Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
flavia tesciowa jest p*******,normalny czlowiek by niemalowal,mogla to zrobic jak bym byla w szpitalu.ja usmazylam nalesniki pozniej przeloze serem.zaraz ide po salate rzodkiewke i szczypiorek to zrobie sobie twarozku:)my wrazie co to chyba lenke bysmy nazwali,ale mysle ze niepomylili sie lekarze:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wypis ze szpitala przyszedł pocztą i tak czytam wszystko ok ale ilosc wód AFI mam 24,9cm to chyba jest dużo. a lekarz nic mi nie mówił na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia rzeczywiscie, pisze ze masz wielowodzie skoro takie afi, moj mi nic nigdy nie mowil na temat wod, raz tylko powiedzial jaki stopień łozyska ale skoro lekarz nic nie mowi to jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne że nikt nic nie mówil podczas usg, dopiero teraz na karcie widzę afi-24,9cm ale nic więcej nie napisane. może za dużo pije bo ok 4 litry dziennie, nie wiem czy mam pic mniej czy co. zmartwiłam się. ciągle coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamartwiaj sie:* teraz czytam i to jest po prostu górna granica, a skoro lekarz nic nie mówił napewno jest oki, i jeszcze skoro tyle pijesz, moze miec to wplyw bo kobiety które maja malowodzie maja zalecane picie duzej ilosci wody i ten płyn wzrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia niemartw sie mi gin mowil zebym jadla pietruszke i pila wode ale jakos woda mi nie smakuje wole herbate:)gdyby cos nietak bylo to gin by ci powiedzial.mnie skurcze lapia dzis czesciej i maly napiera bardzo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia spokojnie usg w szpitalu robili jest ok nie bój sie nic opowiem ci/ wam o mojej wczorajszej panice/ histerii az wstyd sie przyznać:), wieczorem wzielam kartke z pomaiarami i wynikami zeby zobaczyc normy dobrze nie spojrzałam na nic i juz panika do m ze maly ma glowe 40 cm:),zaczelam szukac w ksiazeczce zdrowia kuby i 40 cm to kuba miał na 3 mc, no to wyobrazcie sobie juz widogłowie bylo w moich myslach potem kosc udowa myslalsm ze 11 wyszlo gdzies znalazłam ze razy 7 i bedzie dlugosc dziecka ii w ryk ze wielki ze najgorsze ze moze chory ubrania zaczelam mierzyc cm, m sie w****il i sprawdza głowa 33,8 cm kosc udowa 7,56cm ok dlugi bedzie:), ale ja jakies bzdury wyczytalam teraz nawet takich pomiarow nie widze na tych zapiskach nie wiem na co ja patrzylam:), m mowi zebym lepiej te ciuchy i inne d**erszniki ogladala i zamawiala bo zwariuje i ma racje kupilam super piżame:D. Takze flavia internet to nie zródło informacji ja jak zobaczylam glowa 40 to juz parte prawie miałam :D. O cieciu nic zero nic nie czytam nastawiam sie ze potem boli jjak nie wiem co i tyle mam nadzieje sie milo rozczarowac :). Takze nie smiejcie sie ze mnie mislam atak paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj robiłam porządki z dokumentami i dzisiaj pakuję już torbę. Czas najwyższy :) Flavia nie panikuj :) nie ma co się przejmować lekarze wiedzą i jakby coś nie było tak to by Cię poinformowali :) A ja jutro jadę zrobić wyniki , wymaz z paciorkowca oraz KTG ;-) Może jeszcze zajdę do sklepu i coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia to niezle zaszalalas z tymi pomiarami:)a powiedz mi w ktorym tyg mialas to usg i te pomiary.bo u mojego kosc udowa tez ma tyle w 37tc a nawet36tc bo teraz mam38 a to bylo3maja robione.i jak bys mogla napisz wymiar AC i BPD jakie masz.bo ja AC mialam31.5 a BPD9.2.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u was tez tak wieje?u mnie to drzewa az wyginaja sie strasznie.wiecie ja chyba tez zaczynam wpadac w panike ze nie bede umiala sie dzieckiem zajac,pokazalam m co ma naszykowane to mowi zebym tak nieprzezywala bo dziecko nieumarznie przez minute na dworze.a ja sie boje zewby niezachorowal.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia, ta ciąża a przede wszystkim sam brzuch jego kształt i ułożenie bardzo się różnią od poprzedniej i bliscy mi mówią: a może jednak będzie dziewczynka:) nie chciałabym, psychicznie nastawiłam się na chłopca chociaż na początku chciałam mieć dziewczynkę bo M bardzo chciał żeby była parka, mam nadzieję, że jednak wyskoczy Kubuś:) Dziewczyny ja dzisiaj byłam na wizycie u położnej środowiskowej, uspokoiła mnie co do wyniku HBS (czy któraś miała dodatni?), poprostu dadzą maleństwu zaraz po urodzeniu immunoglobinę i pewnie szczepionkę, a tak wszystko ma być ok, to nic poważnego. Kolejna sprawa, pytałam się o wagę urodzeniową dziecka bo gin nic konkretnie mi nie odpowiedział, to położna powiedziała że faktycznie jak jest duże dziecko będzie cc, ale oni zdecydują dopiero w dniu porodu, powiedziała, że nikt mnie nie będzie męczył i jak się nie da to zrobią CC, aha jasne, znam u nas przypadki jak się dziewczyny męczą kilkanaście godzin i jak dziecku puls zanika wtedy decyzja na cc. Wogóle niepokoi mnie to, że ostatnie usg miałam około 30tyg, nie wiem ile moje dziecko waży co się u niego dzieje i zobaczę dopiero w dniu porodu, położna też powiedziała że tak jest to norma, ale jak czytam, że wy na bieżąco wiecie jaka waga itd to mi się smutno robi. Aha i jeszcze u nas każdej jednej rodzącej sn podaje się oxy. Dowiedziałam się, że chyba tylko w przypadku gdybym trafiła na porodówkę z rozwarciem na osiem