Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
kasia moze ma kolki biedna, ja kupilam gruszke do noska i jest do doopy, musze fride kupic, maly ma koziarki i mu charczy i nie umiem tego wyciągnąc, tylko jak sol wleje to na chwile przechodzi.Ja pasa nie mam, mam tylko takie majty wyszczuplające, okazało sie po porodzie, ze mam pare rozstępów, ale nie za dużych, mało widoczne są.Ja też nie mam apetytu w ogóle, niedobrze mi jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
agata zamiast fridy kup sobie np aspirator firmy tufi bo ma silikonowa koncówke do noska , ja mam merimar ake z plastikowa tylko nie mam potrzeby uzywania bo mala ma czysty nos zapuszczam jej sol tylko , frida moim zdaniem przereklamowana i najgorsze ze te filtry trzeba dokupowac zeby nie zbrakło np w nocy przy katarku, w innych wystarczy watka jako filtr moja dzis je i spi tylko i opacholila znowu 90ml mojego mleka dzis chyba ma dzien zwiekszonych porcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia ale z Krystianka facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
My po lekarzu i ze wszystko dobrze ze w razie jakby coś sie działo to przychodzić :). Byłam również u fryzjera i jestem lżejsza :D Dzisiaj Kuba sie roztroil bo jak przyjechaliśmy od lekarza około godz. 14 to dopiero zasnął :) Czyli można stosować kosmetyki typu Avon czy eveline ? Bo od poniedziałku ruszam z Chodakowska :) Na brzuchu mam flaczka i duzo niestety rozstępów :( codziennie sie smaruje ale nie wiem czy jest różnica ... Zrezygnowałam bulki maslanych a i drozdzowki oraz serki waniliowe :) rano tylko pije kawę z mlekiem bo jak nie wypije to glowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I muszę powiedzieć ze nadal obrączki nie moge założyć moje palce jakieś grube sie zrobiły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a ja mam pytanie, czy Wasze dzieci jeczą przez sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata ja tez kupiłam fride i nie umiałam wyciągac, tylko mój mąż umiał bo to trzeba mocno zaciągnąc zeby wyrwac jakiegoś gęstego gila. Od wczoraj mam "katarek" podłączany pod odkurzacz i jest super, wszystko wyciąga nawet te najgłębsze kozy, wczesniej zapuszczam wodę morską i wszystko wychodzi, mały ma ulgę. nie wiecie czy mozna stosowac krople euphorbium? one są chyba bezpieczne nawet dla maluszków. mi niestety waga spada bardzo pomału, cały czas ok 10 na plusie. brzuch ładnie spadł ale nogi masakra. jak brzuch był wielki to nie było takiej różnicy a teraz widze ze są grube. ale cwiczyc jeszcze nie mogę bo nie mam siły i jeszcze zasłabne albo coś, jak wyniki mi się poprawią to zaczne cwiczyc. chciałabym do chrzcin troche zrzucic. asik- no Krystuś to duży mężczyzna. fajne minki robi. zobaczyłam twoją Milenkę, cudnie w tej opasce różowej. Esmi ja mojej tez nie moge zmieścic, wczesniej miałam bardzo chudziutkie palce rozm 9 i nie mogę włozyc, a chciałabym bo głupio się czuje chodzic bez obrączki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój jak zasnie mi na rękach to mruczy wtedy i pojękuje tak jakby było mu nie wygodnie. jak śpi luzno to nie Zauwazyłam ze mój Krystianek zaczął więcej spac w dzień, wczesniej potrafił prawie całe dnie nie spac, a teraz zje zabawi się i usypia. No i w koncu w łóżeczku bo wczesniej tylko ręce. Wszyscy mówią ze po 1 miesiiącu dziecko się uspokaja. i to chyba prawda:) choc nie chce zapeszyc. Kurcze waham się czy jutro jechac jeszcze raz do lekarza, juz sama nie wiem. Katar ma gęsty, no czasem kaszel go łapie. bylismy w pn i lekarka mowiła ze jak nie przejdzie to ponownie przyjechac no i nie przeszło, tyle tylko ze katar lepiej wychodzi i kaszel zmienił się z suchego na mokry. Ja tak samo chora. kiedy to minie Dziewczyny topik ciążowy zmienił się w macierzyński:) Super ze dotrwałyśmy do tego momentu i mamy juz swoje Skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Agata moja pojekuje poplakuje