Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
asik mial troszke za malo ale nie to ze niedobor.bylismy u innego pediatry on mowi ze to nic takiego ze dziecko zdrowe ladnie rosnie i ze dzieci maja podwyzszony wapn.powtorzymy za miesiac badanie.Flavia byl chlopiec mial roczek a z buzi identyczny jak twoj Krystian.juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, musiałam trochę się pouczyć tym bardziej, muszę poprawić pracę i zdać do sprawdzenia jeszcze. Bardzo się cieszę tym , że już nie długo zakończę swą edukację z dyplomem :) - Mój dzisiaj senny strasznie, śpi sobie smacznie :) i je co 3 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Esmi gratki !!! AAJ,przechodzimy przez to samo,wyszliśmy ze szpitala z małym wczoraj, ma silne ataki kolki,skaze+ nietolerancje laktozy,jutro jedziemy do szpitala na testy paskowe,jak u ciebie z wypróżnianiem i gazami? my przeszliśmy na ten nowy nutramigen LGG i powiem ci że jest dużo lepiej,kolki łagodniejsze,załatwia się bez problemu gdzie przy zwykłym nutramigenie miał zaparcia i robił kupke przez męki po kilku godzinach a ja się litowałam i pomagałam termometrem a teraz migiem 2 stękniecia i pielucha pełna :-)ja tez juz się załamywałam dziewczyny tu na forum mnie pocieszały :-) koper włoski nasila gazy mówili mi w szpitalu, ale i sama zauważyłam w domu że więcej przyniósł szkód jak pomógł,nie daje żadnej glukozy tylko woda mineralna i nutramigen ten nowy i jest ok :-) dziecko spokojniejsze,może sprubujcie ten nowy nutramigen ja daje jeszcze raz dziennie bio gaia kropelki Dziewczyny co macie na obiad? ja mam zapiekanke makaronową ze szpinakiem i czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
wyzej to ja.mamaK walcz, ja sbie mysle ze ten winny byl szpital, mogli zrobic cc jak widzieli ze glowa nie schodzi do kanalu, ale woleli mi dziecko wydrzeć, moze wlasnie mogłam sie drzec i wtedy byloby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic uśmiałam się jak napisałas że zjadlas raz od południa hehhe ;) współczuję wstawania ja nad ranem jestem tak nieprzytomna że śpię na stojąco jak małą przewijam :/ wole w nocy wstawać jakos... 33ona jak tata? Gosc 85 a on zawsze tyle kup robił? Może tam ma i tyle? Czy ostatnio zaczął więcej robić? Ja też sie stresuj***ardzo na szczepieniach :/ chyba też listę zrobię... Asik ja po moim porodzie naprawde wolałabym ta blizne po cc (oczywiscie niepowikłaną :/ ) hemoriody nie przechodzą pomimo maści i czopkow, musze sie umowic do proktologa ;( Flavia Ciebie blizna po szyciu nie boli? Moja boli i chyba tak już zostanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mam omlet, sos koperkowy i ziemniaczki, maly tez spi ciagle, musze mu bajki kupic, nie mam nic i dzis czytalam leksykon zwierząt ale szybko sie znudził :p Super kruszynka ze z malym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca,tamten pediatra nastraszyla Cię niepotrzebnie.Niemowlęta mają podwyższone lub zaniżone wskaźniki w wynikach.Widzisz:-) wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyka cieszę się, że jest poprawa :) Oby tak dalej. Kolki to coś strasznego, wiem bo też przez to przechodziliśmy. Nie mam co się porównywać do Was dziewczyny (mam na myśli AAAJ i Kruszynkę ) bo u Waszych dzieci dochodzi jeszcze nietolerancja i skaza, ale pamiętam tą bezradność i cierpiące dziecko. