Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
lekarz zalecil to po tym jak go badal i ze ma plaskja glowe z tylu ale juz sie normuje.obyscie mialy racje bo ja odchodze od zmyslow poprostu.moze zrpobic mu badanie tarczycy za miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka jak z jedzeniem u małej? U nas dziś 690 ml i jak co dzień rano jadła chętnie potem już nie chciała. Mam nadzieję, że tyle jej wystarczy żeby zdrowo rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi-w niedzielę nam nie ochrzci, bo my tylko po cywilu w piątki nie chrzczą, a w soboty tylko o 18:00 i dlatego będziemy mieli prywatną mszę, dodatkowo trzeba dać na organistę i takie tam,robimy na 16:00, a przyjęcie w Santanie, na sali Carlos- jeszcze na tej nie byłam, bo to nowa, te nowe skrzydło z hotelem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
wczoraj część zaproszeń na chrzest rozwieżliśmy:) a tato już po operacji:) będzie do czwartku, brat nie operował, bo rodziny nie można wg etyki lekarskiej:) no i ja się nie dziwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na prawdę nie wiem jak ubierać szkraba naszego - jak ubieracie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
krótkie body, spodenki, skarpetki, długi rękaw i bluza z kapturem, i czapeczka cienka, do tego kocyk i myślę,że w gondoli nie zmarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba jak nie chce 150 to pewnie ze nie wciskaj to jest tylko schemat , jedno dziecko zje 120 drugie 170 a jeszcze inne 90 jak przybiera to jest ok Ilonek moja dzis 885ml Oczekujaca nic nie badaj przestan o tym myslec bo na bank beda te wyniki dobre , jest jeszze poradnia chorob metabolicznych tylko nie wiem czy akurat u was jest, moja tez ma płaską głowe strasznie ale i mąz mial identyczna teraz ma w miare normlaną ;p Esmi trzymam kciuki :D ja roznie zalezy dzis np w kombinezon i czepeczke bawełnianą , pod spod body sweterek rozpinany leginsy skarpetki , a jak cieplej to tez jakies leginsy skarpetki ew buciki , body sweterek /bluza / lub bluzka z dl rekawkiem, i plaszczyk jeden mam na polarku a jeden na samej podszewce i do tego opaska na uszy 33ona ładna ta sala ja chcialam na niej wesele ale juz zajete bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubieram tak: body z długim rękawem,bluza, leginsy, skarpety, buciki,czapeczka. Zawsze mam ze sobą kocyk, jak jest zimno to przykrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram tak: body, buzka z dł rękawek, bezrękawnik, spodnie, skarpetki, czapka oraz chusta na szyjkę. Wrzuciłam zdjęcia z chrzcin :) Miłej nocy Mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- my zazwyczaj chodzimy do Santany na strych z kominkiem,teraz poza sezonem ślubnym i mogliśmy wybrać górę lub właśnie dół.to wybraliśmy dół dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
chciałam w tym pałacyku zrobić Hasbacha czy jakoś tak;) tu przy sklejkach, koło ronda....ale właścicielka dopiero 3 września wraca z urlopu, i homo nie wiadomo, a pracownicy nie decydują o terminach wynajmu sal....i wyszło,że tradycyjnie Santana:) ale dobrze, bo każdemu z rodziny blisko, tylko brat w Ogrodniczkach, to przenocuje w mieście heh u mnie albo u rodziców- prędzej u rodziców- bo to 5min.piechotą od Santany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 twój brat jest chirurgiem ??? Ja ubieram body na krótki lub długi bluza dresy skarpetki jak zimno to kocyk jak cieplej pieluszka czapeczka czasem jak śpi to kapturek od bluzy tylko. Ewinka wszystko ok nie