burczy cuda nie widy odprawia Flavia u mnie tez 10kg na plusie , brzuc nie jest zly taki lekko sflaczaly ale moglabym stroj zalozyc tylko ta krecha jest teraz jeszcze ciemniejsza jak sie brzuch sciagnal , podobno moze rok z nikac masakra Esmi ja tez nie moge wlozyc obraczki i kupilam w trakcie ciazy piersionek ladny i tez nic :( a piersionek rozm 14 a obraczka 13 :( juz chyba nigdy nie zaloze a nie wiem czy o 3 romziary mozna rozbic bo teraz chyba 16stka mi pasuje patrzac po takiej obraczce co mam od tesciowej, nic poczekam moze to zejdzie bo nogi zeszly ladnie a twarz i rece zostaly Flavia tez czytalam ze ten katarek to wymiata tylko dzieci niektore sie boja odkurzacza : ) ciezko jest z infekcja u takiego szkraba bo nie moze smarknąc ani odkaszlnac dlatego to sie ciagnie tak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Dziewczyny a jak często nawilzacie noski malucha? Psikacie sola czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) ------Sandra--------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja-----ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Jolka kolka( 32l)----Magdalena----ur 09.06.2014 Sisilka (28l) -----------Bartuś---------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 swierszczyk(26l)------Nikodem-----ur.13.06.2014 esmi90 (23l)-------------Kubuś-------ur 14.06.2014 Justi2 (32l)-- ------------Arek---------ur 15.06.2014 Gosiaczek201 ---------Franciszek---ur.15.06.2014 87_asik (27l)------------Milenka------ur 17.06.2014 Nitka999(31l)-----------Paweł Jan---ur 18.06.2014 Nomadic-----------------Kubuś--------ur. 19.06.2014 mamowa (20l)----------Artur----------ur. 20.06.2014 33ona (33l) -------------Pawełek-------ur.20.06.2014 Kruszynka--------------Miłoszek------ur. 24.06.2014 marika(29lat)------------Kacperek---ur.28.06.2014 moniapik86---------------Natalia------ur. MAMY W DWUPAKU lacerta (31l)------- -------28.06 ---------Marta AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
swierszczyk ja wpuszczam po 2 kropelki soli fiz. i czasami sobie pokicha po tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia masz rację,teraz to wątek o macierzyństwie,tak szybko to zleciało,narzekałyśmy ,narzekałyśmy,a w ciąży to miałyśmy raj jeśli chodzi o odpoczynek:-) a teraz jesteśmy mamusiami,zmęczone ale przeszczęśliwe:-):-) u nas Stanisław śpi tylko na brzuchu, w nocy ze względu na bezpieczeństwo kładziemy go na wznak,ale na brzuchu pewnie dłużej by spał. Ortopeda mówil ze im szerzej nóżki tym lepiej,podobno najgorzej dla bioderek jest spanie na boczku. u nas ulewanie tez sie zdarza,ale jakoś tragedii nie ma. Oczywiscie najczęściej jak dziecko wystrojone i mamy gdzieś wychodzić;-) sen w dzień i w nocy już sie ustabilizował,zasypia o podobnych godzinach... u mnie od poniedziałku była mama,wspaniale jest mieć osobę do pomocy,zawsze poda pieluszkę,weźmie do odbicia,ponosi jak się szykuję do spacery,no zupełniea inaczej.niestety od teraz znowu jestem sama... wszystkie dzieciaczki śliczne!!!za tydzień pierwsze szczepienie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja nos nawilzam i oczyszcza kilka razy dziennie tak 4-6. Używam fridy i odpowiada mi to Esmi ja chodząkowska robię już dwa tyg waga słabo leci ale cm ładnie. Też man grube palce ale nie wiem czy to tłuszcz czy woda. Ręce mi wciąż cierpna choć było lepiej,jak nie przejdzie będę musiała iść do lekarza. Ja kończę balsam czasowy ale kupiłam evelina jak owcze i spaceruje to z pasem,najgorsze mam nogi dlatego chce już biegać choć 3 razy w tyg na początek. Mojej już oczy nie ropialy a tu dziś znów lewe oko ropieje masakra z tymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jęczy i setka przez sen jak cisnie kupę lub oierdzi:-p Asik zmian mi proszę sandee na zuzie ;-) z góry dzieki Ja mam flag z brzucha i rozstepy masakra chyba nigdy nie wrócę do formy też mam plus 10 wciąż bardzo powoli leci,niby mamy 9 mcy na powrót do formy a