Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamakubusia gość
piosenka "tam bylo ci najlepiej" na you tube wpis sobie. Nomatic ja robie 12 pazdIernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek,nie wiem ile teraz Madzia waży.Mam zepsutą wagę elektroniczną.Pod koniec września idę na szczepienie,to wtedy ją zważą.Urodziła się 3.550 kg.Jak wychodziłyśmy ze szpitala w piątej dobie to spadła na 3.400 kg.-waga przy wypisie.Wczoraj wypiła o 19 mleko 70 ml.i potem obudziła się dopiero o 2 i wypiła 120 ml.no i o 6:30 wypiła 110 ml.Teraz pewnie bedzie z sześć godzin przerwy.Ona połyka dużo powietrza,aż słyszę to i też biorę ją do odbicia w połowie jedzenia i potem kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałam że dziecko powinno zjadać 100 ml na każdy kg masy ciała także twoje dziecko i tak je sporo jak na swoją wagę...musisz tylko kontrolować jak przybiera, jeśli wszystko ok to nie widzę problemu... Mój ma 7 msc zjada 2x180, 1 x200 ml, 1 raz ok 100-120 po deserku, zupki też taką samą ilość jak mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak jak flavia dostałam okres i niech mi ktoś powie, że nie boli bardziej niż przed ciążą. U mnie się zmieniło to, że pierwszego dnia nie boli ale teraz to nieźle :( czy można tampony używać bo leci jak z wiadra :( Lece szykować i miłego dnia :* Buziole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak jak flavia dostałam okres i niech mi ktoś powie, że nie boli bardziej niż przed ciążą. U mnie się zmieniło to, że pierwszego dnia nie boli ale teraz to nieźle :( czy można tampony używać bo leci jak z wiadra :( Lece szykować i miłego dnia :* Buziole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziekuje dziewczyny za slowa wsparcia,jak pisze Asik-mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze. esmi-ja juz mam okres drugi raz,mimo,ze karmie piersią.uzywam tamponów bo inaczej nie umiem.powodzenia na chrzcinach,na pewno wszystko wyjdzie pięknie. dzikidzik-suuuuper!!! Pozdrów ode mnie morze,jestem pewna,ze super wypoczniecie.przede wszystkim nam-mamom sie to nalezy:-) darianna,Asik-współczuję tych przeżyć,to jest straszne,w ułamkach sekundy życie staje przed oczami.najwazniejsze,ze nasza intuicja nie zawodzi i działamy bez zastanowienia. Oczekujaca-u nas Staś tez chce siadać,podnosi głowę i siedzi na kolanach,ale podobno nie nalezy jeszcze dziecku na go pozwalać za bardzo bo jeszcze ma slaby kręgosłup. Ksia Ty to jestes nasza sportsmenka,tyyyle kamieni! Szok!:-) MamoM,Nomadic-ja tez cyc i tez mi sie wydaje,ze dziecko mniej je,tzn.na pewno je szybciej,on ok.6-7 minut i wypluwa,najgorsze,ze urządza sobie zabawę,zaciska dziąsła mocno jak do ssania,ale głowę ciągnie w tyl,tak,ze tym samym ciagnie moją pierś a dokladniej sutek,to bardzo boli,a jemu sie to podoba bo uśmiechnięty od ucha do ucha. my wczoraj po zasnieciu Stasia mielismy rundkę w grę planszową z bratem m,jak zwykle,ich ogralam,a myślę najmrocej przy każdym ruchu.moze któraś z Was grywa w planszówki,my wczoraj w naszą ulubioną Agrykolę. to milej niedzieli,żeby dzieciaczki juz nie cierpialy (kruszynka wspolczuje i jestem myslami z Tobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic mamy 560km. Tzn nad samo morze w prostej linii to tak z 400.. Ewinka dzięki, pozdrowię. :)))) mam do Ciebie pytanie: w którym szpitalu rodziłaś? Mam wrażenie, ze muszę na wyjazd,spakować pół mieszkania :D wczoraj zaczelam i caly czas się z m zastanawiamy gdzie to w samochodzie upchniemy. Do tego muszę wziąć trochę jedzenia dla siebie, bo na diecie. zapowiada się pracowity dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Oczekujaca - synek Igorek 19 maja waga 3900 dł. 58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Gość 85 - synek Michał ur 27 maja waga 3260, dł, 54 cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Darianna89- synek Filip ur 03 czerwca waga 2560, dł 53 cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm 33ona - synek Pawełek ur 20 czerwca waga 3700 dł. Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) U nas średnia pogoda,ale najważniejsze że nie pada:-) Zaraz biorę się za kotety. Mnie jak przywieźli na sale po cc to moja położona odrazu przyniosła mała i przystawila mi ją do piersi,ją byłam nieprzytomna,byłam tak zmęczona że nie umilam mówić,pamiętam że chwilę ssala i zabrali mi ją,ale przynosili w nocy n karmienie. Pamiętam że całą noc po cc ni mogłam zasnąć taka byłam zmęczona. Ilonek moja je co 2godz a czasem i co 1,5. Jest to meczace ale chce jeszcze pokarmic dlatego się nie poddaje,na noc daje tylko butelkę ale nie zasnie bez cyca. Daje cyca minuta i śpi. Wy narzekacie na tesciowe a ją na babke męża,chodzi wyzywa mnie od najgorszych że burdel robię na podwórku,że ona by mnie na ukrainę wysłała,masakra, przy m się nie odezwie bo się go boi ale jak jestem sama to zaraz zaczyna. Nie reaguje ona ma 84lata i ewidentnie coś z głową,w sensie jakiejś choroby,no ale ile można słuchać jak ktoś chce dobrze a słyszy krytykę. Jest strasznie zlosliwa,jak byliśmy przed ślubem nic na podwórku nie robiła a jak ją zaczęłam to robi mi na przekór po złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Piękna ta piosenka, poryczałam się jak bóbr :) Michaś zrobił dziś pobudkę o 4.50 , bawił sie 2 h i od 6.50 do tej pory dalej śpi. Mój m będzie teraz częściej w domu bo zmienia prace i teściowa nie będzie już przychodzić codziennie a jak będzie to syn jej grzecznie powie. Mnie nie wypada mimo , że ostatnio mało co nie eksplodowałam. Kasia ja karmię tylko piersią. Powiedz mi ile Twoja Zuzia robi kup dziennie? Mój około 7. Ale je często co 1,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia widzisz u mnie to masakra w szpitalu polozne mialy wszystko w d***e nikt mi wstac nie pomagal sama wstalam bo chialam przy malej wszystko robic pozniej maz przyszedl to wzielam prysznic , a wieczorem nie spalam tez prawie bo bylam bardzo szczesliwa i pisalam smsy i na kafe i fb z kazdym :D takie babki wiejskie sa straszne bo myslal ze sa najmadrzejsze nie lubia zmian musi byc po ich , jak 50 lat wstecz , co nowe to zle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Asik przepiękny ten kombinezon. Ja tez muszę coś pomyśleć bo jesien sie zbliża a my nieprzygotowani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny kombinezon :))) my mamy z mothercare niebieski w samochodziki, bo moja mama szalała na wyprzedażach jak ja bylam w 3 (!) miesiącu ciąży to jeszcze plci nie znaliśmy. Smieliśmy się, ze jak będzie dziewczynka to od malego będzie dzielić pasję tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzikidzik jak rpdzilam w sw.zofii i bylam bardzo zadowolona,a Ty? U nas nie bylo mowy o dokarmianiu butelka,dziciaki przystawiane,byly do skutku i godzinami wisialy na cycach by pobudzić laktacje, a jak bylo widać,ze są glodne to za pomocą sondy,takiej cienkiej rureczki podczas karmienia piersią bylo wlewane mleko do buzi dziecka,ze Ono myslalo,ze to z piersi leci,dzieki temu ja przez 12dni po wyjaciu ze szpitala tak karmilam w momentach kryzysu,Bo przez 12dni nie mialam prawie w ogole pokarmu,ale sie nie poddalam I karmie tylko piesia caly czas.poza tym u has mezowie mogli byc caly dzien od 8-20 I tak tez caly dzien m byl ze mna.co prawda bylam w szpitalu tylko,dwi nice mimo cc,ale bylam zadowolona.po raz setny miglam zawolac polozna a ona przychodzila I przystawiala asik fajny kombinezon.ja kupilam taki szaro-bialy w h&m ale musze wymienic Bo kupilam 68 a potrzebuje 74. ja dopiero po sniadaniu,Bo byla,jeszcze drzemka od ostatniego wpisu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja mam jescze takie jesienne mam dwa rozowy misowy taki , i ze smyka z bambi :) a ten na zime za 130zl kupilam na allegro bo w sklepach onloine niedostepne a w sklepie cena wiadomo jaka jak to w wojciku .. Dzikidzik wysylaj na pczte fotki i inicjhaly swoje a pozniej tutaj napisz inicjaly i wysle ci haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka ja kupilam 68 bo z wojcika zawyzona rozmiarowka i jka zobaczylam 74 w sklepe to olbrzuym a jeszcze widzialam aukcje na allegro i w 74 dziecko chodzace bylo zdjecie heh :) Fajnie ze w szpitalu