Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
flavia ja tez boje sie kapac i gorzej wstaje sie z wanny.ogolic sie narazie daje rade:)chociaz nie robie tego tak czesto jak przed ciaza.brzuch zaczyna przeszkadzac a w dodatku maly jest aktywny wieczorami i spac niedaje.musze zaczac jesc pietruszke marchew i nabial zeby wyniki sie polepszyly i pisc wiecej wody.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wreszcie 0, 5 kg do przodu. Chyba za dużo nie przytyje na razie rozstępów brak, ale na udach mam wrażenie że robi mi się cellulit. Czekam na usg połówkowe które mam 29 już chcę znać płeć. Jeszcze jeden stres związany z obroną 4 lutego i będę mogła już myśleć tylko o malenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Dziewczynki ja masowalam brzuszek,piersi i posladki oraz uda w pierwszej ciazy ok.6mc miekka szczoteczka dla noworodkow z naturalnym wlosiem,te szczoteczki sa bardzo miekkie i polecila mi je polozna.Popierwszej ciazy pozostaly mi tylko dwa male roztepy na samym dole brzucha nic wiecej. W tej ciazy rowniez zaczne szczotkowanie/masaz od lutego .Wiem ze nie mozna tego robic w pierwszym trymestrze,ale w drugim juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
Justi mam podobne obawy, moja córcia skończyła 8 miesięcy i przeraża mnie fakt, że zacznę rodzić a będę sama w domu, my chyba ściągniemy moją mamę przed porodem, abym była spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych. Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety. podaję link TU: http://www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u was tez taka paskudna pogoda?u mnie satrasznie:/ od rana boli mnie kregoslup i zgaga meczy.zaraz ide pranie nastawic i cos musze sobie zrobic do jedzenia bo kiepskie wyniki mam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja jak wstaje to wstaj***ardzo powoli i wygladam przy tym troche jak babcia, tak samo przy zmienianiu w jakikolwiek sposob pozycji. Chodze tez bardzo ostroznie i tez mysle ze to wlasnie ten matczyny instynkt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis mroz -13 wiatr i slonce zimno jednym slowem, oczekujaca jestem w 19tyg i 3dniu :) a waga waha sie od 6-7kg w zaleznosci od pory :) ale ja jestem szczupla bo przed ciaza wazylam 51,5kg wiec tak naprawde nie wiem gdzie te kg chyba w brzuchu i piersiach tylko no i moze na twarzy :) ja to jestem taki szałaput ze zero ostroznosci we mnie musze to zmienic hehe bo dalej biegam na obcasach po lodzie taka moja natura ot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik no pora zmienic buty:)ja kupilamtakie plaskie botki i w nich chodze ale tez ostroznie zeby sie nieprzewrocic.w srode jade do endo jak przyjmnie mnie to fajnie a jak nie to w czwartek prywatnie i koszt160zl masakra:/ moje cycki tez duzo waza ale mi poszlo w uda niestety a w brzuch srednio:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja juz po wizycie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.Sprawdzał mi papierkiem lakmusowym czy nie wyciekają mi wody płodowe.Potem usg.Szyjka zamknięta,długa bo 5 cm.Wymiary dzidzi prawidłowe.Płci nie powiedział.Stwierdził ze na tym etapie ciązy często są pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogo sobie licza za wizyte u nas do 100zl spokojnie bys znalazla ;/ , no wlasnie ja w plaskich chodxze jak pokraka i sie slizgam i samochdem nie umiem w plaskich jezdzic hehe , ale bede musiala zmiejszyc obcas chyba, ja jutro mam kolejne badania z programu przesiewowego badan tarczycy w ciazy czyli usg tarczycy i pobrania krwi dwukrtone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam tylko 4 kg.i ważę 53 kg.Ciśnienie 96/56.Zrobiłam wynik na toksopłazmozę i grupę krwi z jakims tam odczynnikiem i zapłaciłam 110 zł.To była wizyta na NFZ.Chciałam skierowanie a on powiedział ze to są płatne badania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co przysluguje szkoda ze lekarze nie respektuja rozporzadzen heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tez za70zl wizyta i usg na wlasna reke trzeba zrobic z tym ze ode mnie to100km endo ten jest.jolka dziwqne jja robilam bezplatnie te badania.taka polityka w polsce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ;-) z tymi lekarzami to brak słów normalnie ! ;/ A ja chętnie bym położyła się do łóżka ponieważ jestem śpiąca ... i prawy bok mnie bolał, że aż mi promieniowało całą nogę jakbym miała skurcze hehe ale przeszło :) ja tak myślę, że jeszcze przepracuje luty marzec***pójdę na zwolnienie wszystko zależy z moim samopoczuciem :) a zaraz jeszcze sesja mnie czeka :( i muszę pisać pracę licencjacką a mi się nie chce !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczne 19 tydzień.Na ostatniej wizycie miałam długosc szyjki 4 cm a dzis mi powiedział 5 cm.To nie wiem ktorym razem mowił prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no raczej Ci szyjka nie urosła :) ja jestem ten tydz na zwolnieniu i wracam do pracy nie wiem jak to bedzie bo kolezanka odchodzi, planowalam w kwietniu isc juz na l4, ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Dziewczyny a jak jest u Was z jadospisem, czy staracie sie codzinnie jesc jakies konkretne produkty, owoce,warzywa, jogurty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Kiedy pojawil sie u Was brzuszek, ja jestem w 17 tygodniu i kompletnie nic nie widac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie brzuszki czetso wyskakuja dopiero po 5mc u mnie bylo widac pewnie ok 13-14tyg juz nawet nie pamietam , co do jedzenia jem roznie podobnie jak przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
mi gin powiedziala aby unikac bananow, jogurtow owocowych a ja te rzeczy uwielbiam, czemu one mialyby szkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga ja jem wszystko na co mam ochote owoce i warzywa jem roznie ale banany tez uwielbiam i mandarynki:)dzis jadlam kasze z jajkiem i marchewka bo lekarz kazal lepiej sie odzywiac.ja dzisiaj posadzilam papryke zeby na wiosne wysadzic mam nadzieje ze urosnie:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch za bananami strasznie przepada bo jak zjem jego to czuję, że się rusza czyli wnioskuje, że mu bardzo smakuje i czytałam w książce , że banany można jeść :-) Jutro wolne bo w końcu założą mi kablówkę 2 tygodnie na to czekałam hehe ;-) oczekująca Ty wypoczywaj , poleż , poczytaj książki ;-) jeszcze się narobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi teraz ciagle odpoczywam posprzatalam troche zrobilam sobie jedzenie posadzilam papryke i bylam na dworze trosze ale zimno wiec przyszlam zaraz.niedlugo wysale m po wode bo mi sie skonczyla.a tesciowa sie nie odzywa slowem do mnie i bardzo sie ciesze.wreszcie mam swiety spokoj:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aga Czerwcowa to pewnie dlatego bo banany i jogurty owocowe mają dużo cukru,no bo jaki inny powód? w taką pogode to musimy uważać jakieś potknięcie moze sie źle skończyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ze u was zimno i ślisko a u mnie wiosna. Wczoraj to wogóle było tak ciepło ze az dziwnie. Dzis pada cały dzień i tez dosyć ciepło. Śniegu nie widać! Ja sie czuje całkiem dobrze. Zaczynam czuc ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi mam pytanie jak umawialas sie do eskulapu do święca do mowilas na wizyte z usg czy jak tam to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×