Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mammina ja tez ostatnio sobie wmawiaalm ze brzuch mi opadł, miałam 2 dni tak nisko a pózniej dzidzia inaczej się ułożyła i juz znowu mam wysoko, czasem mały tłucze mnie nózkami po cyckach, tak wysoko trzyma nózki. Dziewczyny dajcie poradę. Brałam clotrimazolin globulki na grzybicę pochwy, miałam brac 6 dni wczoraj wziełam ostatnią tabletkę. W tym czasie tego śluzu było mniej, a dziś poszłam do łazienki i znowu na papierze sporo zielonego sluzu takiego jak wczesniej. Nie wiem co teraz, powinno to przejsc w ciągu kilku dni po zakończeniu tabletek, czy trzeba isc znowu do gina żeby wypisał dalej? on mówił ze 6 dni starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia a Twoj gin w ogóle badał Cie na fotelu zeby stwierdzić infekcje? bo wydaje mi sie, ze pisałaś ze nie chciał tam grzebać? nigdy nie widziałam zielonej wydzieliny przy grzybicy, białą serowatą owszem, ale zieloną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata- tak badał na fotelu wsadzał wziernik, stwierdził że grzybica. no i dał te globulki na 6 dni, ale moze to za mało, albo trzeba poczekac, sama juz nie wiem. Wizytę mam za tydzień. wiesz ta wydzielina to nawet ciężko okreslic kolor taka bialo-zielona gęsta. Jak brałam te globulki to się to wypłukiwało a dziś widzę ze jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciezko wyleczyc grzybice droga przez meke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam napisac , że mnie to nie swędzi ani nie piecze, ogólnie nic nie czuje tylko ten śluz mnie zaniepokoił bo tak to bym nawet nie wiedziała. mam jeszcze w domu natamecyne, moze bym mogła wziąc ale skoro bralam tamte to może wystarczy. Nie mam pojęcia, czy pojechac wczesneij do gina czy poczekac na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam grzybicę na początku ciąży ale ją wyleczyłam fajnymi globulkami :) super normalnie :) po 3 dniach było już wszystko dobrze i ze śluzem i nic mnie nie bolało :) Flavia musisz powiedzieć przy następnej wizycie że nadal masz taki sam śluz :) i jeszcze raz zrobi badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi a jakie miałaś globulki pamiętasz moze? jak ja brałam te swoje to tez było ok, a jak przestałam to dzis widzę ze znowu jest. poczekam jeszcze ze 2 dni i zobacze czy będzie dalej, wtedy zadzwonie. najgorzej się boje ze nie wylecze tego do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Flavia ja miałam podobny problem i moja gin. przepisała mi natamacynę. Brałam ją 3 razy co drugi dzień i pomogło. Ja na twoim miejscu odczekałabym ze dwa dni i wzięła tą natamacynę jakby nic się nie zmieniło. Ale najlepiej byłoby żebyś zadzwoniła do swojego lekarza. Dziewczyny dzięki za porady, na pewno dzisiaj zrobię sobie inhalację bo mój nos już nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja juz po wizycie i jestem strasznie zaskoczona. Na ktg widoczne skurcze, glowka dziecka ustawiona nisko w kanale rodnym, rozwarcie na 2 palce. Polozna umowila mnie na za tydzien ale mowi ze moge nie wytrzymac. Normalnie nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj a ktory to tydzień? czułaś coś, odczuwałas skurcze? najgorsze takie zaskoczenie ze nic nie czujesz a tu bumm rozwarcie. moze za tydzień bedziesz juz mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj a na kiedy masz termin? Ja zaraz się zbieram do diabetologa jak pomyślę o tej kolejce tam i siedzeniu dwie godziny to aż mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia niestety nie pamiętam jaką mają nazwę :( AJJJ to super chyba co ??? nic nie czujesz a maluszek chce już wyskoczyć:) Właśnie zrobiłam zakupy na allegro :D 12 rzeczy i tylko 100 zł zapłaciłam :D od koszule nocną sobie zamówiłam i głównie dla siebie ale również dla dzidziusia :D jejku muszę odznaczyć co już kupiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 36 tydzien, termin na 3 czerwca wiec jeszcze wczesnie, i male 30 kwietnia na usg wazylo 2300 wiec malutkie jeszcze wolalabym wytrzymac dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skurcze mam ale to takie delikatne, czasem zdarzy sie wiekszy, ale to takie przepowiadajace a tutaj wyszlo szydlo z worka, malenstwu sie spieszy a ja wolalabym zeby poczekalo jeszcze. no zobaczymy moze zatrzyma sie na tym etapie i bedzie czekalo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jeszcze na badania krwi mam skierowanie i moczu. Chyba sobie te codzienne spacery odpuszcz narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie