Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
Flawia- mnie lekarz uświadomił,że mam skurcze, bo badał brzuch na wizycie i pyta-"czy często taki mam twardy brzuch" a ja z uśmiechem na twarzy jak idiotka-"to dziecko się napina" a on-"nie proszę pani, to skurcz " to,że dziecko się wygina i pływa, to co innego, jestem w 35 tyg. i 2 dniu skończonym Oczekująca- 28.kwietnia ostatnie zwolnienie chyba było,a teraz nie wiem czy mam prosić o L4 29.maja mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flawia- mnie lekarz uświadomił,że mam skurcze, bo badał brzuch na wizycie i pyta-"czy często taki mam twardy brzuch" a ja z uśmiechem na twarzy jak idiotka-"to dziecko się napina" a on-"nie proszę pani, to skurcz " to,że dziecko się wygina i pływa, to co innego, jestem w 35 tyg. i 2 dniu skończonym Oczekująca- 28.kwietnia ostatnie zwolnienie chyba było,a teraz nie wiem czy mam prosić o L4 29.maja mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina no to naprawde pozno to on prywatnie przyjmuje do tak pozna?ja to okropnie boje sie dentysty a po ciazy musze pojsc bo osemka mi rosnie.mi skurcze robia sie mocniejsze i strasznie napiera na pecherz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie skonczylo 13ostatnie jakie zanioslam bo wypisal mi wczesniej na miesiac,ale w krusie powiedziala mi ze niemusze bo oni policza sami od 20kwietnia do dnia porodu.jejku mnie mocniej brzuch boli i twardnieje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca moze ty w końcu rodzisz, mialam napisac ci te wymiary m mowi daj to nie czytaj wiec wybacz:) Flavia zapomnialam odpowiedziec po porodzie na obchód nie idzie cala pielgrzymka tam w igole jest spokojniej:). Ona 33 no wlasnie mi tez gin mowi ze to skyrcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mialam wypadek jechalysmy z kol co ma termin na 18 jestesmy na izbie przyjec malo nie spadlysmy z mostku do rzeki asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam skurcze co8minut zaczynaja pobolewac i niedobrze mi sie wtedy robi:/dzis mojego gin niema na tym szpitalu moze to falszywy alarm jest czekam jeszcze z godzine co sie bedzie dzialo.asik nic wam sie niestalo?co z dziecmi?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK na ginekologii to ich jak psów , ordynator prowadzący a reszta stoi i się patrzy. myslisz ze na położniczym nie będzie ich tak dużo chodzic? A ostatnio jak juz mnie lekarz wezwał do badania to poszłam pod gabinet, byłam ja i jeszcze jedna ciężarna i przyszły 2 babki ok 40 letnie i się wepchały że one pierwsze bo one po operacji. A wyszła położna i mówi do nich "ciężarne mają pierwszeństwo taka jest kolejnosc" głupio im się zrobiło ze chciały się wepchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, na mily Bog, co Ty masz z tymi wypadkami, dziewczyno?! Twoj maz powinien Cie do kaloryfera przywiazac. Nic Wam nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie, synek jest donoszony, mam czekać na poród, dostałam skierowanie do szpitala zeby w razie W mnie nie odesłali:) waga to około 2900 wiec nie duży, rozwarcia brak, głowa nisko, ale pewnie urodze w terminie. Paciorkowiec pobrany, jutro mam go zawieść do przychodni i zrobic ostatnie wyniki:) Cierpie na rwe kulszową i bardzo boli:( niestety to macica mi przyblokowała nerwy i musze czekać do porodu az minie, ale bol sie nasila jak rozszerze nogi, nie wiem jak to będzie.:) nie mowie o chodzeniu, nie umiem a chciałabym przyspieszyc poród, bede skakać na bali troszke:P malutki ma wodniaka małego w jąderku, ale podobno to nic złego i minie. Wizyty juz jako tako nie mam, ta była ostatnia, jak do 5 czerwca nie urodze mam przyjechać sie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca poczekaj jak zaczną byc częstsze tzn że rodzisz hura:):) asik- co z wami? wypadek samochodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie czekam zobacze czy beda dalej,jak beda to wykapie sie kolo19 i pojade na szpital albo wczesniej do gina zafdzwonie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a Asik daj znać ony Ci sie nic nie stało. Agata ciesze sie ze wszystko oki mowilas ze masz taki sam brzuch to ja te dziecie moje sie miesci:). Oczekujaca pjsz relacje moze to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca trzymam mocno kciuki żeby akcja się rozkręciła i zakończyła udanym porodem i żeby z wami wszystko było ok,aż mnie przeszły dreszcze :-) Asik,miejmy nadzieje że z dzieciaczkami wszystko dobrze! Agata a wktórym tygodniu już jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie bez zmian jest powtarzaja sie skurcze,wypilam herbate i narazie nie przestaje.leze i czekam.nie nastawiam sie ze to juz a z drugiej strony bym chciala zeby juz zaczelo sie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca weź ciepła kąpiel jeśli to fałszywy alarm to przejdzie,ale życzę ci już porodu bo już się nacierpialas. Pisz nam wszystko trzymamy kciuki;-) Asik pisz co i jak,nic się wam nie stało?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik mój boże, mam nadzieję,że wszystko ok, moze kolezanka zaczęła rodzić? oczekująca - dawaj znać co u Ciebie, pewnie jest cos na rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik jak sie czujecie? mamakubusia nie wiem gdzie Twoje dziecię sie miesci, naprawde mam taki brzuszek jak Twój:) musze fotke zrobić:) kasia ja dzis zaczełam 38 tydzien, według lekarza dziecko donoszone po zakonczeniu 37, mam czekac na rozwój wydarzen, ale czuje ze bede jednak tą czerwcową mamuską, syn ma moj nos, ginek tak stwierdził:)oczekująca teraz bede ciagle myslec o Tobie!! jej moze Ty w koncu rodzisz:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny powtarzaja sie ale tak bardzo nie boli,ja nie wiem czy zacznie sie czy znowu falszywy alarm.a was przy skurczach bolal ytak ciagnal kregoslup?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to wrzuć fotke. Oczekująca moze masz krzyzowe ja nie miałam. Ide sobie wziąć kąpiel:). Mój m juz ma wolne jejku to sie dzieje naprawde lada momennt bedziemy mieli dziecko:),drugie kochane maleństwo niech sobie bedzie duze tylko aby zdrowe:). Dziewczyny nie mam imienia dla synka :(.Dominik czy Piotruś:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wiem że na tym forum są też pessarowe mamuśki, czy miałyście jakąś bakterię poprzez ten niebieściutki krążek?" Dokładnie nie wiem co to za bakteria, dowiem się w sobotę na wizycie, czy może to zagrażać mojemu dziecku? /ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca mnie w ciągu dnia tak dziwnie rwie kręgosłup na wysokości krzyża,tak jakby ktoś chciał go przez skórę wyciągnąć. Nie wiem jak to opisać. Boli z 5 sek i przestaje. Nie wiem czy pomogłam. A mąż w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
ja mam pessar od 24 tyg - teraz juz skończyłam 37tc, jutro mam mieć wyjmowany, nie pomoge, bo przez cały ten czas udało mi się uniknąć takich problemów, jedynie wieksze upławy i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mam nadzieje ze z dzieciaczkami ok! Oczekujaca mi polozna mowila ze skurcze powinny byc co 5 min po ok40sekunkd liczone od szczytu bolu co najmniej 2 h i po prysznicu( polewac brzuch ciepla woda ok 20 min i sie polozyc, jesli to porod bole sie nasila, jesli nie to beda sie zmniejszac) trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MisiaS ALE SUPER ŻE JUŻ NA KOŃCÓWCE , leżałaś cały ten czas czy mogłaś normalnie funkcjonować? U mnie rozpoczęty 32 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia maz w domu jest.magda mi tez gin tak mowil.moje skurcze sa co8-10minut i trwaja ptrawie2godz.mnie krzyz boli ponizej lopatek i do samej kosci ogonowej.gin mowil wlasnie ze jak beda co4-5minut regularnie przez2godz to wtewdy jechac.narazie czekam co sie bedzie dziac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca kręgosłup moze bolec a ciągnie cię w dół i idzie na brzuch? mamoK- Dominik ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po KTG skurcze sa cały czas ale delikatne. U nas zalewa Małopolske wiec lepiej zeby sie akcja nie zaczela szybko. Znajomych juz pozalewalo, a pada dopiero jeden dzien. :o Dostalam zaproszenie od poloznej na porodowke, hehe Mowila, ze teraz na patologi jest nawal dziewczyn i musialy dostawiac lozka. Dodam, ze u nas jest wypasnie tzn. w kazdej sali jest 5 lozek i spora lazienka, a na polozniczej po 3 lozka i lazienka :) Natomiast dla rodzacych sa pojedyncze 3 sale i w kazdej lazienka. Wydaje mi sie, ze warunki ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×