Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

No u nas lekarz zdziwiony bardzo czy na pewno nie pomylilam daty mies. A ja mowie raczej nie tymbardzirj ze zawsze na usg wychodzilo ze jest na tym etapie co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda dpbrze ze dzidzia duza wczesniej urodzisz a zarax juz bezpiecznie bedzie narazie oszczedzaj ale do rzeczy moja kol postanowila wczoraj udac sie na porodowke bo cos sluzowego lecialo jej po nogach i zostawili ja bo w ktg regularne skurcze wiec stwierdzili ze sie zaczelo... miala lezec na kprytarzu najpierw bo 4 sale zajete ale zwolnila sie, rozwarcis brak skurcze sa wiec kazali jej spac oczywiscie od 24 do 3 pisalysmy smsy i nad ranem ja przeniesli do uzolatki na ginekologie bo nic sie nie dzuwje a kolejne 3 przyjechaly rodzic wiec przemial duzy (warszawska) troche jest zla ze juz ja polozyli bo ten czas moglabybyc w domu ,czekam na rozwoj sytuacji asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammina, reakcja lekarza i poloznej byla prawidlowa. Antybiotyk podaje sie dozylnie w trakcie porodu, mozesz spac spokojnie. Kasia, ja bylam duzo mniejsza, jak sie urodzilam, a teraz, nawet jak nie jestem w ciazy, to chcialabym, zeby mnie bylo tak ze 6 kilo mniej :) Na pewno wszystko bedzie dobrze. Asik, my tez czekamy na rozwoj sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobitki:) Zuzia właśnie Zasnelo wiec mam chwilę. Brzuch mniej juz mniej boli co do mojego m jest w niebie:) oszalał na jej punkcie jest ze mną w domu to co najważniejsze w firmie to załatwia przez neta . I poki co nie mysli o powrocie do normalnego dnia pracy;) dzis rano normalnie mnie zagiol zapytal mnie czy jak wydobrzeje czy postaramy sie o druga córkę :) wariat. A tak pozatym takie ciśnienie jest mozliwe ponad 200 ja bym tego nie lekceważyła moja kolezanka urodziła wczoraj syna w 39tc 4320g i wyobrazcie sobie ze pielęgniarka podczas mycia złamała mu obojczyk. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dziękuję Wam za troskę. Od tamtego ataku czuję się dobrze i ciśnienie mam w normie, maleńka normalnie się rusza, mam nadzieję, że to jednorazowy skok. Nie chciałam jechać na IP po tym tel do gina bo on tam pracuje. Mieszkam w małym mieście, gdzie jest jeden szpital i kilku lekarzy i na pewno trafiłabym na swojego :) Dziewczyny jakie my mamy szczęście, że jesteśmy w ciąży i niedługo nasze dzieci będą z nami. Piszę tak bo rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która od 15 lat nie może zajść w ciążę. I wczoraj pomimo leczenia zastrzykami za 1 tys zł dostała @. Serce pęka jak pomyślę jak jej ciężko :( Miłego dnia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek a kolezanka próbowała in vitro? Teraz jest to możliwe i prawie bezpłatnie wiem bo siostra w grudniu ubiegłego roku urodziła córkę z in vitro. Wiecie co mnie wkurza ? To ze niektore sie starają u a latami nie moga doczekać sie malenstwa a druga nie zdazy dojść do siebie po porodzie a juz znowu w ciąży jest. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek nie wykonuj zadnych silowych czynnosci zawsze mozesx do na izbe podjechac 40 min max i jestes a lekarze dobzi, te cisnienie na pewno bylo duze ale nie ufaj temu elektr aparatowi bo one przy podwyzszonym rr wskaxuja niezle bajki mojej kolezance skurcze sie rozregulowaly i tyle dalej nic pewnie bez wspomagaczy nic z tego nie wyjdzue:) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do in vitro bedą podchodzić we wrześniu, ona już dawno chciała, ale mąż się na to nie zgadzał. Jakoś udało im się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek szkoda taakich ludzi co niemoga miec dzieci