Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Jestem w szoku, jakie Wy Kobiety jesteście zorganizowane:-) Ja o zakupach jeszcze nawet nie myślę, jakoś tak czekam z tym na koniec zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na razie o ciuszkach itp nie myślę bo jeszcze nie wiem jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a ja mam teraz multum wolnego czasu i juz oglądam wszystko na allegro, pomału analizuje co będzie nam przydatne a co nie, dla mnie to sama radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja tez duzo ogladam wlasnie na allegro wszystko ubranka kocyki lozeczka wozki.ja mysle ze w przyszlym albo za2tygodnie kupie jakis kocyk na allegro i body zamowie lozeczko klupimy dopiero w kwietniu w sumie termin mi sie juz przesunal na25maja wiec moze byc tez poczatek maja alo polowa czerwca:)znajome mowia ze kupic najlepiej ze3miesiace wczesniej bopozniej moze byc ciezko chodzic a jak bedzie cieplo to juz calkiem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki,jak wy to mierzycie,ze macie 90cm brzuszka? Chyba w calosci z pasem ? Agata ja tez tak mam raz czuje ruchy i to mocniejsze,a raz przez caly dzien nic i wtedy zaczynam sie denerwowac,ze cos nie tak Ja za swoj brzuszek tez klade rece,ale szczegolnie gdy ogladam telewizje lub jedziemy samochodem.Raczej robie to z nadzieja,ze cos poczuje,a tu jak na zlosc nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Co do baldachimu nad lozeczke bede miala choc jeszcze nic nie kupilam,rozek mam po pierwszej corci i bardzo polecam,moja np.zawinieta w niego bardzo dobrze mi w nim przesypiala niz nakryta tylko kolderka. Wciaz nie mam wybranego wozka,podobaja mi sie te na duzych gumowych kolach,kolor raczej granat lub czerwien ale podoba mi sie tez krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Dziewczynki czy ktoras z was zauwazyla zmiane pierwszego porannego zapachu moczu? Moj od dwoch dni ma dziwny intensywny zapach,tylko ten poranny.Nie wiem czy to normalne czy cos nie tak,nawet w necie nic nie moge na ten temat znalec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guziczek ja nic nie zauwazylam z moczem zeby cos sie zmienilo.jako mama moze napisz co jest zbedne w wyprawce?wy tez macie zamiar wszystko prac***prasowac dla maluszka?czytalam wlasnie ze trzeba to robi bo jest duzo chemi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Z wyprawka czekam do polowy lutego jak bratowa i kolezanki pooddaja mi rzeczy po swoich dzieciach. Mam metlik w glowie gdy wchodze do sklepu, dzis bylam w sklepie kupowalam m podkoszulki. Mialam ochote kupic bialutkie body ale moj m sam mni powstrzymal, chyba ma nadzieje na chlopaka :D A nastepne usg dopiero 22 mam nadzieje ze tym razem nie odwroci sie do mnie pupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko nowe,osobiste do dziecka piore i prasuje,jedynie kocyki tylko przeplucze. wypisalam wyprawke ale nie moge przeslac bo uznana zostala za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
To ja guziczekgg wyzej:) Znow nie moge przeslac tej wyprawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Chyba za duzo wypisalam.Zaopatrzcie sie tez w cienkie bawelniane rekawiczki gdyz noworodek strasznie sie drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Fajna rzecza w lecie jest tez siatka do wozka przeciwko owadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Jak wypisuje pojedynczo to przechodzi:) podgrzewacz do butelek,przynajmniej dwie butelki do mleka i do herbatki/wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
czapeczki lekkie i cieplejsze,skarpetki,podkoszulki,body,kaftaniki,spioszki ,pajacyki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Dwa kocyki lzejszy do lozeczka ,grubszy do wozka.Kilka sztuk pieluch tetrowych i flanelowych,myjki do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
kosmetyki do higieny przeciwalergiczne,patyczki do uszkow dla noworodkow,nozyczki do paznokci,termometr,szczoteczka do wloskow do ciala,miekkie reczniki do kapieli .Podkladki do biustonoszy przeciw wyciekaniu pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Fajne sa tez poduchy do karmienia,przydadza sie i matce i dziecku np. jezeli chcemy by dziecko wczasie snu pozostalo w pozycji na boczku lub pleckach. Do lozeczka jedna plaska poduszka i lekka kolderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Ja cos mi sie jeszcze przypomni to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
