Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Flavia,jak tam po wizycie u lekarza?Nic nie piszesz.JOLKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacerta,Ty tez miałas wizyte u gina.Wszystko w porządku?JOLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też po wizycie.Wszystko ok. Jestem zdrowa,nie mam toksoplazmozy.Uff... No i nie miałam usg.Tylko lekarz robił mi cytologie.Wy też miałyście plamienia po cytologii?.Mi lekarz powiedział,że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec nawet mowia ze po prawidlowo wykonanej sie plami, a nadzerki nie masz ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Po cytologi nigdy nie plamilam. Banany jem i pierwsze slysze,ze nie wolno,jogurty tez zjadam,ale te naturalne L+, bo farbowanych nie lubie. Brzusio tez mam maly czasami wydaje mi sie,ze jego wzrost sie zatrzymal,obecnie waze 57kg a wazylam ok.55,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie mam nadżerki.Po pierwszym porodzie miałam,ale się wystraszyłam i szybko ją usunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miałam dzisiaj zwariowany dzień, trochę biegania ale co najważniejsze w końcu od listopada endokrynolog się nade mną zlitowal i mnie przyjął ;) i tu moje pytanie do dziewczyn z problemami z tarczyca ... dostałam hormony tarczycy konsultowalyscie to z ginekologiem ?? Jeśli od początku ciąży miałam z tym problem a dopiero teraz je dostałam boje się że takie nagle zażywanie leku może zaszkodzić maleństwu. Mam jutro wizytę u gina a więc napewno zapytam, ale też warto się dowiedzieć jak inni lekarze na to patrzą . Jeśli chodzi o wagę to jestem przerażona już mam 10+ po synku 3 lata nie całe do chodziłam do siebie i znów to samo :( dużo pracy i wysiłku mnie to kosztowało, chociaż może to właśnie przez ta tarczyce ?? Od zawsze mam tendencje do tycia... a co do rozstępów to jest zależne od skury ja po 1 ciąży mam wszędzie na brzuchu udach ramionach piersiach pod kolanami gdzie się da i jest mi z tym co najmniej źle ... ale co do nich już się pogodzilam. Pozdrawiam was ciepło bo u mnie za oknem zima i straszny mróz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja leczę się na niedoczynność tarczycy. Przyjmuję euthyrox przepisany przez endokrynologa i on sprawdza jak pracuje moja tarczyca ( jemu pokazuje co 6-8 tyg badania) mój gin się nie wtrąca tylko pyta o wyniki. Nigdy mój gin nie powiedział nic na dawke zaleconą przez endokrynologa z tego względu , że to nie jego specjalizacja. Trzymaj się tego co mówi endokrynolog, on zna sie na tym najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85kiedy masz wizyte u gina?wiesz ile wazy i mierzy twoje malenstwo?ja tez mam niedoczynnosc tarczycy i dzis jade po skierowanie moze przyjmnie mnie panstwowo a jak nie to prywatnie.mi gin kazal zglosic sie po wizycie u endo i zobaczy co powiedzial.wogole mialam ciezka noc malo spalam,kregoslup boli masakra.boje sie zeby na brzuchu nielezec i spac niemoge:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzisiaj usg polowkowe i strasznie sie boje, ze cos jest nie tak z malym :(, sama sie nakrecam jak glupia. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamini euthyrox w niczym nie zaszkodzi jesli masz niedoczynnosc to tylko ona moze zaszkodzic dziecku bo nie dosc ze ty masz za malo hormonu to dziecko go nie dostaje wiec jak najszybciej bierz ten euthyrox to endokrynolog leczy tarczyce a nie ginekolog i on tu ma decyzyjny głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja mam takie szczęście,że mój ginekolog jest równocześnie endokrynologiem.zaczynałam brać euthyrox juz w momencie starania sie o dziecko w dawce 25,aktualnie już 125 mam.to bardzo ważne,z tarczycą nie ma żartów wiec trzeba brać.pozdrawiam i milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a wy tyjecie przy niedoczynnosci tarczycy?ja bylam po skierowanie i jutro jade rano i zobacze czy mnie przyjmie.jejku alez mam zgage dzisiaj masakra.wykonczyc sie idzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wazne powiedzialabym a szczegolnie w I trym podstawa , dlategoi caly czas sie dziwie ze wielu ginekologow olewa tarczyce ale wkoncu jak same o cos nie poprosimy to i nie dostaniemy taki kraj a nie kazdy ma wiedze medyczna i wtedy polega na lekarzu ktory nie raz okazuje sie malo kompetentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