odzywasz się ??? Mój śpi od 18:50 teraz cyckował. Ewinka mój też kę chwilkę 5 min i po jedzeniu Kubuś tez tak jadł. Martwilam się o zerowe wszystko Oki. Kubuś wieczorem w łóżku mówi mi mamo spodobało mi się dziecko, pytam jakie , mówi ze dziewczynka , pytałam jak wygląda Kubuś ze nie wie jak powiedzieć wiec prościej pytam czy ma jasne czy ciemne włoski a potem mowie co ci się w niej podobało a on ze poprostu fajna była :). Chyba już nie będę najważniejsza kobieta w jego życiu :). Powiedziałam żeby podszedł jutro i powiedział jej ze ładnie wygląda i ze chce się z nią pobawić :). Jutro musze do szpitala jechać po zaświadczenie ze mój pobyt nie był z powodu dziecka. Dzwonie do szpitala połączyli mnie z gabinetem lekarskim odebrał lekarz powiedziałam co chce on w ogóle nie słuchając daje telefon jakiejś kobiecie i mówi że o jakieś zaświadczenie chodzi. Kobieta mówi ze to lekarz może wystawić tylko wiec mowie ze przed chwilka lekarz nie wiedział o co chodzi podziękowałam za pomoc i zadzwoniłam do swojego gina jutro mi wystawi. Jakbym ja tak pracowała to już bym była bezrobotna. Oczekująca trzymam mocno kciuki za ciebie i Igor ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Z mężem podziwiamy Krystianka jest śliczny ;) gość ja byłam w 4tyg i był pęcherzyk ;) byłam u pediatry z Filipem i wszystko ok powiedziała że je tyle ile potrzebuje wagę ma ok 5600 powiedziała " ciesz się że nie je więcej". Odruchy ma trochę zacofane ale ur się w 38 tyg na siłę go wyciągali i że ma prawo być jeszcze trochę nie dojrzały. I powiedziała że powinien w nocy 9 godz przesypiać i że jak będzie się budził mam mu wodę podawać. Dzisiaj 1 noc na wodzie trzymajcie kciuki. Wysłałam parę naszych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- tak idę spać już dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 w sumie to nic odezwała się we mnie panika z moja rana :). Jak bym chciała mieć brata chirurga we takiej sytuacji :). Daria ładnie zdjęcia z chrzcin i śliczna twoja sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Jak czytam to ja małego ubieram w body z długim spodenki bluzę czapkę i chustę no i w gondoli czasami kocem przykryje ale nie zawsze a jak jest cieplej to bez czapy. Całe lato bez czapy chodził za to teraz jak ma ubrać to histeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oczekująca wszystko będzie dobrze musisz się pozytywnie nastawić. Przytulaj Igorka i nie płacz bo on to czuje. 33ona no właśnie, nie chwalilas sie, ze masz Beata chirurga:) a tata miał zabieg czy powazna operacje? MamoK fajnie, ze wszystko ok. Mój natomiast w zerowce oświadczył mi, ze ozeni sie z nasza sąsiadka dalsza, rok mlodsza, ale uwaga! Taki jest nieśmiały do dziewczyn ze caly rok szkolny nie odezwali sie ani slowem:) a do tego jego dobry kolega plus pol zerówki uważali ja za swoja dziewczyne:) ale śliczna jest faktycznie a teraz sie razem bawią jak idę do jej mamy na kawę. Dziewczyny dzisiaj jadłam raz, jak zaczęłam w południe tak skończyłam dopiero teraz:P ale juz pisałam ze zajadam stresy, jem kompulsywnie, potem narzekam i chyba rośnie mi brzuch zamiast zmaleć :( Kuba w kąpieli tak sie rozkrzyczal,ze był aż czerwony. Nie mogłam go uspokoić. Asik nie panikujcie, może sie niunia nie przeziebi. oglądam lis na żywo z Tuskiem ale pisze i nic nie słyszę co gadaja:P spać mi sie chce rano trzeba wstawać do szkoły, wioze syna ale autobus ma 7;10 i caly rok trzeba tak rano wstawac:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Brata a nie Beata słownik mi zrobił psikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
