Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
aha może przynudzam,ale wypróżniam się codziennie po 4-5 razy, a nie jem nawet jogurtów ani jabłek,a kanapki i zwykłe rzeczy,sporo słodyczy:( może to znak,że poród bliski....ja nadal nie spakowana, ale wszystko już mam do szpitala:) - nie mam pościeli dla dziecka,pieluszek tetrowych, grzebienia,nożyczek i termometru Do mam doświadczonych- JAKI MACIE TERMOMETR DLA NOWORODKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest, ze tylko znikne na pol dnia, a Wy piszecie jak szalone :) Iwka, nic nie wiem na temat golenia krocza do cc, tutaj w ogole nie gola. Z jaka kuciapka przyjdziesz, z taka wypisza Cie do chalupy :) Oczekujaca, moj syn nie ulewal, ale ja tak czuwalam, bo mialam hopla na punkcie smierci lozeczkowej. Polozna mnie nastraszyla, ze jak jedno lub oboje rodzice pala (moj maz pali), to zwieksza sie ryzyko i tak mi to jakos utkwilo w glowie, ze calymi nocami wisialam nad Damianem. Kruszynka, a ile Co zostalo do terminu? Szpital to malo przyjemna rzecz, ale coz zrobic. Ilonek, cos mi sie wydaje, ze nie znajdziesz sie w klubie 10 czerwca :) Pewnie na dniach zaczniesz rodzic. U mnie dalej cisza. Sama nie wiem, ile kilometrow dzisiaj zrobilam razem z chlopcami, sprzatalam, pralam i pranie wieszalam, ale dalej nic. Troche sie brzuch stawia. Chyba sie przelamie i dopuszcze dzisiaj meza :) Jak o tym napomknelam to prawie ze stolka spadl z wrazenia. Ale zaraz potem uprzedzil, ze on juz chyba zapomnial jak sie to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka o te obrazanie to nie o Ciebie mi chodzilo tylko jakis gosc chyba wczoraj pisal znow ze nikogo nowego nie przyjmujemy czy cos jakies pretensje ze nie odpisujemy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka sorki ja żle zrozumiałam ;-) mamo3chłop mi zostało 17 dni do porodu termin mi przypada na 13 czerwca coś się dzieje na porodówce,ordynator poleciał na blok porodowy :-( i przyjeli teraz dziewczyne z bólami i plamieniami ale nie porodowymi,dzieje się,jeja ten szpital mnie przeraża! jestem najstarsza na sali heheheh,jutro się odezwe,dobrej nocy mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dzisiaj rozmawiałam z położną i dziecko pewnie na żyłkę uciska i tak się dzieje ... więc zobaczymy co dalej :) Zaraz prysznic i do łożka ... mam nadzieje, że prześpię noc bo zaczyna mnie męczyć ta bezsenność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
albo sobie ubzdurałam,albo mi lżej się oddycha,może brzuch się obniża.Albo to takie oczyszczające powietrze po deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona wez mnie nie zalamuj u mnie tylko rano padalo i dalej czuje ze jest duszno ;/ u Ciebie wiecej co padalo?? ja to z noga tez sie mam nie wiem juz na co ona uciska ale rwa rwą teraz mam noge zesztywnialą rwa przeszla na bok , przod i wnętrze jakby ze stawu wyskoczyla nie moge jej skierowac wogole w bok bol ogromny ;/ jak mi to zostanie po porodzie to nie wyobrazam sobie funkcjonowania ;/, moje stawy sobie poprostu nie radza z ciezarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE tacia (30l)---------------Leoś---------- ur. 02.04.2014 klaudia --------Zuzanna Zenobia ---ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)-----------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)----------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)---------Jaś --------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) --------------Staś------- ur. 23.05.2014 ///////////////////////////////////////////////////////////////////// gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michałek brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka maminia22-(22l)---------03.06-------Michałek esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- --------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic-------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 -----------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
