Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

U mnie piękne lato. Dziewczyny a wy też jesteście takie spiace? Ja nie mam na nic siły. Mogłabym cały czas spać. I mam taki brzuch moze nie boli ale czuje ze jest. Mama mnie nastraszyć ze ona przed porodem tak spala i nie jadła. A wszyscy znajomi mi mówią ze urodze wcześniej niż za 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciagle spiąca i słaba, ale teraz to mnie choroba dopadła i czuje sie marnie, a jak sie kłade to budze sie cała mokra, codziennie musze się zdrzemnąć :) apetyt mam na owoce i okropnie mi sie chce pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja właśnie drzemałam, bo 6h spałam:) też się budzę mokra i dużo piję, dziewczyny dużo pijcie, te karmiące też, to ma wpływ na laktację! adla nas brzuchatek nierozpakowanych to też ważne żeby pić,wczoraj jak całą noc tańczyłam-chodziłam po parkiecie- to mimo,że mało się pociłam i była klima, to non stop piłam, bo upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam moja kuzynka tak tanczyła a w tą samą noc urodziła...:) 3 tygodnie przed terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
czy już kupiłyście prezenty na Dzień Matki? ja wczoraj w sklepie nie mogłam się zdecydować na perfumy, muszę kupić,ale takie porządne, teraz takie mamie kupuję, bo lipne są do puupy.Osobiście polecam Versace Bright Cristal Noir- wczoraj 3 psiki i do dziś na bluzce czuję na fotelu leży do prania- cały wieczór pachną, nie wiem jakie kupić teraz, na pewno jakieś lżejsze, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata- ale ja bez wygibasów, i tak bardziej statecznie:) ja nie wyobrażam sobie imprezy w lokalu żebym miała siedzieć za stołem całą noc, zwłaszcza,że mój m bardzo tańczący:) i brat rodzony jak już jego żona nie chce tańczyć to ze mną tańcuje, lub innymi znajomymi z rodzinki, a na końcu sam tańcuje do muzyczki jak chce dać odpocząć kobitom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jak się czujecie? ja już się czuje jak słonica i chyba mnie dopadł syndrom wicia gniazda ;-) ciuszki poprane poprasowane,kosmetyki pieluchy i butelki wszystko mam prucz wózka, siedze i patrze sie w to łóżeczko jak dziwaczka :-) nerwowa jakaś jestem ehhhh,sama siebie niepoznaje. oczekująca mocno krwawisz?nosisz podkłady już czy podpaski? jak się wogóle czujecie zIgorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Ja we wtorek mam się wstawić do szpitala na czczo , bedzie to moja 6 doba po terminie i będą mi robić test oksytocyną a od środy już normalne kroplówki. Szyjka otawrta na opuszek ( czyli nic :() skurczy brak. Jestem załamana , nic się nie posuwa do przodu. Któraś z was miała wywoływany poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 85 ja bym sprobowala sex schody stymulacja sutkow dzis i jutro :) mysl pozytywnie ewinka miala oxyale skonczylo sie cc , ja jestwm wykonczona a brzuch twardnieje juz ciagle dobrze niech cwiczy :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy macie juz ubrane lozeczka bo nie wiem czy juz to robic czy np jak wrocimy ze szpitala zeby sie nie kurzylo ? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Moi rodzice stwierdzili ze mam nizej brzuch , boje sie porodu bo u mnie nie ma zzo. Ciagle czuje miesnie krocza jakbym miala zakwasy. Oczekujaca moja polozna mowila ze zdarza sie problem z karmieniem choc zaraz po porodzie bylo super. Doradzala tak jak dziewczyny masowanie oraz laktator. Co do odczuwania sennosci to ja rowniez mam taka potrzebe. Moja mama dzisiaj zaprosila wszystkich na obiadek z okazji Dnia Matki, my kupilismy perfum Elizabeth Arden w rossmanie sa duze prromocje a z karta rossne (na meila dostajesz promocjee trzeba ja aktywowac 20% dodatkowgo rabatu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona powiem Ci ze ja zawsze lubiałam