Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Flavia ja w domu bo wody takie moga byc poki co wiec nie musze sie klasc .. tylko kontrola itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie jak to jest ze ja np mam teraz 2-2,5cm i nic a nic nie czuje, nawet nie czułam. a twoja kol ledwo doszła do 3cm i tak się meczy, taki ból ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystko zalezy od tej szyjki , ja cos czuje ze u mnie bedzie tak samo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam na4cm i dzis boli ale czuje ze chyba w nocy sie zacznie,strasznie kregoslup mnie ciagnie i promieniuje na brzuch.na wkladce zauwazylam kilka kropel krwi ale brunatnej wiec narazie pod kontrola.gin mowil ze brunatna moze byc aby zywa niebyla.narazie czekam brzuch sie stawia i krocze bardzo boli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczkujaca moja kolezanka krawila i wczoraj w nocy i dzis , teraz pisze ze juz w sumie zaczyna tolerowac te skurcze a ma co 1-2 minuty i wogole inna jest tak ja podbudowalo ze ma te 3cm i moze dostac zzo :) i czeka teraz na nie i juz ma dobry humor hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją strasznie wymiotuje i na chwilę mi lepiej. Przynajmniej głową nie boli. Ale mam twardy brzuch i mnie boli,jak się kapalam miałam tak 3 razy i trochę bolało. Pewnie przez wymioty boli i jest twardy. Oczekujaca ja myślę że ty do poniedziałku urodziło pewnie główką już tak nisko i dlatego tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama nie wiem pierwsze myslalam ze przez to ze poslizgnelam sie boli ale boli coraz gorzej i po obu stronach a do tego kregoslup boli,nawet masowanie niepomaga.moze sie zacznie i jutro urodze.snilo mi sie ze urodzilam w niedziele a bolalo okropnie.asik a wody kolezance odeszly wszystkie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie odeszl cos sie saczylo tylko ale narazie chyba juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia na kiedy masz termin? Wymioty to moze byc oznaka postępującej akcji porodowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją zaczynam 36 tydz. Ją wciąż się mecze mój żołądek nic nie przyjmuje rano pojadę na zastrzyk przeciw wymiotna. Biegunka i wymioty naraz. Z tego szarpania wycieku mi chyba w części czop. Śluz byl gesty elastyczny i przezroczysty. Mąż na noc w pracy ale moja mama jest pod telefonem bo aż slabne z braku cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia to chyba jelitówka, współczuję:-( ja za to nie śpię całą noc:-( brzuch mi twardnieje co chwila,jest mi niewygodnie i źle:-( aż się poryczałam z tego braku snu... ale nic... Moze jakoś niedlugo zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ją też praktycznie nie spalam co chwilę albo siiku albo wymioty albo kupa przepraszam ze wam nudze. Teraz bolą plecy i brzuch. I znów coś ze mnie wypadło. Nie wiem czy to śluz czy czop. Sikam na pomaranczowo i nie czuje małej chyba skoczek na ip tylko zęby mnie nie zostawili. Zjadłam kawałek suchej bułki i czekam czy się przyjmie. Mamokubusia jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- współczuję,ja wymiotowałam po 12 razy dziennie prawie do 4 miesiąca,lekarz stwierdził,że to hormony, to był koszmar, a u Ciebie albo hormony,albo jelitówka, teraz ponoć wirus szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nawet po gryzie bułeczki wymiotowałam, po łyku wody! 2 gryzy zjedz i leż- jeśli to jelitówka, to może coś się wchłonie z pokarmu, bo jeśli nie to myślę,że może zaczęłaś się oczyszczać przed porodem -wczoraj m przyszedł od kolegi i tak się stęsknił,że zaczął mnie napastować,ale nie pozwoliłam mu, mi boli jak gin.mi pobierał próbkę a co dopiero sex:( -dziś wybieramy się na festyn- do Kiermus:) zabieramy moją mamę, bo dla taty coś się stało w kolano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny sorki, że wczoraj się nie odzywałam ale rano uczelnia a na dodatek potem pojechaliśmy na wieś - nie ma to jak odpoczynek na świeżym powietrzu, grill i nauka :P Mamokubusia GRATULACJE Michasia normalnie kolejna mamusia w gronie naszym została :) i cieszę się bardzo, że wszystko szczęśliwie się skończyło :) :* buziak dla Ciebie, Michasia i Kubusia :*:*:* Asiq dobrze, że nie musisz leżeć w szpitalu i wszystko się unormowało ale dbaj o siebie bardzo !!! :) Nie długo wszystkie będziemy mamami :D super ! :) jak ja sobie pomyślę ajjj czekam niecierpliwie :D A dzisiaj znowu uczelnia ... a potem jedziemy na obiad do brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mamakubusia jak po nocy z synkiem? odzwiedzi Was kubuś zeby zobaczyć małego? kasia współczuje, kurcze czop Ci chyba wypada, a jak czop idzie to akcja porodowa moze sie rozwinąć szybciej, niz myslimy...mozesz też sobie ryzu ugotować i zjeść tak na sucho,jak to jelitówka to ten ryz wchłonie tą bakterie i nie podrażni Ci żołądka i pij!! duzo! i mozesz też kupic jakiś probiotyk zeby te jelita zaczeły wracać do normy powoli.Ewinka ja Cie rozumiem, sama dziś prawie płakałam w nocy:( nie umiałam sie ruszyc, tak mnie boli od kręgosłupa, posladek, udo i juz łydka, wczoraj tesciowie przyjechali i nie umiałam już wrócic do domu i wejść po schodach, czulam sie załosnie, płakac sie chcialo wzielam apap pomogł na 20 minut jak byłam bez ruchu i na nowo. a najgorsze ze co zaczyna bolec w drugiej nodze, jak tak sie stanie jade do szpitala i niech mi cos daja bo ja sie wykoncze.ciekawe co u początekczerwca, czy urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto was podczytuje dziewczyny i korzystam z waszych porad. Termin byl na 6.06 jednak wczoraj o 23.30 odeszly mi wody. My z chlopakiem panika bo spalismy a nas wybudzil ten huk. Dzwiek jakby balon kyos przebił przy uchu. Z brzucha jakby zlecialo nagle powietrze. Poszlo szybko, nie powiem ze nie o 1:44 mala Patrycja przyszła na swiat z waga 2800 g i dluga 51cm. nie bede klamac,bolalo mnie jak cholera, blagalam chlopaka by to przerwal, polozna by przestaala wpychac palce, przy parciu wrzeszczalam na cale gardlo. Ale staralam sie sluchac połoznwj mimo ze momwntami chciałam ich pozabijac. ale gdy dostalam mała zaczelam zapominac, najbardziej bolalo to zszywanie,badania i cala reszta bo bylam tam mocno obolala. O dziwo mam zaledwie 2 szwy i boli przy sikaniu,ale pod prysznicem jeat latwiej. A i pewno nie jedna sie boi ze narobi przy porodzie. Mi nie zdazyli podac lewatyqy a bylam po obiedzie obfitym i narobilam na tym fotelu,ale one to maja na codzien i jw jakos nie rusza juz to powodzenia dla tych co czekaja niecierpliwie. I polecam; seks spacer mycie podlogi kleczac i przysiady najlepszy sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję ci ja się najbardziej wstydzę właśnie tego że się zesram taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas lewatyw nie dają już od lat. Dobrze jest kupić zestaw domowy i zrobić sobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość gratulacje! biorąc pod uwagę, ze rodziłas tak krótko ból mógł być naprawde nie do wytrzymania!!szybko sie wszystko rozwarło, kupa sie nie przejmuj, to normalne, ja tez mimo