Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Początekczerwca- ja nie znam płci więc nazwalismy nasze dziecko grubaskiem :p A wzięło sie to stad ze na jednym z usg lekarz tak przybliżył to dziecko ze wyglądało jak taka gruba kulka he he Jak poznamy płeć to wtedy zaczniemy mowić po imieniu. :) Dziewczyny...mialyscie przeczucia co do płci dziecka? ja od początku myśle ze to chłopak. Zobaczymy za m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
Ja mam do dzisiaj przeczucia, ze będzie dziewczynka i w ogóle.. A tu na sto procent będzie chłop, bo jak to pani doktor nazwała 'gwizdeczek' ma spory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chłopczyk będzie się nazywał Damian. A dla dziewczynki jeszcze nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przeczucie, że chłopak i lekarz w 12 tyg powiedział, że raczej chłopak. Ale jeszcze się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Wiek 22 lata. 14 tydzien ciazy. Dziecko pierwsze, termin 21 czerwiec. Plec: chlopczyk. I chyba damy mu n aimie Mikolaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Wkradł się błąd co do mojego wieku. Zostałam odmłodzona :) nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------28--------------1----------29.05 ------------ dziewczynka(?) Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06- --- ---------------nieznana Początekczerca-----18-------------1-------------28.05/30 .05--------chłopczyk esmi90 ----------------23 --------------1 ----------04.06. ------------- nieznana Majaaa85 ------------28--------------1 ----------20.06. ------------- chłopczyk (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek- mi lekarz w 12 tyg powiedział ze na 10% chłopiec ale w 100% będzie pewien dopiero w 20 tyg. Juz nie moge sie doczekac :) W sumie to myśle ze będzie syn a oglądam rozowe życzy ha ha :p Kupujcie juz jakieś rzeczy dla dziecka? macie juz upatrzone wózki? Na mnie mama krzyczy ze sie nie kupuje przed porodem ale ja nie jestem przesądna! Co ma byc to będzie :) Moje koleżanki juz od 1 m-ca zaczęły kupować! ja poczekam aż poznam płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerwca
O matko matko ! Pisze z telefonu i nawet nie zwracam uwagi jakie robię literowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerwca
Ja niby wszystko będę mieć, ale nie mogę sie doczekać zakupów. Nie wiem co, ale będę kupować, to musi byc na prawdę blogie uczucie. W tym roku nawet chyba odpuscimy sobie sylwestra zeby troszkę zaoszczędzić na jakieś rzeczy dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mam badanie połówkowe na 15.01. umówione, któraś chyba ma wcześniej nie? :) gość85 Ty na kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja wiem że dostaniemy łóżeczko i na dzień dzisiejszy to tyle :) ale siostra mężą urodzi w styczniu to może od niej coś dostaniemy ale nie nastawiam sie ;) po nowym roku wyrusam na zakupy myślę że płeć już będziemy znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas było tak ,że w wieku 24 lat poznałam mojego męża.W wieku 26 wyszłam za mąż.Jak miałam niecałe 27 urodziłam pierwszego syna.A jak 29 to drugiego.A trzecia ciąża trochę nas zaskoczyła,bo narazie nie planowałam.Ale zawsze brałam taka możliwość ,że może się przytrafić.Nasze trzecie dziecko zostało poczęte w górach w pięknym miejscu.A co do płci to przy pierwszym byłam pewna ,że będzie chłopczyk przy drugim stawiałam na dziewczynkę a urodził się chłopczyk.A trzecie nie mam pojęcia.Jest mi to chyba obojętne byle było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy dla dziewczynki imie lenka a dla chlopca to mi sie podoba oliwier maksymilian a mezowi nie wiec jak bedzie chlopiec to trzeba bedzie wybrac:)dzis czulam takie laskotanie w brzuchu i to napinanie .juz pojutrze wizyta boje sie ze cos nietak jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacerta- u nas tez w pięknym miejscu, bo w dworku na weselu :p maksymalne metoty zabezpieczenia, a i tak zdarzył sie mały cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego miało by być coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Zapomnialam sie podpisac, to bylam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Ja tez nie bo dwa lata leczylam sie Na tachycardie search i zakonczylam ja w tym Romulus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Serca * w tym roku* Wkurza mnie , ze poprawia mi slowa w iphonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja mam połówkowe 8 stycznia, Ja mam 24 lata i o dziecko sie nie staraliśmy, wpadliśmy, taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) a ja chyba zadzwonię do swojej przychodni czy nie ma możliwości w sobotę aby iść na wizytę. Bo szczerze mówiąc w styczniu kiedy ja będę na wizycie to już 20 tydzień. Od wczoraj mam większy śluz ... nie wiem czy normalne. Ogólnie dobrze się czuję :) Jak piszecie o imionach i że niektóre już wiedzą o płci to już ja też bym chciała wiedzieć :):):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Brzuchatka ja mam połówkowe 13.01 czyli 2 dni przed Tobą :) Badanie mam rano to po południu napisze co i jak. Dziś mnie brzuch boli i nie wiem czy to dlatego ,ze wczoraj duzo zjadłam czy cos sie dzieje. Oczekująca wszystko będzie dobrze. Jak czujesz ruchy dziecka to jest ok :) Ja niestety jeszcze nie czuje i tez ciągle jestem w strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hej dziewczyny :) agata no to zdsz relacje z badania :D a gdzie robisz? esmi ja też zazdroszcze dziewczynom które już znają płeć ja się dowiem najwcześniej 30.12. :( ejj wiecie co śnił mi się dziś poród! co prawda jakieś takie urywki tylko ale i tak była masakra hehehhe chyba za dużo o tym myśle! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość 85 noo to koniecznie napisz ;) bede wiedziałą czego się spodziewać i ewentualnie o co pytać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ja robie w szpitalu w Angelius w Katowicach , oni mają podpisaną umowę z nfz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie bo wczoraj poznym wieczorem dziwnie bolala mnie macica.dzis ruchuw nieczuje moze pozniej.mi sie snilo usg i pytam lekarza czy dziewczynka a on ze chlopiec.juz czlowiek wariuje.ja jutro wizyta dopiero kolo16,chyba ze znowu zacznie bolec to jutro rano pojade na usg zeby sprawdzil.gosc85to u nas kolejkny tydzien sie bedzie zaczynac:)my staralismmy sie o dziecko od listopada a dopiero sie udalo w sierpniu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
właśnie się zastanawiałam czy tam nie robić a nie wiesz jakie mają terminy? z jakim wyprzedeniem się umawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dobrze kojarzę że połówkowe są droższe niż pierwsze badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×