Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
oczekująca dzięki za info, a ile czekałaś na tą komisję?przysłali jakieś zawiadomienie listownie czy dopiero wyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- nie strasz taka ilością osób patrzących na krocze, chyba się spalę ze wstydu:( 15 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia a Ty bierzesz jakieś leki na ciśnienie? 15 osób na obchodzie? Chyba bym zemdlała ze wstydu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek nie biore leków ciśnienie samo spadło, ale kazali codziennie sprawdzac. a ty jakie masz? Dziewczyny nie przesadzam tyle ich było, jak weszli to zajeli całą sale, chyba z 5 lekarzy, pielęgniarki, położna, jacyś stażyści. masakra. I tak sie zastanawiam jak bedzie wyglądał obchód po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ale narobiłyście dla mnie ochoty na lody :D u mnie na osiedlu otworzyli lodziarnie z pysznymi lodami i dziś chyba się przejdę bo wczoraj caly dzień siedziałam w domku :) Zajdę też do biedronki i kupie pierogi z truskawkami na jutro a dziś zrobię kurczaka z ryżem :) W końcu opuchnięcie z nóg odeszło :) a w nocy młody tak szalał, że poszłam spać po 23 i nad ranem się przebudziłam z takimi dziwnymi myślami ehhh ... że nie jestem atrakcyjna dla męża bo trochę mnie przybyło :( i doła dostałam. A ja myślę, że Flavia do terminu dociągnie :) ja bym chciała jeszcze w Maju :) ale wszystko się okażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamoK cc będę mieć dlatego, że za krótki okres mam od pierwszego porodu, który zakończył się cc i za duże ryzyko komplikacji. A wogóle synuś zapowiada się, że będzie duży to tym bardziej, mogłabym popękać od środka, w tych miejscach gdzie byłam szyta. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi Nawet nie mysl o takich rzeczach, ze dla meza nie jestes atrakcyjna, wiadomo ze ciaza wiaze sie z paroma dodatkowymi kilogramami, i nie wydaje mi sie zeby faceta tak to przeszkadzalo, wiadomo ze po porodzie kg znikna po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień biorę leki i dziś rano 140/91, czyli w końcu coś spadło bo było nawet 160/110. To u Ciebie Flavia na szczęście dobrze. Wczoraj siedzimy i M mówi, chyba nasza córka będzie jedynaczką, a ja (zdziwiona bo planowaliśmy zawsze dwoje, a może i kiedyś trzecie) pytam czemu? A on do mnie < ja się boję, że Ty w kolejnej ciąży umrzesz, bo Ty tak zle znosisz i co ja bez Ciebie będę robić > Wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje dziecie dzisiaj tak sie rozpycha, wszedzie je czuje. Brzuch do tego mi sie strasznie stawia i skurcze odczuwalne mam, co jakis czas jest jeden a pozadny ze az zeby zaciskam. Maz wczoraj ze smiechu nie mogl wytrzymac, malenstwo tak sie wypinalo nozka,ze az bylo przez skore widac, a maz na to heheh nie tedy droga nie gora tylko dolem. Nie ma dnia zeby z brzuchem nie rozmawial i nie glaskal. Wieczorami maz i corka kaza mi sie klasc na kanapie a oni sobie z brzuchem zabawy urzadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ dzięki za otuchę :) Ja sobie postanowiłam, że jak urodzę to odczekam połóg i od razu zacznę ćwiczyć :) bo idzie lato a chce założyć moje ciuchy z przed ciąży :) Kurcze coś z dziąsłami mam bo jakby opuchnięte :/ już wczoraj to zauważyłam a dzisiaj jak jadłam śniadanie to bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek martwi się:( moj mąż tez się martwi, teraz co lekarz wypisał mi skierowanie do szpitala to on mówi że siwych włosów zaraz dostanie. I też mi mówił że chyba juz się nie zdecydujemy na więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia tak synek wie wieczorami pyta czy wróce :(, obiecuje mu ze z końca swiata bym wróciła, wie ze bede tyle dni ile paluszkow na rączce:). Ta rozłaka to bedzie masakra jakaś dla mnie. Właśnie byly pytania czy bedzie mnie bolało czy się boje co mi beda robic: ). Na swoj sposób dziecko sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazyłam się 19 na plusie. dużo:( mam nadzieje ze czesc to ta opuchlizna i zejdzie. Ale i tak kiedy ja to zrzuce to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ Ty szczęściaro jak księżnicze Ciebie traktują u mnie to moj synek chyba bardziej uczuciowy do brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plus 17kg, ponoć ok 7 kg spada od razu po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia u Ciebie to na pewno woda, po zdjęciach nie widać u Ciebie że tyle przytyłaś więc szybciutko to wszystko zgubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kubusia No musze przyznac ze mam szczescie, teraz juz 3 szczescia najwazniejsze na swiecie. Nie wyobrazam sobie zycia bez Nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to mówi do małego "siema kolego". jemu się chyba wydaje że on jak się urodzi to będzie taki biegający od razu. On nigdy nie widział noworodka dopiero urodzonego i jestem przekonana że będzie zdziwiony że taki mały, nawet jesli synek będzie wazył 4 kg to powie że malutki. Jestem tego pewna