ja na chrzciny chce jakoś wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj tez wlasnie steka a jak podchodze do lozeczka to spi, ale przez to nie spimy za bardzo bo tak jęczy, przy kupie tez, odgłosy wydaje jak stary chłop, a brzuch ma miekki, czytałam ze to moze byc reakcja na przezycia z dnia, bo maly jak gdzies jestesmy albo ktos jest u nas gorzej spi, a druga sprawa w dzien nie ma tematu, spi spokojnie, moze na noc zapale lampke i zobaczy czy lepiej bedzie. Dziewczyny, teraz oglądałam zdjęcia, cudne bobaski, flavia ale sie prezentuje w tym leżaczku Krystianek, Asik słodka malenka, i ta opaska:)JA polesam z tego eveline szampony, odzywki i mam tez scrub do ciała, powiem Wam rewelacja, skóra gładka jak u niemowlaka, a tez taka flakowata jestem, ale jak ktos mnie widzi to mowi, ze juz widac ze waga spada bo przed porodem byłam ogromna, ale brzuch mam dupiaty, ale co chciec, jak tam tyle kg siedziało, samo dziecko 4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny mimo wszystko ja jednak wole macierzynstwo od ciazy napawrde niby ciaza to piekny okres dla mnie to byla męka napawrde wkoncu czuje ze znowu zyje ;D Ja chyba tu jako jedyna nie bede sie odchudzac haha :D taki ze mnie leniwiec ale w sumie niby mam 10 na plusie ale tego nie widac piersi pewnie duza wazą i woda ... odpocznijcie dziewczyny samo z was zleci zaraz :) Ewinka moja na brzuchu wogole nie chce burczy steka czerwona cala i wrzask , taka uparta istota , wody tez nie chce pic a po ulaniu chce jej podac, ale gdzież odrazu mina krzywa wypluwa wszystko leci po brodzie i tez cala czerwona i zla odrazu , charakterna po rodzicach hehe zaraz maz wraca i kapiel bedzie ja kapalam wczoraj i nie wiem jakim cudem okazalo sie ze byla glodna wiec w wanience bylo ok ale pozniej byl taki wisk ze myslalam ze zaraz sie udusi wiec nie mam wogole checi sie nawet za to zabierac z mezem jest spokojna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) --------Zuzia-------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja-----ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Jolka kolka( 32l)----Magdalena----ur 09.06.2014 Sisilka (28l) -----------Bartuś---------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 swierszczyk(26l)------Nikodem-----ur.13.06.2014 esmi90 (23l)-------------Kubuś-------ur 14.06.2014 Justi2 (32l)-- ------------Arek---------ur 15.06.2014 Gosiaczek201 ---------Franciszek---ur.15.06.2014 87_asik (27l)------------Milenka------ur 17.06.2014 Nitka999(31l)-----------Paweł Jan---ur 18.06.2014 Nomadic-----------------Kubuś--------ur. 19.06.2014 mamowa (20l)----------Artur----------ur. 20.06.2014 33ona (33l) -------------Pawełek-------ur.20.06.2014 Kruszynka--------------Miłoszek------ur. 24.06.2014 marika(29lat)------------Kacperek---ur.28.06.2014 moniapik86---------------Natalia------ur. MAMY W DWUPAKU lacerta (31l)------- -------28.06 ---------Marta AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a jeszcze musze dodac ze cos mi odbilo z imieniem trwa to juz od czasu wyjscia ze szpitala , myslalam zeby nazwac Kamilka ale juz po ptakach heh ale ciagle jakos mam to imie w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, u mnie mały nadal jakby żółty, gronkowiec dalej w oczkach:( a było już lepiej -mały ulewa aż chlusta, może za dużo go karmię cycem? On je łapcywie, JAKBy ktoś mu miał wyrwać cyca -ja z 21 kg tez straciłam już 10kg, nie wiem jak dalej, mi smakują wafelki teraz, do nich tylko się ograniczam ze słodyczy....no i paluszki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33 jak ulewa to pewnie za duzo zjada, jak to niemowlaki łaczywe są niecierpliwe i wiecznie głodne:) ja mojego wykapalam i było spokojnie, bo wczesniej zjadł mleko, teraz dobił i ciekawe ile pospi, był czas ze mi spał po 5,6h a teraz jakos sie budzi. Asik moj tez sie drze na brzuchu, ale ja uparcie go kłade pary razy na dzien, wode tez pije, ale robi