowe z grudeczkami około 3-4 na dobę. Od wczorajszej wieczornej kąpieli do godziny 7 rano mały zrobił około 7 kupek, normalnej konsystencji i koloru. tylko w jednej widziałam czerwone plamki. dzisiaj mały zrobił dwie kupki, z tym ze ta ostatnia to wodnista czerwona wsiąkła w pampersa. spotkałyście się może z czyms takim? czy może mieć faktycznie wpływ to co ja zjadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia jak jesteś mobilna jak się ocłodzi możemy się umówić w olsztynie z maluchami. Wiecie co kiedyś aaaj apropo co u Ciebie?? dała mi pomysł i ja tez sobie robie pierścionek z wygrawerowanymi imionami i datami urodzin chłopaków:-) ze starego złota przerobie:-), muszę tylko wzór wybrać, a co mi tam, m miał mi kupić jak urodziłam kube do tej pory go nie widze a już drugie urodziłam więc sama sobie zrobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mamoK z wielką chęcią. ja prawko mam ale powiem ci że ja to po olsztynie jezdzic się boje sama, chociaz egzamin tam zdawałam ale zawsze mąz kierowca. ja to tu po okolicznych miastach dm i lidzb. olsztyn szczerze mówiąc słabo znam. dziś krystian marudny jak nie wiem ciągle chce na ręce. wczoraj bylismy u teściow i był tak grzeczny ze tesc powiedział że jakby dziecka nie bylo. rozdajecie zapr na chrzest? mi własnie przyszly, zamówiłam ze zdj małego, sliczne sA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu jak wtoce ze spaceru to ci odp odnosnie tejj kupy moja kol tak miala asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej masakra, na serio mój ojciec planuje chrzciny na 60 osób +dzieci....dziś mi oznajmił telefonicznie,że zasponsoruje chrzciny, bo to jego pierwszy wnuk.tata będzie po operacji, kurde nie chcę robić mu przykrości i zgodzę się na tyle gości-chociaż ja planowałam na ok.40osób. :( nie lubię takich spendów, wogóle część rodziny widzę tylko przy okazji ślubów i pogrzebów, ale nie chrzcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×