Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
33ona mój właśnie tak ma,ze jak jest zmeczony i chce mu sie spac to płacze, muszę wtedy go utulić do snu,przytulić pobujać,bo tak to płacze ze zmęczenia... dziewczyny,jedziecie w tym roku na wakacje z maluszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka my nie:( tesknie za jeziorem Udało mi się ściągnąć dzisiaj aż 30ml:) ale tak mnie teraz piersi bola ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
nie, my tez nie jedziemy. raczej w następnym roku, teraz jeszcze niuniuś za malutki. a u nas na mazurach to pełno jezior w koło więc mozna podjechac jak będzie ciepło. chociaz się nie zapowiada, od 2 tyg zimno i wieje wiatr. mi się chce nad morze:) od kilku dni mam wrazenie ze ktoś podmienił mi dziecko, taki grzeczny się zrobił że szok, dużo więcej spi. w nocy nakarmie i tez spi. siedzi sobie grzecznie w leżaczku, ponosze to guga, uśmiecha się ślicznie. wczesniej był tylko krzyk i krzyk a teraz zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia to super,tylko sie cieszyc, podobno w okolicach 6tygodnia wszystko sie normuje,u nas mniej wiecej tak jest,dziś zaczynamy 7tydzien.ale szybko leci!:-) no my bysmy chcieli nad może pod koniec sierpnia,dzieci nad morzem,na plaży są bardzo grzeczne,bo szum fal je usypia,no i trochę jodu sie nawdychamy:-) ale ogromny jest problem z noclegiem,tzn.problemu nie ma jeśli kogoś stać żeby dać za pokój w miare blisko morza i na niskim pietrze 220zl/dobę :-( szokujące są ceny w Polsce! Za rok to chyba gdzieś polecimy bo naprawdę zupełnie się nie opłaca... No i szukam cały czas jakiegoś noclegu i znaleźć nie mogę:-( ja bez wakacji chodzę zła jak osa wiec nie ma innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczywiscie nad morze a nie może:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pojechać nad morze do mało znanej miejscowości.Mój kuzyn pojechał do jakiejś wsi nad morzem i płaci 35 zł/doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej maluszek ma brzydkie oczka, była położna i powiedziała,że to najgorszy rodzaj gronkowca:( m wyjeżdża,zostaję sama z maluchem -okazało się,że nawet w pępku ma e.coli- ku...wa tak to jest rodzić na warszawskiej, tak chwalonej:( -pediatra ma być u nas w poniedziałek, chyba oszaleję, biedny maluch tak się męczy:( i ja razem z nim, oby wszystkie te syfy minęły bezpowrotnie, bo ciągle mi się płakać chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
33Ona strasznie wspolczuje Ci, u mnie Mikolaj raz kopki nie mogl zrobic i juz zaczelam siwiec a co dopiero takie bakterie. Ja na pepek stosowalam octanisept i zagoilo sie super. Na pupe uzywam linomag i bepanthen. A gdy jakas plamka czerwona sie pojawi to tormentiol i super sie sprawdza. Pokarm sie pojawil, dwa dni kryzysu i znowu super leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona myślę o Was i współczuję:-( ale musisz byc dzielna,maluszek wyzdrowieje i wszystko powróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona to się nie mieści w głowie! Bardzo Ci współczuję :( Co do ubierania to moja mała w domu jest w body na dł rękaw ( jakoś boję się zakładać krótki, a mam tyle fajnych ciuszków), leginsach i skarpetach. Na dwór tak samo tylko biorę ze sobą kocyk cienki i czapeczkę cieniutką zakładam. Coś pisałyście wcześniej o seksie. U mnie krwawienie trwało krótko więc drugi pierwszy raz był po 2 tyg od cc i od tego czasu już cały czas. Ewinkaa pisała, że narzekałyśmy na ciążę, a teraz to dopiero się zaczęło :) Coś w tym jest na pewno, ale mi jednak lepiej jest teraz. Mało śpię, ale w końcu wyglądam jak człowiek, nie jestem spuchnięta, nie boli mnie nerka, nie skacze ciśnienie i w końcu mam sprawne dłonie a nie zdrętwiałe. Ciążę znosiłam okropnie. Spadło mi już 16 kg, do wagi