Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
wszystko zaczeło się akcją skurczową pojechaliśmy bo tez czop odchodził skurcze bardzo czeste ale krótkie no i szykowanie golenie cewnik badania anesteziolog rozmowa:). Położna anioł kochana ta co przy kubie lekarz jeden fajny drugi nie perliński. Operacja w pełnej swiadomości masakra koszmar anesteziolog mi pomagał trzymał za reke i glaskał po głowie mówie niech pan tak mnie głaska zapłace panu a on do mnie "a weź bogaty jestem" potem mówi "k***a jaki wielki z zębami wyszedł:)" gdyby nie on to bym chyba odleciała ogólnie nie polecam cc. Mleczko mam teraz leże mały wielki spi :) czucie mam juz brzuch boli bardzo :) i bardzo mi goraco:) mamy sale jedynke:) michaś przypomina kotleta mielonego taki pulpet:) ma 58 cm i wazy 4400:) alę 62 rozmiar i tak za duzy:) wód bylo duzo tak odsysali fuj:) jak mnie tu przywiezli to połoźna mówi ze tej pani trzeba mowic ze zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja malego nozki czuje troche wyzej jak pepek tylko po lewej stronie.mamokubusia a zastrzyk bolal w kregoslup?naprawde synia masz duzego boje sie ze moj tez spory bedzie:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK to super że tak szybko się potoczyło i nie było zle z tego co piszesz, no fakt operacja to operacja, ale masz synka jest super:). teraz kilka dni i wrócisz do żywych.to mówisz, że ten perliński nie fajny. A ten fajny to jak wyglądał? ten twój wielki to na prawde grubasiński heh. ciesz, że ze juz masz to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- luzik mój brat 4200 ważył,normalne dziecko:) to teraz moda na 2800 u moich koleżanek,bojących się przytyć i na dietach;) oczywiście gratulacje potomka :) obyście zdrowo się mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
coś mi się zdaje,że mój będzie siedział jak leniwiec hehe, bo kopie mnie pod prawe żebro dzikus jeden:) i to czasami aż zaboli,ale mówię na niego "grubasie uspokój się", bo coraz silniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie moge chodzic,niemam pojecia jak jutro wejde na fotel tak krocze i noga boli.niemam sily sprzatac ani nic przekrecic sie nawet niemoge ani nog na lozko zalozyc sama.mamokubusia ja jakbym miala cesarke to najbardziej przerazal mnie ten zastrzyk:/kubus juz wie o braciszku?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia to teraz czas zbierać siły:-) też bym chciała być po Fajnie że synek taki duży,i dobrze wiedzieć że na takiego 62 za duże. Odpoczywaj teraz. Moja się dziś wypina bardzo i mniej kleje cały brzuch i plecy i jeszcze leje cały dzień. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia Ty miałaś jakieś infekcje w pochwie przez pessar? Coś na to brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- nie, ja nie miałam pessara. po prostu kilka tygodni temu złapałam przeziębienie brałam leki ,organizm osłabiony i dostałam infekcji pochwy. lekarz przepisał mi clotrimazolin, nie pomógł. miałam zielony śluz więc poszłam znowu dostałam jakieś globulki mieszane gdzie jest augumentin, nystatyna coś tam jeszcze w sumie 5 składników. te globulki robią w aptece. są drogie ale pomogły mi bo juz wychodzę z tej infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na infekcję przez pesser bierze się Nystatynę :) Bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja tez mam na62ubranka na56mam aby2pary pajacykow i tyle reszta wieksze,podwiniesz rekawki zalozysz skarpetki jak beda za duze:)a taki dzieciaczek szybko rosnie wiec na dluzej eda te ciuszki:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dziecko po urodzeniu mierzą od czubka głowy do palców stóp-a nie do pięt.Tak mi pediatra tłumaczyła.Mój syn miał długość 60 cm.a ubranka 62 były za duze.Dlatego trzeba szykować do szpitala 50-56 a i tak mogą być za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No ja mam malutkich trochę,bo jednak dziecko przez pierwszy miesiąc czy dwa jest niewielkie i nie chcialabym ubierać w za duże ubrania tylko dlatego,żeby były na dłużej:-) nam mówiono,że nawet jak dziecko dlugie na 62 to ubranka na niego są na 56,wiec mam trochę rzeczy,głównie pajacyki i body+spodenki. MamoK jescze raz napiszę,że cieszę się,że wszystko w porządku, a do pełni sił dojdziesz już niedługo pewnie:-) teraz juz jestes mamaKubusia i Michasia:-) ale zazdroszczę!