staram sie myslec pozytywnie ale jak nachodzi mi co moze oznaczac ta choroba to lzy same plynal:/tak czekalam na niego pragnelam go a teraz dziecko choruje.gdybyscie go na zywo zobaczyli to wyglada na zdrowego chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek,wczoraj wypiła tylko 600 ml:-( W nocy nie obudziła się na karmienie,wypiła o 21 a potem o 5:30.U nas pada. Oczekująca,moje dzieci zawsze mieli wyniki nieznacznie poniżej lub powyżej normy-ale niemowlęta tak mają.Parametry są wyznaczone dla dorosłych,a wyniki dzieci zawsze odbiegają od normy.Głowa do góry!Nie podasz wit.D i wynik będzie obniżony.To nie jest żadna choroba,nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca główka do góry. Jeżeli widzisz, że Igorek ma się dobrze to Ty też musisz tak myśleć. Wynik powtórz i na pewno wszystko będzie dobrze. Dziewczyny zaliczyłam egzamin !!!!!!!!! Mogę się bronić ! Jeszcze dzisiaj poprawię pracę i do końca tygodnia oddam pracę :) super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nomadic- miał przepuklinę esmi-gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Gosciu a skąd wiesz ze on będzie jadł po 5 hamrurgerów jak mu dam więcej mleka niż na puszce? statystyki takie są czy co? on hamburgera bardzo długo nie posmakuje i naprawde nie martw sie o niego, wypija kolo 850ml mleka na dobe, czasem sie zdarzy 900 ale rzadko bo nie dopija, wiec spokojnie. Byłam z nim u peduatry i przybiera 350gram na 2 tygodnie, czy to jest tak duzo? zresztą ja sie nie bede nikomu tumaczyć, był karmiony tak jak na puczce to niedość ze sie darł to jeszcze mało przybierał, widocznie tyle potrzebuje, pediatra absolutnie nie kazała mi dawać wody zamiast mleka, jutro ide na ważenie to zobaczymy ile przybrał, chciałabym zeby pil mniejsze ilości, ale on od urodzenia przez duza wage pije mleka więcej niż to sugeruje tabela na puczce i prosze mnie nie atakowac ze przez to moj syn bedzie otyły, bo to jest smieszne i krzywdy mu zadnej nie robie, w nocy ma przerwy jedna 7h, drugą 5h bez mleka.Oczekująca nie martw sie, moj tez ma podejrzenie przedawkowania wit d. Dziewczyny czytalam ze jak dziecko wypija kolo 800ml mleka, trzeba zapytac pediatry czy nalezy podawac wit tez osobno w kapsulkach, bo moze dojsc do przedawkowania, moja sie tym od poczatku nie interesowała. Wczoraj dziecku pobrałam, sama wit d koszt 70 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
nawet asik córka wypija więcej niż mój, moj tyle pije ale ma długie przerwy w jedzeniu.Esmi gratulacje, u nas straszna pogoda, mam mdlosci ciagle, chyba po nowych tabletkach antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny karmiące piersią- Wam też w nocy po karmieniu chce się jeść?bo mnie aż mdli z głodu:( może teraz mały więcej ściąga mleka ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK jestem jestem caly czas uważnie czytam:-) ale cos mi sie z dzieckiem stali,w nocy nie chce spać:-( dzisiaj to od 3 do 5 nie spal,ciężko było:-( gadal,płakał,ogólnie albo bo trzeba bylo nosić albo się z nim bawić... A w dzien tez nie chce spać,nie wiem co mu sie poprzekręcało... esmi gratulacje!!! ale mnie szyja boli:-( chyba źle spałam,bo nie moge ruszać taki ból. oczekujaca-trzeba byc dobrej myśli,nie mozna od razu myśleć l najgorszym,na pewno wszystko jest dobrze,kolejne badania wyjada lepiej. 