palców wtedy wiadomo, że nie podadzą:) To chyba tyle, musiałam się wyżalić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A i w końcu kupiłam i zjadłam pierogi z truskawkami. Całą ciążę za mną chodziły teraz mogę iść rodzić hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam dziewczyny jeszcze pakujecie do szpitala? u nas dają do porodu takie wdzianka z fliseliny wiec wszystko prześwituje i trzeba wziąć coś pod spód... efa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czytam Was często ale jak dotąd nie udzielałam się. Termin porodu mam na 6 czerwca. Wczoraj na wizycie lekarz powiedział mi że mam dodatkowy płat łożyska. Czy któraś z Was o tym słyszała, ma, albo miał w poprzedniej ciąży. Trochę się wystraszyłam bo czytam, że może być problem z urodzeniem obu części łożyska i dojść do krwotoku. Lekarz nie wspominał że może to być wskazanie do cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dodatkowy płat łozyska większosc na ścianie tylnej i płat na przedniej. lekarz powiedział że to nic strasznego. po prostu po porodzie lekarz musi dokładnie spr czy całe łożysko wyszło. Ale powiedział że w swoich kilkudziesieciu latach pracy jeszcze się nie spotkał żeby było inaczej. Nie jest to wskazanie do cc. I kazał się absolutnie nie przejmowac tym łożyskiem nomadic- który masz tc ze chcesz juz rodzic? ja bym chciała pod koniec następnego tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Flavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posprzatalam corci w pokoju umylam podlogi i takie 3 pozadne skurcze mnie zlapaly, ze az usiasc musialam. teraz strasznie brzuch mi sie stawia, napisalam do meza smsa. A on ze juz do domu jedzie hihihi, ja mu na to ze nie trzeba bo nic wiecej sie nie dzieje. A on na to ze szef go sam wygonil i kazal mnie pilnowac. usmialam sie jak nic :) Ale dobrze przynajmniej bedzie juz w domku a moze i cos sie rozkreci, chociaz watpie w to. Jutro mam jeszcze wizyte u poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mi z usg ostatniego termin wyszedl na 6.06 wiec zobaczymy jak to bedzie bo z om mam na 19 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj to u mnie odwrotnie jak u ciebie, bo z usg na maj. a ile twoj maluch wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 36 tyg mialo 2300, teraz niewiem bo juz raczej usg nie bedzie. teraz 37 tydz mi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
flavia, wg ginekologa tego co chodzę jutro zacznę 36tydz, ale tak się śmieję że zachcianka spełniona to mogę rodzić:) jejciu nie chcę przenosić już jedno przenosiłam ktoś tutaj pisał, że urodził jak waga spadła, nie chce mi się przeglądać do tyłu forum, a mi właśnie waga pokazała kg mniej :) ja jeszcze torby nie spakowałam!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie troszke martwie bo mi waga stoi w miejscu, niewiem czy to dlatego ze jestem aktywna czy z innych powodow. Wyniki moczu krwi mam dobre to raczej nie mam czym sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJJJ- ja mam urodziny 19 maja :D Sama na to licze, ze moze cos sie wydarzy w tym dniu. Jade dzisiaj na KTG bo mialam przyjechac jak sie nic dziac nie bedzie. Od kilku dni mam taki okropny smak - jakbym lizala metal, a do tego bekanie. Masakra jakas.. nic zjesc nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
od 3 tyg. brzuch mi się robi jak skała,a ja myślałam,że mały się wypina, dziś prawie cały czas tak było:( nospa nie pomaga -o bekaniu nie wspomnę,ale lepsze to niż zgaga lub wymioty:) oczekująca -dzięki za info,poinformujesz mnie jak tam jest na tej komisji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona jesli brzuch cały jak skała to skurcz. a który masz tydzień? moze macica cwiczy. ja tez miałam zawsze problem z rozpoznaniem. i maluch mi się wypinał bo bokach a ja przestraszona myślalam ze brzuch mi twardnieje. czasem mam takie uczucie, że brzuch ciągnie i zapiera mi dech ale brzuch miękki nie wiem co to wtedy znaczy. w każdym razie skurczy takich porządnych nie mam jak w szpitalu podłączali mi ktg to rysowaly się czasem górki ale jak pytałam położną to mówiła ze to od ruchów dziecka macica się napina bo ja nie czułam żeby brzuch twardniał, pytała o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona dam znac jak sie wstawie na nia:)a jak nie to ominie mnie to,a tobie kiedy skonczylo sie zwolnienie?bo mi20kwietnia minelo te180dni.kazali wziasc mi dowod i wypisy ze szpitala pokserowac i wziasc.poczatek moze urodzinowy prezent bedzieasz miala jasia?niepodtapia was?u mnie wieje i leje strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miare pogodnie tylko wiatr wieje ale dziś mi się chce jesc. czuje ze moje maleństwo jest nisko jak się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) M się dzisiaj ze mnie trochę posmial bo chodzę jak pingwon ;) właśnie wróciłam do domu bylam z młodym u dentysty i byłam bardziej zestresowana od niego jak mu wiercila to mi się słabo zrobiło ;) dobrze że m byl obok ;) Jak chodziłam strasznie podbrzusze mnie bolało. Odebrałam wypis ze szpitala umowilam się na kolejną wizytę do gina wyobrazcie sobie że mnie dopisała na godzinę 21:00 bo tylke ma pacjentek a i tak jak będę wychodziła z domu mam zadzwonić bo może się przeciągnąć do 22:00 no szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×