Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość kiris22
Mea31 :) kasuje wszystko jak jakaś wariatka .......nawet historie w komputerze:) u nas zazwyczaj telefon niekiedy fb :P do bilingów nie ma dostępu to telefon na kartę. Wiem że głupia pomyłka może mnie zdradzić.....Twoja koleżanka zwyczajnie popełniła mały błąd który ją dużo kosztował.....cały czas się boje że mi też się taka pomyłka może zdarzyć.......o moim romansie nikt nie wie nie zwierzyłabym się nawet księdzu na spowiedzi:) tylko wy wiecie i każdego dnia ciesze się że trafiłam na ten wątek i nareszcie mogłam to z siebie wyrzucić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea31
Kiris ja zawsze powtarzam ze jezeli juz ktos zacztna bawic sie w zdrade to trzeba umiec to robic i to z glowa. Ale takie kombinowanie na dluzsza mete jest meczace i z tego wszystkiego latwo popelnic blad.A tak a'propos kombinowania to co wymyslasz zeby sie wyrwac na spotkania, ktore zakladam ze nie trwaja 30min tylko dluzej. Przypomnij mi Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Ją mam luźne godziny pracy. Dlatego nie mam z tym problemu. Mąż nic nigdy nie podejrzewał. Jego kocham, ale seks z nim stał się rutyna. Potrzebowalam czegoś nowego. Małej adrenaliny. Odmiany. I chciałam spróbować jak to jest z innym, gdyż mój mąż był moim pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
w firefox jest opcja trybu prywatnego, to nie zostawia zadnych sladow - historii, wpisywanych danych, etc. tam tez uzywam gg przez strone z moim drugim misiem, poczte oczywicie tez mam inna. a tel mam druga karte i jak nie ma meza to ja zmieniam. nie lubie tylko jak bawimy sie u nas, maz ma wlasna firme i teoretycznie zawsze moze wpasc do domu ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Martusia a zdradzasz męża tylko z nim??? Czy mialas więcej kochanków?? Innych wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze chyba jest to, by druga osoba nie zaczęła podejrzewać. A im większej liczbie osób się zwierzacie, tym większa szansa wpadki. Telefon i komputer to najpopularniejsze narzędzia kontaktu. Trudno zresztą o używanie walkie-talkie albo czegoś w tym stylu :) Pisanie na Kafeterii też, jak się już okazało jest bardzo ryzykowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
obecnie tylko z nim, to moj stary kolega ze studiow, raz przyprowadzil kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Ja akurat mam kilka zasad o których już pisaliscie zresztą. Nie sprowadzam do domu. drugi telefon. Kasowanie na bierzaco historii w laptopie. Nie chwalenie się absolutnie nikomu, przyjaciółka się nie wieży. Żadnych śladów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Bawilas się z dwoma na raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
no przeciez ja marta na imie tez nie mam :D nie wie tez nikt mojego grona, proste. w domu mielismy 2x ale wiecej nie ma mowy raczej :) nie chce sie zastanawiac czy za chwile nie bedzie draki :) a wy dlugo juz w takim ukladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Ja już że swoim 2 miesiące, spotykany się przeważnie 1-2 razy w tyg. Ale to nie jest pierwszy z którym go zdradzilam. A wy często się spotykacie??? Gdzie przeważnie to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
no bylam, bylam z dwoma. spiknelismy sie jakos niecale 2 lata temu. to nie pierwsza osoba do skoku w bok moja. glownie u niego, a jak bylo cieplej to duzo plenerow :) czemu sie w ogole zdecydoalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Obecnego kochanka poznałam w barze. Jak byłam z koleżankami na małej imperzce. Pogadalismy trochę. On dał mi swój nr. Po paru dniach zadzwoniłam i umówiliśmy się na pogawędkę. No i na jakimś trzecim lub czwartym spotkaniu zrobiliśmy to. I teraz robimy to dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
a z mezem chodzisz do lozka rowniez? kochacie sie czesto? dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
a dlaczego się zdecydowałam??? Martuska popatrz na mój pierwszy wpis wyżej :-) a ty dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Tak z mężem też. z nim też tak raz, dwa w tyg. Z mężem to rutyna. A tamten jest bardzo dobry :-) ostry, spontaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie flirtuję z moim byłym kochankiem,nie jest pierwszym,poznaliśmyy się na imprezie sylwestrowej:) Nieziemski,wyuzdany seks kilkugodzinny,zawsze w hotelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
ze wzgledu na wielkosc :/ nie byla to rzecz ktora mi na poczatku przeszkadzala, ale z czasem zaczela kiedy wkradlo sie rutyny duzo i mniej zainteresowania z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Ilu mialyscie do tej pory kochanków??? jak doszło do pierwszej zdrady i gdzie???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
z tym obecnym i akcja z jego kolega to 7. pierwszy skok w bok po roku malzenstwa, na imprezie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 13 lat ciężkiego małżeństwa 35 facetów,dodam,że to nie były jednorazowe skoki w bok. Nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się niby zabezpieczam drugi tel, ukryty skype,gg itd a i tak wpadłem, człowiek z czasem robi się mniej ostrożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
35, wow :) tez chcce :D podziel sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa gość
Martusia,chętnie się podzielę:) mam z nimi kontakt do dziś,musisz jednak posiadać nie lada kondycję,z biegiem lat doświadczenie rosło i wymagania również.Preferuję lejtowe bdsm i spore umiejętności w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa gość
Dodam iż ja nie kontaktuję się przez żadne komunikatory poza @,telefon jeden,nigdy nie ukrywany,mam szczęście jak dotąd do zrównoważonych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
w s/m to ja nie gustuje, w sensie, sie nie znam. bylem kiedys przywiazywana, etc. ale to pewnie nic dla osob wprawionych :) chociaz ulegla luie byc. a ty grupowo tez sie bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa gość
Grupowo nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3479
Grupowo też nie byłam. Do tej pory miałam 6 kochanków. Kilku jednorazowo. Pierwszy raz po 5 latach malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska28lb
mi sie bardzo spodobalo z dwoma. jak bedzie okazja to chetnie powtorze. ilosc orgazmow w jednym spotkaniu znacznie wieksza i intensywniejsza :) no i kolega mojego byl baaardzo przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy123
Fajnie sie was czyta dziewczyny ... ciekawe przygody... Zdazylo wam sie kiedys przespac z kims naprawde nieznajomym ...? Nie mowie ze przypadkowym, ale taka jednorazowa przygoda ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×