tanczyc, imprezować, posiedziec ze znajomymi i rodzinką ale teraz to już by mi sie nie chciało tancować:P, gadzinka sie urodzi, lato jest to sie coś pomyśli:) ja dzis słabo, pije herbatę z cytryną i smarkam.gość 85 cóż Ci doradzić, nie nastawiaj sie na nie, bądź dobrej mysli, ze niedługo zobaczysz dzieciątko, czasem tak bywa ze trzeba wywoływać niestety a sposoby są ale czy działają? spróbuj to co Ci asik proponuje. Co do łóżeczka ubiore jak wróce ze szpitala, kurzy sie to wszystko a nie wiem kiedy urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chtba tez agata chociaz jyz bardzo bym chciala ale upal to dodatkowo kurz zaduch itp musze wytrzymac ale man wredne twardnienia wrr pomaga lezenie na lokciach z tylkiem w gorze :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam łóżeczko ubrane w całości,pokój jest zamknięty,czyściutki,codziennie przelece kurze i podłoge no i okno otwarte jest,nie wytrzymaliśmy z mężem a potem było szkoda to wszystko sciągać i tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie tez dopadl jakis ciazowy kryzys mam juz tak dosc ciazy :( nogi mam doslownie jak balerony ciezko mi chodzic bo bola z brzuchem tez ciezko i chodzic i siedziec i lezec bo bola mnie wnetrznosci i żebra jakis katar mi sie przyplatal maz mnie wkurza i chodze zla jak osa a tu nic sie nie dzieje nawet czop nie odszedl :( ogladalam dzis zdjecia dziewczyny ktora urodzila chyba tydzien temu i bez tego brzucha tak ladnie wyglada i dobrze sie czuje kiedy to sie skonczy juz najgorsze sa noce ostatnie dwie praktycznie nie przespane bo w każdej pozycji mi zle ;( kurde jak ja mam dość... pewnie wiecie o czym mowie. Sorrki za marudzenie ale już nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas łóżeczko stoi ale pościeli jeszcze nie nakładałam, nie chce żeby się zakurzyło. w wózku juz pościeliłam bo nie mogłam się oprzec i nakryłam przescieradłem cały wózek mi twardnieje brzuch ok 20 razy na dzień, czasem boli jak na okres ale nie mocno. przewaznie w nocy odczuwam. okropnie boli mnie krocze i kości czuje jak malec ciśnie i ciągnie w dół. masakra. wieczorami to ledwo chodzę, ciezko wstac z łóżka. Mam nerwa bo m pojechał dziś do teściów miał byc godzine temu, ja teraz dzwonie i czuje ze chyba wypity. Jak przyjedzie i będzie pijany to dostanie taką z/j/e/b/ę jakiej jeszcze nie słyszał. Tak sobie myślę,jakbym zaczeła rodzic to co? ok kierowcą byłaby moja mama ale przeciez z pijanym mężem nie pójdę na porodówkę no bez jaj. Jak wypił kilka piw to jeszcze ok ale jak wyczuje wódkę to czuje że się pokłócę z nim. Zostało 12 dni do porodu, a ja sie czuje tak że mogę zacząc rodzic w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka przyłączam się do klubu nerwowych,zmeczonych i niewyspanych mamusiek,też mam już dość! najgorsze noce,no nieidzie zasnąć,ciężko,duszno,niewygodnie,nerwowo ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 ja miałam wywolywany pierwszy poród,najpierw dostalam kroplowke z oxytocyna o godz 8mej,kazali mi chodzić z tym po korytarzu,cos tam sie rozwieralo ale słabo..potem przebito mi pęcherz plodowy i skurcze od razu sie nasilily..szybko poszło..ale nie będę oszukiwać bolało bo po oxytocynie skurcze sa silniejsze niz naturalne..ale efekt byl o 13,30urodzilam Olę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie i najgorsze jest to ze w taki okropny stan wprowadza mnie moje kochane wyczekane malenstwo niczemu nie winne a jednak zloszcze sie jak kolejny raz wpycha swoja mała pupe pod moje obolale zebra ;( juz bym chciala mieć ja przy sobie i czuc sie jak kiedys pelna energii a nie jak niedolezny słoń ;( z tej złości się poryczalam :/ I ta niepewnosc mnie dobija że nie wiadomo kiedy sie zacznie jak to bedzie itd... pije melise może ukoi moje nerwy dzisiejsze :( Mega boli mnie tez baaardzo kość lonowa ktoras o tym tez pisalala. Flavia moj maz juz nie pije wiecej niz 1 piwo ojj tez bym sie nieźle wkur... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka chociazbysmy chciały być do końca zadowolona i szczęśliwe to chyba nie da się tego uniknąć ..tego marudzenia,wkurzenia i zniechecenia..każdy dookoła już urodził a my siedzimy nadal e tym samym miejscu.. Ja burcze na wszystkich,kotu tez sie dostalo dzis..ciagle te wycieczki do kibla w nocy..a weź się podnies z tego łóżka..jak wszystkie kosci bola..stopy jak balony..pocieszajmy sie ze ciąża nie trwa wiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka ja też nerwowa a teraz jak jeszcze ten katar to mnie szlag trafi, bo nie moglam spać przez rwe a teraz to i te ciagle sikanie w nocy:/ flavia a sie uśmiałam czytając o Twoim męzu, te chłopy to nas wykonczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatka wszystlie cie rozumiemy jeszcze ta piekna pogoda nas nie rozpieszcza , flavia rozumiem twoja zlosc zebys wiedziala ile ja juz poslalam swojemu ze jak nie vedzie mogl mnie zawiesc przez jedno czy dwa glupie piwa , szpitale to kwestia 10 minut autem zaleznie od pory dnia , zawsze mozba taxe wziac albo sama pojade ale wkurw wtedy bym miala niezly :) pozatym moj maz wymyslil ze 14,06 startuje w firmowym turnieju pilki noznej wiec tez sie wkyrzylam ze sie nie dodzwonie jak bedzie gral :/ nic zawsze sa jeszcze rodzice brat bratowa ale wiadomo ze kazdy pracuje. Co do twardnien to ja w ciagu tej godziny mialam 12 ;) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie jak asik napisałaś o turnieju, mój też ma jakiś turniej piłki w pracy z początkiem czerwca w Rzeszowie, i mówi ze jak urodze to on jedzie, no jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to masz więcej niż ja więc moze jeszcze dziś nie bede rodzic;) no tak są rodzice, ale przez taką głupotę omineły by go narodziny pierwszego dziecka, nie wybaczyłabym mu tego. juz wraca zaraz mu się dostanie od progu (sam nie kieruje) brzuchatka teraz to już kazda ma nerwa, ja mam taką skore na brzuchu czerwoną jakby miała zaraz pęknąc az mnie ta skóra boli i też juz mam grube nogi. trzeba ponarzekac Mamo K iM odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia smiac mi sie chce bo jakbtm siebie widziala a te skurcze mam nadzieje ze to przepowiadajace bo w taki upal.ciezko rodzic heh a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie i zrozumienie nikt tak dobrze nie zrozumie tego stanu jak Wy :) Moj maz chyba sie przejal jak sie juz z tej zlosci poplakalam ze zaczal w necie buszowac i mowi mi ze wyczytal ze czasem pomaga powazna wychowawcza rozmowa z dzieckiem heheh chyba musze z moja córą powaznie porozmawiac ;) Powiedzial jeszcze ze mi tak dzis sutki wymasuje że napewno urodze a one sa take obolałe :( Pewnie jeszcze bedziemy sie śmiały z tych frustracji i chcialy żeby dzieci z powrotem do brzucha weszly jak dadzą nam nieźle popalić ;) Ehh znowu mam te kłucia aaa :/ Aha ktoras tez pisala chyba Mama3chlopcow o tym ze czuje dziecko praktycznie pod sama skora ja tez tak mam i mega to nieprzyjemne czasem jakby mała miała zaraz przez pępek wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze w przyszłym tyg już będę z synkiem w domu wtedy zdam Wam relacje. Udanej i spokojnej końcówki ciąży życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest pytanie od znajomych "jak sie czujesz?" Od razu sie gotuję i para idzie mi z uszu.Jak sie k.. mam czuć???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak mamy sie czuc... :/ Jeszcze te wszechobecne wzdecia masakra szkoda mi mojego męża :( fajnie atrakcyjna musze dla niego byc... Gosc 85 powodzenia we wtorek, daj znać jak bedziesz mogła czy coś sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc85 powodzenia odzywaj ssie koniecznie :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×