Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
mamo3chłopców ja nie mialam na mysli takich kobiet jak ty ze wpadłas to trudno jestem swiecie przekonana ze kochasz chłopaków nad życie. Mialam na mysli kobiety co rodza dzieci co roku i dla nich to tylko kolejna gębą do wykarmirnia przepraszam ze tak pisze ale sa takie mamusie. Jak urodziłam Zuzie byla ze mną w sali dziewczyna 22 lata i urodziła 5 dziecko normalnie zal mi jej było. MamoK trzymam kciuki i zycze powodzenia. Poczatekczerwca tobie radze tak jak oczekujacej gorąca kąpiel powinna pomoc skurcze powinny zrobic sie silniejsze i regularne klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec moja kolezanka jednak nie rodzi pozamykane na 3 spusty szyjka miekka ale przylega do kosci krzyzowej o i tyle z porodu heh lezy z 2 laskami te z koleji maja rozwarcia ale bez skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No to bedziemy mialy kolejne mamusie. Ja od rana chodze ze skurczami a raczej od nocy, nie sa regularne ale bolesne. Brzuch strasznie sie stawia. Krocze boli mam nadzieje ze sie rozkreci na dobre bo takie falszywe alarmy doprowadzaja do szalu. My z mezem zastanawialismy sie , ze byc moze bedziemy sie szybko starac o 3 dziecko, ale zobaczymy, ja zawsze chcialam miec duza rodzine. Ale teraz wiem ze roznica wieku napewno bedzie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie znowu burza sie zaczyna:/bylam po salate i tak poslizgnelam sie ze pyknelo mi cos w kroczu az boli ,ledwo dosazlam do domu,w dodatku leci mi taki gesty sluz ciagle.tesciowa lata wszedzie i komentuje aby wkurza czlowieka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Flavia ja ten ból mam ciągle, leżać, siedząc, już dochodzi do kolana i sie zastanawiam jaką pozycje mam przyjąć w czasie porodu i bóli, bo najlepsza to kucanie a kucać nie umiem:/ więc chyba sie umorduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca juz blisko moja kol tez pojechala z tym sluzem teraz sie okazalo ze sacza sie wody z gory bo pecherz caly jeszcze skurcze co 5min trwajace minute z bbrzucha ok ale silne z krzyzajakby jej ktos go lamal czekaja na zgladzenie szyjki i az zacznie sie rozwierac :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik no ja mam szyjke zgladzona,ale dzis niemam narazie skurczy za to krocze tak boli po poslizgnieciu.asik moze urodzi dzisiaj twoja kolezanka?ja bym chciala zaczac juz rodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca widocznie maluch wie ze ciąża trwa 40 tyg i ma zamiar cię tyle przetrzymac heh. żarcik:) a próbowałaś sexu? ja mam ochotę ale się boje ze względu na tą infekcje, jeszcze troche mam ale pomału juz przechodzi. nie chciałabym zeby znowu się coś do mnie przyczepilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa czy mamaK juz ma dzidzie, pewnie tak początek a ty rodzisz czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja właśnie posprzątałam tyle o ile potrafi ciężarówka posprzątać:) najważniejsze,że czysto i schludnie,zrobiłam budyń a mam chęć na lody i czipsy:) pranie się buja,spory wiatr na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja właśnie posprzątałam tyle o ile potrafi ciężarówka posprzątać:) najważniejsze,że czysto i schludnie,zrobiłam budyń a mam chęć na lody i czipsy:) pranie się buja,spory wiatr na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia nieprobowalam sexu bo m sie boi ze uszkodzi malego albo cos wiec niebede go namawiac.mamokubusia no to duzy twoj michas:)gratulacje teraz odpoczywaj i jak bedzieasz miec sily to opisz nam przebieg wydarzen:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
mamoK jesteśmy z Tobą, będzie dobrze Kochana spokojnie:) Agata mnie też męczy rwa, teraz mocniej kiedy brzuch opada, ale ja nie mogę być taka aktywna z tym bólem, a po drugie nie mam zwyczajnie sił i nie wiem jak Wy możecie w kółko tyle robić, podziwiam:) Początekczerwca oho może już niedługo, daj znać:) Mamo3 klasyczny przypadek wpadki po porodzie:) Ja też się tego boję, co ma być to będzie:) A z tego co zrozumiałam to Ty w 4mc-u po porodzie już brałaś mycrogynum? A karmiłaś piersią? Ja brałam te tabletki ok trzech lat i jakoś skutkowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, gratulacje!!! Pogratuluj tez starszemu bratu! Ucaluj Michasia! Super, bardzo sie ciesze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje! Przypomnij który to tydzień ciąży?Zazdroszczę Ci,że już jesteś "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia gratuluje zdrowego dużego synka,zazdroszczę bardzo że już po:-)jak asz radę napisz więcej:-) jak tatuś i jak pierwszy synek:-) Zdrowia:-) Początek będzie następną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;) MamaK 3-maj się może nas te które już mogą "pociagniesz" za sobą ;) Ja jestem akurat na ktg ;) mały szaleje aż aparat z głupiał i zaczął piszczec a ja pewnie zawału dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję mamokubusia ;) faktycznie duży chłopczyk ale najważniejsze że zdrowy ;) mój pewnie będzie nie mniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK gratulacje ogromne, w czasie jak pisałam żebyś się trzymała to już informowałaś, że urodziłaś:) Spory chłopczyk, dobrze że wszystko ok, a ty jak się czujesz? jak będziesz miała chwilę opisz nam jak to wszystko wyglądało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :) Oczrkujaca na pewno urodzi dzis albo jutro :) polozna przewiduje raczej dlugi porod ale zobaczymy asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje !!! cudownie a jaki duży ! a na usg jaka waga wychodziła? nomadic ja robię wszystko bo po nocy jest nagorzej właśnie wstać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 👄 dla Mamykubusia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje mamokubusia :) Niech Michaś zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK tak bardzo się cieszę,aż mam łzy w oczach!:-) wspaniale,hurra:-) mamy Michasia:-) ucałowania i uściski dla Was,powracaj do formy i pisz do nas! Tak się cieszę! Dzielna kobieta!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK jak troche odpoczniesz i znajdziesz chwilkę to napisz proszę jaki lekarz robił ci cc i jaką miałaś położną. Ja teraz byłam w łazience i wyleciało mi bardzo dużo śluzu, takiego mlecznego. to juz chyba nie grzybiczy tylko ten z szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mi leci taki bialy z przezroczystym sluz i bezzapachowe to jest.moze reszty zapalenia ci wylatuja albo sluz z szyjki.mnie brzuch boli jak na okres i maly strsznie nogami rusza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca byc moze ale ten z infekcji sluz był zielono-żółty, a ten teraz taki mleczny i rzadszy. a gdzie czujesz teraz nóżki małego, bo ja dalej czuje pod żebrami jak zahacza, ale jak spojrzec na brzuch to jest niżej troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×