Esmi- teraz to juz widac po udach, twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia to ja też spuchłam najbardziej to nogi , ręce i buzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi nie miej takich mysli, choc ja tez takie mam, ze sie juz nie podobam bo mam juz 17 kg na plusie! masakra jakaś, najwięcej poszło w uda, d**e i brzuch wiadomo, reszta raczej w normie, jestem pyzata to napewno, ale zamierzam od razu po porodzie cos robić, napewno jeść jak przed ciążą, bo nie oszukujmy sie jem więcej,a cwiczenia później, dziwie sie ze nie mam ani jednego rozstępu przy tej wadze. Czuje sie jak babcia, nie umiem chodzic, boli mnie to biodro, przekrecic i łapia mnie skurcze w łydce, okropne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój widział szwagierki tygodniowego dzidziusia, była malutenka:) babcia zaczyna szalec i kupuje malemu smoczki, butelki i ubranka, ja juz stopuje z czymkolwiek, jakos mam lek i najpierw chce zeby sie szczęsliwie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie powinnam , ale jakiegoś doła dostałam ... Ja oczywiście przed chrzcinami idę do fryzjera , kosmetyczki i muszę się ogarnąć wagowo :D chcę być ładną Mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona wczoraj rano list dostalam a przed wizyta bylam zapytac czy ma mi gin wypisac zwolnienie ale oni sami nalicza do dnia porodu.flavia ja mam z om30maja a z usg25 z tego pierwszego.mnie m wkurzyl.obiecal pomoc sprzatac a gra na komp.a ja dopiero kuchnie ogarnelam jeszcze podloge mam umyc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mnie wciąż boli brzuch już nie wiem czemu,trochę plecy jak wstaje. Nie wiem czy mam skurcze bo nie umiem ich odróżnić. Bardzo często się wyprozniam dziś już dwa razy,a zwykle dwa razy dziennie robię. Już mnie tylek boli. Kiepsko ie czuje. Ręce dziś dretwe jak nigdy jeszcze:-( w nocy źle spałem,często wstawalam...:-( Śnił mi się dziś szerszen w ogródku jak plewilam cebulę i sprawdziłam i cennik mówi że to źle,ale sen mara Bog wiara. Będę dziś robić barszcz,nic mi się ne chce,nie mam siły dziś. Ale dziś posprzatam pokój i korytarz,jakieś pranie wstawie może,ale narazie leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mama jest ale ja sobie leże w sypialni:), a kubus mi szykuje koktajl z truskawek, a moje dzieciątko z brzuszka napiera głową w kość miednicy:). Ja mam nowy katalog z avon butle z woda i nic wiecej nie chce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O truskawkach ja pisałam. Kasia nie cierpie szerszeni, boje się ich, kiedys wleciał nam do domu zlapalam kube i zamknelismy sie w lazience na szczescie byl m:). Nie martw się KAsia jutro bedzie lepszy dzień niestety w ciazy tak mamy złe dni dobre dni. U mnie w skrócie to radość, strach, boli, skurcz, zgaga:). Oczekująca zostaw te podłogi w czorty:), ja juz nie robie takich rzeczy m robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po sklepie zaszłam do dziecięcego na naszym osiedlu i miło się zaskoczyłam bo ceny przystępne :D i kupiłam gąbeczkę do kąpieli na dzidziusia i termometr do kąpieli :) W Biedronce kupiłam lody a teraz zjadłam chałeczkę z jogurtem :D i coca colę :D Jutro na obiad robię naleśniki z serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia narazie podlogi czekaja,jakos niebardzo mam sile.brzuch twardy a maly tak kolanami jezdzi.ja mialam wczoraj nalesniki zrobic ale zrobie dzisiaj:)a jutro ulepie pierogi to m zamroze zeby zjadl chociaz jeden dzien,moze jakies kotlety w sobote mu zrobie i zamroze:)tesciowa lata i prowokuje m do klotni.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole moja tesciowa pomalowala drzwi sobie na dole farba olejna i oczywiscie wqszystko smierdzialo.ona wogole niemysli,przeciez zatruc sie mozna taka farba albo dziecku zaszkodzic.jak ja jej nietrawie:/moja mama zaczyna stresowac sie porodem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ale głupia ta teściowa, farba olejna jest szkodliwa, powinna po mordzie dostac za swoją złośliwosc bo pewnie zrobiła to specjalnie. zamknij drzwi na góre i wietrz. A wiecie co ja to bym teraz z chęcia coś jeszcze pokupowała dla malucha, ale nie mam juz co bo wszystko jest. te kompletowanie wyprawki jest takie fajne:) Ja wyjełam loda i czekam zeby się troche odmroził to bedę jesc:) u mnie otwarte drzwi na dwór i pachnie kwiatami. ja nie mam siły w ogóle chodzic, troche się zmuszam ale nie mam siły w nogach takie ciężkie jak z ołowiu. czuje jak maluch grasuje przy kości łonowej, znowu się napiął i nie mogłam zrobic siku mimo że mi się chcialo. Zaraz pewnie znowu pójdę bo nie wysikałam się do konca. Okropne to jest i boli wtedy. Zaglądałam na majówki, niektóre już urodziły a reszta się stara urodzic:D Zaglądałam tez na listopad i styczeń 15 i jak sobie pomyślałam ze mogłabym byc teraz np w 2-3 mies ciązy to doceniam tą moją końcówkę. Strasznie długie te 9 miesięcy. A macie na wszelki wypadek przygotowane imię dla innej płci niż ma byc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×