Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość joanne84
agnes - na universal chanel, ale kiedyś zanim zaczęłam oglądać w tv, obejrzałam wszystkie do 8 sezonu odcinki online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D miałam problemy z Internetem w tel... laptop powrócił :) jutro Neostradę zainstaluje na nowo i będzie można normalnie śmigać :D O właśnie! 'świeca' muszę zacząć robić :D u mnie też za pierwszym razem pomogła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
agnes, ale ja jeszcze tego wiesiołka nie mam, planuję zacząć "kurację" od następnego cyklu. ponoć wlasnie dobrze łączyć castagnus z wiesiołkiem. wiesz coś o tym? w ogóle jak to wygląda z tym castangusem? bierze się bez przerwy przez 90 dni tak? a cykle się od tego wydłużają czy normują? bo właśnie czytam wypowiedz jakiejś dziewczyny że jej się cykl przy braniu tego leku wydłużył do 50 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - tez mialam universal jak mielismy cyfre plus, ale wkurzalo mnie to ze reklamy co chwile byly. a fajne bylo to ze jak sie obudzilam o 4rano to lecialy seriale. tolus - ja bralam tylko castagnus i rozregulowal mi cykl. wiec przestalam brac. wiele dziewczynom tez rozregulowal. sprobuj moze tobie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No siema zacieszka - właśnie tak się zastanawiałam gdzie wszystkie poszłyście ;p No i nawet naszej autorki topiku daaawno nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
eh, spróbuje, to w końcu leki ziołowe, bez recepty, tyle kobiet bierze to i ja spróbuje. od następnego cyklu zaczynam (szykuje się jak na wojnę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
tola a czemu od następnego cyklu a nie teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasi mezowi wyjezdzaja w degacje? czypiszecie sobie sexi smski?? ja czesto pisze z moim i teraz tez chce mu napisac ale nie mam juz pomyslow prosze pomozcie cos pikantnego wymslec. co dwie glowy to ne jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No agnes ja niestetyci nie pomogę bo mam męża codziennie dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam jakiegoś fajnego kolorku na włosy moje :D odmłodzić się muszę :p też myślałam żeby te testy owulacyjne kupić, ale stwierdziłam że przez to bardziej się będę stresować i nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej laseczki :) Im więcej czasu tym mniej...:P Poza tym ostatnimi czasy śpię na stojąco, zasypiam z córką o 20.15....w pierwszej ciąży też spałam gdzie popadnie więc to chyba u mnie normalne. Trochę się boję tego piątku...mam głupie sny bo przeżywam bezsensu...ale tak będzie dopóki serduszka nie usłyszę. więc musicie ze mną jakoś wytrzymać :P ------ Proszę mi tu nie stękać tylko dołączać do mnie bom smutna na potęgę, że d**y pozawracać nie mam komu kogo takie pierdoły interesują...:P Też mam tyłozgięcie i jakoś w drugiej ciąży jestem, więc jest to do zrobienia :) ----- Jeżeli chodzi o rocznicę ślubu to my sobie dzidziusia zrobilismy :P wiecie że nam już 9 rok małżeństwa leci? a wydawałoby się że to wczoraj było....:) no nic....grunt że my się nie starzejemy :P ------- gosciówa22 to kiedy testujesz? za tydzień w pon? dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
aagnes, mój M na wyjazdach, i jak juz dochodzi do igraszek to przez skypa :) haha, ot mamy XXI wiek :P, idę spaciać, a wcześniej poprzytulkać z mym mężem, bo patrzy się dziwnie na mnie :D, dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
gościowa dlatego, ze dziś mam 1dc a nie mam ani wiesiołka ani castangusa...dopiero będę zamawiać na allegro:) tylko mam dylemat czy nie zacząć najpierw od samego wiesiolka na poprawę śluzu czy od razu łączyć z castagnusem...jeszcze przemyślę...i chętnie wysłucham opinii agnes poszukaj erotycznych sms-ow w necie, jest pełno takich stron, pikantne teksty, wierszyki...na pewno coś odpowiedniego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cykle mam nieregularne kasiula z tym ,że podejrzewam iż owulacja była dużo szybciej niż zwykle więc myślę , że w poniedziałek zrobię test :-) Szybko leci naprawdę ....Nawet nie wiem kiedy zleciały te dwa lata :-) A