O pozniej przyda wam sie podklad do lozeczka pod przescieradlo,zapobiega przesikaniu lozeczka co czesta zdarza sie w nocy nawet przy zalozonym pampersie. Dobre sa tez owerolki do spania,ale kupcie tez bez rekawow tylko zakaldane na ramiaczka,dziecko sie tak w nich w nocy nie poci lub te do polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki ;) jak ten czas leci :) u mnie juz 19 tydzień ; D jeśli mogę coś dodać z własnego doświadczenia jeśli chodzi o wyprawkę dla maluszka no i Dziewczyny nie zapominajmy o nas zakładam że wszystkie chcemy karmić piersią polecam krem Bepanten bodajże tak się nazywa można go stosować na odpazona pupke jak i na brodawki obolałe na początku karmienia i do szpitala majteczki poporodowe i chusteczki nawilżanie i moj m musiał pampersy przynieść bo w szpitalu dawali 2 w których niemowle "plywa" przynajmniej tam gdzie ja rodzilam pierwszy raz , recznik dla malucha są takie jak rożek zwijane z kapturkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczekgg bardzo mi się przydadzą Twoje rady, fajnie,że napisałaś co i jak. A po ile szt pajacyków, śpioszków itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
fajnie, że napisałyście, a ci myślicie o laktatorze? czy to jest w ogole przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te baldachimy do łóżeczek śliczna sprawa wahalam się czy kupić mojemu synkowi ale podeszłam do tej sprawy praktycznie wiem ze dużo kurzu się zbiera na tym i trzeba by było to często prac to nie problem dla mnie ale wiadomo że przy takim maluszku zawsze jest co robić :) a np też nie inwestowalam chociaż chciałam w doczepiane do łóżeczka karuzelki grające kołyski wybiłam sobie to z głowy jak koleżanki maluch bez tego nie zasypial i co w łóżeczku leżał jak nie grało tak płakał w niebo głosy a nie daj Boże aby się zepsuła czy baterie skończyły..... ja mojego synka od małego przyzwyczailam do radia i teraz żaden hałas go nie obudzi teraz w sylwestra nawet nie drgnal a muzyka głośno i fajerwerki pod oknami nic go nie ruszyło :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam jak piszecie o wyprawce itd. A ja zaczynam wariować to już 16 tydzień w dodatku po świętach zamiast cokolwiek przytyć schudłam 2 kilo już nie wiem co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez laktatora sobie nie wyobrażam macierzyństwa :) niestety należę do grona mam które miały zapalenie piersi w pierwszym tygodniu po porodzie nadmiar mleka odkłada się w piersiach ,guzki nie pamiętam za dużo bo miałam 40 stopni gorączki wiem ze synka mi moj m przystawial do piersi a jak już nie chciał maluch to non stop laktator chodził i to było to co dawało mi ulge i okłady z kapusty. A po za tym jak chcesz gdzieś wyjść na dłużej coś załatwić czy po prostu mieć ta chwilę dla siebie odciagniesz pokarm do lodówki bądź zamrozić i nie musisz się martwić że maleństwo nie będzie miało co jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Moja musiala dluzej zostac w szpitalu niz ja i tez bylam zmuszona odciagac pokarm przez kilka dni i zawozic do szpitala.Talko,ze u mnie sprawa wygladala tak,ze odciagacz moglam wypozyczyc na recepte w aptece wiec nie musialam kupowac.Mialam elektryczny,glosny,ale super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę jeszcze dodać apro po malucha proponuje materac dwu stronny kokos -gryka a nie polecam piankiwych ze względu iż chodzi tu o kręgosłup maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczekgg zgadzam się z Tobą że elektryczny jest super ja w szpitalu miałam elektryczny a w domu ręczny wielka różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
ilonek dokladnie nie podam ci ile sztuk,moich ciuszkow jeszcze nie wyciaglam,a dokupie tylko troche nowszych bo te po corcie tez sa w bardzo dobrym stanie.Napewno wiecej sztuk kaftanikow niz spioszkow,bo jednak jak sie uleje to trzeba kaftanik wymienic,chyba,ze uzywasz pieluch tetrowych to wieksza ilosc spiochow tez musisz sie zaopatrzyc.Tak na oko to z ok.10 sztuk bedziesz potrzebowac z kazdego rodzaju.Czapeczki czy skarpetki gora 5 sztuk.Najlepiej kupic z kilku rodzaji bo dziecko szybko rosnie,a niektore ubranka rosna razem z dzieckiem,a niektore po czestym praniu sie zmiejszaja .Pieluch tetrowych kupilam 10 i 4 flanelowe sa bardzo przydatne. Duzo rzeczy z ubranek napewno dostanie sie od gosc**przychodzacych w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×