hej :) powiedzcie mi czy na prenatalnym lekarz może okreslić ćzy dziecko nie ma np. zespołu downa? bo jak narazie nikt mnie nie poinformował a podobno można to sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
co sadzicie o tych wozkach z allegro 3w1 po ok 700zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to do 15 tyg ciazy lekarz jest w stanie sprawdzic czy dziecko ma downa. Takze juz po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Tak się cieszyłam, że nie mam objawów .Aż tu nagle zatwardzenie :( strasznie sie mecze. Mój mały ważył w zeszly poniedziałek 365g. i chyba go nie mierzyli calego tylko poszczegolne czesci ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra cioteczna godzine temu urodziła synka. Ma juz fajnie.Piękny prezent dla babć w Dniu Babci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w 12tc powiedzial ze nie ma downa a teraz na polowkowych mowil ze nie ma wodoglowia i ze ok wszystko.macie wy zgage czy aby mnie meczy?wogole czuje sie tak jak przez pierwsaze miesiace:/ boje sie ze nawroca sie wymioty a lekarz mowil ze moge miec od7miesiaca wymioty..flavia i lacerta ile waza wasze maluszki?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Aga czerwcowa podaj link na ten wozek bo takich wozkow 3 w 1 jest duzo,nie wiem o ktory ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 jedz jogurty i sliwki powinno pomoc,albo kup czopki glicerynowe.to moj synek wiekszy od twojego:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sie podziala flavia i poczatek czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
nie chce mi przeslac z linkiem, uznaje to za spam ogolnie chodzi mi o wozki w takich cenach bo na xlander'a czy tym podobne mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
To ile Twój synuś waży? Wczoraj byłam u lekarza po L4 i przytyłam od początku ciazy 5kg z czego 3 kg to przez ostatnie 3 tygodnie. Jeszcze 4 miesiace obżarstwa a potem dieta karmiacej :) Jak tylko skończymy remont czyli koniec lutego wybieram się na zakupy. Już nie mogę się doczekać!!! Myślicie , że łóżeczko i wózek też mogę kupić od razu? Niestety do najbliższego większego miasta mam 50 km i nie wiem czy dam rade jeździć w 8/9 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc85 jak masz miejsce gdzie trzymac to mozna kupowac ja zamowie przez net ;p, co do wozkow czasami bardziej sie oplaca kupic dobry wozek uzywany za polowe ceny niz tanszy nowy :) ale to do przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie poluje na uzywany wózek roan teo , ma bardzo dobre opinie wszystko mi w nim pasuje :) tyle ze w miare nowy wiec nie ma uzywanych prawie byl jeden ale niestety aukcja sie skonczyla , na meila nie odpisuja wiec pewnie juz gdzies sprzedany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca nie mam pojęcia ile małe waży.Wczoraj nie miałam usg ,więc nie wiem. A u mnie 4 kilo na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Asik świetny ten wózek , lekki i taki "zgrabny" ale 3 w 1 to aż 1600 zł . Wydaje mi się , że dużo ale może po prostu się nie orientuje cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet 1700zi calym osprzetem wlasnie dla mnie duzo aczkolwiek mama chce dac na wozek ale nie w tym rzecz szkoda mi kasy bo mozna miec uzywke wcale nie gorszą , chodzi mi wlasnie o lekkosc wozka jego skladania pakownosc do bagaznika itp patrze na funkcjonalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×