Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Ewelina u mnie nie mozna było nawet lyczka wody jak przyjechałam tak nie mogłam nic pic dopiero później wprowadzono ze mozna a nawet trzeba pic na porodów e. A cewnik miałaś skoro tak dużo pilas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nomadic nie normalnie do ubikacji chodzilam sikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z położną rozmawiałam i powiedziała, że trzeba wziąć męża w obroty jeżeli chce przyspieszyć poród i chyba swojego męża będę musiała zatrudnić :P zacząć sprzątać , gotować i czekać aż zacznie się poród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam planowane cięcie za równe 2 tyg. w pierwszym dniu 39 tygodnia.Szyjkę mam miękką,ale wszystko pozamykane-tak było 5 dni temu na wizycie.Lekarz powiedział ze nic nie wskazuje na to ze urodzę wczesniej.Ale wiadomo ze roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi ja czekam na Twoja relacja z naszej porodowki hehe :) moja kolezanka tez mowila tak jak ty Ewelina ze bol jak bol , kazdy mozna wytrzymac, a przezycie niezapomniane :) mimo ze meczyla sie 22h z bolami lkrzyzowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, życze wam powodzenia! szybkich i małobolesnych porodów,zdrowych maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Asik no tak przeżycie nie zapomniane jak dostajesz takiego szkraba na brzuszek później masz go przy sobie i wogole.... A na dodatek jak rodzilam to nie wiedziałam co będę miala . była niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Powiem tak dziewczyny jak ktoś jest wrażliwy na bol to wszystko będzie tragedia dla niego np. wizyta u dentysty czy poród. Dacie na pewno rade wszystkie... Będziecie się cieszyć jeszcze i śmiać z tego jak panikowalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq :D zobaczymy jak to wszystko się potoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama3chlopcow czuwam bo naprawde martwie sie zeby cos sie nie stalo.ukladam go na boczku albo biore na prosto zeby sie odbilo.chociaz dzis aby raz ulal.kupilam butelke z aventu i sprobujemy czy cos da.pediatra mowila ze moze bolec brzuszek i jak robi kope to prawidlowo.u mnie bedzie burza zaraz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz szwow niemam bo gin mi zdjal,a opuchlizna zejdzie ale trzeba kilku dni.malego zapisalismy dzisiaj.tesciowa go popilnowala przez 2godz i oczywiscie tekst ze powinnam w pieluchy a nie w pampersy zakladac.w domu ubieram go w body z dlugim rekawkiem i skarpetki a na noc pajaca,jeszcze niebylismy na dworze ale pojdziemy moze w czwartek.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi wczoraj mój M mówi do mnie , ja się pytam zdziwiona < a po co?> a on nachyla się i szepcze do brzuszka :) Termin mam za 20 dni, a od tyg codziennie mam bolesne skurcze. Czasami trwają 4 godz czasami pół godz. Boli dół brzucha i promieniuje na plecy. Jak się zaczyna myślę kurdę, żeby tylko nie urodzić jeszcze. Ja sama urodziłam się ponad dwa tyg przed terminem z om, sama z siebie zaczęła się akcja i poszło. Oczekująca ucałuj swojego malucha w malutkie stopki ode mnie, jak to dobrze, że jest już cały i zdrowy na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi pół wypowiedzi :) Esmi wczoraj mój M mówi do mnie , ja się pytam zdziwiona < a po co?> a on nachyla się i szepcze do brzuszka usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję ostatni raz, coś się moja wypowiedz kafe nie podoba :) M mówi do mnie "rozszerzaj nóżki" , ja się pytam zdziwiona < a po co?