a chca,staraja sie i nic z tego.u mnie lalo cala noc tragedia poprostu.snilo mi sie ze zaczelam rodzic a maly wazyl4kg.rano wyciekl mi taki sluz z woda niewiem co to.jutro jade kolo10do gin zobaczymy co sie dzieje.od4rano do6znowu mialam skurcze i to gorzej bolesne.wkurza mnie to ze niezacznie sie raz a dobrze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca zrob sobie gorąca kąpiel i masuj sutki w tym czasie a napewno urodzisz dziecku nic nie bedzie przez taka kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, esmi masz juz prace napisaną wiec nie musisz juz sobie tak tym zawracać głowy, a kiedy sie będziesz bronić? asik ciesze sie, ze jest lepiej niż myślałaś, wiadomo ile będziesz leżeć w szpitalu? ilonek to rzeczywiscie głupia sytuacja, bo gin mowi ze jest dobrze a ty bys jechała na izbe, bądz tu mądry...jesli teraz wszystko jest ok, maluszek sie rusza to obserwuj i koniec. Mi brzuch opadł jeszcze niżej i jeszcze bardziej boli mnie ta rwa, musze cos zarzyc bo nie umiem juz funkcjonować:( byle mala nierownosc czuje okropny bol, o spanie nie mowie.W nocy bole miesiaczkowe nasilone i bol krocza, moze po skokach na piłeczce:) mój mały zdecydowanie sie mniej rusza niz kiedys, mowilam lekarzwoi, mowi ze to normalne bo ma mało miejsca i czeka na porod, ale jakos mnie to martwi.Oczekująca ja takie wycieki mam codziennie woda z wydzieliną, grzybicy nie ma, wszystko ok takze nie wiem, taki sluz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca mojej kol ciekl ten wodnisty sluz dlatego pojechala bo myślala ze to wody i nie wiec teraz czeka na niewiadomo co bo nic sie nie dzieje asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka 13 lat probowala zajsc w ciaze, bezskutecznie. Tzw bezplodnosc idiopatyczna, czyli niewiadomego pochodzenia, bo oboje zdrowi i teoretycznie problemow nie powinni miec. Dziewczyna w koncu zdecydowala sie na in vitro, porobili badania, zostali zaakceptowani, wyslali konieczne formularze, zeby dostac refundacje i co? Okazalo sie, ze jest w ciazy :) Dziewczyna w szoku, ze jakim cudem. Lekarz stwierdzil, ze widocznie decyzja o in vitro zdjela z nich presje, zrelaksowali sie i zaskoczylo. Termin ma na listopad :) Klaudia, opisalas moj przypadek :) Ja zaszlam w druga ciaze kiedy starszy syn mial 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuje dzisiaj z ta kapiela ciepla i masazem moze cos sie ruszy i bedzie final.zjadlam bigosu od mamy i zgaga meczy.brzuch mam nisko a zgaga taka sama teraz to po wszystkim meczy.mamo3chlopcow to byla wpadka po4miesiacach od narodzin?ja to jak zdecydujemy sie na drugie to za jakies2lata.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca ja przez cała ciaze robie wszystko, sprzatam myje podłogi na klanach, wieszam firanki, chodze po schodach pare razy dziennie jak jeszcze noga byla ok i moja szyjka jest twarda jak kamien wiec nie wiem czy cokowiek jest w stanie ją ruszyć :p o Twojej nie wspomne nawet:P te sutki to dobry pomysł. Klaudia czyli malutka grzeczna, jak masz czas wejść i poczytać:)) chciałabym zeby u mnie też było już po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata moja to jakas uparta szyjka i ze rozwarcie sie nierobi,duzo chodze robie slony to kucam przy roznych czynnosciach a tu nic.jedynie brzuch gozej boli i kregoslup.czuje straszny ucisk na pecherz.mogl by sie maly zdecydowac juz wyjsc,mowie mu to codziennie zeby wyszedl z brzucha to aby nogami rusza:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, no wpadka :) Juz tu chyba pisalam, ze bylam na tabletkach (Microgynion), najwiekszy szok naszego zycia :) To byl nasz pierwszy raz po porodzie i od razu