o to zadbali u nas wrzecz przeciwnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Czesc mamusie :) Od kilku dni probuje do Was napisac ale co wejde na kafe to mnóstwo postów nowych i zanim nadrobie to już nie mam czasu pisać.. :( Super że odezwały sie 'stare' dziewczyny' fajnie poczytac co u Was :) Bardzo mi przykro że macie takie problemy z dzieciaczkami tyle złych wieści ostatnio mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze. Tego posta pisze już ponad godzinę masakra nie ma chwili spokoju... a przepraszam wczoraj o 23 mogłam sobie pozwolić na gorącą kąpiel z pianą pierwszy raz od niepamiętnych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzis troche lepiej je niz wczoraj.Do tej pory wypiła 410 ml.Wczoraj 410 ml.było godz.18:30.Mam nadzieję że z 650-680 ml.wypije przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktores z Waszych dostaje lek Debridat, moja Corcia dostala jakies wysypki na buzce, ramionach, udach,nie zmianialam ani plynu do prania, ani kosmetykow dla Malej jedyne co ostatnio sie zmienilo to wlasnie zaczelam podawac jej ten lek. A moze to pojawia sie skaza bialkowa- wiecie cos na ten temat. A czy dzidzia moze uczulic sie na kosmetyki po jakims czasie, od urodzenia uzywam dla Niej kosmetykow Hipp a wysypka pojawila sie 3 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj ulotkę,tam powinny być skutki uboczne.może wysypka jest jednym z nich. Ja nie używam żadnych kosmetyków,jedynie mydełko bambino.Mam zestaw nivea(mleczko do ciała,krem na odparzenia,puder,krem na każdą pogodę)który kupiłam gdy urodziłam,ale nie używam,nie ma potrzeby gdyż Madzia ma ładną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
u mnie piekna pogoda maly spi w wozku na sloncu a ja siedze na schodach:)dzis jedziemy do moich rodzicow posiedziec troche bo ciagle aby praca,dom,zwierzeta.ja kupilam igorkowi pajacyk74i zalozyl2razy i juz za maly,body na80ok bluza na80mala.gosciu ja podawalam debridat jak mial biegunke ale niechcial bardzo pic tego wypluwal.nic niemial ani wysypki ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamok przepiękną piosenka. Gość85 moja też je cz.ęsto robi raz dziennie,czasem zdarza się dwie dziennie,a czasem jedna 2,3dni. Dziś zrobiła bardzo rzadka,właściwie sama żółtą woda. Asik gdyby nie moja położona nikt by się mną nie interesował,ona mi wszystko załatwiła i dopiłnowała,gdyby nie ona byłaby masakra. Asik gdyby mam nadzieję że będą jeszcze te kombinezony chętnie kupię zuzi w rozum 68 bo jest orzesliczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia ja polowalam na nie dlugi czas ale ciagle sa niwdostepne wiec na allegro kupilam , jeszcze fajny jest z WÓJCIKA - "plac zabaw" moja przedwczoraj wczoraj i dzis kupe zrobila dziwne heh bo robila raz na 3 dni ;p teraz jest na spacerze z mezem a ja wrocilam od mamy z kolejna porcją ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chyba musze zalozyc sobie blokade rodzicielska na allegro bo moje oszczednosci topnieja za szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Asik dala link do tej piosenki :). Asik ja bym chciała z Wójcika gang cwaniaczków taki w karteczkę ale nigdzie nie mogę znaleźć a ten twój jest tak dopasowany do ciebie i maleńki ze szok. Jakbym go zobaczyła to odrazu bym pomyślała ze to dla was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik kombinezon bardzo ładny. Jolka będę trzymać kciuki, żeby Magda dziś lepiej jadła. U nas pierwsze trzy karmienia ok, ok 120 ml, zaraz czwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde Mamokubusia jestem chyba za mocno przewidywalna ahha :P ale kurde mam nadzieje ze za maly nie bedzie moja mala wcale ie taka mala chociaz w poronaniudo naszych chlopcow forumowych to okruch ;p jak wyrosnie to sprzedam i kupie wiekszy ale patrzylam 74 z wojcika to ogromny jest :D Ilonek moja cos tez jej odbija bo raz zjada 130 raz 110 raz 120 albo zje pol po godz drugie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
My pilismy debridat przez miesiac,nam pomógł,nie bylo wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×