87asik- u mnie wręcz lało,a pozniej miarowy deszcz padał może 30 min. mieszkam na Dojlidach:) dalej schłodzone powietrze,teraz zamknęłam nawet okno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia m widzial wszystko jak rodzi sie jak mnie nacinali.pomagal bo a to wode podawal a to tetno mierzyl jak gin mi noge trzymal bo zle lozko bylo a to on noge trzymal.igor dal nam popalic dopiero zasnal,mi glowa peka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak tak patrze na tabelkę to prawie każda dziewczyna pisze nic dziwnego że mi można nadarzyć z czytaniem, u mnie pogoda nawet spoko trochę się ochłodziło bo była burza, coraz gorzej mi się siedzi i oddycha ale jakoś wytrzymam te 3 tygodnie jedyne czego nie lubię to jak maluch ma czkawkę wkurza mnie to i zawsze tak robi jak idę spać, dziewczynki uważajcie na siebie w tych ostatnich tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Iwka78- mi na zaleceniach do cc napisali ogolić dokładnie wzgórek łonowy. Co do paznokci to sama się zastanawiałam bo mam hybrydowy lakier ale zrobiłam na nogach i rękach delikatny bardzo frencz więc może nie każą mi drapać. Dziewczyny mimo że nie udzielałam się tutaj zbyt często to śledziłam was niemal codziennie i jestem wam niezwykle wdzięczna. Dużo z was nieświadomie mi pomogło pisząc o swoich sprawach jednocześnie dając radę.. Jutro mam cc ale z pewnością będę nadal śledzić forum jak Staś będzie na świecie. Niebawem wszystkie będziemy miały dzieciaki w tym samym wieku więc rady i wspólne przemyślenia z pewnością się przydadzą. Pozdrawiam was wszystkie i myślę że jak wrócę ze szpitala "rozpakowanych" będzie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agu zmyj koniecznie paznokcie u rąk bo po pierwsze sprawdzają zasinienie a po drugie lakier zaburza działanie takiej klamerki chyba do tetna mi kazali zmywać nie miałam cc ale miałam operacje ginekologiczna z zewnatrzoponowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę dziś pierwsza, która się odzywa, ale nie mogę spać. O 2 w nocy obudził mnie ból brzucha i puki co trzyma. Dalej kawałkami odchodzi mi czop. Nigdzie nie dzwonię i nie jadę, bo rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która niedawno rodziła i ją ze szpitala odesłali do domu jak pojechała po odejściu czopa, a urodziła prawie dwa tyg pozniej. Kazali przyjechać jak odejdą wody. Wizytę mam w piątek, ciekawe czy dotrwam? Tak więc dziewczyny nie znacie dnia, ani godziny :) Może się zacząć w każdej chwili. Jestem tego najlepszym przykładem bo do terminu z om mam jeszcze 19 dni. Wątpię żeby to było dziś, ale podejrzewam, że to kwestia tygodnia. Dam znać co u mnie, miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Ilonek- ja obudziłam się ok.4:20, jakoś boli mnie podbrzusze jak na okres.z om mam termin na 22 czerwiec, a ostatnio gin. mówi,że 15 czerwiec,hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mi odchodzą tylko gazy;) -zaraz idę po kanapkę,poserfuję na necie i może zasnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny:)ilonek mi tez tak czop odchodzil i urodzilam tydzien pozniej i jak wody odeszlyu to za pol godz mialam skurcze co5 minut,ja mialam duzo wod bo laly sie okropnie.33ona zapraszam do usypiania igorka jak spac niemozesz:)w noc dal nam tak popalic ze szok.zasnal o23 zjadl125ml mleka i pozniej kopy szly i na spiaco go przebieralam a od5juz po spaniu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokarm odciagnelam i jem sniadaie a on spi.codziennie rano mam takie twarde piersi,wkladam recznik pod koszule i revcznik mokry koszula tez tyle pokarmu a on niemoze zlapac cycka:/wogole kupilam pampersy biale z pampersa1 i sa za male a mam3paczki ich.dada go nie uczula wiec bedziemy uzywac jej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ilonek to może sie zaczeło? każda z nas już jest zmęczona a mi nawet czop nie wyskoczył, wiec pewnie jeszcze ho ho, ale jak pisze ilonek, to pewnie sie stanie nagle, jak sie nie spodziewamy. Ja w nocy leżąc wyzej zakrztusiłam sie 3 razy swoimi wymiocinami, jak spałam! masakra mi sie juz wszystko cofa spowrotem do ust bo zoladek jest całkowicie scisniety, ogólnie miałam okropne mdłości, bo zjadłam grilla wczoraj i chyba takie jedzenie nie jest już dla mnie.Jak chodze mam mocne kłucia w pochwie, ale dzis sprzątanko, wczoraj smigałam caly dzien ale jak widac dziecka to nie ruszyło, moja kolezanka wczoraj urodzila corcie w 37 tygodniu przez cc, i nie jest zadowolona bo w tym szpitalu cewnik jest 3dni (?), czopki na wyproznienie po 12 h od cesarki, okropnosc:/ ewinka dlatego sie zdziwilam ze ty tak szybko doszłas do siebie i juz jestescie w domku z maluszkiem, kurcze jak szpitale mogą się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez krztusiłam się w nocy,dlatego od 18 nic nie jem a i tak sie zdarzy ze mi sie cofnie.W nocy ciezko mi sie przewracac z boku na bok,musze trzymac brzuch bo leci