Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

A ja już zjadłam obiad , porobiłam prania, byłam na spacerze :) odebrałam paczkę :) nakarmiłam Kubę i jakoś spać nie chce a ja chętnie bym poleżała a tu dupka. Czkawkę mam kurde jak ja tego nie lubię :/ nie ma co się przejmować się gościem pogada pogada i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamowa i pszczółka 13 jakie badania i testy alergiczne robicie dla dzieci? My jesteśmy na Nutramigenie i się zastanawiam czy mogę zrobić takie testy małemu ale nie wiem co mówić lekarzowi bo u nas również śluz i krew w stolcu była ale żadnych badań nie mieliśmy nawet morfologi. Czy jeszcze jakieś objawy miały Wasze dzieci oprócz kupek że to Wam stwierdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu porobiło :/ aż się pisać nie chce... Asik mam nadzieję że żartowałas z tym nie pisaniem tu? :/ Sabma zazdroszcze pogody u mnie szaro wychodzić sie nie chce.. Agata i co w taki dzień jak dziś robisz? Idziesz do mamy? W sumie nie pada ale pogoda na spacer wymarzona to to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek skoro dr tak radzi to pewnie wie co mówi... Dobrze że przynajmniej nic ją nie boli tylko dlaczego wyniki idą w dół :/ trzymam kciuki żeby było lepiej :* Dziewczyny piszcie żeby zatrzeć niesmak tych porannych akcji :/ U nas bioderka ok nie trzeba już więcej kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bez jaj nie dajmy się w jajo się robić ! ja piję kawkę z expresu bo normalnie spac się chce Kuba śpi a ja nie mogę ehhh :P Mamy już pościel Kubusia normalnie cudeńko :) jetem mega zadowolona :) ja zaczynam dodawać Lenor sensitive po całym mieszkaniu pachnie ładnie :D do kiedy będziecie prać proszkiem dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
nie komentuje tej zenujacej sytuacji...brzuchatka pewnie siedzialabym w domu ale chyba pojade, adas jeczy ciagle, nie wiem co sie stalo, byl grzeczny a teraz nie spi nic, placze bo spiacy, juz mialam raz taka sytuacje i przeszlo mu potem, hehe on sam nie wie o co jeczy bo czasem smieje sie i placze w tym samym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zrobiony,a my po szczepieniu,gładko poszło następne dopiero w grudniu. Moja waży 6100,a ostatnio było5700 więc nie dużo. Wygląda nagrubaska . Dzikidzik 3kg szybko zrzucisz :-) Asik nie spotkałam się nigdzie w sklepie z gołębiem,ale mam wujka który hoduje gołębie i jak będzie miał młode to mi da:-) polecam super mięso. Fionek nam taki rosolek rodzice i dziadki dawały jak byliśmy tacy mali,ale jak macie kogoś znajomego kto ma gołębie to spróbujcie. Gość martyna moja może z 5 nocy przesłała,ona chyba wiecznie będzie wstawać:-) Flavia moja strasznie siorbie i mlaska jak je:-) zasysa z lyzeczki :-) Ewinka co za nerwy,czekolady troszkę:-) Kruszynka mam nadzieję że to gość a nie ty,odezwie się! Asik nie daj się sprowokować,dziewczyny trzeba to lekceważyć bo robią nas w konia,odezwijcie się no,co będzie bez was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Moj tato ma golebie i u mnie kazdy rosol praktycznie jest na tym:-P mieso je slst dobre dla dzieci szczegolnie alergikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