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją kupiłam ubranek nie dużo ale kupowałem 62 i 68. Wiedziałam że 50 i 56 dostanę i mam dużo malych. Ją bym chciała urodzić wcześniej a będę pewnie ostatnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ostatnio zadzownila po 15 i mowila ze boli mocno ze mina juz jej zrzedla i miala taki glos ze wiem ze ja bolalo , po 16 napisala ze nie wie czy ma rozwarcie bo nie bylo badania i miala napisac po badaniu ale sie nie odzywa do tej pory pewnie strasznie cierpi :( a ja siedze zmartwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik to trzymamy kciuki i za przyjaciółkę, jest z kimś (mężem?) czy w samotności cierpi? Jejku to najgorsze jak trwa i trwa i końca nie widać:-( a Ty jak się czujesz?po wpisach widzę,że psychicznie chyba lepiej,co?uspokoili w szpitalu,że wszystko będzie dobrze? . a jak akcja u poczatekczerwca? Cos zamilkla,czy przeoczyłam? Moze kolejny dzieciaczek przychodzi wlaśnie na świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mezem :) u mnie ok ale cos czuje ze po jej opowiesciach zalapie depreche ... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która rodzi 6 czerwca 2014r ? Pozdrawiam ją i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
mamoK to ja sobie wyobrażam Twojego Michasia bo mój jak się urodził miał 4300 i 58cm też był klocek, pielęgniarki przezywały go wielkolud, ale z takich są silne i mocne chłopczyki, mój około 2-3 roku życia jak zaczął rosnąć , wcześniej był pyza, tak teraz jest szczuplutki. Super, że masz go wogóle przy sobie, fajnie, że przyszłe mamusie tutaj tak się wspierają:) Agata rozumiem, bo ja zazwyczaj nie daję rady za dużo robić, muszę odpoczywać, a dzisiaj promieniuje mi cały dół czuję jak mały się tam układa i mimo, że boli nie potrafię się położyć, ale na pewno nie mam tyle energii co niektóre z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamoK gratuluje zdrowego synusia:) Kubus poznal juz brata? Wiec nie jestem juz sama;) Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ubranka to ja kupowalam w większości na 50-56 na 62 kupiłam tylko 3komplety na dł rekaw bo podejrzewam ze 62 to na wakacje będzie nosic i czekam na fajne sukienki tuniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją leze czuje się fatalnie... mam biegunkę i mdli mnie strasznie. Do tego boli brzuch i głową i nie mam siły wstać. Okropnie mi jest. ..A nie zjadlam dziś nic co mogliby zaszkodzić. Muszę zebrać siły wykąpać się i spać. Początek co tam Oczekujaca masz skurcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to ty jestes teraz w szpitalu cały czas? twoja koleżanka się meczy z tego co czytam, taki poród najgorszy. najlepiej jechac urodzic i do domu:) gosc- ja mam z om na 6 czerwca, ale nie wiem czy dotrzymam do terminu. ja wziełam do szpitala rozm 62 i jedne półśpiochy 56 zobaczymy jak będzie dużo za duże to kupie ze 2 komplety mniejsze. kasia- mnie tez boli głowa, u nas kazdego w domu boli chyba od pogody. robiłam sobie kompres zimny na skronie i wypiłam melisę, jakby mniej ale jeszcze boli. początek pewnie pojechała do szpitala oczekująca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile zostawalyscie po tych zastrzykach na plucka? Ja 35 tc krotka szyjka 13 mm i rozwarcie na 1 palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w komplecie ciagle,wzielam goraca kapiel jeszcze brzuch i piersi woda polewalam.mialam przez godz skurcvze co5minut ale ustapily,gorzej bo tak boli krocze ze siasc nieidzie chodzic ani nic.jutro przed poludniem dowiem sie cos czy sie posunelo do przodu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relacja:zadzownila moja kol teraz dopiero sa 3cm plakala ale jak uslyszala ze 3cm i zaproponowali jej znieczulenie jak juz bedzie chciala to odrazu ja to podnioslo na duchu dopiero teraz dodstala sie na porodowke z usg dzidzia 4kg , bole ma tylko krzyzowe z brzucha nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×