sprzed ciąży 5 zostało, a żebydobrze wyglądać 3. Włożyłam już obrączkę i tak strasznie się cieszę bo dziwnie mi było bez niej. Pierścionek zaręczynowy jeszcze za mały szkoda bo jest bardzo ładny :( Ja mam fazę na spacery z małą urządzam dwa dwugodzinne, nie dziwne, że kg lecą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Magda u mnie to samo bepanthen linomag i tornentiol podstawowa ekipa pepek mi odpadl w 10dobie po spirytusie salicylowym i leko ale ciagle sie tam krewka zbiera wiec dalej wysuszam i octaniseptem czyszcze 33ona bedzie dobrze jesli te e coli jest tylko na skorze to nawet nie powinno sie tego leczyc popros pediatre o skuer na posiew moczu zeby zobaczyc czy tam nie ma ... Dzis wazylam mala ale w spiochach i pampersie 4380 wiec na ciuszki trzeba odjac obstawiam 4150;4200 ze wazy bo tu na wadze ciuszki ok 200g ze mna waza wiec przez dwa tyg z 3,5 kg przytyla ok 700g niezla jest heh czyli mleko mam dobre wiec karmie nim dalej ;) Bylusmy na bardzo dlugim spacerze ale mala kumpeli marudzila wiec juz w domku ale zaraz mama wpadnie to bym chetnie znowu wyszla taka piekna wkoncu pogoda Ja zarzekalam sie ze nie bede zakladac czapek nie bede przegrzewac a tym czasem kolezankka sie smieje ze mnie ze mnie nie poznaje bo wszystko to robie :/ ale jak dopiero pierwszy dzien no moze drugi od jej urodzenia jest ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik ale karmisz mm i swoim? Ja się załamuje przez to ze muszę swojemu dawać mm ze cyc nie starcza. Ikonek ale długo spacerujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja dziś ładnie śpi. Ja na pepek nic nie używała i ładnie się zagoil . Naradzie stosuje sudocrem i lepszą pupka. A wszystkie faldki smarujecie w sensie ręce nogi szyja?mama mi mówiła żeby wszędzie smarowac . 33ona bardzo mi przykro,zaskarży szpital Zuza kocha spanie na moim brzuchu;-) Zamówiłam dziś szczepionkę pentaxim czy jakoś tak. Ja odpoczywam,był spacer 6,5km i chodakowska teraz leze ;-) Oczekujący jak teściowa?chyba lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubierania dziś body krótki rękaw i polspiochy. A na noc przeważnie koszulka długi rękaw i pajac. Bardzo rzadko jest w krótkim body i skarpetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic czemu sie zalamujesz ? :) ja nie ma z tym porblemu daje na noc ok 3 porcji wychodzi a reszta moje bo w nocy nie sciagam bo juz wogole bym chyba nie spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
A Kuba ma plesniawki :( i chyba mu gardelko boli ... najgorszajest niewiedza :( i placze malenki ... meza poslalam do apteki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik wiem, juz pisałaś żeby się nie przejmować, ale jakoś mnie sam fakt podlamuje ze własne dziecko nie najada się cycem, wiem powinnam się cieszyć ze dobrze ze tym mm podje i ładnie zasypia. Dzisiaj Kuba jest strasznie marudny i słabo śpi. Z ostatkiem deko lepiej. My na pleśniawki dostaliśmy nystatyne, też się dowiedziałam a propo wizyty z katarem tak bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia tesciowa bardzo dobra,dziecko ja zmienilo:)babcia m opiekuje sie a my owoc zbieramy ,dzis od5na nogach i dopiero do domu weszlam a maly spi podobno caly dzien wiec boje sie nocy.na plesniawki mi polozna doradzila aby maly zasikal pieluche tetrowa i tym przetrzec mu te miejsca i u mnie po2dniach zniknely:)moj maly co drugi dzien wiecej spi.wiec jutro pewnie bedzie mardzil.dzis jestem padnieta okropnie.zaraz ide spac.