Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Sisilka
Kruszynka przykro mi że jesteś w szpitalu. Ale dobrze że pod profesjonalną opieką. A gościem się nie przejmuj, dziwne bo mnie też się czepił. Flavia przepraszam zapomniałam że ty nadal masz się oszczędzać, kurcze z tym ciśnieniem...... Oczekująca koleżanki mi mówiły że dady są mało chłonne, czy to prawda? Ja kupiłam jedną paczkę pampersa 1. Odkupiłam od dziewczyny z olx.pl za 35zł. Dziewczyny tyle piszecie o odejściu wód, że już zwariowałam ;) Czy po odejściu wód trzeba natychmiast jechać do szpitala, czy czekać na spokojnie w domu do tych regularnych skurczy? Widzę że nie jestem dzisiaj sama z tą bezsennością. Ja wstałam o 2 na siusiu, a o 3 już nie mogłam zasnąć. Potem m wrócił z pracy więc chwilę pogadaliśmy a ja się przewracałam (jeśli można to tak nazwać :D ) na łóżku. Teraz szykuję się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie czyści ... jakaś biegunka mnie złapała dzisiaj już dwa razy ... może mój organizm się szykuje do czegoś ? i dzidzia strasznie się kręci :P , że aż na dole mnie nieźle zabolało :D A i znów jestem głodna normalnie jakaś masakra .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie ser żółty... :) co do odejścia wód położna mówiła, zeby maks do 2 godzin znaleść się w szpitalu, ale z tego co wiem to co położna to różne zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wody są normalnego koloru to ogarnąc się i jechac tak zeby ok 2 godzi po odejsciu wód byc juz szpialu. jesli wody zielone to natychmiast jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Agata i Flavia dziękuję za odpowiedzi :) dwie godziny to doszłabym ze dwa razy na pieszo ;) Ja już wykąpana, pozostało się w coś wcisnąć. Ale już mam dość kombinowania stroju, u mnie pochmurno i chłodno. Na tyłek naciągnę dresy i bluzę i też będzie piknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny cierpie nie wiem co sie dzieje z ta noga tak zesztywniala trace czucie jestem zalamana prady chodza nie moge ani podwinac nogi ani odgiac w bok nic jak ja bede przec ? jak ja wogole wejde na fotel nie chce myslec mam dola .... :( esmi moze cos sie szykuje juz czas w sumie co do nabialu to karmiac trzeva uwazac wiadomo i obserowwac w razie jakis epizodow kolek i wysypki to w pierwszej kolejnosci wini sie nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powinnam uczyć się bo w weekend mam dwa kolokwia i najśmieszniejsze jest to że nawet nie mam pojęcia czy na Nich będę :P z jednej strony bym chciała napisać i mieć spokój ale różnie to bywa i z MOIM SZCZĘŚCIEM ;D wszystko się skomplikuje :D ale zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część nie pisalam nigdy ale czytam was dziewczyny poradzcie mi cos. Jestem w ciąży z trzecim dzieckiem 39,3tc średnie dziecko urodzilam w domu bo w ogóle nie czulam skurczy w nocy odeszly mi wody i po 15 min mialam juz synka urodzilam sama bez nikogo później mnie karetka zabrala. Wczoraj by lam u gin. Szyjka calkiem zgladzona rozwarcie na 5cm na kg skurcze 80-90 ale ja nic nie czuje nie chce w domu znowu urodzić ze szpitala mnie odeslali bo nic się nie dzieje to co ja mam robić poradzcie mi cos. Zaniepokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nerwa jak musze sobie szykowac ubranie. najgorzej z bluzkami, nie miesci mi się brzuch w żadną i co ja poradzę. sisilka zakładaj te dresy i już, ja tez juz chodzę w jednych spodniach takich alladynkach esmi- u mnie podobnie, 2 razy juz mnie pogoniło na kibel Ja mam takie dziwne przeczuje ze zacznę dziś rodzic, nie wiem czemu tak myślę, jestem taka podminowana niespokojna, co raz to zaczyna mnei bolec brzuch i mam takie uczucie jakby mi się ciągle chciało kupe. moja mama mówiła ze też tak miała. jutro kończę 39tc. powiedziałam męzowi ze boli mnei brzuch jak na okres, a on już panikuje i ciągle się dopytuje czy przyszło, tak