AAJ po 36 tc lekarze uznają, że ciąża jest donoszona :) a to że na usg wyszło 2300g to tylko orientacyjne pomiary, za tydzien może okazać się że ma ok 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJ no zgadzam sie z gościem:) nic sie nie martw :))) flavia ja w ciazy brałam nystatyne ale po tym dalej mam morze śluzu, nic to nie dało, ciagle mam mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Cześć dziewczyny:-) ja po wizycie kontrolnej w szpitalu. Ajj mamy ten sam termin,a moje dziecko waży 3100. Dzisiaj zapadla decyzja,ze czekamy dwa tygodnie jeszcze i za dwa tygodnie indukujemy poród... Głównie ze względu na wysokie cisnienie,podobno z takim jak ja mam przewaznie rozwiązuje sie ciążę dwa tygodnie przed terminem,wplyw ma tez duza waga dzidziusia... Jeju to tylko dwa tygodnie!wiec na pewno nie będę czerwcową a majową mamą:-) ja się bardzo cieszę,bo nie jest mi lekko. pozdrawiam cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kobietki, ale jakos mnie to wszystko zaskoczylo, porownujac do innych ktore odczuwaja wiecej odemnie, a ja nic a tu takie rzeczy. Z pierwsza corka bylo calkiem inaczej z nia odczuwalam wszystko dokladnie, a tu czuje sie jakbym byla w 4 czy 5 miesiacu a nie na koncowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze tez bym chciała iść na wizyte tego 15 i zeby sie okazało, ze cos tam sie zaczyna dziać :P to bedzie koniec 37 tygodnia wiec bezpiecznie. Chciałabym urodzić w maju jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka idziemy leb w leb, no mi tam niewazne kiedy byle dziecko urodzilo sie szczesliwie i zdrowe, nic innego sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka ale super:) ciesze sie. Dzidziusia zobaczysz niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzis jeszcze z polozna rozmawialam na temat co do szpitala zabrac, a ona do mnie ze jakis dresik wygodny, najlepiej taki przewiewny pizamowy jak sa takie komplety, i aparat to wszystko reszte zapenia szpital. Po porodzie jak jest wszystko ok po 6 godzinach moge juz isc do domku, a jakby cos sie dzialo to mam przyjechac , a jesli nie bede sie czuc pewnie to moge sobie spokojnie w szpitalu zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj jeszcze parę dni i może pozwolą Ci rodzic..z tego co wiem to wstrzymuja ile sie da ale myślę ze juz za parę dni ciąża będzie donoszona..fakt tych pierwszych skurczy i rozwierania nie czuc za bardzo i zawsze jest ten moment zaskoczenia.. Z grzybami tez walczylam..Pimafucin to natamycyna,mam z Polski parę opakowań bo to świństwo wraca..no i tak jak piszą dziewczyny w grzybicy to białe uplawy..zielone to trochę niepokojące..a mają jakiś specyficzny zapach?Moze wymaz lepiej zrobic?Na bakterie i grzyby..weź skierowanie od lekarza,może bedzie potrzebny antybiotyk?..jestem mikrobilogiem..jeszcze poszukam inforamcji bardziej szczegolowych ale wymaz rozwialby wszystkie wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka super!To sie nazywa mieć konkretny plan :-) Tu to wszystko takie niezdecydowane i nikt sie nie spieszy...z niczym..ten Makaroniarz co mam go w brzuchu chyba tez sie nie spieszy..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie wydaje ze ta zielonkawa wydzielina to raczej nioe grzybica, lepiej zrobic wymazy wtedy czlowiek pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia i magda91 w sumie macie rację,niepotrzebnie tyle czytam ulotek itd;-) Ja dziś zaczynam 34 tydzień i czas zacząć masaż;-) Mąż pojechał do pracy ja mam trochę do zrobienia ale nie chce mi się. Posiedzi chwilę po obiadku i wezmę się za jakąś robotę;-) Ile kosztuje ten wymaz na paciorkowca ? Ja bardzo bym chciała już zobaczyć dziecko,pomimo tylu obaw;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJ potrzymaj jeszcze tego dzidziusia w brzuszku:), lepiej niech posiedzi 2 tyg, jejku po 6 godz do domku ja bym nie miala odwagi raczej a na drugi dzien szczepienie dziecka jak to h was wyglada? A ze nie czujesz to nic ciesz sie bo ja od rana latam i najchetniej bym pełzała po podłodze bo chodzić nie moge:). Ewinka rewelka z tym ze wiesz kiedy, mi w szpitalu mowili ze dobrze zeby jeszcze tydzie posiedział. Zreszta ja chyba zle te tyg licze, niby zaczełam dzis 38 ale liczy sie 37 i 1 dzień nie wiem sama:) jak patrze na kalendarz to 38 tylko oni licza skonczone tyg chyba. Na przeziebienie nie ma rady 7 dni:), mozna sie wspomagac wit c, herbatkami,miodem. Jak bardzo sie czujemy przyblokowani w zatokach mozna paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×