Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

właśnie z nim na skypie rozmawiam, jest OK, ale dziduje w niedzielę do afryki i przestoi tam do końca roku, lipa z odwiedzin w sylwestra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki sama zadzwonilam niedawno do tej babki. jestem umowiona na rozmowe na poniedzialek na popoludnie z lekarzem. ostateczna rozmowa. mam nadzieje ze sie uda. jutro moj M do pracy musi jechac. na dworze snieg wichura i zimno. ja leze wykapana i grzeje brzuch poduszka elektryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - trzymam kciuki i to mocno :) a mąż miał nie jechać prawda?? na święta jedzie czy wraca wcześniej?? grzej Kochana brzuszek, masaże rób delikatne, na pewno pomoże :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - dobrze ze jest bezpieczny. Podziwiam cie ze tak wytrzymujesz . To jednak niebezpieczna praca. Agnes - napewno cie przyjma. Inaczej nie kazali by ci znowu przychodzic. Ja wlasnie ogladam film Burleska. Podobny do Wygrane marzenia. Uwielbiam ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - myślę, że to kwestia nastawienia, aczkolwiek stres na pewno jakiś jest, ja oglądam Colombiana na tvn, podobał mi się ten film :) jestem cały dzień zmęczona, ciśnienie kiepskie, najchętniej już teraz poszłabym z Baśką i położyła się w piżamce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za kciuki. a maz jednak nie wyjezdza nigdzie. nawet sie ciesze ze zostaje. a my ogladamy Rodzinke.pl milego wieczorku dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ile zazwyczaj trwa taka wyprawa? I co dokladnie robi i na statku?? Agnes - nadal cie boli?? A moze to faktycznie ciaza co?? Moj mezus poszedl do pracy na noc a ja sama w domciu i pije winko sobie. Ciezki dzien dzis w pracy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny melduje sie z saaaaamego ranca. maz pojechal do pracy. moge wkoncu spokojnie pospac jakos niewyspalam soe z nim dzisiaj. tez tak macie czasami ze nie mozecie sie wyspac z mezem? Bullitka- ciaza hmmmm watpie bardzo. jakie macie plany na dzisiaj albo caly weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) myślałam, że komp mi padł, bo jest na wykończeniu ech... Bullitka - mąż pływa 10/10 tyg. jest II oficerem mechanikiem, także pracuje w "maszynie", aby statek pływał musi mieć sprawny silnik i wszystko inne :) agnes - my akurat jak śpimy w sypialni (a ostatnio rzadko nam się to zdarza i zasypiamy na narożniku w pokoju dziennym) to nie ma opcji abyśmy się nie wyspali, mamy duuże wyrko - 2 kołdry także żadne z nas sobie nie przeszkadza :) ja dzisiaj idę na urodzinki do znajomych syna - drugie :D a jutro siedzę w domu, coś mnie katar zaczął męczyć i szyja boli, także tabsy (póki mogę) i będę siedzieć w domu dopóki jedzenie mi się nie skończy :) nie mogę być chora !!!!!! nawet nie przeziębiona, bo po 14.12 nasz wielki dzień :) jakiś tydzień mi został aby się podnieść :) a gdzie reszta dziewcząt, widzę, że forum podumiera...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczęta - to która teraz będzie testować?? może odrodzimy tabelę z datami?? wiem, ze koniec roku, ale mamy jeszcze następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja sie wlasnie obudzilam. Agnes my tez spimy pod dwiema koldrami i mamy duuuuuzzzeeee lozko wiec jakos sie wysypiamy. Chociaznu nas to czesto sie nie zdaza. Plany na weekend? Hmmm.....praca ;-). Ide od dzis na popoludnie. Joanne ja spodziewam aie @ okolo 22.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja sie wlasnie obudzilam. Agnes my tez spimy pod dwiema koldrami i mamy duuuuuzzzeeee lozko wiec jakos sie wysypiamy. Chociaznu nas to czesto sie nie zdaza. Plany na weekend? Hmmm.....praca ;-). Ide od dzis na popoludnie. Joanne ja spodziewam aie @ okolo 22.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja, to chyba TEN czas aby działać co?? trzymam kciuki za powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny raz jeszcze. ja juz w pelni obudzona. my spimy pod jedna koldra i moze dlatego czasami M sie tak opatuli ze ja musze mu wyrwac ja. :-). ja @ powinnam dostac za tydzien. a dziewczyny rzeczywiscie sie wykruszyly albo maja duzo obowiazkow ze nie maja chwilki aby napisac chociaz czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny raz jeszcze. ja juz w pelni obudzona. my spimy pod jedna koldra i moze dlatego czasami M sie tak opatuli ze ja musze mu wyrwac ja. :-). ja @ powinnam dostac za tydzien. a