Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 87_asik
aniczka90 - dobry pomysl z tabelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja znikam, czas do pracy w koncu chociaz pare godzin nie bede myslala o @. Jutro wstaje o 4 rano i testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Dam znać na pewno. Miłego dnia dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak łapię się jeszcze sprawdziłam :) cieszę się. To prawda Nina jesteśmy blisko siebie :) i czuję, że tym razem się uda :) ty pierwsza oznajmisz nowinę, a tydzień później ja :) obym wykrakała :) Ania - trzymamy kciuki :) baaaardzo mocno, mam przeczucie że będziesz pierwszą zaciążoną w czerwcówkach 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
87_asik- z tego co pamietam to był twój pomysł :P oby nam się wszystkim udało na czerwiec :) ja mogę nawet na tą końcówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
no i Aniu powodzenia:) bedziemy trzymac kciuki za dwie kreski:) napisz jak tylko bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowoczerwcowa bardzo chcę w to wierzyć :) My, że tak powiem nie liczymy w tym miesiącu żadnych dni - idziemy na żywioł, aż do @...hahaha :), a później bedę czekac na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowoczerwcowa w którym dniu dostałaś teraz @, ja w 27, ostatnio w 28 może już powoli regulują się te cykle....wczesniej nawet do 33 dni dochodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ale chłopy to mają dobrze.. oni zaczynają się stresować jak usłyszą że odeszły nam wody, a my się jak te głupie stresujemy pół roku przed poczęciem żeby zajść i 9 miesięcy w ciąży czy aby dziecko bedzie zdrowe i jak wyrobimy... ech, bierzmy przykład z tatusiów:) oni pewnie nawet nie czytają takich tematów a my sie stresujemy jak głupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja. faceci są w ogole inaczej "skonstruowani" :P my wszystko analizujemy, przeżywamy, a oni tak jak piszesz stresują się dopiero wtedy jak nam wody odejdą. Wniosek z tego, że to facet powinien chodzić w ciąży :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
w sumie to gdyby mnie było stać to nie wiem czy bym nie zafundowała swojemu takiej ciąży z probówki:) by wiedzieł co to znaczy dla kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dostałam w 32 dniu, ginekolog mi powiedział że nawet jak @ spóźnia się tydzień to i tak nadal mówi się że cykle są regularne... no to fajnie, że tak wyluzowałaś z tym odliczaniem dni płodnych :) tak facet zdecydowanie powinien chociaż raz być w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym miesiącu strasznie się nakręciłam na "te dni" i nic z tego nie wyszło. Dlatego teraz podchodze na luzie. Jeśli się nie uda :( to wtedy będę miec problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was takie pytanie - czy wszystkie macie stabilną sytuację mieszkaniową oraz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
w tych czasach ciezko mowic o stabilnosci co do pracy heh ale mozna powiedziec ze u nas z tym ok nie zapeszając, co do finansow kredyt na mieszkanko jeszcze 7,5 roku do splaty :) ciezko troche bo raty wysokie ale jakos trzeba to przetrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
nie.. i może to szaleństwo ale to jest właśnie ta rzecz którą będę się zadręczała podczas 9 miesięcy ciąży:) a tak poważnie to się tym nie martwie bo M dobrze zarabia, poki co mieszkamy w mieszkaniu moich rodziców więc niespodziewanie nas nikt nie wyrzuci a mamy też już trochę odłożone na mieszkanie i jak znajdziemy coś co nam sie spodoba to bierzemy kredyt i kupujemy. A jak jest nina u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy własny dom z tym, że wykończony tylko parter. Kredyt jeszcze przez 8 lat. Praca no cóż mój M ma na czas nieokreślony a ja określony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Ze mną zakład rozwiązał umowę po porodzie i od tego czasu ja nie pracuje. Mąż pracuje. Mamy swój dom, ale nie wykonczony. Kredyt jeszcze 11lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
dziewczyny ktore boja sie o prace kodeks pracy warunkuje ze jesli kobieta po urlopie macierzysnkim zlozy podanie o skrocenie czasu pracy to przez rok nie moze byc zwolniona wiec jesli koras sie obawia to zawsze jeszcze taki rok zostaje :) a urlop macierzynski teraz dlugi to na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) Swietny pomysl z tabelka bo faktycznie zaczelam sie gubic:) Wiecie co bylam dzis u kuzynki ktora wczoraj urodzila... No masakra po prostu, sliczne malenstwo jakos tak fajnie mi sie zrobilo.. ah rozmarzylam sie .. Kurcze wkleilam tabelke zeby sie dopisac i wszystko sie rezeszlo po calym tekscie pomocy dziewczyny !!! luckyluna ...............33l..............1 cykl...........1 dziecko........... 28.09 Dajcie znac czy udalo sie mnie dolaczyc czy cos pochrzanilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Hejka, dziewczyny. W tym roku skończyłam 30 lat. Marzę o zdrowej, pięknej dziewczynce. 30 sierpnia miałam @. W tym miesiącu postanowiliśmy rozpocząć starania i dwa dni przed owulacją ( 15.09 ) nastąpił strzał - mam nadzieję, że celny ;-). 87_asik...............26l..............2cykl............... ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.............28-29.09 eve1983..................30l.............1 cykl..................1 dziecko.............30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie ogarnelam temat :))) 87_asik...............26l..............2cykl............. .. ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.........28-29.09 eve1983..................30l.............1 cykl..................1 dziecko..........30.08 luckyluna..........33l...................1 cykl................1 dziecko.........28-29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
luckyluna - mamy podobną sytuację. :-) Mam zamiar zrobić test w przyszły piątek, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve skoro teraz probowaliscie 15.09 to wpisz w tabelke ten najblizszy okres, kiedy bedziesz testowac , a nie ostatni :) z moich wyliczen to bedziesz testowac podobnie jak Zacieszka i ja :)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Eve wyprzedzilas mnie :))) no ja planuje w sobote w dzien @ , chociaz jak pisalam wczesniej zrobie prewencyjnie w ta niedziele, bo ide na sushi i troche sie waham czy jesc surowa rybe, wiec zrobie na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×