kasia,przyznaje się do tego że pisałam jako gosć do flavi j jej nie lubie i ona mnie i niewyzywałam ani asik ani nikogo innego więcej,dziewczyny mnie niemają na fb usunełam wszystko bo uznałam że tak bedzie lepiej dla nich i dla mnie,zgadzam sięr również z tym że to ja założyłam forum mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014 ale tam nikogo z was nie obrażano,jedna dziewczyna tylko napisała odnośnie krągu zmieniałam nicki tam i się wydało sylwus13,pszczólka13 zmyliłam tam dziewczyny po to by pisały na luzie a gdyby wiedziały że jestem na 2 forach to wiadomo... mimo wszystko i tak się czuje podle,dziewczyny na czerwcowych miałam wrazenie zignorowanej więc poszłam tam,kończe bo nie ma sensu już nic więcej pisać,zapomnijcie najlepiej o kruszynka33 i tyle i jeszcze jedno samba ja jestem bdb mamą dla swojego dziecka,niemożesz mnie oceniać po tej sytuacji jak podchodze do dziecka,kasia trzymaj się ja napisałam kogo z was lubiłam i szanowałam to tyle naprawde już nic więcej nie bede pisała ,i nastepni przyszli goście to niebede ja,możecie mnie zbesztać ....kasuje już z wyszukiwarki te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, no bez jaj! Co sie bedziesz przejmowac jakims zakichanym gowniarzem! Bo ja nie wierze, ze takimi wpisami zajmuje sie dorosla osoba! Wracaj tu zaraz, moze faktycznie przeniesmy sie na to prywatne forum! Kruszynka, jesli to Ty faktycznie pisalas, to masz racje, ze nie powinnas nas wiecej odwiedzac. Ja bardzo przepraszam, nigdy wczesniej nie wtracalam sie w jakies slowne przepychanki pomiedzy Toba a innymi dziewczynami, ale to co Ty wyprawiasz jest chore. Dziewczyno, dorosla kobieta, matka dzieciom, a zachowuje sie jak dziecko z podstawowki. Jakies zmienianie nickow, pisane z goscia - Ty chyba nie masz prawdziwych problemow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Kruszynka szkoda ze tak wyszło mogłam normalnie pisać a skoro nie lubisz flavi to lekceważyć. Ją też nie zawsze otrzymam odpowiedź. No ale trudno trochę jednak z nami byłaś i nie musialas jej obrazac. No ale chociaż mialas odwagę się przyznać, ale i tak jesten zaskoczona ze to ty.Oby było ci lepiej na tamtym firum. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Jesteście dziewczyny jeszcze?? Czy wasze dzieci jeżdżą juz w spacerowce? oczywiście na pollezaco. Bo mój do tej pory jeździ w foteliku ale mam wrażenie ze juz mu ciasno. A w gondoli nie ma mowy by jezdzil bo ryk jak bym mu jakas krzywdę robila heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Jakos zawsze wiedzialam ze kruszynka jest ta osoba za duzo wpadek miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ja do ostatniej chwili miałam nadzieje,ze to jednak gość się podszywa ale okazało się,ze nie:( Tak w skrócie to byliśmy dzisiaj u pediatry,nie zdążyłam do dentystki bo mały płakał musiałam zostać i odlozylam wizytę na szczepienie. Mamo3 pytałam się i jest u nas juz ten lek wprowadzony ale pieniądze będą na niego dopiero w przyszłym. Podobno najpierw mi będą robić biopsję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj się tu dzieje.... Ze też ludzie mają takie pomysły... Dziewczyny piszcie, tak lubię was czytać... A swoją drogą jak to mówią najciemniej pod latarnią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co trzeba mieć w głowie żeby w takie rzeczy się bawić aaaaach,asik a Ty wracaj,ja na tym forum głównie dlatego zaczęłam pisać bo Ty asik zawsze coś doradzisz itd reszta dziewczyn zresztą też,a ta kruszynka to ma chyba schizofrenie jakąś,normalnie żal mi dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajmy spokój już ;-) napewno każda z nas też chociaż raz pisała z gościa żeby nie było kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajmy spokój już ;-) napewno każda z nas też chociaż raz pisała z gościa żeby nie było kłótni a mamy też inne zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Dorosle kobiety. Matki. A bawia sie w takie zabawy. Az zal... zadko tubpisze ale to jest przykre. Jesli juz nie bedziecie tu pisac to zycze powodzenia dziewczyny. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×