dziewczyny rzeczywiscie sie wykruszyly albo maja duzo obowiazkow ze nie maja chwilki aby napisac chociaz czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - my też kiedyś spaliśmy pod jedną, nie wyobrażałam sobie inaczej, ale właśnie przez to wyrywanie sobie, mamy teraz 2 :) MałaNadzieja - trzymam kciuki za powodzenie, mam nadzieję, że kolejnej z nas się uda, nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) o jaka cisza...jak minął dzień?? kupiłam sobie dzisiaj winko i lampkę sobie wypiłam, podobno dobrze działa na ukrwienie, jestem padnięta, leżę już w wyrku, agnes - bóle jajników choć trochę przeszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie chce mi sie spac. leze w pokoju ogladam filmy na dvd. joanna- po tym jak pogrzalam brzuch poduszka juz jajniki tak mocno nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a mnie coś ciągnie dół brzucha jak się napinam :( mam nadzieję, że to nic poważnego, wczoraj wyszłam z domu a zimno jak diabli :(, obym nie przeziębiła się znowu ech, ta pogoda mnie dobija,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Ale nam dziewczyny pouciekaly. Szkoda :-( Joanne no niestety na lepsza pogode chyba juz nie mamy co liczyc zbytnio :-( My sie dopiero budzimy. ;-) Niechve mi sie nic. Jeszcze 6 dni pracy.ehhhh. Jeszcze sie wczoraj dowiedzialam ze jedna para odemnie z pracy bierze slub w swieta. Inna para ktora miala mic wolne musi za nich przyjsc. Dobrze ze ja ide na rano bo jakbym miala isc na popoludnie za nich to bym wsciekla sie nieziemsko. Tak sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kochane ! Ja was nie opuszczę tak szybko - przecież mówiłam :) Jakoś ostatnio nie miałam weny na pisanie. Czuję się beznadziejnie . Mam ciągłe uczucie jakbym była na kacu :( Do tego Tośka coś ostatnio mi rozrabia. ;-/ Zaczęła na nowo siusiać mi w majty ( przestała wołać) . Kurcze jakoś po roczku pięknie wołała i robiła na nocnik a teraz nie wiem co się stało. Aż strach pomyśleć co będzie jak maleństwo się pojawi . Cofnie się do raczkowania i susania smoka?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - no szkoda i szkoda też, że założycielka wątku tak rzadko do nas zagląda :) jak już wcześniej pisałam dla mnie wigilia jest najważniejsza a przecież to dzień pracujący ech, ale dobrze, że popołudniem będziesz w domku, moja mama ma "dniówkę" ale pewnie urwie się szybciej, z tym że i tak pewnie będzie około 18, no nic, pojadę i z babcią wszystko ogarniemy :) gościówa - Córa możliwe, ze będzie chciała zwrócić na siebie uwagę i się upodabniać do maleństwa, tak jak piszesz, ssanie smoka itd, ale za w czasu się nie przejmuj, tylko tłumacz małej :), kumate dziecko, skoro na nocnik wołała tak szybko ( moja siostra swoje 3,5 roku w pieluchach chowała) masakra, toć to robi już jak koń :| hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne ja nie wyobrażam sobie mojego 3,5 letniego dziecka w pampersie ! szok .... Ale tak też się zdarza . Oczywiście na noc ma jeszcze pampa i robi w niego siusiu ale w dzień już od dawna nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - i takie sytuacje bywają, ja też sobie tego nie wyobrażam, pierwsze co przy siadaniu to...nocnik :D jej czy Wam też nic się nie chce tak jak mi?? leżę i nawet ręką ruszać się nie chce...ciągle mi zimno w stopy, jakbym kiepskie krążenie miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Wybaczcie, że tak długo mnie nie było, ale w pracy sajgon miałam, a w domu w sumie też bo albo goście albo wielkie porządki.. Teraz zdychamy z M po imprezie.. On śpi a ja głodna leżę i nie mam siły wstać żeby coś zjeść :) to będzie leniwa niedziela ;) obiad trzeba ogarnąć niedługo.. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1987
hej dziewczynki ja tez dawno nie pisalam ja juz 4 cykl z clo dzis moj 12 dc przytulaski sa co drugi dzien zobaczymy 22 dopiero progesteron zrobie i z wynikiem pojade do lekarza eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Moj mezus chory. Kaszle i twierdzi ze umiera. Wasi tez tacy jak chorzy?? Joanne - jakie winko kupilas?? Ja pije lampke wieczorem slodkiego czerwonego wina. Tez zawsze mialam stopy zimne a teraz juz wiecej nie. Agnes - a jak u ciebie z testami? Pokazaly owulacje?? Gosciowa - a mala wie ze bedzie miala rodzenstwo? Mozavjuz czuje sie zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwo
Tez juz dawno nie pisalam:) u mnie 6 cykl staran, a dzis mam 24 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×