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Brzuchatka chyba specjalnie policze ile razy przysyawiam do cyca:) Esmi gratulacje. Asik mój śpi 5-15 max 30min, w samochodzie do godziny wiec bym się cieszyła gdyby spal tyle co Milenka:D Dzisiaj Kubuś marudzi, płacze i puszcza bolesne baki, zaraz zabieram go i jadę pozałatwiać sprawy. Aaaj trzymaj się, jestes super mama to wszystko minie, Nastka cierpi ale wie ze mama jest blisko, też bym dala viburcol ja wierze w homeo bo pomogło mojemu Kubie jak dwie doby płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Adas wylada jak maly hiszpan ;) moja kolezanka jak zdj zobaczyla jak skomentowalam to pytala co to za taki slodziak mija wstala i juz okazuje glodowy bulwers :/ Mojej kol corka na piersi wogole potrafi nie domagac sie jedzenia jadla ok 6 razy i spala cala noc az przestala przybierac i akcja zmuszanie do jwdzenia jak w nocy ja budzila to taka byla zlosc moja pewnue bylaby zadowolona jakbym ja obudzila haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
brzuchatka- dzięki,że pytasz, jutro wypisują, to odbierzemy:) chyba będzie OK kruszynka- u mnie cała patelnia makaronu w tym 2 udka obrane i pokrojone-czyli mało mięsa;) cukinia-wszechobecna 2 pomidorki i dużo sosu własnej roboty od mamy- pomidorowego. Biedny obiad,ale był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny ile pampersów zużywacie na dobę? u nas jak przeszłam na trójki, a może dlatego,że Paweł podrósł to schodzi 6-10 pampersów na dobę:) i najważniejsze ma SUCHĄ PUPĘ:) bo zaglądam w pieluszkę przed każdym karmieniem,albo jak marudzi:) -czy któraś z was używała pieluszek Babydream z Rossmana?jeśli tak proszę o krótką recenzję.Ja polecam z dyskontów osławioną Dadę i z Lidla te Toujours. obecnie na stanie mam wielkie paki- 3 dady niezaczęte,1 pampersy oryginalne i 1 Huggies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Ilonek- babkę bym zjadła chętnie:) musimy dokupić ziemniaków, bo mam kilka sztuk na stanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ale córeczka koleżanki w ogóle przestała przybierać? Teraz ma ok 4 miesięcy tak? Napisz jaką miała wagę urodzeniową, spadkową i na szczepieniach, jeżeli wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domu nie wiem co to obiad... :/ Nomadic dzięki daj znać jak policzysz :) ja też nigdy nie przywiazywalam wagi do tego ale ostatnio właśnie zaczęłam się zastanawiac ile ona może zjadać.. Kruszynka dobrze że jest poprawa ten nowy nutramigen widać bardzo dobry Aaaj może to też jest wyjście z Waszej sytuacji i sprobijcie ten viburcol jeśli nasz dostep nie wiem jak w Norwegii jest z lekami Oczekujaca widzisz dobrze że skonsultowaliscie te wyniki u innego pediatry wszystko dobrze tak jak dziewczyny pisały takie wyniki są normalne co za lekarz tak straszy niepotrzebnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości policzyłam ile zużywam dziennie pampersów i wyszło mi, że 7 szt. Dla mnie pieluszki z lidla są ok, dostałam przetestowałam i jak będę kiedyś w lidlu kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dzięki dziewczyny za wsparcie :-) to też macie smaczne obiadki :-) ilonek,a jak robisz tą babkę ziemniaczaną?,nigdy nie jadłam muj mąz kocha wszystko co z ziemniaków śmieje się że jemu do jedzenia nie trzeba dużo hehe Kasia,Zuzia słodziachna,Kubuś i Krystianek też słodziaki,wogóle te nasze dzieciczki na forum wszystkie takie słodkie że tylko schrupać :-) Ide zapiekanke wrzucić do piekarnika i ide na misto kupić siostrzenicy prezencik bo jutro kończy 4 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek powodzenia z remontem :) ja remontow nie znoszę przez syf jaki sie przy okazji tworzy ale efekt końcowy to wynagradza :) zrob zdjecia przed i po pokoiku Poli :) z mężem chyba ok z tego co piszesz, cieszę sie oby tak dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dzięki dziewczyny za wsparcie :-) to też macie smaczne obiadki :-) ilonek,a jak robisz tą babkę ziemniaczaną?,nigdy nie jadłam muj mąz kocha wszystko co z ziemniaków śmieje się że jemu do jedzenia nie trzeba dużo hehe Kasia,Zuzia słodziachna,Kubuś i Krystianek też słodziaki,wogóle