33ona mi tez sie chce jesc,moze nie tyle w nocy,ale juz nad ranem to po prostu jakbym tydzień nie jadla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona mi na ropoejace oczy pomógł masaż,były dwa antybiotyki które działały dopóki były podawane. Spróbuj masowac. W sobotę wstalam i zuzia miała lewe oczko z ropy pomasowalam dwa dni i spokój. Oczekujaca nie jest źle,nieznacznie jest to podniesione,może to chwilowe,jak przy następnym wyniku się nie podniesie to mysle że będzie ok,nie martw się,skoro mały zachowuje się fajnie to nie ma co się martwić:-) jak będzie miał pobierana krew to w sumie można zrobić badania tarczycy. Oczekujaca nie oznacza to obrazu choroby,ją jak mi dała skierowanie z zaburzeniami rozwoju też się zamówiłam ale postanowiłam do wizyty masować ją i czekać,bo i tak naradzie nic nie zrobię. Ubieram tak krótkie body długie polspiochy i bluzka z długim rekawem ,czapeczka i mam taki kombinezon cienki i go ubieram albo takie bluzy bo na nóżki kocyk. Mamok ty mialas te problemy po porodzie?i idziesz do sądu tak? 33ona ją ostatnio nie mam ani smaku ani chęci do jedzenia,jem tylko przez to że karnie piersią. W nocy tylko mi się pić chce. Dziś się pilnowalam i praktycznie całą noc zuzia spala w lozeczku,wieczór tylko przy mnie usnela ale nie przy cycku więc dla mnie to coś:-) po szczepieniu zero gorączki i nic się nie działo,dobrze to znosi moja kruszyna:-) Mi zostało 5kg do wagi sprzed ale chce jeszcze dodatkowe 5 zgubić no niby waga leci ale sylwetka taka nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mamoK chodzi ci o tą nieprzyjemną kobiete co pracuje w sekretariacie w szpitalu? kiedy bym do niej nie poszła to ona zawsze miała problem zeby wydac jakis dokument, z wielką łaską. szczerze ja mam nadzieje ze juz nigdy w życiu nie bedę musiała oglądac tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój Stasiek tak gleboko sobie wkłada palec wskazujący do buzi,ze ma odruchy wymiotne,zdarzyło mu sie tez kilka razy ssać kciuk...do przewracania nie ma talentu,musimy chyba isc na lekcje do Was Ilonek hihi,przewraca sie tylko przez przypadek z brzucha na bok. Asik chyba nie ma co sie martwic zacisniwtymi piąstkami jeśli w innych sytuacjach zdarza sie je rozluźniać,jest fajny wywiad z Panią neurolog z serii mamo tato co Ty na to na you tubie,kiedyś oglądałam i wypowiada sie wlasnie na temat zaciśniętych piąstek . wczoraj miałam jakąś chandrę,chyba przez okres.m wrocil z pracy to ryczałam,że przyjechal pól godziny później i ziemniaków nie kupil a mial kupić,szlochałam jak dziecko hehe,a on do mnie "to nie Ty,to okres przez Ciebie przemawia"hehe,potem plakalam,ze Staś nie chce Glowy podnosić, m kladzie Stasia na brzuchu a on jak zaczarowany Glowa wysoko jak Krystian Flavi (apropo-super Twój Krystek!:-) ) Jezu dziewczyny boli mnie szyja i promoeniuje tak aż na ramię:-( a dzisiaj ubieram Staśka i jadę na sklepy bo nie chce mi sie za cholere siedzieć w domu.jade do h&m pokupuje troche póki ta promocja,rajstop mi brakuje i bodziaków bo powyrastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ewinka moze ci przewialo szyje? u nas mały super na macie sie bawi az piszczy do tych zabawek. ja z checią bym sobie pojechała na zakupy tez chyba się wybiorę któregoś dnia z małym oblece sklepy i wszystkie używki w miescie z tym ze używanych to duzo jest takich malutkich na 62 najwięcej a na 80 juz ciezko znalezc. nie mam u siebie takich sklepów jak hm na przykład, dopiero w olsztynie a nie chce mi się specjalnie jechac. oczekująca musi byc dobrze, matczyne serce boli jak cos dziecku dolega ale będzie ok na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×