mi na boki.Jestem niewyspana,brzuch mnie bolał i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka ja wczoraj jadłam o 19, tak tez sie staram nie jesc a chodze spać koło 12 także, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata zauważyłam, że od paru dni nie mam zgagi. Podejrzewam, że to dlatego, że brzuch się opuścił, ale mi samej jakoś ciężko to stwierdzić. Moja mała bardzo r/u/ch/li/wa chyba wie, że coś się szykuję :) Z jednej strony staram się oszczędzać bo chciałabym, żeby jeszcze trochę posiedziała. A z drugiej myślę co tu jeszcze zrobić przed porodem. Wczoraj ubraliśmy łóżeczko, dziś oddam dywany do prania a mąż wykąpie psa. Na razie nic mnie nie boli więc kładę się i będę odsypiać noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mnie w nocy brzuch bolał jak na okres, ciągle się budziłam. o 8 wstałam i tez mnie rozbolał, odrazu zachciało mi się do łazienki tak jak przy okresie, w tym czasie stwardniał 2 razy. czop na miejscu. ale szczerze mówiac rano myślałam ze to juz bo tak mnie brzuch bolał że musiałam kręcic biodrami, no ale przeszło. zaraz wezmę sobie prysznic na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek a moj chłop mi mowi, ze mam strasznie nisko ten brzuch, jak stoje mi wisi a mimo to mam zgage okrutną,ale jak Ci idzie czop to juz niedługo, też się umęczyłaś w tej ciąży to życze Ci zebyś niebawem urodziła córeczke. Ja już ładuje odkurzacz i biore sie za porządki. Co do paznokci ja juz zmazałam i tylko pomalowałam na bezbarwny.Zaczynają mnie boleć dziąsła, zeby mi po porodzie zęby nie wypadły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A mi jakoś dziwnie bo jem o 20 kolację ( specjalnie bo w nocy jestem głodna ) a około 23 w brzuchu mi burczy i jak nie zjem to noc mam nie przespaną :/ i nie wiem o co kaman ... ?! Wczoraj jak byliśmy w sklepie to ledwo co chodziłam bo tak noga mnie boli a w łóżku to ledwo co mogłam się obrócić z boku na bok :/ ale na szczęście raz w nocy siku i się wyspałam :) Ilonek to super , że coś zaczyna się dziać :D Wczoraj z m się zastanawialiśmy czy Kuba będzie Majowy czy już Czerwcowy :D ale mąż stwierdził, że chyba czerwcowy :P a dzisiaj kazał czekać Kubowi jak On już będzie na wolnym hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej oczekująca- też się obawiam,że muszę sobie skombinować laktator.a chciałabym go uniknąć.Dobrze,że Igor je i robi kuupy-tak ma być.To,że dzieci płaczą, to norma,gorzej,że serce pęka i nie wiemy co zrobić,żeby uspokoić. -a mi się lepiej oddycha, i odpukać od kilku dni nie mam zgagi, jedynie co to mi niedobrze po godz. 17ej dzień w dzień,ale to prawie całą ciążę.Jem najpózniej do 19:00, czasami 20:00 boję się zgagi:( -Esmi- ja teraz też cały czas głodna jak wilkołak, mimo,że mnie mdli, to zjem- chwilę mi dobrze, pozniej mdli,i tak w koło Macieju. -Agata- ja nawet jak nie w ciąży to jak zjem grilla- nawet chudą karkówkę,warzywa,cokolwiek- a juz nie daj Boże wypiję alkohol- to na następny dzień mam fontanny na 2 dziurki.Cudowne oczyszczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze do tego grilla zjadłam wcześniej tort o smaku gumy balonowej bo to urodziny chrześniaka były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kupiłam biustonosz, za całe 5 zł, czarny w Auchan,wiem,ze chiński i badziewny,ale podtrzymujący i miseczki ma od połowy do sutków z takiej jakby miękkiej ala koronki,że dobrze będzie odsłonić-uchylić pierś do karmienia.Nie żal mi na taki biustonosz:) -codziennie z sutków delikatnie wyciskam takie żółte kuleczki-to chyba zeschnięta siara, to mi się codziennie produkuje już jakiś czas, a teraz codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam jeszcze dodać, że jak wczoraj rozmawiałam z położną to powiedziała, żeby unikać żółtego sera bo jest tłusty i na pierwsze tygodnie unikać :) tak samo jak serków homogenizowanych ... każdy ma inne podejście po prostu przez pierwsze tygodnie lekko strawnie jeść a później dodawać każdy składnik osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja tez w sobotę jadłam tort:) imieninowy,pyszny był -ser żółty to moja miłość od zawsze....do tego stopnia,że mam 1kg w plastrach hermetycznie zamkniętych w lodówce,ja wysoka jestem i muszę dużo jeść- ma wapń- to budulec moich kości- podświadomie chyba szaleję za serem, bo te mleko to wiecie- myślę,że nie ma wartości,owszem piję,ale to nie te co kiedyś na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×