Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wishcometrue

Czy uwazacie ze 4500 to za duzo za FOTOGRAFA WESELNEGO

Polecane posty

Gość gość
@Łukasz Haruń, oczywiście masz rację, ale szkoda czasu na pisanie na tym forum. Tutaj panuj***ardzo specyficzna atmosfera. Albo "ziutki" atakują, albo pojawiają się przyszłe panny młode, które nawet Trzcionce, czy "Smokom" nie zapłaciłyby więcej niż 1500 zł, bo przecież takie zdjęcia są kiczowate... A taki np. J. Ascough to już w ogóle kicz nad kiczami... Za to piękne zdjęcia są np takie, za takie warto zapłacić i na pewno nie są kiczowate, w końcu robione przez panów doświadczonych fotografów: fotowrzos.pl/galeria.html fotolubecki.pl/galleria-portret/ fotomasz.3-2-1.pl/Galeria.html I żeby nie było, ja nie mam nic akurat do tych panów, linki wybrałem przypadkowo, ale takich galerii znaleźć w sieci można mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój stary trafiłeś na złe forum tu samo incognito co to mają najlepiej za 1500 plus fotoziutki co to nie wiedza co to WB, choć niby wiedzą co to B&W ale tak na prawdę i tak nie wiedzą, bo tak głupie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni27
No no widzę ze urażone dumy wielkich panów fotografów się odezwały. No większość z tych asów jest super ale tylko medialnie a te ich pseudo artystyczne wypociny za sporą kasę tylko służą próżnym kobietom dla których ważniejsze jest rzucić w gronie znajomych znanym nazwiskiem fotografa i kilkoma zerami ceny za zdjęcia. Jest wielu fotografów robiących pełne usługi foto ślubne od 1500 do 2000 i jakością usługi i zdjęć biją na głowę tych medialnie znanych fotografów. Widziałam zdjęcia Trzcianki i ani mnie ani innych jego zdjęcia nie powaliły na kolana. Cena owszem rozbawiła wszystkich. Widziałam zdjęcia fotografa z Poznania za 4000 zł który wszędzie w necie ma same ochy i achy a foty jak z automatycznego aparatu robione przez dzieciaka. Widziałam zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru za 1500 zł i nie mogłam oderwać od tych zdjęć oczu. Były wręcz cudowne. Poznałam w Wawce fotografa który robi przepiękne zdjęcia za 1800 zł. Sam robi zdjęcia i sam w swoim laboratorium je drukuje. Czyli warto szukać i naprawdę można znaleźć super dobrego fotografa za umiarkowane ceny. Fotografa który wcale nie musi istnieć Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie pokaż te zdjęcia. Jakaś strona, link do portfolio fotografa może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah Reni27 ale przecież ty istniejesz w internecie ty fotoziutku z Warszawy z tym swoim labolatorium i pomarańczowymi zdjęciami za 1800 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba21
Ależ głupota i miernota w rozumowaniu. Jezeli myslicie , że tutaj siedza tylko sami tani fotografowie to po co te wasze nachalne reklamy na forach ślubnych??? Jezeli lubiecie tak oceniać innych tańszych i czasami lepszych od was fotografów których my oceniamy przyzwoicie i wybieramy ich na swoje wesela to przyjmijcie równiez negatywna krytykę od nas - panowie "artyści" ,jak widać wasze zdjecia nie każdego zachwycą. Ale do tego trzeba dorosnąć a nie tylko kłapac ozorem i udawać wielkiego "artystę" Dobry fotograf to nie ten który ma drogi aparat, ale ten który ma zlecenia z poleceń, jest kreatywny również kultura i pojecie krytyki konstruktywnej Jak będziecie zajmować sie tylko sobą a nie innymi to może tez zapracujecie na klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba21
gosciu z 8. Dlaczego jesteś taki ograniczony w słownictwie i umysle????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Trzcionce (nie Trzciance) i Cichockiemu (bo pewnie o niego ci chodzi) do pięt nie dorastasz i nigdy nie dorośniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty to którym jestes tym cichockim czy jakimś trzcionka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne reklamy i obrażania nas użytkowników to już norma przez niby "artystów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brachu
Każdy, kto pokazuję tu trochę lepsze zdjęcia jest okrzykiwany pseudoartystą, lub "artystą", oszustem itd. Sorry ludzie ale jak nie widzicie różnicy poziomu , pomiędzy dobrymi, a słabymi fotami to jest Wasza sprawa. Nie musicie obrażać ludzi, którzy poważnie podchodzą do tematu. Pracuję jako grafik w jednym z dużych polskich portali ślubnych. Oglądam setki zdjęć ślubnych miesięcznie i znam stawki. Źyczę powodzenia ze zdjęciami za 1500 zł. Może nie zawsze ale w większośc**przypadków jakość idzie wprost proporcjonalnie do jakości. Zdarza się znaleźć taniego i dobrego fotografa, tylko wtedy gdy ten zaczyna budować swoje portfolio ślubne, ale ma już duże doświadczenie fotograficzne. Ale takich osób jest raczej niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba21