zaskoczylam. Dostalam ataku histerii u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców, mozna sie załamać w takim momencie:P masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np Flavia całą ciąże lezała i już ma rozwacie na 2 cm, ciekawe od czego to zależy :) moja kolezanka własnie na takiej dmuchanej bali skakała i jej sie rozwarcie powiększyło:) ale i tak wywołali w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny od czego to zalezy od dziecka :) to ono inicjuje porod , nie mpwimy oczywiscie o jakis anomaliach ale jesli dziadzia jest juz gotowa to zaczyna sie porod jesli nie to nie :) jak mojej kolezance licza porod od pojawienia sie na porodowce to juz 10 godzin ponad rodzi :D z tym ze nie wiem czy to porod bo dalej nie zbadali czy rozwarcie sie robi itp ja zaraz padne chyba spac bo spalam niecale 4 godziny denerwowalam sie jakby sama rodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom u mnie rozwarcie 2cm i już nie ma szyjki. cieszę sie, że całą ciążę leżałam bo kto wie co by było gdybym chodziła, a tak już jestem spokojna. U mnie 38tc.:) W nocy niezle spalam obudziłam się 1 na siku i teraz do 9.30:) Agata ja teraz więcej chodzę i tez odzywa mi się rwa, jak idę to czasem przykuleje bo taki ból idzie z biodra przez pośladek na udo. Ja ostatnio myślałam o tym jak się dobrze zabezpieczyc żeby nie wpasc po porodzie, bo drugiej takiej ciazy z noworodkiem na rękach bym nie zniosła. Na początek pewnie będą i tabletki i prezerwatywy póki mi się wszystko nie unormuje. Mój syn znalazł sobie zabawe zahacza nóżkami o moje zebra i je podwadza do góry:) raz po raz tak robi urwis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie od wczoraj cos sie dzieje, ale w sumie to nie wiem co. Nie jestem w stanie przelknac ulubionych potraw, dostalam mega obrzydzenie. Mam nieziemskie pragnienie ! Skurcze mam od wczoraj, ale nieregularne. Dostalam jakieś dziwne kolatanie serca i drzenie miesni jak po wysiłku. Od rana skurcze sa bardziej regularne jak wczoraj. Stanelam na wadze i ku mojemu zdziwieniu -2kg. Jak skurcze sie nasila i będą bardziej regularne to pojedziemy rodzic. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zacza odchodzic mi czop dostałam skurczy jestem na porodówce bede mieć cc bojd się ale sa fajni lekarze i połozna anestezjolog spoko:) juz pani zabrała kuwetke z kocykiem i ciuszkami:) ja mam cewnik juz,druga kroplówa idzie zyc nie umierać:) modlcie się juz mi wszystko jedno tylko zeby ńie umrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie wytrzymala do wtorku haha bedzie dobrze 3mam kciuki buziaki asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK trzymam kciuki juz niedługo będziesz miała synka w ramionach. Moze trafiłas na mojego lekarza bo ma dyżur. Trzymaj się. jak bedzie po wszystkim to napisz słówko:) Dziewczyny mnie ciągle boli głowa w skroniach tak jakby ktoś ściskał mi skronie. cisnienie mam 130/90 130/85 takie mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozwarcie na 1 palec,ale nie leżę,normalnie funkcjonuję pomimo ze to dopiero 35,5 tydz.Na tym etapie ciązy rozwarcie nie jest juz niebezpieczne i nawet miesiac mozna wytrzymac,wiec sie nie martwie.We srode ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia trzymaj sie,badz dzielna i wszystko bedzie dobrze:)za kilka godz bedziesz miec malenstwo:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek czerwca, zycze Ci regularnej i bezbolesnej akcji skurczowej oraz szybkiego porodu :) Daj znac, jak sytuacja sie rozkreci. Mamokubusia, jeszcze troche i bedziesz miec drugiego pyrtka do kochania :) Informuj na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×