> a on nachyla się i szepcze do brzuszka "Pola idz w stronę światła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek ty niezle jestes walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc wypad "se" stąd :D, no raz dwa. juz cie tu nie ma zazdrosna krowo. ilonek lepiej zaciskaj nogi jeszcze na jakiś tydzień i wtedy niech pola wychodzi oczekująca a czemu tesciowa siedziała z małym, zmieniła się troche? rozm ubranek 62 dobre czy za duże u ciebie? ewelina26 mi gin mówił ze wymaz najlepiej robic jak najjpózniej zeby wynik był aktualny asik- tez bym nie pojechała w taką drogę , nie wytrzymałby mój kręgosłup tyle w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... napisalem to co chcialam" Tylko jedna z was pisze w męskiej formie a za chwilę w żeńskiej .... Weźcie się w końcu ogarnijcie kochane , bo jakaś buraczyna z was idiotki robi :-/ A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) A tu burzliwe dyskusje widzę. .... Mam pytanie czy u was w szpitalu jak chodzicie na KTG placicie za nie ? Bo u mnie właśnie się dowiedziałam że jeśli nie jestem po terminie i czuje ruchy wszystko jest ok tylko kontrolnie to place 30zl . No nie powiem że jestem w szoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie słyszałam o tym,żeby za ktg szpital pobierał opłaty.Ja wogóle nie miałam ktg w tej ciąży.A w poprzednich owszem,ale u swojego lekarza.Nie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca ten zagęszczacz daje się także dzieciom karmionym piersią. Jak karmisz butlą to dodajesz do mleka u mnie na 140 ml mleka dodaję jedną miarkę choć na opakowaniu jest napisane aby dosypywać więcej ale strasznie gęste wtedy wychodzi mleko. Dla dziecka karmionego piersią możesz odciągnąć trochę mleka i rozrobić zagęstnik jako papkę a następnie podać łyżeczką do zjedzenia. Jak karmisz układaj dziecko bardziej pionowo a nie na leżąco. Zawsze podnoś do odbicia i potem długo jeszcze noś na ramieniu nawet pół godz i więcej.Karm często małymi ilościami. i do snu układaj wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuśka mikuśka
Kto jeszcze nie spakował torby do spzitala? Produkt, którego nie może zabraknąć... www.sklep.brzuchatki.pl/pl/p/Koszula-do-porodu-i-karmienia-szlafrok-komplet-XXL/85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Ja płaciłam kilka dni temu w szpitalu 20zł za ktg. Wiem, że w przychodni w której jestem nie płaciłabym ale zepsuł im się aparat i muszę jeździć do szpitala. Wiem, że nie paci się jeśli np nie czuje się ruchów dziecka i oni sami zadecydują żeby zrobić ktg. A jeśli ja się sama zgłaszam na ktg to muszę pacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu za ktg się nie płaci. Kurde dziewczyny odchodzi mi czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Gosciu jesli napiszesz prosto z mostu co masz do mojej osoby tutaj, to pisz. Sam/ma uwazasz ze mozesz pisac to co chcesz bo forum jest otwarte i mozna pisac swoje zdanie. Dlatego nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia na igorka np body62sa dobre pajace niektore tez a niektore za duze ale56sa za male juz.do mnie jutro przyjdzie polozna kolo poludnia.gosciu zalosny jestes zazdroscisz bo twoj facet niechce dziecka pewnie i dogryzasz kazdej z nas.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Włoszech koszt każdego ktg 30€ a z wizytą poloznicza 50€ i tak co tydzień. Chyba te czasy darmowego ktg powoli się koncza. Ilonek..zazdroszczę że coś sie zaczyna dziać u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca to super ze dobre, to ja nie dokupuje 56. ilonek i jak to wyglada u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ikonek a masz jeszcze jakieś objawy, coś się dzieje? Ale się najadlam, nie wiem gdzie to zmiescilam, taki mam apetyt tylko bym jadła i jadła. Cały dzień siedzę albo leze nie dam rady chodzić bo mnie tak mały cisnie w dół i kości mnie bola przy chodzeniu jakbym się miała zaraz polamac:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tyg miałam codziennie skurcze, jednego dnia trwały parę godz innego 15 minut, dzisiaj od 11 do 13 przeszło i teraz znowu. Poszłam siku a tam przezroczysta galareta na wkładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×