patrząc na córę to codziennie jej powtarzam kiedy tak urosła?? wydaje mi się,że jeszcze tydzień temu lulałam ją przy cycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ojjj ciezjo bylo nadrobic dzis :-) Wiec tak. Ja mam tylozgiecie macicy i w pierwsza ciaze zaszlam w 1cyklu i wcale nie na pieska. A jezeli chodzi o porod to fakt sa bardzo silne bole krzyzowe. Moja corcia to tez Nadia. Dlatego moj nick taki :-) Jezeli chodzi o testu owu to ja zamowilam 30szt wydaje mi sie ze mozna im wierzyc. Narazie jeszcze sa negatywne. Jutro robie kolejny. Pamietam jak moj jeszcze wtedy nie doszly maz byl w wojsku to smski szly niezle.... Hehe. Fajne czasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez sie klade. obejrze film . cos noga dokucza. musze wygodnie ja ulozyc. milej nocki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
też uciekam...i tak dzisiaj wytrzymałam długo :P Do jutra....miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dobra kochanieńkie ja zmykam do spania !! Agnes niech ci tam smski dobrze idą :-) joanna - przytulanki niech owocne będą ;) Do jutra babki, erotycznych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ja tez uciekam. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze ze ostatnia wczoraj ucieklam i pierwsza dzis przyszlam ;-) Odprowadzilam juz corke do przedszkola, maz spi po nocnej pracy wiec wpadlam na kafe i spijam pyszna kawke :-) Zycze udanego slonecznego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
hejka, ja już nie śpię od 6.30, kawka spita i z piesulką trzeba wyjść. od rana czytam artykuły na temat preparatów-wspomagaczy, które dziewczęta biorą, aby ułatwić zajście, ale czy oby na pewno są skuteczne?? dzisiaj śniła mi się krew, mam ciągnące bóle przy parciach, @ za 4 dni, pewnie znowu przyjdzie wrr. Miłego również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czasu sie starasz?? Chyba nie doczytalam ;-) Kurcze.. Ja tez czytam i czytam i chyba juz powoli dostaje do glowy. Dzis biore ostatnia tabl clo i nie wiem kiedy moze byc owulacja. Robie testy ale narazie wychodza z kreseczka bledsza wiec negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
od ok. 1,5 roku z przerwami (przez zawód męża), a od początku 2013 r po laparoskopii jesteśmy pod stałą kontrolą dr z kliniki niepłodności, a Wy długo już się staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
a poza tym, z moim już mężem nie zabezpieczaliśmy się nigdy, także 3 lata bez niczego i...dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszke juz czasu Wam uplynelo.... Ja w marcu odstawilam tabletki anty i tak powoli zaczelismy. Od tego cyklu biore clo. Ale wkurzam sie troche bo maz ma nocki w pracy a ja popoludniowki wiec nie mamy kiedy sie postarac. Nie wiem nawet kiedy bedzie owu bo lekarz niestety nie stwierdzil monitoringu :-( mam nadzieje ze te testy mi pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne84
Na pewno będzie dobrze :), a lekarza musisz "zmolestować" o monitoring, mój pierwsze co to zrobił badania hormonów (resztę potrzebnych miałam zleconych przez gina z przychodni) i na monitoring zaprosił, a że mam tylko jedną stronę sprawną to dla nas jest to istotne i tak mija 1 cykl, nadmienię, że po laparo od stycznia co miesiąc w 2 połowie cyklu bolą mnie przydatki, ale lekarz twierdzi, że wszystko OK. A męża nawet w drzwiach przy mijaniu się molestować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym ze w tym wlasnie problem ze my sie nawet w drzwiach nie mijamy :-) Dzis i jutro dam mu jeszcze spokuj bo i tak dzis jeszcze ostatnia tabletka clo wiec mysle ze jak juz to owu powinna byc nie szybciej niz 11dc. Ale czwartek-piatek budze go szybciej. I tyle ;-) Tylko ze on juz sie chyba wkurzac zaczyna ze traktuje go jak dawce spermy tylko. Hehe. Zawsze powtarza ze chcialby zeby bylo tak jak z corka ze na lajcie. Tylko jakos chyba nie zauwazyl ze wtedy udalo sie w pierwszym cyklu i tak naprawde nie bylo to jakies wielkie staranie bo pelny stosunek byl tylko 2 razy a ja nawet nie mialam pojecia czy to dni plodne czy nie. No cozzz..... Mielismy wielkie szczescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×