brachu. to dlaczego obrażasz innych fotografów i uzytkowników nie szanując opinii i wyborów innych osób?? ktytykujesz nie widząc ich prac. i nie rób z siebie sedziego bo nim nie jesteś logując sie pod róznymi nickami. Dlaczego mierzysz swoja miarą, że kazdy jest fotografem na tym forum. A ty myslisz, że inni to się nie angażują? To chyba zrozumiełe, że jak ublizacie innym to wasze żałosne komentarze nie zostaną bez echa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty, teraz osoba21 w końcu nie zrozumiesz, że twoje kiczowate zdjęcia za 1800 zł jest w stanie wykonać średnio rozgarnięty amator, więc nie ma sensu przepłacać, a do poziomu tu przytaczanych Trzcionki nawet się nie zbliżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz słusznośc. osoba21, ale brachu nie kazdy uwaza , że te zdjecia sa lepsze ty ponoć jesteś grafikiem ale czy dobrym? a ja jestem motylkiem:) Krytyka dopadła i was prześmiewcy. Sa gusta i o tym powinien wiedzieć kazdy dobry fotograf - ale tylko dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba21
ale ty jesteś żałosny. i faktycznie ograniczony umysłowo. jak ja jestem fotografką to ty jesteś debilem! a juz na pewno nie jesteś dobrym fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z******tym fotografem, mojego poziomu nie osiągniesz w życiu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i fotoziutek i jakis trzionka zarówno jeden i drugi może zrobic albo dobre albo kiczowate zdjęcia Zadne zdjecia fotografa z automatem jak dla mnie nie są niczym nadzwyczajnym co miało by sie nazywać jakimś dziełem nie do osiagniecia. Nie do osiagnięcia może być malarstwo, rzezbiarstwo, gra na instrumentach....... nawet cegłę trzeba umieć połozyć, poziomu kultury tez niektórym tu brakuje. Jasnowidzów tez nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodorka25
Dla mnie akceptowalna cena za fotografię ślubną to jest +/- 2500 pln i w takiej cenie właśnie szukam na swój ślub. Z tego co zdążyłam zauważyć to powyżej tej ceny zdjęcia fotografów nie są już jakieś dużo lepsze. Za to poniżej 2000 widać różnice w stosunku do tych droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak, przecież te fotoziutki po 1500 też marzą o tym, żeby brać po 4 tys, ale wiedzą, że nikt tyle nie da - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie myslicie że oni biora 1500 bo chca być mili dla par młodych? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośiuwex
Oczywiście, jak by im ktoś dawał za te swoje gnioty 3tys. to oni by nie wzięli, bo nie wypada tyle i to za dużo. Oj, hipokryci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena zalezy od regionu, wielkosci miast, zamieszkania, a co do cen fotografów za 4 tys. uwazam mocno zawyzone i nie sa warte więcej porównując do tych tańszych. Zapewne est to tylko sztuczne naciąganie i jak widać w postach i linkach którzy tak sie tu reklamują i obrażają swoją konkurencję. Bo przecież tańszy fotograf jest poważnym zagrożeniem i konkurencją dla co poniektórych tutaj siedzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha..ha.......jak wam mało 4 tys za jakieś zdjęcia to zmiencie sobie pracę bo potrzebuje takich chłopów do wywalania gnoju. tylko do tego trzeba miec krzepe i jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tani fotograf nie jest żadną konkurencją dla drogiego. Dlaczego? Ponieważ jeden i drugi znajduje klientów, tyle że są to klienci "z innej półki". Nikt nikomu tutaj w drogę nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wchodzi w droge to po co te krytyczne oceny i strach przed utrata klientów? uważam , ze są konkurencją inaczej by nie przesiadywali na forach slubnych i nie wciskali swoich linków, niektórzy nawet płacą za reklamy na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem. Przecież każdy fotograf się reklamuje, a już reklama na facebooku, to podstawa w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rzekomy strach to jest wyłącznie twoja chora fobia, tak jak ktoś napisał jedni i drudzy mają swoich klientów, jak ktoś nie widzi różnicy i ma 1500 to bierze takiego za 1500, kij z jakością, jak kogoś stać na 4-7 tys to nie szuka wśród tych za 1500 - proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto nie ziutek
My się nie boimy konkurencji, zwłaszcza z twojej strony, tylko się śmiejemy szczerze, jak próbujesz wmawiać nie wiadomo komu (może sobie?), że twoje gnioty za 1800zł będą lepsze od zdjęć takiego Trzcionki, tylko dlatego, że nie znasz się na programach graficznych, nie wiesz co to balans bieli, a twoje zdjęcia spełniają rolę wspaniałego foto wspomnienia. Daj już spokój, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby artychom ze względu na niż demograficzny-mniej ślubów i modę za życie na kocią łapę gul skakał bo zamówień mało? Tak sądząc po pełnych jadu wpisach tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×