Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Moja gin to zaluje zwolnien dlatego tez zaczne chodzic prywatnieja jakbym miala core to wyprawka od szwagierki pewnie by byla ale zeby to tak bylo to juz ode mnie nie zaleZna ta plec moze jutro cos sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meza brat maja po dziecku wszystko i trzymaja chociaz dzieci nieplanuja,ale nielicze ze dostaniemy od nich jakies ubranka .my siee zastanowimy nad wozkiem wlasnie te3w1sa lekkie bardzo i sliczne.my wszystko bedziemy kupowac dla dziecka.jak poznam plec to kupie jakis kocyk albo spioszki tylko ciekawe kiedy sie dowiem:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
dostałam go od szwagierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca na twoim etapie ciazy to juz powinnas w sumie znac pamietam jak wyszlas ze szpitala to pisalas ze lekarz na nast wizycie bedzie szukal plci a tu dalej nic hehe az sama ciekawa jestem bo podobnie ciezko znosisz ciaze jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata patrzylam ten bolder ale ja drobna i troche za ciezki dla mnie szukam w miare lekkuego zwinnego zeby latwo sie do auta skladal ale one zazwyczaj maja male kolka przednie i to jest troche problemowr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja nie jestem przesądna i kupiłam już pare pajacyków i kaftaników. Na prawdziwe zakupy ( duze) wybiorę się koło marca. Wózków jest pełno totalny zawrót głowy. Ja również jestem za modelem 3in1. Oczekująca ty w piątek masz wizytę? Napisz co i jak. Łóżeczko mamy drewniane po męża chrześniaku (6 lat) tylko musimy kupić materac nowy. I tak sie zastanawiam czy łóżeczko drewniane czy turystyczne? O jakim wy myślicie? Bo turystyczne to składam i wynoszę na plac i dzieck ośpi na powietrzu. Sama nie wiem. Pewnie bedziemy mieć dużo takich rozterek :)Ale to przyjemne rozterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie i na ostatnim usg widzial co jest tylko niechcial powiedziec bo woli byc pewien,a ostatnie usg mialam w 12t a teraz juz17a od czwartku 18sie zacznie.mnie tez wlasnie to ciekawi.moja mama inaczej znosila ciaze i same dziewczyny a ciotka tak jak ja i ma dwoch chlopakow.poprosze go o usg w poniedzialek bo tak to w 22tc mi polowkowe zrobi.a ty asik jak obstawiasz co bedziesz miec?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 ja mam w piatek wizyte dam znac co lekarz powie.ja mysle nad drewnianym lozeczkiem.moi rodzice maja lozeczko tlko takie duze wiec jak dziecko bedzie wieksze to najwyzej od nich wezme:)ja chcialam kupic juz kiedys spiochy ale siostra moja zebym niekupowala i sie rozmyslilam.mi rodzice obiecali dac na wozek i cyba kupimy3w1 teraz sa u mnie promocje bo za1000zl mozna kupic a mam2upatrzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi sie marzy białe drewniane łóżeczko, białe, bo mam białą sypialnie, ale ogólnie lubie biały kolor, w ikei są ładnę i niedrogie. Jeśli chodzi o turystyczne, to jest pare minusów, brudzą się szybko bo są z materiału i materacyki są nieprzystosowane do takich noworodków, są za twarde, ale chyba można wymienić i dokupić swój? napewno to duża wygoda takie łóżeczko, ale jednak u mnie wygrywa drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez patrzylam biale w ikei bede musiala do wawki skoczyc oczekujaca ja juz sama nie wiem myslalam ze cora a teraz im blizej to mysle ze syn jutro moze sie okaze a w piatek ci bedzie robil usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik niestety nie pamiętam imienia i nazwiska jak będę w domku to napiszę ;-) Ja jeszcze nad ciuszkami nie myślałam, ale bratowa zdeklarowała, że ciuszki odda dla mnie jeżeli będzie to synuś a jak dziewczynka to nic babcie na pewno będą kupowały ciuszki ;-) dostaniemy jeszcze fotelik samochodowy i chyba wózek ale nie jestem pewna ;-) wszystko z czasem. Bardziej po nowym roku przełom marca będę już urządzać pokoik dla dziecka jeszcze w tym roku czeka nas przeprowadzka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę o białym drewnianym łóżeczku bo w tym pokoiku co będzie dla dzidziusia mamy białą szafę i będzie pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam powiem ze tak przezywam jutrzejsze usg a raczej mozliwosc poznanua plci ze sni mi sie to po nocach czliwiek czeka tyle a pozniej chwila na usg i juz wsxystko sie wie, jak jutronic sie nie dowiem to chyba sie rozczaruje czy tylko ja jestem taka niecierpliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 20 go ale nie będę miała usg lekarz mi zapowiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06-------------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06-------------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06---- ---------------nieznana Początekczerca-----18-------------1-------------28.05/30.05--------chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
Wychodzi na to, ze jestem najmłodsza, rodze tez wcześnie od niektórych z Was :) Co do wyprawki to nic nie musze kupować, bo lozeczko mam od teściowej z materacem, wózek 3w1 za drobna opłata od szwagierki, ciuchy dla dziecka bd mieć na bieżąco (ma dwoch synów 2 i 3 latka) wiec nawet dla swojej bratowej wiozlam ciuchy w reklamówkach :) mieszkac tez mam gdzie. Co do tesciowej to jest bardzo mila, wypytuje jak sie czuje i w ogóle. LO koncze w maju wiec tez pomysle o studiach :) Tylko te ciagle bole mnie drecza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik wlasnie w piatek niebede miec usg tylko jak cos w poniedzialek.ciekawe czy dzidzius zechce pokazac kim jest:)u mnie wlasnie duzo osob obstawia chlopaka a maz aby dziewczynke.co do lozeczka my mamy sypialnie wenge ciemna wiec chcemy takie lozeczko.a pokoj dziecku zrobimy za jakies3lata bo trzeba meble wymienic lozko sciany a narazie pokoj jest rozowy:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca to faktycznie najmlodsza jestes:)moze razem bedziemy robic bo z ostatniej@mam na1czerwca a z ostatniego usg na27maja.to w maju mature zdajesz?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ---------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06- --- ---------------nieznana Początekczerca-----18-------------1-------------28.05/30 .05--------chłopczyk esmi90 ----------------23 --------------1 ----------04.06. ------------- nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro wizytę.Już się stresuje.I przez te nerwy zawsze mam w gabinecie wysokie ciśnienie.Ale pewnie mi usg nie zrobi,bo mój lekarz rzadko robi usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
Tak, wiec mam nadzieje , ze sie wyrobie z tym wszystkim :) w maju tez mam urodziny wiec jest szansa, ze urodziny spedze na porodowce. Moja mama rodziła 10 dni przed terminem, babcia tak samo i niektóre ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek czerwca a co w szkole mówią na ciążę?.Wiedzą?.Teraz to już chyba ciąża w szkole nikogo nie dziwi.To jak wiedzą,to pewnie tam dbają o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Początekczercwca a zamierzasz zostac z mamą i mieszkać z nią? czy mieszkacie już z chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
Mam malutka klasę i prawie sam dziewczyny wiec sobie plotkujemy na ten temat :) jedna koleżanka z klasy urodziła w listopadzie córeczkę, druga tez jest w ciazy, ma termin na kwiecień i ogromny brzuch (sama lekarka stwierdziła, ze jak na jej budowę to za wielki) tez bd mieć dziewczynkę. Niestety nic po mnie nie widać wiec jakbym nic nikomu nie powiedziała to by nikt nie wiedział. Ciążę zaczęłam z waga 59/60kg , a teraz w 17tc waże 57kg. Wychodzi na to, ze sama w sobie chudne, a brzusio rośnie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerca
Hm. Zastanawiam sie nad tym, miałabym w niej wsparcie ale z drugiej strony nie chce obciążać. Za to mój chłopak jest jak do rozanca i do tańca tzn. wykapie, nakarmi, przewinie, uśp dziecko i i jeszcze zdąży nas utrzymać :D nie to co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca a ty masz bardziej rozlany brzuch czy odsatajacy?ja mam odstajacy,dzis zauwazylam ze mam duzo zyl na bokach brzucha i ta linia od spojenia do pepka zaczyna mi sie pojawiac.ciekawe czy kazda dziewczyna ja ma?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×