niezadowoloną minę, kupy ma płynne to chyba za duzo wody nie potrzebuje, sama nie wiem ile mu dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik dziękuje bardzo;-) 33ona z dnia na dzień będzie coraz lepiej dzieci są silniejsze niż myślimy. Ja mam fazę na biszkopty,jak mała wojuje w nocy to zjadam kilka i kilka w ciągu dnia. Agata nie pomogę bo nie dopajam ja daje tylko rumianek ale nie pije dużo,raz tylko wypila 30. Ale jak ładne kupki robi to ja bym dużo nie dawała wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moje tez ulewa az chlusta ale nie zawsze dzis rano i teraz tak ale dlatego ze po te 90 zjadala dzis łapczywiec ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia ja też przymykam oko na swój brzuch bo u mnie też tylko same dziecię 4,5 kg a nigdy nie miałam super jedrnego brzucha to nie spodziewam się, zen będzie rewelacyjny:) Asik każdemu podoba się inne imię, u mojego m jest w rodzinie mala Kamila , rozpuszczona i strasznie się wywyższa a Milena strasznie mi się podoba, Mila, gdybym miała core to tak bym chciała nazwać tylko m by się nie zgodzil:) Dziewczyny jak ubieracie swoje dzieci? Mój ma body i pajac, miewa zimne ręce i stopy karczek ciepły i gorący, moja mama, wiem ze chce dobrze, ciągle mówi ze mu zimno a ja wychodzę na zła matkę bo dziecku zimno i ze dostal kataru bo byłam z nim na spacerze, to nic ze w domu wszyscy smarkaja i gardła bola, tak się tylko zale:) z pierwszym za bardzo dałam sobie wejść na głowę a teraz nie chce:) u nas z usg bioderek nie ma problemu dzisiaj rejestrowałam i mamy na koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
u mnie w domu 27 stopni i maly lezy w body z długim i skarpety, chyba ze jest naprawde cieplo to ubieram z krotkim i skarpety, dzis miał pajacyka ubranego i tez miał zimne dłonie, ale ja sie tym nie przejmuje, nie będę go przegrzewać, kark ma ciepły a łapkami wywija i moze sa zimne, zdrowy jest jak narazie takze ok, a pare razy za lekko go ubrałam na dwór i jakoś nie zachorował więc sie nomadic nie przejmuj, jak panuje jakis wirus to wiadomo ze taka dzidzia sie zarazi, napewno to nie jest kwestia ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata właśnie mi dzisiaj pediatra mówiła ze lepszy chów zimny:) gorzej jak ktoś wmawia ze dziecku jest zimno aaa i pediatra mówiła jeszcze żeby nie zakładać skarpetek bo zmniejsza się krążenie i będą gorzej zimne i sine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ale jak skarpetki są bezuciskowe i cieplutkie to nóżki napewno nietbedą zimne.Jestem normalnie nieprzytomna po nocy.Tak brakuje mi snu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redka85
Cześć dziewczyny, ja z sąsiedniego majowego forum :) co jakiś czas do Was zajrzę. Dużo szczęścia i zdrówka dla Waszych maluszków. Flavia martwi Cię odginanie przez Krystiana główki. A więc wczoraj byłam ze swoja panną (ur. 28 maja) u neurologa dziecięcego, a przed wczoraj na usg przezciemiączkowym, moja pediatra twierdzi, ze każdy maluszek powinien mieć takie badania więc dała skierowanie. Oczywiście należy zrobić to prywatnie bo na fundusz to terminy na koniec września (przynajmniej w Warszawie). Jestem bardzo zadowolona z wizyty u neurologa, sprawdził odruchy malca, wodzenie oczkami, reakcje na klaskanie, super sprawa i uspokojenie dla rodzica. Co do główki, bardzo dużo dzieciaków tak ja odgina, lekarz zalecił częstsze kładzenie dzieciaczka na plecach (nie na boku) a przez to utrudnianie mu wyginania się. Nie kazał się tym przejmować, tylko pilnować ułożenia :) i przyjść na kolejną kontrolę za 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jolka uroki niesteyy, ja sie juz przyzwyczajam, mały nie najada sie tym mlekiem, jest malo sycace i mi je co 2,5 3 h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja dziś czekam na położną, mały skończył 2 tygodnie:) dziś jakoś płacze i nie może zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×