te nasze dzieciczki na forum wszystkie takie słodkie że tylko schrupać :-) Ide zapiekanke wrzucić do piekarnika i ide na misto kupić siostrzenicy prezencik bo jutro kończy 4 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no taki jest ciemny po tacie, ale ja mialam identyczne wlosy jak bylam niemowlakiem, duzo czarnych kudłów:). Asik a moze ona marudzi nie z głodu? Oczekująca zawsze lepiej poradzic sie kogos innego jeszcze bo oni straszą tak ze hoho, mi rehabilitantka kiedys malego tak podsumowała, ze ona ma jeszcze podobny przypadek do mojego małego, tylko ze ta dziewczynka miala uszkodzony mozg i nie wiedziala, nie słyszała, no to ja dziękuje, on ma tylko asymetrie a rozwija sie jak kazdy niemowlak, tak przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatka nie boli juz chyba ze dotykam ją bezposrednio to troche czuje te szycie. mamoK a kto był uczniakiem jak cie cieli? bo u mnie porod odbierał ten blondyn młody co u ciebie. to on ci spaprał czy ten drugi na P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
myślę, ze kolo 7,8 pampersów na dzień, z tym ze moj zawsze wali kupe w czysciocha i przebieram z sików a zaraz kupsko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. Dzięki Flavia że napisałaś już się poprawiłam ;) i wysłałam zdjęcia z chrzcin. Kruszynka super że jest poprawa. Dziewczyny które są bardziej obyte z fb, czy można wkleić zdjęcie ale tak aby było widoczne tylko dla znajomych w albumie. Chodzi mi aby nie wyświetliło się na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Ja kocham babke kiszke ziemniaczana kartacze o matko mniammnn moj maz nie bardzo bo u nich sie tego nie je zawsze sie ze mnie smieje jak mozna jesc kielbase z ziemniakow , u mnie watrobka bo na 2dni mam , jutro spagetti zrobie my duzo jemy makaronow lubie z tunczykiem i pomidorami z puszki i z piersia i sosem ze szpinaku i smietany, i nonadic 4sery co mowilas dodaje brokuly i piers , ja policze dzis od 24 pampku ale moja sporo sika mimo ze malo pije wiec ja czesti zmieniam bo mam zapas duzy, moja juz troche mniej zaczyna spac :) i nie mam pomtslow na zabawy teraz lezala na brzuchu na poduszce i sue przewracala bo z poduszku latwo z plaskiego nie ma szans Nie pamietam jaki to byl przyrost ale bardzo maly wazyla 3800 wyszla ponad 3600 teraz miala wtedy co milenka 3775 to marcelka 3715 ale po akci dokarmianie prrzybrala ponad 200g w tydz :) czyli ladnie dzis chyba tez podjedzie ja wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Sisilka mozna tylko musialabym byc na fb zeby ci dokladnie piwiedziec a jestem na kom wiiec nie mam jak ale jak dodajeszcz zdj to piszukaj wszedzie jak dodasz to kolo godxiny dodania nad zdj sa sie wyswietla albo kula ziemsja tzn ze publiczny i kliknij i tam zmuenisz ze znajomi ale ogilnie caly proofil zrob ze tylko znajomi i po sprawie Agata na jedzenie bo ona placze tylko jak chce jesc albo sie czegos wystraszy i jest to straszny bez z lzami i jak nie jest glodna to nie zje i tez sprawdzam czasem tak ze zakladam pieluche na szyje i jak zaczyna buzie otwierac szeroko to chce jesc i odchodze robic mleko a ona ciagle sie drze az jej butle dam :) o teraz usypua znowu to wytrzyma 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamok tak patrze na to zdj i Kuba to cala ty Sisilka super nawet z synkiem kolorystycznie sie dobraliscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla Laury kupiłam takie książeczki dla najmłodszych w empiku z obrazkami kontrastami zwierzątka biale na czarnym tle figury geometryczne itd ona bardzo sie lubi na to patrzeć i gada sobie ;) a teraz już pół godziny 'bawi'sie balonem z helem tzn kopie w niego i sie przygląda jak sie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×