jakby miał nadzieje ze przejdzie i nie będziemy musieli tego przechodzic:D boi sie. wczoraj pił tą warkę bezalkoholową heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ja bym poszla na izbe i powiedziala jak bylo ostatnio jak lekarz cie nie przyjmie zarzadaj tego na pismie ze nie widzi podstaw badz stanowcza a najlepiej idz z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona dziwna sprawa, a daleko masz do szpitala? ja bym na twoim miejscu opowiedziała w szpitalu tą sytuacje i poprosiła o zostawienie na obserwacje chociaz. wiecie ja tez się obawiam ze nie bedę czuc skurczów, moja szwagierka tak miała, tylko brzuch jej lekko twardniał a na ktg wyszły mega skurcze. lekarz mówi "pani juz rodzi" a ona jak to przecież ja nic nie czuje asik- moja mama jak była ze mną w ciązy to tak jej odjeło nogę, bała się ze czucie juz jej nie wróci, po porodzie wrociło do normy, a narazie musisz się przemęczyc nic innego nie pozostało. zyła ucisnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze nie dam rady przec z ta noga :( jeju ja mam dosc dziewczyny u was juz blizej jak dalej ja mam jeszcze 16 dni do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona jestes obrzydliwa: cały czas piszesz o pierdzeniu, że cały dzień robisz 5-6 kup... no ileż można to czytać!! no kogo to obchodzi? Wszyscy wiedzą, że jesteś wysoka i chuda i mylą cie z facetem i że poroniłaś kiedyś "nie ze swojej winy" No litości ileż można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak zrobię mówi lam ze poprzednie dziecko urodzilam w domu to polozna odpowiedzialna glupio to teraz pani w lek ramówce lozysko przyniesie.zaniepokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik przeciez u ciebie tez bliżej niż dalej:D jestes tylko tydzień po mnie. a co to jest tydzień. teraz to leci jak z bicza strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia wszystko możliwe , że u Ciebie dziś może już się rozpocząć :P A ja dzisiaj ubrałam się w tuniczkę i sobie chodzę po domku :P i jest dobrze, zaraz chyba się położę i poleżę. Kompletnie nie mam pomysłu na obiad chyba rosół zrobię bo wczoraj gotowałam makaron i nie chce aby się zmarnował ;) Moja mama wychodzi prawdopodobnie w piątek ze szpitala i szczerze mówiąc nic takiego nie zrobili , parę badań co nic nie wykazało tylko, że w kręgosłupie coś uciska i przez to głowa boli oraz szyja ... oczywiście dostanie SKIEROWANIE DO NEUROLOGA jakby nie mogli tego w szpitalu zrobić - masakra jakaś ... ta nasza służba zdrowia heh ... ale powiedziałam dla Niej aby lekarz dał zwolnienie na 2 tygodnie i żeby w domu odpoczywała bo jednakże musi nadal odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swojego szpitala mam 1km ale chyba po jadę wieczorem do większego miasta 60km i tam sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest na tym swiecie gosciu nie daj sie i tyle jesli masz jakiegos czuja ze to juz to porpostu siedz na porodowce i czekaj bo nic tu innego nie wymyslimy :) Flavia zaraz znowu ktos napisze ze mam paranoje , ale spanikowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi mialam problemy z zawrotami glowy ogolnie przez ucisk w kregoslupie szyjnym maz tez z boilami i dretwieniem reki glowy itp po wypadku , kup mamie żenszen ginko bilobil niech lyka min 3mc naoparwde pomaga tam na przeplywy w tetnicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upał, jade na wieś pochodzić.Asik może ustąpi? mnie ta rwa tak okropnie bolała i też miałam myśli jak ja urodze? na fotel mi ginekolog pomagał się wdrapać ale jakoś na szczęscie ustąpiło. Flavia moze Twoja przypuszczenia się spęłnią, mi mama mówiła ze w dzien porodu źle sie poczuła, dziwnie bardzo i czula ze Ty jeszcze masz szkołe na głowie, podziwiam :) 33ona też mam takie coś z cycka, ale one sa tak male ze nie wiem czy jakies mleko z nich wydusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde coś mi ucieło:P dziwnie sie poczuła i urodzila w ten dzien, a to o szkole było do Esmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko mi rwa ustapila po miesiacu na ok tydzien i teraz mam ale zupelnie cos innego na pewno zwiazane z rwa i uciskiem ake obejmuje inne czesci nogi inny bol itp asik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia miałam podobnie ale ulgę miałam na tydzień a teraz znowu chodzę jak kaleka ... Po nocy jest dobrze ale popołudniu to juz nie ciekawie :/ musisz duzo wypoczywać :P tak ostatni semestr ale wiem ze bronie sie w październiku bo sie nie wyrobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Dziewczyny jak to jest jak na zapisie ktg od ilu zaczyna się skurcz ? Bo już nie pamiętam a wczoraj na zapisie miałam tak mi się wydaje że aż jeden bo było powyżej 60 i faktycznie czułam brzuch twardy i lekki ból i po ktg to samo uczucie co godzinę z zegarkiem w ręku ale jak usnelam o 23 nic nie czułam. Mam 6 dni do terminu dzisiaj w końcu na wizytę idę do gina na 21:00 :/ wcisnela mnie położna bo teraz wolne terminy do mojego gina sa na lipiec no w szoku byłam :oteraz mam jjakąś obsesję bo jak wstaje za każdym razem myślę czy wody mi odejdą ;) choć wątpię bo z pierwszym mi przebijali bo same nie chciały. Za to bardzo duże uplawy mam Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ze dady sa ok jak narazie i ladnie wchlaniaja.uzywamy dwojek bo nawet polozna byla i mowila ze 1sa za male i mam3paczki bialego pampersa na darmo kupione:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu tyle do czytania :-) Widze, ze u Was duzo sie dzieje, a u mnie dalej cisza. Wczoraj wieczorem byl sex, chyba, bo w sumie to wiecej sie usmialismy niz cokolwiek innego :-D Na razie zero efektow. Ja na szczescie nie mam rwy, a bardzo sie tego balam, bo przy Alku prawie nie moglam chodzic. Za to zaczyna mnie zbierac przeziebienie, gardlo boli, kicham I psikam, a dodatkowo moja paradontoza znowu sie odzywa. Mam odsloniete dwie szyjki zebowe I boli, nawet jak owoce jem. Nie wiem, czy moge plukac tym, co zawsze, bo jest w tym alkohol. MAMOKUBUSIA I MiCHASIA - odezwij sie!!! AAAJ cos cichutko siedzi, moze rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca to ja korzystając z twoich rad nie zakupuje 1, mam narazie 2 zobaczymy powinny byc dobre. a dużo ci ciuszków idzei na przebieraniem ile razy dziennie przebierasz malego? Maminia- ja ci ze skurczami nie pomogę. tez bym chciala zeby wody odeszły i wtedy to juz mus rodzic, bo tak się czeka na te skurcze, a ja nie wiem czy to to, czy nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Hej! Nie wiem czy mnie pamietacie, pisałam tutaj kiedyś, teraz się nie odzywałam, ale czytam was ciągle i ciągle :) JA mam termin na 13 czerwca z miesiączki, na 9 z prenatalnego. Póki co CZASAMI mam bóle takie jak na okres i w sumie to wszystko. Nie mam skurczy, nie napina mi się brzuch, czop nie odszedł, nie wiem czy to dobrze, przepowiadające skurcze mogłyby się pojawić... Częściej chodzę na ubikację, co chwilę coś jem, aż mnie to przeraża bo tylko bym jadła ;/ Poród coraz bliżej, będe rodzić normalnie, boję się ale z drugiej strony wyczekuję kiedy się coś zacznie :) a tu nic :P Mam jeszcze czas wiem :) Zazdroszczę tym które są już po :) Gratulacje dziewczyny ! Ciekawe która będzie następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
a czy takie bóle jak na okres to jest skurcz czy poprostu w środku się wszystko rozciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia wczoraj np wszystko mial czyste dopiero po kapieli mu zmienilam,a dzisiaj to od6rano karmilam zmienialam pieluchy odciagalam mleko i zasikal sie caly przy zmianie pieluszki.polozna przyszla wczesniej a ja w pizamie zalana mlekiem masakra,dobrze ze m przyszedl to ja sie przebralam chociaz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×