ze nastawiam sie na lewatywe to wiem, ze moze cos wyjść taka natura:) ja mam termin na 5.06 ale watpie, ze urodze w maju, a Ty miałaś jakieś sygnały? ze urodzisz wcześniej, czop etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gratulacje gościu, ważne, że już po. Zdrówka teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czop odszedl 2tygodnie temu,a od tygodnia miewalam falszywe alarmy ,od kilku dni z cycka mi az cieklo ze owijalam sie recznikiem bo staniki za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewvzyny a wiec nie bojcie sie hehe to przekaz od mojej kol , byla zalamana tym ze szyjka nie chce sie rozwierac ale jak po badaniu uslyszala te 3cm i ze zaraz zzo to jak nowa powiedziala ze bol jest no zniesienia po znieczuleniu nic nie czula dali jej oxy i przebili pecherz i w ok 2h z 4cm zrobilo sie 8cm , czula tylko ból jak dziecko schodzi mowi ze gdyby byla mniejsza to raczej bol mniejszy by byl , kiedy anestezjolog p[rzyszla dostrzyknac zzo to ona juz parla , parla ok godziny mowi ze wrzeszczala bo to instynk i gadala glupoty heh bo glowa ciezko schodzila i rodzila z ochrona krocza wiec ciezko bylo wypochnac ale nie nacieli nie pekla tylko w srodku cos zszywali , wiec mala sie urodzila 18 maja w terminie i wazyla 3800 mierzyla 56, odrazu po kolezanka pisala ze ona juz ogranieta , spala godzine i o 6 juz pisala ze biega jak mlody bog a brzuch boli tylko przy karmieniu wiec nie bójmy sie powinno byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mimo ze robila lewatywe przed ale to bylo 17, to juz zeby zwiekszyc tempo tez jej zrobili i pomoglo :) wiec lewatywy sie nie bac bo to podobno dobry sposob na podgonienie porodu no i na komfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowila ze lekarze sie smieli ze obok urodzila sie dzidzia 3200 i 54cm to wyskoczyla jak z procy heheh a niestety przy wiekszym trzeba sie pomeczyc lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Asik, gratulacje dla kolezanki, ale ja bede rodzić bez znieczulenia i nie będzie tak wesoło:)...damy rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnej mamuski :-D 2 godziny - ekspresowy porod, pozazdroscic :-D Calusy dla malej Patrycji. Asik, ta Twoja kolezanka rodzila podobnie jak ja. Tez sie tak meczylam z rozwarciem I to juz po podaniu oxy, a po podaniu epiduralu w 3 godziny zrobilo sie pelne rozwarcie I moglam przec :-D Pogratuluj kolezance od czerwcowych mamus. Mamokubusia, jak sie czujesz? Jak maly Michas, ladnie je? Kubus juz go widzial? Skrobnij slowko jak bedziesz miec chwilke. Oczekujaca, rodzisz? Poczatek czerwca chyba juz jest mamusia, bo milczy jak zakleta ;-) Ja ledwo pisze, bo prawa dlon mam masakrycznie spuchnieta I nadgarstek boli jak cholera. Za tydzien skoncze 37 tydzien I mam nadzieje, ze Leos sie ewakuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na zapisie skurcze mialam do110 ale niebolalo a tak nieschodzilo ponizej70,maly szalal jak opetany:)glowka sie jeszcze obnizyla ale rozwarcia wiecej niema:(w srode mam zglosic sie na szpital i juz zostane pewnie.mowil ze gdyby bylo wieksze rozwarcie to dalby kroplowke a tak to lipa,i musze czekac.jestem wkurzona oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu gratulacje coreczki:)asik to kolezanka juz po bolu:)moje dwie znajome urodzily jedna miala po mnie termin a druga w terminie.wczoraj miala bole i urodzila szybko ale maly mial2900 jak bylby wiekszy to mowila ze niedalaby rady.a czop jej odszedl2tyg wczesniej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×