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic to moze pogoda?bo moje dziecko dzisiaj nie spało od 14stj,dopiero teraz usnelo... Martwie sie,ze chyba mam kryzys laktacyjny,bo wciąż byl nienajedzony:-( a podobno w okolicach 6-7 tygodnia jest kryzys:/ oczekująca jakie owoce zbieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny czy Wasze dzieci podczas snu charczą ?! bo kurczę zaczynam panikować co to może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro charczy to moze ma za wysoko główkę albo lezy na lecach.Kladź na boczku.Jolka kolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi dzieci czesto charcza moja tez a szczegolnie jestsli ulewaja poki co nic siw nie martw o to mozesz zawsze zadzeonic do poloznej czy pediatry ale polowa mam przychodzacych na szczepienie pyta o te charczenie , co do ukladania na boku moja kolezanka dostala ochrzan od ortopedy ze absoolutbie nir mozna ja tez kladlam bo nie wiedzialam , mam nadzieje ze jej krzywdy nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr powiedziała że charczenie to sapka. Moja śpi na bokach i brzuchu w dzień,a w nocy na plecach. Uwielbia spać w foteliku, jak nie może zasnąć to daje do fotrlkka 10 min i śpi. Ja też słyszałam że mocz najlepszy na pleśniawki. Ja mojej codzień przecieram buzię gazikiem żeby nie miała plesniawek . Oczekujaca to cieszę się że masz w końcu spokój i normalną sytuację:-) oby tak dalej:-) mogą śpi tak jak twój co druga noc spokojną:-) choć dziś standardowo o o23 obudziła się na jedzenie zasnela o o1.30 wstała o o5 zjadła i budzilam ja przed 8. Także pospalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik na racje,ja tez juz pisalam,ze ortopedzi nie pozwalają na boczku bo to masakra dla bioderek.im szerzej nogi tym lepiej,dlatego tak zaleca sie spanie na brzuszku bo wtedy malec ma rozszerzone bardzo kolanka,bo śpi jak żabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,ale ja się bym bała jakby moja mała spałam na brzuszku-wtedy najczęsciej dochodzi do smierc łóżeczkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Wczoraj pochwaliłam Krystianka, że się uspokoił i dzisiejsza noc to była masakra. Całą noc krzyczał ,nie płakał tylko krzyczał żeby go wziąc na rece, wcale prawiie nie spał i ja też. Rano przyszła moja babcia go zabawic i pospałam 2,5 godz bo pasc można. Zeszłe 2 dni był taki grzeczny a noc i dziś tak marudzi tylko rece i cyc. Jest najedzony bo dalam butelkę więc wiem ile zjadł. Powiem wam że zauwazyłam że moje dziecko jak tylko mnie zobaczy to zaczyna krzyczec, troche dziwnie to wygląda bo dzieci widząc mame powinny się uspokajac a on krzyczy bo wie, że ja wezmę go na ręce i dam cyca, nie ważne ze jest najedzony. cyca mu daje często nawet do przytulania ale on chce go non stop i spac z sutkiem w buzi, tak mu najlepiej. Jak bawi go mój mąż albo babcia to jest spokojniejszy, a jak mnie zobaczy na horyzoncie to szaleje, pomaga dopiero jak wezme na ręce, wtedy automatycznie cisza. To samo z usypianiem, nie zasnie póki mnie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia bo dzieci to male cfaniaki ...i lepiej sie nie chwaluc ze grzeczbe itp przy kims bo z doswiadczrnia wiem ze pozniej jest zawsze tylko gorzej moja to dzie przechodzi sama siebir nie mam kiedy mleka sciagnac wlasnie lezy na mnie , a co do bioderek to ta lekarka mowila ze zelaszcxa dziewczynki maja slabe dlatego szeroko maja byc nawet pieluche wkladac miedzy nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Co do plesniawek i sposobu z zasikana pielucha ... ja nigdy bym dziecku do ust zasikanej irluchy nie wlozyla zeby nie wiem kto mi to polecal pomijajac fakt ze mocz to mocz i niektorzy wierza w jego cudownr wlasciwisci to jednak tam sa bakterie fizjologiczne dla ukl moczowego i narzadow plciowycg ale juz nie konuecznie fizjologiczn fliry w jamie ustnej , tyle jest prep na plesnuawki ze mozna przebierac , ja tez przemywam buzie pieluszka tetrowa i jezyk i poki co jest ok tylko szkoda ze wody nie pije to samo by plukalo troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×