Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Anna85
Od stycznia tego roku najdłuższy 26 dni. Z reguły 24 dniowe i juz byla @ zastanawiające :) ale sie nie nakrecam tylko co chwile biegam do lazienki sprawdzac czy nie dostalam@ Zwariuje chyba do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Wszystkie oddalone od siebie jestesmy na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety :( tez liczyłam na to, że moze będziemy bliżej siebie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Boje sie go jutro zrobic. Bo co jak bedzie 1 kreska. Tylko sobie humor popsuje:P a owulacje mialam przesunieta w tym cyklu byla 09-10 wrzesnia. I wtedy akurat sie przytulalismy :) a najlepiej zrobic test miedzy 7 a 15 dniem po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak nastroje? :) ja w trakcie owulacji i choć się nie nakręcam to wiem jak się wkurzę jeśli dostanę @ 7.10 :( Ja jestem z Ostrowa Wlkp. Więc faktycznie jesteśmy rozrzucone po całej Polsce. Wczoraj wieczorem obejrzałam sobie zdjęcia Oskara jak się urodził. I... przypomniałam sobie ten cały trudny pierwszy rok. Przerażenie mnie naszło, ze znów nasze życie wywróci się do góry nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Dobrze że jest Internet :D przynajmniej tak możemy pogadać :) Ania ma najlepiej :) najszybciej się dowie. jeśli @ nie nadchodzi to dobry znak. Ale fakt to bieganie do łazienki może dobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, jestesmy rozrzucone totalnie, ja Warszawa :)) Szkoda, ale faktycznie dobrze ze jest internet to chociaz pogadac tutaj mozna :) Aniu a jesli Ty masz cykle 26 dniowe to dlaczego nie robisz juz dzisiaj testu ? Trzymam kciuki za brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, cześć Ninnna. Nie pisałam kilka dni bo trwa u mnie @. I jakoś przez to zupełnie odpuściłam myślenie o ciąży. Starać się będziemy dopiero około 2 października. Także jeszcze kawał czasu. Już nie mogę się doczekać. Bardzo się cieszę, że możemy tu tak pogadać, bo z nikim innym nie mogę sobie tak "porostrząsać" tych naszych babskich oczekiwań i ciekawości... mój mąż bardzo chce mieć drugie dziecko, ale on nie lubi się tak katować myśleniem "udało się, czy się nie udało" :) Aniu ja również trzymam kciuki, byłąbyś z nas pierwsza!!!! Powodzenia i szybko daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że w końcu się odezwałaś majowoczerwcowa :) Mój mąż też chce drugie dziecko, ale nie przywiazuję do tego takiej wagi jak ja. Ja cały czas o tym myślę....taka chyba kobieca natrura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz_ka Ja mam to samo :( Powiem Wam szczerze, że myśleliśmy o drugim dziecku w kategoriach, że kiedyś tam będzie, ale nie mieliśmy sprecyzowane kiedy. Aż nagle w tym roku właśnie w sierpniu "COŚ" we mnie wstąpiło - Ja chce teraz i koniec.Od tego czasu nie mogę powstrzymac się od myśli o dziecku. Wszędzie widze kobiety w ciąży, małe dzieci.... to już przeszło w paranoję i obsesję. Wy tez tak miałyście, czy ta myśl kiełkowała w Was od dłuższego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna ja mam dokładnie tak jak Ty :) nawet zaczelam ogladac wozki na Allegro ;) w lipcu mnie tknelo, ze teraz albo chyba już nigdy się nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę, choć skłaniam się tez ku temu, ze jeśli teraz nic nie będzie to odkładam tę decyzję w czasie na przyszły rok. Choć jak wiadomo kobieta zmienną jest więc jeszcze róźnie może być. Generalnie mam ciężki charakter i jeśli czegoś chcę to musi to być już !!! szkoda, że w praktyce nie wszystko tak wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja mam tak samo maż naciskał na dziecko juz od dawna a ja ciagle mialam wymówki ze jeszcze nie teraz a w marcu to mnie jakos tak szurneło ze mowie do mojego M ze chce juz teraz i juz bo jak mi teraz zaraz nie zrobisz to juz nigdy nie bedzie. I tak sobie leca miesiace.... a testów nie robie bo sie natestowalam w pierwszych cyklach i tylko zalamka była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ninna jakbym siebie słyszala. Ja tez chce na,, juz'' zawsze. Nie mam cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na brak @ jak coś to później dopiero zrobie test. Ciekawe jak to wytłumaczyć, że nagle przychodzi takie coś, że chcesz, ze nie możesz się na niczym innym skupić - to chyba ten czas po prostu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
co do miast rzeczywiscie totalny rozrzut hehe :) , ja to jestem juz skolowana dzis mam 15dc wczoraj test owu pozytywny , a dzis juz mam skok temp (bo mierze w tym cyklu temp) ale martwi mnie fakt ze wogole nie mam sluzu płodnego zawsze mialam a w tym cyklu nic :( jestem zdolowana bo to raczej nie rokuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
czesc dziewczyny, tak was czytam od paru dni i pozwoliłam sobie się dołączyć:) Mam 23 lata i w sierpniu wpadł nam do głowy pomysł że robimy sobie dzidziusia:) co prawda zostanie mi jeszcze rok magisterki ale wiem że dam radę a idealnego czasu i tak nigdy nie ma:) tak więc 30.08 była @, cykle mam krótkie 23-26 dni, teraz mam 21dc i spokojnie czekam na (brak) @ :D Nie wiem czemu ale czytanie waszych postów pozwalało mi nie myśleć o tym czy się udało czy nie, razem po prostu raźniej:) mam nadzieje że mnie przyjmiecie i możliwe że zostanę tu dłużej bo jak nie teraz to w przyszłym cyklu mam jeszcze szanse na koniec czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja za to bardzo sie ciesze jak ide do pracy bo tam nie mam czasu myślec o dziecku. Nic sobie nie wkrecam wtedy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik no ale skoro testy owu miałaś pozytywne to chyba dobrze świadczy :) Ja czasami też mam suchość podczas tych dni...z tym, że testów nie robiłam więc nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może utworzymy tabelkę, bo trochę się NAS tu nazbierało - łatwiej się będziemy kojarzyć :) tylko jak się to robi wie któraś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Aniczka witam w klubie tez mam takie krótkie cykle i w razie jak teraz sie nie zalapie to jeszcze nastepny cykl wypada mi w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Moze pozyczymy tabelke z innego forum...hehehe ja czesto mialam suche dni a testy owulacyjne pokazywaly owulke i nie wiedzialam czy ten sluz ma byc caly czas tak duzo i ciagliwy czy podczas stosunku bo podczas przytulanek to on byl oki a tak w ciagu dnia to sachara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Aniczka skad jestes ? asik spróbuj głebiej sięgnąć moze tam sie gdzies schował:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
zacznijmy od tego ze kazda w poscie napisala : nick -wiek- cykl staran - ktore dziecko - termin @ w takli sposob: 87_asik...............26l..............2cykl..............1..................4.10 jak bede sie nudzic to zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
Aniu a kiedy robisz test? czy poprostu czekasz na @? ja z założenia czekam ale nie wiem co będzie za 2-3 dni :) owulacje miałam około 9-10 i może wytrzymam jeszcze 5 dni bez testów. Dodam jeszcze że to jest nasz pierwszy cykl starań i do trzech razy sztuka tak aby poród był najpóźniej końcem lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Anna85 - sięgałam hahaha i nic ;p., te starania wykończa moją psychike haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
a i jestem z Lublina:) aniczka90........23l.........1cykl.......1dziecko.....25.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×